Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

Γεια σας!

Μπήκα στον πειρασμό και άνοιξα το καφέ του Δεκεμβρίου.Νομίζω ότι θα εχω στην αγκαλιά μου και εγώ το μωράκι μου στην καρδιά του χειμώνα.Μακάρι να πάνε όλα καλά και να παραμείνω εδώ.Εύχομαι να υπάρξουν και άλλες μανούλες εδώ να τα λέμε.Σας περιμένω με ανυπομονησία.

 

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα erianton! Ισως κ εγω να ανηκω εδω,αν και ακομα ολα ειναι αβεβαια, δεν εχω παει στο γιατρο για καρδουλα! Ειναι το δευτερο μου παιδακι, εχω μια κορη 1 ετους, ειμαι 27 χρονων απο Αθήνα.. Αυτα! Εσύ;

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή μέρα  ioannamas!!Είμαι 37 χρονών και έχω ένα αγορι 7,5 χρονων.Μένω και εγώ στην Αθήνα.Στις 26/4 θα παω να το δω και το ακούσω.Να χαίρεσαι το κοριτσακι σου,να είναι πολύχρονο και να έχεις μια σίγουρη και καλή εγκυμοσύνη.

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, ERIANTON είπε:

Καλή μέρα  ioannamas!!Είμαι 37 χρονών και έχω ένα αγορι 7,5 χρονων.Μένω και εγώ στην Αθήνα.Στις 26/4 θα παω να το δω και το ακούσω.Να χαίρεσαι το κοριτσακι σου,να είναι πολύχρονο και να έχεις μια σίγουρη και καλή εγκυμοσύνη.

Ευχαριστώ πολυ κ σε σενα το ιδιο! Να χαιρεσαι το παιδακι σου,ολοκληρο παιδι πωπω. Σας ζητουσε αδερφακι;

Γιατρο δεν εχεις παει ακομα ε; εγω οχι απλα εχω κανει δυο χοριακες κ η δευτερη ηταν πολυ μεγαλη. Τωρα θελω να παω κατευθειαν για καρδουλα στο γιατρο. Τα χω ολα φρεσκα απ την προηγουμενη φορα,εσυ ισως χρειαστεις να ξαναθυμηθεις καποια πραγματα... 

 


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από 3 χρόνια με παρακαλούσε,κάθε που έβλεπε μωρά στο δρόμο μου έλεγε "κοίτα τι γλυκουλη,να κάνουμε και εμεις"?

Φέτος στην πρώτη δημοτικού μου λέει ότι όλοι έχουν αδέρφια εκτός από αυτόν.Και τις τελευταίες μέρες του έλεγα ότι όταν είχα γεννήσει στο Έλενα υπήρχαν μωράκια παρατημένα που όταν τα έβλεπα ήθελα να τα πάρω αγκαλιά και μου λέει να πάμε να πάρουμε απο εκεί ένα ( όταν ήταν το βρεφακι μου με ικτερο και το κρατήσαμε δέκα μέρες για θεραπεία).

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Χθες έκανα τεστ και...ειμαι για Δεκέμβριο κι εγώ!

Εχω ήδη έναν μικρό 3 χρόνων και είμαι 33 ετών.Θα πάμε στο γιατρό την άλλη Πέμπτη.Εύχομαι όλα καλά, εύκολα και ευχάριστα σε όλες μας! :)

  • Μου αρέσει 1

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ERIANTON είπε:

Πάνω από 3 χρόνια με παρακαλούσε,κάθε που έβλεπε μωρά στο δρόμο μου έλεγε "κοίτα τι γλυκουλη,να κάνουμε και εμεις"?

Φέτος στην πρώτη δημοτικού μου λέει ότι όλοι έχουν αδέρφια εκτός από αυτόν.Και τις τελευταίες μέρες του έλεγα ότι όταν είχα γεννήσει στο Έλενα υπήρχαν μωράκια παρατημένα που όταν τα έβλεπα ήθελα να τα πάρω αγκαλιά και μου λέει να πάμε να πάρουμε απο εκεί ένα ( όταν ήταν το βρεφακι μου με ικτερο και το κρατήσαμε δέκα μέρες για θεραπεία).

Αχ μωρε τι καλος! Πρεπει να πεταξε απ τη χαρα του στα νεα ε; 

3 hours ago, gaidaki είπε:

Καλημέρα! Χθες έκανα τεστ και...ειμαι για Δεκέμβριο κι εγώ!

Εχω ήδη έναν μικρό 3 χρόνων και είμαι 33 ετών.Θα πάμε στο γιατρό την άλλη Πέμπτη.Εύχομαι όλα καλά, εύκολα και ευχάριστα σε όλες μας! :)

Καλως ηρθες gaidaki,εισαι κ νεα στο φορουμ βλεπω! Να χαιρεσαι το παιδακι σου κ με το καλο κ το αδερφακι. Νομιζω ολες μας θα ειμαστε πιο ησυχες αφου ακουσουμε καρδουλα και μετα. Εγω καλα καλα δεν το εχω συνειδητοποιησει ακομα...

ΥΓ: Ρενα σε περιμενουμε ,εχει πολλες εμπειρες μανουλες εδω !


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...την Κυριακή εκανα δυο τεστ και ηταν θετικα... δεν ηταν προγραματισμενο αλλα θα το κρατησω φυσικα...δεν ειμαι παντρεμενη κ μαλιστα η σχεση μου μετραει μονο πεντε μηνες...δυστυχώς δεν μπορω να ειμαι χαρουμενη γιατι φοβαμαι ...είπαμε να ξεκινησουμε μετα το πασχα να μεινουμε μαζι και αργοτερα να παντρευτουμαι...αυτο που με αγχώνει πιο πολυ ειναι το οικονομικο...και.ετσι σκεφτηκα να βρω ενα γιατρο που ξεγεναει στο αττικο...βρηκα απο αλλες παλαιοτερες συζητησεις τον πατσουρα...ξερει καμιΑ ποια ειναι η διαδικασια? Εννοω παω στο ιατρειο τ η στο νοσοκομειο για να με δει?και γενικα οποια πληροφορια θα με βοηθουσε πολυ...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eutuxia25 είπε:

Καλησπέρα...την Κυριακή εκανα δυο τεστ και ηταν θετικα... δεν ηταν προγραματισμενο αλλα θα το κρατησω φυσικα...δεν ειμαι παντρεμενη κ μαλιστα η σχεση μου μετραει μονο πεντε μηνες...δυστυχώς δεν μπορω να ειμαι χαρουμενη γιατι φοβαμαι ...είπαμε να ξεκινησουμε μετα το πασχα να μεινουμε μαζι και αργοτερα να παντρευτουμαι...αυτο που με αγχώνει πιο πολυ ειναι το οικονομικο...και.ετσι σκεφτηκα να βρω ενα γιατρο που ξεγεναει στο αττικο...βρηκα απο αλλες παλαιοτερες συζητησεις τον πατσουρα...ξερει καμιΑ ποια ειναι η διαδικασια? Εννοω παω στο ιατρειο τ η στο νοσοκομειο για να με δει?και γενικα οποια πληροφορια θα με βοηθουσε πολυ...

Καλως ηρθες Ευτυχια! Θα σου στειλω πμ ξερω πολλα για το αττικο εκει γεννησα περυσι κ εκει θα ξαναπαω τωρα! Μη φοβασαι τιποτα!


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gaidaki είπε:

Καλημέρα! Χθες έκανα τεστ και...ειμαι για Δεκέμβριο κι εγώ!

Εχω ήδη έναν μικρό 3 χρόνων και είμαι 33 ετών.Θα πάμε στο γιατρό την άλλη Πέμπτη.Εύχομαι όλα καλά, εύκολα και ευχάριστα σε όλες μας! :)

Καλώς ήρθες !!!Να χαίρεσαι το αγοράκι σου,μάλλον Όλες την άλλη εβδομάδα θα ακούσουμε τις καρδούλες μας,με το καλό!

Ioannamas δεν θα το πω ακόμα δεν το εχω πει γενικά.Φοβάμαι (χωρίς κάποιο λόγο) μήπως γίνει τίποτα και δεν θέλω να τον απογοητευσω.Το θέλει πολυ τόσα χρόνια.Μιλαει κάθε μέρα για αυτό....άσε που θα το πει στην μαμα μου  και στην πεθερά μου

2 hours ago, Eutuxia25 είπε:

Καλησπέρα...την Κυριακή εκανα δυο τεστ και ηταν θετικα... δεν ηταν προγραματισμενο αλλα θα το κρατησω φυσικα...δεν ειμαι παντρεμενη κ μαλιστα η σχεση μου μετραει μονο πεντε μηνες...δυστυχώς δεν μπορω να ειμαι χαρουμενη γιατι φοβαμαι ...είπαμε να ξεκινησουμε μετα το πασχα να μεινουμε μαζι και αργοτερα να παντρευτουμαι...αυτο που με αγχώνει πιο πολυ ειναι το οικονομικο...και.ετσι σκεφτηκα να βρω ενα γιατρο που ξεγεναει στο αττικο...βρηκα απο αλλες παλαιοτερες συζητησεις τον πατσουρα...ξερει καμιΑ ποια ειναι η διαδικασια? Εννοω παω στο ιατρειο τ η στο νοσοκομειο για να με δει?και γενικα οποια πληροφορια θα με βοηθουσε πολυ...

Καλώς ήρθες !!Εύχομαι να πάνε όλα μία χαρά όπως τα έχεις ονειρευτεί.Το σίγουρο είναι πως άμα πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου σίγουρα θα δικαιωθείς για την απόφαση που πήρες.όλα θα πάνε πολυ καλά!

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κι από εμένα. Είμαι νέα στο χώρο σας και νέα στο χώρο της μητρότητας. Απ' ότι φαίνεται και το δικό μου το παιδάκι θα γεννηθεί δεκέμβριο. :-D Είμαι παντρεμένη εδώ κι 1,5 χρόνο και το παιδάκι (με το καλό) θα ολοκληρώσει την ευτυχία μας. Ευτυχία, εύχομαι να πάνε όλα καλά, λογικό να φοβάσαι πιστεύω αλλά αυτό που λεει και η Erianton, στο τέλος θα δικαιωθείς. :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολυ...και γω απο χτες που ειμαι στην παρεα νιώθω καλύτερα...χτες το βραδυ εμαθα απ τον φιλο μ πως θα μας δωσει ο αδερφος του κουνια καροτσι κ.α ενημερωθηκα και για το αττικο και ηδη εχω αρχισει να κοιταω για κανενα μικρο σπιτι ...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Κατλάιφ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα. Είμαι νέα στο χώρο σας και νέα στο χώρο της μητρότητας. Απ' ότι φαίνεται και το δικό μου το παιδάκι θα γεννηθεί δεκέμβριο. :-D Είμαι παντρεμένη εδώ κι 1,5 χρόνο και το παιδάκι (με το καλό) θα ολοκληρώσει την ευτυχία μας. Ευτυχία, εύχομαι να πάνε όλα καλά, λογικό να φοβάσαι πιστεύω αλλά αυτό που λεει και η Erianton, στο τέλος θα δικαιωθείς. :) 

Mε το καλό να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας Κατλάιφ!

7 minutes ago, Eutuxia25 είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ...και γω απο χτες που ειμαι στην παρεα νιώθω καλύτερα...χτες το βραδυ εμαθα απ τον φιλο μ πως θα μας δωσει ο αδερφος του κουνια καροτσι κ.α ενημερωθηκα και για το αττικο και ηδη εχω αρχισει να κοιταω για κανενα μικρο σπιτι ...

Ωραία κοριτσάκι!!Σιγά σιγά όλα θα γίνουν μην αγχώνεσαι.Κοίτα να είσαι ηρεμη


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κατλαιφ καλως ηρθες κ με το καλο το μωρακι σας! Να μπαινεις να τα λεμε! Απο αθηνα εισαι, που θα γεννησεις;; 

Ευτυχια οπως σου ειπα κ με πμ το πιο ομορφο ταξιδι της ζωης σου ξεκιναει απολαυσε το κ μην ξεχνας να βγαζεις απο τη ζωη σου τα τοξικα ατομα κ να κρατας μονο οσους πραγματικα αξιζουν. Σε λιγο καιρο θα αναρωτιεσαι πως ζουσες πριν χωρις το ζουζουνι σου! 

Ποια ειναι η επομενη για γιατρό; 

 

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ioannamas δεν εχω πάει ακόμα στον ιατρό ,την Τετάρτη 26/4 θα παω.7 εβδομάδων, και ανυπομονώ  να ακούσω την καρδούλα μου.Με τον γιατρό που μίλησα  μου είπε να ξεκινήσω filicine.

Έχετε ξεκινήσει κάποιο φάρμακο κορίτσια?

Ο πρώτος υπέρηχος είναι κολπικός πάντα?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...