Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Στην εγκυμοσυνη που ειχα και τελικα εχασα το μωρο στις 30 εβδομαδες μου ειπε η γενετιστρια οτι δεν αιματωνοταν καλα το μωρο γιατι επαθα καποιου ειδους θρομβωση σε καποιο αγγειο. ενω εκανα αντιπηκτικες απο την αρχη, μετα πηγα σε αιματολογο και μου ειπε να τις σταματησω και τισ σταματησα κάπου στον 3ο μηνα και μετα ξαναπήγα γιατι εκανα την εξεταση d dimmers και βγηκε οριακη και τις ξεκινησα ξανα νομιζω 5ο μηνα. στην ερωτηση αν θα το ειχα γλιτωσει κανοντας αντιπηκτικες, μου απαντησε πως οχι, 

       

      Νομίζω ότι ακριβώς με σιγουριά δεν γνωρίζουν γι'αυτό περνονται Κ πολλές φορές προληπτικά. Είναι ένα πεδιο που δεν είναι ξεκάθαρο ο ενδομητρίος θάνατος. Με σιγουριά κάνεις δεν μπορεί να σου απαντήσει αν μπορούσε θα το είχες αποφύγει σίγουρα. 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , Marigula είπε:

Xexexe θα γεννήσω πρώτη, και εδώ θα είμαστε και θα σας πω τι θα γίνεται με... Οχι 2 αλλά 3 μωρά στο σπίτι!!!! 

Σοβαρά με πιάνει πανικός ώρα ωρα. Μονο με την σκέψη. Απο την άλλη λεω, ο Θεός σου τα έστειλε, άρα θα σου δώσει και την δύναμη να τα μεγαλώσεις. 

Αααααα τώρα το είδα!!!! 20 εβδομάδες!!! Πήραμε το πρώτο μαξιλαράκι!!!! Δωρουλιτα τι σου έλεγα μικρους μικρούς στοχους!!! Θα τα καταφέρουμε! Παμε στο επόμενο!!! 26 εβδομάδες!!! 

Πάντα ξεχναω κπαντα λεω να ρωτήσω! Ειρήνη μου, βγήκαν τα αποτελέσματα της Αμνιοπαρακεντησης ή ακόμη,? 

 

Εσένα κουμπάρα άστα τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σου στέλνω μονο! Θα χρειαστείς βοήθεια χίλια τοις εκατό, μόνη δε βγαίνει με τίποτα. Εγώ τέλη Νοεμβρίου κανονικά είναι για γεννα, αν πάρει λίγο παράταση αρχές Δεκέμβρη ίσως αλλά σίγουρα δεν θα μπω βαθιά στον Δεκέμβριο. Πολλές από εδώ είστε κ για τα καλά χριστουγεννιατικες!

Αύριο θα πάω κ για τον μεγάλο υπερηχο, εύχομαι να πάνε όλα καλά, είμαι αισιόδοξη γενικά. Κ περιμένω κ φύλο εννοείται δεν μπορεί να μη φανεί!

  • Μου αρέσει 5

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , IoannaMas είπε:

Εσένα κουμπάρα άστα τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σου στέλνω μονο! Θα χρειαστείς βοήθεια χίλια τοις εκατό, μόνη δε βγαίνει με τίποτα. Εγώ τέλη Νοεμβρίου κανονικά είναι για γεννα, αν πάρει λίγο παράταση αρχές Δεκέμβρη ίσως αλλά σίγουρα δεν θα μπω βαθιά στον Δεκέμβριο. Πολλές από εδώ είστε κ για τα καλά χριστουγεννιατικες!

Αύριο θα πάω κ για τον μεγάλο υπερηχο, εύχομαι να πάνε όλα καλά, είμαι αισιόδοξη γενικά. Κ περιμένω κ φύλο εννοείται δεν μπορεί να μη φανεί!

Με το καλο Ιωάννα να δεις το μικρο σου! 

πρίν από 43 λεπτά , Marigula είπε:

Xexexe θα γεννήσω πρώτη, και εδώ θα είμαστε και θα σας πω τι θα γίνεται με... Οχι 2 αλλά 3 μωρά στο σπίτι!!!! 

Σοβαρά με πιάνει πανικός ώρα ωρα. Μονο με την σκέψη. Απο την άλλη λεω, ο Θεός σου τα έστειλε, άρα θα σου δώσει και την δύναμη να τα μεγαλώσεις. 

Αααααα τώρα το είδα!!!! 20 εβδομάδες!!! Πήραμε το πρώτο μαξιλαράκι!!!! Δωρουλιτα τι σου έλεγα μικρους μικρούς στοχους!!! Θα τα καταφέρουμε! Παμε στο επόμενο!!! 26 εβδομάδες!!! 

Πάντα ξεχναω κπαντα λεω να ρωτήσω! Ειρήνη μου, βγήκαν τα αποτελέσματα της Αμνιοπαρακεντησης ή ακόμη,? 

 

Την παρασκευη μπαινω κι γω στην 20βδομαδα! Ναι ναι μικροί στόχοι!! 

Να μην σε πιανει καθολου! Γερα παιδακια κ εσυ γερο στομάχι!! Αχαχαχα ολα γίνονται! 

  • Μου αρέσει 3

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, IoannaMas είπε:

Πάλι καλά που έχεις πολύ αίμα αφού είσαι κ αιμοδοτρια, εμένα δεν θα μου είχε μείνει σταγόνα!

Πήρε ο άντρας μου λίγο τη μικρή να την πάει στις κούνιες μια ωρίτσα δεν άντεχα άλλο μου είχε εξαντλήσει την υπομονή μου. Ώρες ώρες αναρωτιέμαι αφού εγώ ένα παιδί κ δεν μπορώ να διαχειριστώ, στα 2 τι θα κάνω;  βέβαια δεν ξέρω τι είναι χειρότερο, ένα μωρό κ έγκυος ή 2 μωρά κ όχι έγκυος;; ιδού η απορία!

Την ίδια απορία έχω συνέχεια στο μυαλό μου.  Ο μικρός μου δεν με αφήνει λεπτό να κάτσω σκαρφαλώνει πετάει τραβάει... Δεν τρώει δεν κοιμάται. Τι θα κάνουμε με το νεογέννητο μετά άραγε........

Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου .

  • Μου αρέσει 1

V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας!!!

Πηρα τα αποτελεσματα απο την αμνιοπαρακεντηση και ειναι ολα μια χαρα.Δοξα τω Θεο!!!Οσο δεν ειχα αγχος ολες τις μερες με επιασε χτες και σημερα ,ουφ

 

  • Μου αρέσει 6

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, IoannaMas είπε:

Εσένα κουμπάρα άστα τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σου στέλνω μονο! Θα χρειαστείς βοήθεια χίλια τοις εκατό, μόνη δε βγαίνει με τίποτα. Εγώ τέλη Νοεμβρίου κανονικά είναι για γεννα, αν πάρει λίγο παράταση αρχές Δεκέμβρη ίσως αλλά σίγουρα δεν θα μπω βαθιά στον Δεκέμβριο. Πολλές από εδώ είστε κ για τα καλά χριστουγεννιατικες!

Αύριο θα πάω κ για τον μεγάλο υπερηχο, εύχομαι να πάνε όλα καλά, είμαι αισιόδοξη γενικά. Κ περιμένω κ φύλο εννοείται δεν μπορεί να μη φανεί!

Καλα αποτελέσματα Ιωάννα! Περιμενουμε νεα σου! Φάε κ κανενα σοκολατακι για να μάθουμε κ το φύλο Ε!! Αχαχαχα η Αγία παρασκευη κ η χαρη της ολα θα σου τα δειξει. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Εκανα ενα briefing στα μηνύματα σας στις προηγούμενες σελίδες, και είπα να δώσω ενα σύντομο παρον.

Αυριο εχω ραντεβού σε γυναικολόγο στην Κεφαλονιά που μου σύστησε ο εν Αθήναις γιατρος μου. Και τις 3 τελευταίες μέρες με εχει πιάσει ενα κατιτις...αν ειναι καλα το μωρό κλπ. Μου εριξε και τα ξημερώματα 2 τρελες κλωτσιές. Οι πιο επίπονες που εχω φαει απο αυτον ως τώρα. 

Χαίρομαι που δε διαβαζω ασχημη εξέλιξη απο καμία. Πολλα φιλάκια σε μαμάδες και μπεμπιδια!

  • Μου αρέσει 7

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου. Θελω τη βοηθεια σας. Ριχνω μια ματια στο ιντερνετ για κουνια. Αλλα δε μπορω να αποφασισω αν θα παω για 120 η 140. Μπορειτε να με συμβουλεψετε; Η 120 ειναι πιο χαριτωμενη, πιο βολικη για να εχω το μωρο μαζι μου τον πρωτο χρονο στο δωματιο, αλλα χωραει το μωρο μεχρι ποσο;

Εψαχνα καποια βασικα να μην ειναι mdf και να μην εχει πολλα χημικα στη βαφη οπως εχει για παραδειγμα η λακα. Δεν ειναι τελεια πειτε μου

http://gokids.gr/product/marsylia-vrefiki-kounia/


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ERIANTON είπε:

@lizaki1111 ολα καλα? Καλα αποτελεσματα και εσυ σημερα.αν διαβασα σωστα εχεις γιατρο σημερα ,απλο υπερηχο η β επιπεδου?να μας πεις νεα.

 Μια χαρα διαβασες Ειρηνακι μου.Απλο υπερηχο εχω κ με εχει φαει η αγωνια! Β επιπεδου εχω 10 Αυγουστου.

Το απογευμα θα παω.

2 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

Καλημέρα σας!!!

Πηρα τα αποτελεσματα απο την αμνιοπαρακεντηση και ειναι ολα μια χαρα.Δοξα τω Θεο!!!Οσο δεν ειχα αγχος ολες τις μερες με επιασε χτες και σημερα ,ουφ

 

Μπραβο!! Αν κ ημουν σιγουρη πως το μεμπακι μας θα ηταν μια χαρα!

Η ομαδα μας θα βγαλει παιδαρους κ κοριτσαρους!!!χα!χα!

13 ώρες πρίν, IoannaMas είπε:

Εσένα κουμπάρα άστα τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σου στέλνω μονο! Θα χρειαστείς βοήθεια χίλια τοις εκατό, μόνη δε βγαίνει με τίποτα. Εγώ τέλη Νοεμβρίου κανονικά είναι για γεννα, αν πάρει λίγο παράταση αρχές Δεκέμβρη ίσως αλλά σίγουρα δεν θα μπω βαθιά στον Δεκέμβριο. Πολλές από εδώ είστε κ για τα καλά χριστουγεννιατικες!

Αύριο θα πάω κ για τον μεγάλο υπερηχο, εύχομαι να πάνε όλα καλά, είμαι αισιόδοξη γενικά. Κ περιμένω κ φύλο εννοείται δεν μπορεί να μη φανεί!

Αν κ η επιτυχια ειναι σιγουρη.Θα περιμενουμε τα καλα νεα κ το φυλο του μωρου.Ετσι να εχουμε να λεμε!

  • Μου αρέσει 2

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Αναστασία33 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Θελω τη βοηθεια σας. Ριχνω μια ματια στο ιντερνετ για κουνια. Αλλα δε μπορω να αποφασισω αν θα παω για 120 η 140. Μπορειτε να με συμβουλεψετε; Η 120 ειναι πιο χαριτωμενη, πιο βολικη για να εχω το μωρο μαζι μου τον πρωτο χρονο στο δωματιο, αλλα χωραει το μωρο μεχρι ποσο;

Εψαχνα καποια βασικα να μην ειναι mdf και να μην εχει πολλα χημικα στη βαφη οπως εχει για παραδειγμα η λακα. Δεν ειναι τελεια πειτε μου

 

Γλυκουλα μου....

Ο γιος μου ειναι 128 στα 7,5 χρονια του


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Αναστασία33

Γλυκουλα μου....

Ο γιος μου ειναι 128 στα 7,5 χρονια του η κουνια ειναι πολυ ομορφη.ξερεις τι εγινε τωρα ε? Μου εβγαλε αποκρυψη το μηνυμα λογο του Συνδέσμου

1 hour ago, lizaki1111 είπε:

 Μια χαρα διαβασες Ειρηνακι μου.Απλο υπερηχο εχω κ με εχει φαει η αγωνια! Β επιπεδου εχω 10 Αυγουστου.

Το απογευμα θα παω.

Μπραβο!! Αν κ ημουν σιγουρη πως το μεμπακι μας θα ηταν μια χαρα!

Η ομαδα μας θα βγαλει παιδαρους κ κοριτσαρους!!!χα!χα!

Αν κ η επιτυχια ειναι σιγουρη.Θα περιμενουμε τα καλα νεα κ το φυλο του μωρου.Ετσι να εχουμε να λεμε!

Μπραβο με το καλο να δεις το γλυκουλι σου. Θα περιμενω νεότερα.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή μέρα σας!! Γύρισα ταλαιπωρία οπως πάντα στην αναμονή αλλά άξιζε τον κόπο, πήγαν όλα πολύ καλά! Είναι αγοράκι επιβεβαιώθηκαν οι υποψίες! Τώρα θα πάω κ για τις αίματος μάλλον αύριο κ όλα έτοιμα για τις διακοπές μετά !

  • Μου αρέσει 6

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...