Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΗΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΝΟΕΜΒΡΙΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

καλή σου μέρα παπάκι - ρήξε μια ματιά στο καφε εξωσωματικής :rolleyes:


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

:-D ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΡΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.

ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΑΑ....:-D:grin:

παπακι 27 ειμαι η gtheo απο το parents που μιλάγαμε θυμάσε θέλω να μάθω νέα σου εγω μπενω συχνα στο καφέ εξωσωματικής θα χαρω να τα πούμε


gG1Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Εκανα εμβρυομεταφορα στις 16/12 . Την εβδομη μερα ειχα εντονους πονους περιοδου. Σημερα ειναι η εννατη μερα και οι ενοχλησεις ειναι ελαχιστες εως μηδαμινες.οσον αφορα το στηθος μου,ειχα πονους απο την αρχη (μαλλον λογω των φαρμακων) ενω τισ τελευταιες δυο ημερες δεν εχω καθολου πονους.

Υπαρχει καμμια σας με τα ιδια συμπτωματα :confused:

Ευχομαι ο καινουριος χρονος να φερει σε ολους αυτο που επιθυμουν :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρονια Πολλα σε όλες.

Μακαρι ο νέος χρόνος να μας φέρει το πολυπόθυτο δώρο που όλες ζητάμε :)

Οσο για σένα maraki 28, δεν μπορεις να εισαι σιγουρη για κανενα συπτωμα, κάνε υπομονη να περασου οι μερες που σου ειπε ο γιατρος σου και ολα θα πάνε καλα μην στεναχωριεσαι ο Θεός έχει να δώσει σε όλες την χαρά και την ευτυχία ου ζητάμε σε ενα μωράκι δικό μας :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα.μαρακι λογικα αυτες τις μερες θα κανεις την χοριακη σου.ευχομαι να ειναι θετικη και η νεα χρονια να σου φερει ενα υγειες μωρακι.οσο για τα συμπτωματα πολλες τα ειχαμε και ειμασταν τελικα εγκυουλες.αλλα δεν ειναι στανταρ,μπορει να μην ειχες κανενα και παλι να εισαι.λιγο υπομονη ακομα κανε και να σκεφτεσαι θετικα.


image.php?type=sigpic&userid=26745&dateline=1423736516
Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα!

Πρόσφατα ανακάλυψα ότι μάλλον έχω θέμα στις σάλπιγγες και γι' αυτό δε μένω έγκυος.Είμαι προβληματισμένη γιατί έχω κάνει χειρουργείο για ινομυώματα και είχα και χλαμύδια...Όλα τα κακά μαζί.Ψάχνω να δω α.πού θα κάνω την εξωσωματική καθώς έχω ήδη έρθει σε επάφή με το Έλενα και έχω και ραντεβού στο Αρεταίειο αλλά παράλληλα βλέπω και άλλους για εξωσωματική σε ιδιωτικά κέντρα.Είμαι πελαγωμένη:confused:Φοβάμαι ότι πρέπει να γίνει μία υστεροσκόπηση ή λαπαροσκόπηση για να "εξασφαλίσω" (λέμε τώρα) την επιτυχία της πρώτης μου προσπάθειας...Οποιαδήποτε βοήθεια από έμπειρες και μη ευπρόσδεκτη!!

Καλώς σας βρήκα!!:P


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλησπερα..εκανα την εμβρυομεταφορα στις 20/12/2014 την πρωτοχρονια εκανα την πρωτη χοριακη 65.1 στις 3/1/15 εκανα την δευτερη χοριακη 151.7 το προβλημα ειναι οτι απο την πρωτοχρονια βλεπω αιμα καφε ή κοκκινο.μιλησα με τον γιατρο μου κ μου ειπε ξαπλα και μου αυξησε τα φαρμακα.στις 7/1/15 εκανα και τριτη χοριακη 300,5 ακομα και τωρα βλεπω αιμα.Φοβαμαι οτι τα εχω χασει τα μωρακια μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, χρονια πολλα και καλη χρονιά!

Μην αγχωνεσαι το κυριοτερο. Και εγω μετα την εμβρυομεταφορα ειχα αιμα.

Μαλιστα μια μερα πριν την χοριακη που νομισα πως ηταν περιοδος και μετα την χοριακη.

Δεσμε τώρα... εχω την κορη μου αγκαλια.

Ηρεμησε, ξαπλα και ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου σου, και ολα θα πανε καλα.


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα , χρονια πολλα κ καλη χρονια.Να σου ζησει το μωρακι σου !!!!!! Εισαι απο τις τυχερες μανουλες αποτι βλεπω.Εγω συνεχιζω να εχω αιμα,να ειμαι ξαπλωμενη και η χοριακη να ανεβαινει παρα πολυ αργα.Στις 10/1/15 ειχα μονο 426.Ο γιατρος μου λεει οτι προσπαθει το μωρακι μου.Αυτη την εβδομαδα φανταζομαι οτι θα λυθουν ολες οι αποριες μας.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...