Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 544
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια μου!! μπραβο Ζουζουνελ!! ολα καλα θα πανε!! κοριτσια πως πατε οι υπολοιπες;; εγω νομιζα οτι μου σταματησαν τα συμπτωματα και  τσουπ παλι σημερα το πρωι ναυτια!! τελικα ερχονται και φευγουν μαλλον!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 25/4/2017 at 2:43 ΜΜ, Myrtoulita είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!! μπραβο Ζουζουνελ!! ολα καλα θα πανε!! κοριτσια πως πατε οι υπολοιπες;; εγω νομιζα οτι μου σταματησαν τα συμπτωματα και  τσουπ παλι σημερα το πρωι ναυτια!! τελικα ερχονται και φευγουν μαλλον!!

αχ σε καταλαβαινω γιατι κ εγω στην πρωτη μ εγκυμοσυνη ετσι ημουν...ελεγα αχ σημερα ημουν καλα και ξαφνικα μετα απο τριες τεσσερις μερες...αντε ξανα..βεβαι οχι στην ενταση που ηταν..αχ ευχομαι να ξεμπερδεψεις συντομα.. εγω δοξα τω Θεω προς το παρον τιποτα το τραγικο, και μη αντιμετωπισιμο.. θα φανει ομως γιατι φοβαμαι λιγο γτ εχω ακουσει κ περιπτωση κοπελας που μεχρι τον τριτο δεν ειχε εμετους και μετα ξεκινησε και σταματησε τη μερα που γεννησε...δεν ξερω τι μου επιφυλασσει η μοιρα... 

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεσαι Μελιτουλα!! εξαλλου καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη!! με το να ακουμε διαφορες ιστοριες πιο πολυ αγχωνομαστε...κι εγω στην αρχη ημουν αρκετα αγχωμενη αλλα ευτυχως το ξεπερασα και τωρα απολαμβανω το θαυμα που συμβαινει!!!!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια με το καλό τα μωράκια σας. Εγώ έχω ένα μωρό 2 χρόνων και τώρα είμαι 7 εβδομάδων έγκυος. Το πρώτο μου γεννήθηκε λίγο πρόωρα λόγο υγείας και σχεδόν σίγουρα και το δεύτερο θα βιαστεί να έρθει πρώτα ο Θεός . Το έχω συζητήσει ήδη με τον γιατρό, οπότε πολύ πιθανόν να είμαι μανούλα Νοεμβρίου ,γι'αυτό είπα να δώσω το παρών μου κ εδώ . Εύχομαι υγεία σε όλες και μια υπέροχη εγκυμοσύνη :)


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

Καλωσηρθες στην παρεα μας Ελπιδα!! Να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο και το δευτερο...τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν;; που ειστε βρε κοριτσια;;

Ευχαριστώ πολύ. ;)


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες ελπιδακι!! με το καλο λοιπον σε ολες μας!! εμεις πηγαμε γιατρο..ολα καλα δοξα τω Θεω! απο αναγουλες τωρα ξεκινησαν καποιες που κ που.. ειδικα στο αμαξι..δεν την παλευω.. αμεσως ζαλιζομαι και μεχρι να συνελθω...βασανιζομαι..

Link to comment
Share on other sites

και εγω διανυω την 12η!!! :-D @m_f_l ποτε εχεις πητ? και απο συμπτωματα τι να πω..εχω μπερδευτει.. αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι το αυτοκινητο επιδεινωνει τις αναγουλες μου.. οχι οτι εχω και πολλες.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, m_f_l είπε:

@Melitoula Εγώ πάω λίγο πιο νωρίς από την πητ μου μέχρι 10/11 γιατί είναι η τρίτη μου καισαρική .  Εσύ πότε έχεις πητ; με φυσιολογικό τοκετό πας; 

Μια χαρά!!τι ωραία που Θ το έχεις νωρίτερα αγκαλιτσα!! Εγώ έχω 23/11 πητ Αλλά δεν ξέρουμε Ακόμα πως Θ γεννησω..έχει προηγηθεί καισαρική βέβαια Αλλά μ είπε Θ φανεί. Δε θέλει ν το προδιαγραψει για καισαρική από τώρα..οπότε αναμένουμε για το πώς Θ εξελιχθεί η εγκυμοσύνη..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ηρθα κι εγω στην ομορφη παρεα σας!! Πρωτη φορά στο φορουμ αν και το διαβαζω εδω και καιρο.Ειμαι 12 εβδομάδων με ΠΗΤ 19 Νοεμβριου. Στο τεταρτο!!! Εχω τρια αγορια 16 και 14 ετων τα μεγαλα και ο μικρουλης μολις 8 μηνων!!Ακομη δεν το εχω συνειδητοποίησει οτι θα έρθει κι αλλο μωρο!! Τα συναισθήματα αναμεικτα!! Ολα να μας πανε καλα κοριτσια και να εχουμε γερα μωρακια!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2017 at 8:42 ΜΜ, m_f_l είπε:

@Melitoula Εγώ πάω λίγο πιο νωρίς από την πητ μου μέχρι 10/11 γιατί είναι η τρίτη μου καισαρική .  Εσύ πότε έχεις πητ; με φυσιολογικό τοκετό πας; 

αιντε καλα.... νομιζα ειχα απαντησει...ειχα γραψει και νομιζα σταλθηκε.. τωρα βλεπω καμια απαντηση..σορρυ κοριτσι..

λοιπον..εγω εχω 23/11 πητ, αλλα δεν ξερουμε πως θα γεννησω..δε θελει ν προδιαγραψει καισαρικη απο τοσο νωρις..θα φανει στην πορεια..εγω προσωπικα δεν ξερω τι θελω...

Link to comment
Share on other sites

τελικα ειχα απαντησει... οτι να ναι... δεν παω καθολου καλα... χθες εψαχνα την απαντση και δεν μ την εμφανιζε..σμρ βλεπω και τις δυο... :confused::roll::?:<_<

@zooula36 καλωσόρισεεες!! με το καλο το τεταρτο!! :-D να σου ζησουν τα υπολοιπα!! γερα και ευλογημενα!! 

τελικα εγω κοριτσια πηρα υποθετα για τις αναγουλες γιατι με τα χαπια δεν παλευοταν.. εχω την εντυπωση οτι κανουν πιο γρηγορα δραση..αλλα μπορει κ να ηταν ιδεα μου.. παντως βγαινουν και πολυ πιο φθηνα.. 4 ευρω κατω.. οι καουρες ομως καουρες..δεν μπορω να ευχαριστηθω κανενα γευμα, οχι οτι δεν τρωω βεβαια..απλα το μετανιωνω στα δεκα λεπτα.. εναν καφε ειχα και εγω για απολαυση τα πρωινα και παει και αυτος... τιποτα δεν πινω. το μονο που με ανακουφιζει και μπορω να χωνεψω το μεσημεριανο που ειναι πιο βαρυ θεωριτικα ειναι η μπυρα...αλλα ποσο ν πιεις... μια πρωτομαγια ευχαριστηθηκα και ενα πασχα.. :-D χαχα.. τις υπολοιπες φορες σοδες...επιτιμο μελος θα γινω σε ολες τις εταιρειες... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...