Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Α καλά Stellinula η δικιά σου είναι τελείως off topic πες της! Ρε δεν πάει καλά ο κόσμος...

Και ερωτώ, όταν λέει ¨"το παιδί μου" εσείς τι της απαντάτε???

Γιατί αν της το ξεκόβετε κι αυτή συνεχίζει, τότε είναι ανίατη περίπτωση. Εκεί κοιτάς να λακίσεις, κι αστην να αγοράζει για ναύτες και οϋκάδες (βέβαια να τα πάρεις. Να τα πάρεις και να τα χαρίσεις κάπου που έχουν ανάγκη);)

εμείς επικοινωνούμε, το ' χεις προσέξει;:roll:;):tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Stellinula η δικια μου η πεθερα ηρθε στο μαιευτηριο να με δει μολις γεννησα και οταν μπηκε η μαια με το μωρο και ειπε "Για την κυρια Ρου...?", η πεθερα μου γουρλωσε το ματι, αναψοκοκκινισε και ειπε "Ε, οχι και κυρια Ρου..!"... Γυρισε η μαια εκπληκτη και τη ρωτα "αλλα τι?" :oops::oops: Και η απαντηση της πεθερας ηταν "Θελω να πω πως δεν εχουν στεφανωθει τα παιδια και δεν ειναι κυρια Ρου.. ακομα!" :roll:

Με κοιταξε συμπονετικα η μαια και μου εδωσε το παιδι... Το τι ελεγε μετα Παναγια μου... Κι εσυ να εισαι και στην ευαισθητη φαση της λοχειας και να εχεις και την πατσ@βουρα απο πανω σου να λεει τα δικα της.... :evil:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα σκεφτεί...Θα πάρω ότι μου δώσει και θα το δώσω και εγώ με την σειρά μου κάπου άλλου (βεβαια θα με πούν άγουστη και παλαιομοδίτισσα αλλά τι να κάνω?) .....!!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Stellinula η δικια μου η πεθερα ηρθε στο μαιευτηριο να με δει μολις γεννησα και οταν μπηκε η μαια με το μωρο και ειπε "Για την κυρια Ρου...?", η πεθερα μου γουρλωσε το ματι, αναψοκοκκινισε και ειπε "Ε, οχι και κυρια Ρου..!"... Γυρισε η μαια εκπληκτη και τη ρωτα "αλλα τι?" :oops::oops: Και η απαντηση της πεθερας ηταν "Θελω να πω πως δεν εχουν στεφανωθει τα παιδια και δεν ειναι κυρια Ρου.. ακομα!" :roll:

Με κοιταξε συμπονετικα η μαια και μου εδωσε το παιδι... Το τι ελεγε μετα Παναγια μου... Κι εσυ να εισαι και στην ευαισθητη φαση της λοχειας και να εχεις και την πατσ@βουρα απο πανω σου να λεει τα δικα της.... :evil:

πρώτη μέρα στην κλινική.

έρχεται η παιδίατρος, μας ενημερώνει. φεύγει η παιδίατρος, αρχίζει η πεθερά : γιέ μου τί όμορφη που είναι η γιατρός σας, τί ωραίο σώμα, τί σιλουέτα, τί κομψό ντύσιμο. πολύ όμορφη. μου άρεσε. μπροστά μου.

αυτό επί δύο μήνες +++++++++!!!!!!!!!!:cool:

όταν όμως αδυνάτισα σκύλιασε.:roll: δεν είπε κιχ.

το τέλειο αδυνατιστικό. πεθερά όρκα!:tongue:

Λευκή μου, είμαστε σόι, ΤΕΛΟΣ! αδερφή μου!:D:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρώτη μέρα στην κλινική.

έρχεται η παιδίατρος, μας ενημερώνει. φεύγει η παιδίατρος, αρχίζει η πεθερά : γιέ μου τί όμορφη που είναι η γιατρός σας, τί ωραίο σώμα, τί σιλουέτα, τί κομψό ντύσιμο. πολύ όμορφη. μου άρεσε. μπροστά μου.

αυτό επί δύο μήνες +++++++++!!!!!!!!!!:cool:

όταν όμως αδυνάτισα σκύλιασε.:roll: δεν είπε κιχ.

το τέλειο αδυνατιστικό. πεθερά όρκα!:tongue:

Λευκή μου, είμαστε σόι, ΤΕΛΟΣ! αδερφή μου!:D:lol:

Δεν θα τολμούσε να πεί στον γιό της τίποτα αντιστοιχο...αυτο είναι το καλό της υπόθεσης!!!!

Ο άνδρας μου την μπινελικιάζει και της τα χώνει άσχημα, οπότε και το βουλώνει εκει!!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τολμούσε να πεί στον γιό της τίποτα αντιστοιχο...αυτο είναι το καλό της υπόθεσης!!!!

Ο άνδρας μου την μπινελικιάζει και της τα χώνει άσχημα, οπότε και το βουλώνει εκει!!!!

ο δικός μου δεν το "πρόσεξε", δεν το "ερμήνευσε" έτσι.

κατάλαβες πουλί μου;

καταλαβα να λες!

πάρε αγκαλίτσα τον αντρούλη σου, σε λίγο και τον μπεμπούλη σας και κάνε φόκους στην οικογένειά σου.

η κακία μένει στους κακούς και η αγάπη σε όσους αγαπούν! τέλλλλλος!

μάκια στην κοιλίτσα σου φιλενάδα, σου εύχομαι τα καλύτερα για τη νέα χρονιά!

υγεία και αγάπη πάνω από όλα!:D

Link to comment
Share on other sites

Πω πω υπάρχουν περιπτώσεις και περιπτώσεις !!!!!

Εμένα η δικιά μου πήγα την Παρασκευή πριν μια εβδομάδα θα τις λέγαμε τα ευχάριστα(αλλα δυστυχώς παλλινδρόμησε η κύηση και τις είπαμε τα δυσάρεστα, δυσάρεστα για εμάς όπως φάνηκε)την δευτέρα είπαμε θα πάμε για απόξεση να μην πηγαίναμε παραμονή δεν το αντέχαμε και μέχρι σήμερα ούτε ένα τηλ.να ρωτήσει πως πήγε, πως ήμαστε τίποτα..ήθελα να ήξερα αν ήτανε η κόρη της στην δική μου θέση τα ίδια θα έκανε??Τις τα έχω μαζεμένα αλλα αυτό ήτανε το κερασάκι...Ουστ απο εδώ....

Link to comment
Share on other sites

Πω πω υπάρχουν περιπτώσεις και περιπτώσεις !!!!!

Εμένα η δικιά μου πήγα την Παρασκευή πριν μια εβδομάδα θα τις λέγαμε τα ευχάριστα(αλλα δυστυχώς παλλινδρόμησε η κύηση και τις είπαμε τα δυσάρεστα, δυσάρεστα για εμάς όπως φάνηκε)την δευτέρα είπαμε θα πάμε για απόξεση να μην πηγαίναμε παραμονή δεν το αντέχαμε και μέχρι σήμερα ούτε ένα τηλ.να ρωτήσει πως πήγε, πως ήμαστε τίποτα..ήθελα να ήξερα αν ήτανε η κόρη της στην δική μου θέση τα ίδια θα έκανε??Τις τα έχω μαζεμένα αλλα αυτό ήτανε το κερασάκι...Ουστ απο εδώ....

Να μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου.. Και η δικια μου δεν ελεγε παραεξω για την εγκυμοσυνη γιατι (θα στο γραψω οπως το ελεγε εκεινη) "που τα μουτρα μου στον κοσμο αμα της πεσει" :evil: Δηλαδη εκεινη το μονο που την ενδιεφερε αν εγω απεβαλλα το εγγονι της, ηταν πως θα το παρει πισω απο οσους το ειχε πει.. Παρε και καταλαβε!

Εμενα παλι με πηρε τηλ. σημερα και αρχισε τις συμβουλες... Να μην κρατησω ξυπνιο το παιδι ως αργα, να μην το ταϊσω βαρια, να μην του δωσω γλυκο... Της ειπα πως εχω δουλεια και της το εκλεισα!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου.. Και η δικια μου δεν ελεγε παραεξω για την εγκυμοσυνη γιατι (θα στο γραψω οπως το ελεγε εκεινη) "που τα μουτρα μου στον κοσμο αμα της πεσει" :evil: Δηλαδη εκεινη το μονο που την ενδιεφερε αν εγω απεβαλλα το εγγονι της, ηταν πως θα το παρει πισω απο οσους το ειχε πει.. Παρε και καταλαβε!

Εμενα παλι με πηρε τηλ. σημερα και αρχισε τις συμβουλες... Να μην κρατησω ξυπνιο το παιδι ως αργα, να μην το ταϊσω βαρια, να μην του δωσω γλυκο... Της ειπα πως εχω δουλεια και της το εκλεισα!

Για να είμαι ειλικρινής χαλάστηκα γιατί ήθελα να δείξει ενδιαφέρων..εδώ ο πεθερός μου έκλαιγε που το έχασα και ήταν στο νοσοκομείο μαζί μας (είναι χωρισμένη φυσικά)κι αυτή κανένα ενδιαφέρων στο κάτω κάτω του γιού της ήταν..ευτυχώς που δεν έχει και ο άντρας μου πολλές επαφές μαζί της τέτοια που είναι..

Φαίη μου πολύ καλά τις έκανες..λές και δεν ξέρεις εσύ πιο είναι το καλό για το παιδάκι σου απο αυτήν περιμένεις να σου πει..τι να πω μερικές φορές αναρωτιέμαι αν το κάνουνε επίτηδες αν η κακια βρε παιδί μου είναι γι αυτές η τροφή τους..και που να ήτανε το φάρμακο τις νεότητας χαχα χαμός θα γινότανε θα ήταν γι αυτές το μοναδικό νόημα τις ζωής τους...:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαααααα...σας τσάκωσαααα :tongue:

Χρονια ΠΟλλα κορισια με το καλο να μας ''μπει'' ο νεος ετος!!! :lol:

Εμένα αφου αυτοπροσκαλέστηκε για αυριο το μεσημερι σπιτι μας....τα νευρα μου χθες επαιζαν ρακετες...τακα τουκα τακα τουκα.....σημερα πηρε τηλ να μου πει οτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι......θα μαγειρεψει εκεινη και θα φερειιιι.....μπιφτεκια :roll::roll::roll:....γουρλωσε ο ματις μου !!!!...της ειπα ευγενικα...και μεσα μου εβραζα....οτι εφοσον ειπατε οτι θα ερθετε να φατε εδωωωωωωωωω.....εχω ηδη ψωνησει και θα φτιαξω χριστουγεννιατικο γευμα....χοιρινο!!!!....εμμμμ αι στα διαλα χρονιαρες μερες....και αυτοπροσκαλεστηκε....και θα φαμε μπιφτεκια??????????????????:roll::roll::roll:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

χαααααα...σας τσάκωσαααα :tongue:

Χρονια ΠΟλλα κορισια με το καλο να μας ''μπει'' ο νεος ετος!!! :lol:

Εμένα αφου αυτοπροσκαλέστηκε για αυριο το μεσημερι σπιτι μας....τα νευρα μου χθες επαιζαν ρακετες...τακα τουκα τακα τουκα.....σημερα πηρε τηλ να μου πει οτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι......θα μαγειρεψει εκεινη και θα φερειιιι.....μπιφτεκια :roll::roll::roll:....γουρλωσε ο ματις μου !!!!...της ειπα ευγενικα...και μεσα μου εβραζα....οτι εφοσον ειπατε οτι θα ερθετε να φατε εδωωωωωωωωω.....εχω ηδη ψωνησει και θα φτιαξω χριστουγεννιατικο γευμα....χοιρινο!!!!....εμμμμ αι στα διαλα χρονιαρες μερες....και αυτοπροσκαλεστηκε....και θα φαμε μπιφτεκια??????????????????:roll::roll::roll:

Χα χα...τι να σου πώ εμένα πάντως να μου πεί να έρθει δεν θα την δεχτώ...κι όχι γιατι δεν την αντέχω αλλα αν έρθει δεν φεύγει..στα γενέθλια του γιού της μου ήρθε απο τις 6 το απόγευμα και έφυγε 12 το βράδυ άφριζα....χαχα αρμένικη βί@ιτα κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Χα χα...τι να σου πώ εμένα πάντως να μου πεί να έρθει δεν θα την δεχτώ...κι όχι γιατι δεν την αντέχω αλλα αν έρθει δεν φεύγει..στα γενέθλια του γιού της μου ήρθε απο τις 6 το απόγευμα και έφυγε 12 το βράδυ άφριζα....χαχα αρμένικη βί@ιτα κανονικά...

καλα δεν παιζει να πω να μην ερθουν...αλλά κυρία μου αμα θες να φερεις κατι φτιαξε ενα γλυκο...μια πιτα...κατιτις...φερε ενα φονταν...φερε μια γλαστρα....μη με προσβαλλεις ετσι...τι θα πει θα μαγειρεψεις εσυ?????

σ να μου λεει οτι θα φρω δικο μου φαγητο γιατι εσυ δεν μαγειρευεις καλα?:confused:

και αν νομιζεις κυρια μου οτι δεν μαγειρευω καλα...κατσε σπιτι σου....ουσττττττττ :tongue::tongue::tongue:....τα εχω πάρει....τωρα τα νευρα μου χορευουν κλακετες κλαπα κλουπα κλαπα κλουπα....πφφφφ....


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν παιζει να πω να μην ερθουν...αλλά κυρία μου αμα θες να φερεις κατι φτιαξε ενα γλυκο...μια πιτα...κατιτις...φερε ενα φονταν...φερε μια γλαστρα....μη με προσβαλλεις ετσι...τι θα πει θα μαγειρεψεις εσυ?????

σ να μου λεει οτι θα φρω δικο μου φαγητο γιατι εσυ δεν μαγειρευεις καλα?:confused:

και αν νομιζεις κυρια μου οτι δεν μαγειρευω καλα...κατσε σπιτι σου....ουσττττττττ :tongue::tongue::tongue:....τα εχω πάρει....τωρα τα νευρα μου χορευουν κλακετες κλαπα κλουπα κλαπα κλουπα....πφφφφ....

Φαντάζομαι σαν τη δικιά μου...το ένα θα της φαίνεται άψητο το άλλο παραψημένο έτσι κάνουνε τι περιμένεις...να σου πω μια ιδέα..αυτήν να τις σερβίρεις τα μπιφτέκια της κι εσείς όλοι να φάτε το χοιρινό..χαχα

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι σαν τη δικιά μου...το ένα θα της φαίνεται άψητο το άλλο παραψημένο έτσι κάνουνε τι περιμένεις...να σου πω μια ιδέα..αυτήν να τις σερβίρεις τα μπιφτέκια της κι εσείς όλοι να φάτε το χοιρινό..χαχα

χαχαχααχχαχαχαχαχαα....:tongue:

προσπαθω να το δω με χιουμορ ολο αυτο...σήμερα...γιατι χθες ειχε γυρισει ο ματις μου οχι αναποδα...το μεσα εξω :tongue::tongue::tongue:

φιλια πολλα και καλη χρονια σε ολες σας !!!....και ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...:cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...