Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια σας αφηνω προς το παρόν!

καλή χρονιά να έχετε, καλά να περάσετε, και πολύ κουράγιο σε όσες θα υποστείτε τα πεθερίδια!

επίσης!!!!!!!!!

είπαμε, θα πιω αγιασμό πριν πάω!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα ετσι με εχει παρουσιασει αλλα δεν με νοιαζει πλεον.... Στο κατω - κατω ο,τι εχω κανει μεχρι σημερα, το εχω κανει στηριζομενη στα δικα μου ποδια και με τη βοηθεια της μανας μου και μονο. Ουτε στο γαμο δεν εδωσαν ευρω τσακιστο και ειχαν και απαιτησεις. Οποτε οπως και να με παρουσιασει χ@στηκα... Δεν εχω την αναγκη κανενος απο 'κει...

Αλλα ειναι ορισμενες φορες που λες δεν μπορει ρε φιλε να ειναι τοσο μακακας ενας ανθρωπος.. Δεν γινεται...

Αλλα δυστυχως τελικα, γινεται... :roll:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ σας άφησα με 3 ποστ και εσείς ξεκωλοθήκατε!!! Αγάπες μου!!!!

Λοιπόν εμείς θα πάμε στα πεθερικά, θα μας έχει πάλι κανένα κοκκινιστό με 3 κιλά κανέλα (αυτό σημαίνει γι'αυτήν "γιορτινό φαγητό"), θα είναι και η κουνιάδα η κλαίουσα ιτιά, μια χαρά θα περάσουμε.

Σέβη, έχω τη μικρή με γκρίνια μωρέ γι'αυτό πήρα απουσία για λιγουλάκι.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω Σεβουλα! :D

My_beba αμα δεν εχει κανελα το φαϊ δεν ειναι εορταστικο? :lol: Καλα παμε! :lol: Αλλα φυσικα που να ξερουμε εμεις.. Εμεις δεν ειμαστε νοικοκυρες προκομενες οπως εκεινες ε? :rolleyes:

Παω να ταϊσω συζυγο και παιδι!

Φιλακια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ σας άφησα με 3 ποστ και εσείς ξεκωλοθήκατε!!! Αγάπες μου!!!!

Λοιπόν εμείς θα πάμε στα πεθερικά, θα μας έχει πάλι κανένα κοκκινιστό με 3 κιλά κανέλα (αυτό σημαίνει γι'αυτήν "γιορτινό φαγητό"), θα είναι και η κουνιάδα η κλαίουσα ιτιά, μια χαρά θα περάσουμε.

Σέβη, έχω τη μικρή με γκρίνια μωρέ γι'αυτό πήρα απουσία για λιγουλάκι.;)

δοντάκι ε; να μου την γλυκοφιλήσεις την ομορφούλα σου!:D

βάλε και καμιά άλλη φωτό της να την καμαρώσουμε!

όσο για την κανέλα... γεμιστές πιπεριές βραστές, να κολυμπάνε στο νερό, χωρίς λάδι, έχεις φάει; αν όχι, τότε η κανέλα είναι σούπερ γιορτινή!

σπαγγέτι κολλημένα με κρέμα γάλακτος, κάρυ και μπέηκον σαν στόκος, μια μάζα μια ψυχή; και ο αγαπούλης να τρελαίνεται;

μα τί έτρωγε ρε φούστη μου!!!:o

η κλαίουσα τί παίζει; μην το πεις, μη το πεις! άρπα! το βρήκα; όχι, ε;

κλαρίνο;

γιατί είναι κλαμμένο ...παπί αυτή;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Σεβουλα! :D

My_beba αμα δεν εχει κανελα το φαϊ δεν ειναι εορταστικο? :lol: Καλα παμε! :lol: Αλλα φυσικα που να ξερουμε εμεις.. Εμεις δεν ειμαστε νοικοκυρες προκομενες οπως εκεινες ε? :rolleyes:

Παω να ταϊσω συζυγο και παιδι!

Φιλακια!

όοοοοοχι. εμείς είμαστε ανοικοκύρευτες μπροστά στο μεγαλείο της καθαριότητας! που αν δεν είχε τη ρουμάνα ακόμα καλοκαιρινά θα είχε να φοράει.

καλή όρεξη και πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια!

Link to comment
Share on other sites

Η κλαίουσα λέγεται έτσι διότι πολύ απλά ΚΛΑΙΕΙ!!!!

Μια φορά έκλαιγε γιατί της είπε ο Τάσος (ο άντρας μου) "τα μακαρόνια σου είναι άθλια" (τα είχε βράσει στάνταρ γύρω στο εικοσάλεπτο και είχαν γίνει μια μάζα).

Μια άλλη φορά έκλαιγε γιατί έβρεχε.

Μια άλλη φορά έκλαιγε γιατί έπεσε το πηρούνι του γιου της στο πάτωμα και λέρωσε το χαλί της μάνας της.

Μια άλλη φορά της είπε ο πατέρας της (ο πεθερός μου) "βρε καλώς την κλαψιάρα".

Και το αποκορύφωμα, τελευταία φορά έκλαψε γιατί όταν τους είχαν κάνει επίσκεψη οι δικοί μου, ο πατέρας μου είπε "ο Τάσος είναι το καλύτερο παιδί του κόσμου".

Αφού σκέφτομαι στην τελική πως το κάνει στα ψέματα, και μας παρουσιάζεται μόλις έχει καθαρίσει κρεμμύδια, δεν εξηγείται αλλιώς.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Η κλαίουσα λέγεται έτσι διότι πολύ απλά ΚΛΑΙΕΙ!!!!

Μια φορά έκλαιγε γιατί της είπε ο Τάσος (ο άντρας μου) "τα μακαρόνια σου είναι άθλια" (τα είχε βράσει στάνταρ γύρω στο εικοσάλεπτο και είχαν γίνει μια μάζα).

Μια άλλη φορά έκλαιγε γιατί έβρεχε.

Μια άλλη φορά έκλαιγε γιατί έπεσε το πηρούνι του γιου της στο πάτωμα και λέρωσε το χαλί της μάνας της.

Μια άλλη φορά της είπε ο πατέρας της (ο πεθερός μου) "βρε καλώς την κλαψιάρα".

Και το αποκορύφωμα, τελευταία φορά έκλαψε γιατί όταν τους είχαν κάνει επίσκεψη οι δικοί μου, ο πατέρας μου είπε "ο Τάσος είναι το καλύτερο παιδί του κόσμου".

Αφού σκέφτομαι στην τελική πως το κάνει στα ψέματα, και μας παρουσιάζεται μόλις έχει καθαρίσει κρεμμύδια, δεν εξηγείται αλλιώς.:rolleyes:

να την χαίρεσαι την ... άρπα!:tongue:

η δικιά μου είναι μυστήριο τρένο, αλλά όχι κακό παιδί. κρύο αίμα.

λοιπόν. σε έχω πρόταση:rolleyes:;).

όταν επιστρέψουμε από τα πεθερίδια, να βάλουμε ποτό μπροστά στο πάρεντς καφέ να καταθέσουμε τα σουργελαφικά που μας συνέβησαν.

όποια κερδίσει στην υπομονή, ανακηρύσσεται προστάτιδα πεθερόπληκτων!

είσαι;

προσοχή μη γίνουμε τύφλα.:cool::roll::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξέρεις τί θα της τίναζε τα μυαλά στον αέρα κι εγώ θα έπαιρνα το αίμα μου πίσω; να της ανακοίνωνα ότι είμαι έγκυος.

κρίμα που δεν μου κάθεται στο ελεύθερο ο γατούλης.

αλλά και μόνο στην σκέψη να έβλεπα τα μούτρα της χολωμένα, την απόγνωσή της, να χάνεται στη θλίψη της...

.άβλα!

Link to comment
Share on other sites

Αντε με καταφέρατε!!!!

Τι να κάνω θα μπω και εγώ εδώ!!!! χαχαχαχαα

Η Σεβη σίγουρα θα αναρωτιόταν που είναι η Στέλλα και δεν έχει μπεί ακόμα.....

Λοιπόν Κορίτσια γεννάω σε 20 μέρες και εδώ και 8 μήνες κάθε Σαββατο που πάμε για φαγητό εκεί ξέρετε τι φτιάχνει?????

Κοτόπουλο ή ψάρι......το κορυφαίο ξερετε πιο είναι??? Ότι ξέρει ότι δεν τα τρωω ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΦΑΓΗΤΑ ΤΩΡΑ λόγω εγκυμοσύνης γιατι κάνω εμετούς.....

Προχθές λοιπόν με ρωτάει ......"Τελικά τι ΔΕΝ τρώς εσύ τωρα που είσαι έγκυος??? "

της απαντώ "Καλέ μην μπαίνετε στον κόπο τον άλλο μήνα που γεννάω θα σας απαντήσω....."

Εντωμεταξύ την παίρνει μια μέρα πρίν κάθε φορά ο άνδρας μου να την ρωτήσει τι φαγητό θα φτιάξει και αυτή του λεει "Κοτόπουλο θα φτιάξω, το τρώει η Στελλίτσα ε???" της χώνει μπινελίκια βεβαια ο άνδρας μου αλλά αυτη δεν καταλαβαίνει....

έχει αρχίσει να μου κάνει κουμάντο "ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ" πριν καν γεννηθεί κορίτσια...Θα έχουμε σοου λέμε αφου γεννηθεί....

Θέλει λέει να μου το ντύνει ναυτάκι (μα καλά που είμαστε στο 1821???)...ΕΛΕΟΣ....Θέλει να του παρει κάτι ρούχα Παναγία μου....Φυσικά ούτε καν που θα τα πάρω στο σπιτι μου αυτα που θα μας παίρνει....Θα το πιάσει το νόημα!!!

Καμιά φορά χαιδευει την κοιλιά μου ο άνδρας μου και λέμε διαφορα επιθετα στο γιο μας όπως "το σκατουλάκι μας", " ο τσουτσούνας μας" και άλλα τέτοια γελοία και γελάμε....και πετάγετε με σοβαρό ύφος αυτή και μας λέει " Μην λέτε έτσι το παιδί μου":shock::shock:

με τον καιρό θα λέω κιαλλα πραγματα να σας λέω...


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Α καλά Stellinula η δικιά σου είναι τελείως off topic πες της! Ρε δεν πάει καλά ο κόσμος...

Και ερωτώ, όταν λέει ¨"το παιδί μου" εσείς τι της απαντάτε???

Γιατί αν της το ξεκόβετε κι αυτή συνεχίζει, τότε είναι ανίατη περίπτωση. Εκεί κοιτάς να λακίσεις, κι αστην να αγοράζει για ναύτες και οϋκάδες (βέβαια να τα πάρεις. Να τα πάρεις και να τα χαρίσεις κάπου που έχουν ανάγκη);)

Link to comment
Share on other sites

Η Σεβη σίγουρα θα αναρωτιόταν που είναι η Στέλλα και δεν έχει μπεί ακόμα.....

περιμένω κι άλλες αφίξεις! εσύ ανταποκρίθηκες εγκαίρως φιλενάδα! εύγε!:lol:

Λοιπόν Κορίτσια γεννάω σε 20 μέρες και εδώ και 8 μήνες κάθε Σαββατο που πάμε για φαγητό εκεί ξέρετε τι φτιάχνει?????

εσύ να γεννήσεις με το καλό, και που πας εκεί, πολύ είναι!

να σε πω μια ιδέα; πάρε ταπεράκι μαζί σου, όταν ξαναπάς!:tongue:

Κοτόπουλο ή ψάρι......το κορυφαίο ξερετε πιο είναι??? Ότι ξέρει ότι δεν τα τρωω ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΦΑΓΗΤΑ ΤΩΡΑ λόγω εγκυμοσύνης γιατι κάνω εμετούς.....

Προχθές λοιπόν με ρωτάει ......"Τελικά τι ΔΕΝ τρώς εσύ τωρα που είσαι έγκυος??? "

της απαντώ "Καλέ μην μπαίνετε στον κόπο τον άλλο μήνα που γεννάω θα σας απαντήσω....."

έγραψες Στέλλα!:D

Εντωμεταξύ την παίρνει μια μέρα πρίν κάθε φορά ο άνδρας μου να την ρωτήσει τι φαγητό θα φτιάξει και αυτή του λεει "Κοτόπουλο θα φτιάξω, το τρώει η Στελλίτσα ε???" της χώνει μπινελίκια βεβαια ο άνδρας μου αλλά αυτη δεν καταλαβαίνει....

τα συγχαρητήριά μου στον αντρούλη σου:o:D. να το δω κι αυτό από τον Στεφ και θα του κάνω εγώ....;):cool::lol:

έχει αρχίσει να μου κάνει κουμάντο "ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ" πριν καν γεννηθεί κορίτσια...Θα έχουμε σοου λέμε αφου γεννηθεί....

Θέλει λέει να μου το ντύνει ναυτάκι (μα καλά που είμαστε στο 1821???)...ΕΛΕΟΣ....

πες της θα σου το κάνω το χατήρι στις απόκριες. το παιδί ναύτης, αυτή μούυυτσος!:rolleyes:

Θέλει να του παρει κάτι ρούχα Παναγία μου....Φυσικά ούτε καν που θα τα πάρω στο σπιτι μου αυτα που θα μας παίρνει....Θα το πιάσει το νόημα!!!

τζάμπα χαλιέσαι. παρτα και πέτα τα. το ότι δεν θα τα δει φορεμένα θα την χαλάσει, το ότι δεν θα είναι στο σπίτι σας μεσα τα ρούχα αυτά.:cool:

Καμιά φορά χαιδευει την κοιλιά μου ο άνδρας μου και λέμε διαφορα επιθετα στο γιο μας όπως "το σκατουλάκι μας", " ο τσουτσούνας μας" και άλλα τέτοια γελοία και γελάμε....και πετάγετε με σοβαρό ύφος αυτή και μας λέει " Μην λέτε έτσι το παιδί μου":shock::shock:

με τον καιρό θα λέω κιαλλα πραγματα να σας λέω...

έχεις μέλλον!

20 μερούλες Στελλάκι μου και θα είσαι μανούλα.

με γιο!:wink::-)

πρόσεχε μαρή τί πεθερά θα γίνεις! θα μπαίνω μετά από χρόνια στο φόρουμ και θα διαβάζω καμιά νύφη σου να κλαίγεται και θα σε .....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...