Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

ναι δεν ειναι και τοσο αθωο του  sudocrem.  o παιδίατρος μου εχε πει οτι θα το χρησιμοποιω στον γιο μονο σε συγκαμα και αυτο ελαχιστα.εχω ακουσει που βαζουν σε καθε αλλαγη πανας και δεν κανει

με το καλο το κοριτσάκι σου!!

Βρε Ειρηνη μου αυτο αναρωτιομουν. Εγω δεν την ηξερα τη sudocream μεχρι που μου την ειχε δωσει παλαιοτερα ο παθολογος μου για μια ραγαδα που ειχα και μου ειχε πει αυτο που βαζουν στα μωρακια να μη συγκαιγονται οποτε θεωρουσα θα ειναι αθωο. Κοιταζω τα συστατικα το πρωι και δε μου φανηκαν τοσο αθωα. Ευτυχως και η φαρμακοποιος δε μου το εδωσε. Και σκεφτομουν μα τι βαζουμε στα μωρακια μας ειναι δυνατον;

3 ώρες πρίν, Natale1 είπε:

Καλως σας βρηκα! Περιμενουμε κοριτσαρο :-D 

Με το καλο κουκλα μου. Ωραια γιατι δεν ειχαμε πολλα κοριτσακια :-D

1 hour ago, Dwroulita85 είπε:

Καλώς ήρθες! Με το καλο το κοριτσακι σου! Απο που εισαι; 

Θα σου έλεγα να βαλεις λιγο λαδακι, κατι φυτικό. 

Ελα μην σε πέρνει απο κατω, εχουμε ολες το σκοπο μας. Ας ειναι αυτο το καλοκαίρι λιγο περιοριστικό ως προς τις δραστηριότητες μας. Επίσης μπορεις να σκέφτεσαι εμενα κ να λες παλι καλα κυκλοφορώ!! Αχαχαχα 

Εσενα σκεφτομουν αλλα και παλι μου ερχεται να κλαψω απο την πιεση... 

Τελικα θα βαλω bepanthol κι ελπιζω να βοηθησει γιατι με ποναει πολυ :-(


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Βρε Ειρηνη μου αυτο αναρωτιομουν. Εγω δεν την ηξερα τη sudocream μεχρι που μου την ειχε δωσει παλαιοτερα ο παθολογος μου για μια ραγαδα που ειχα και μου ειχε πει αυτο που βαζουν στα μωρακια να μη συγκαιγονται οποτε θεωρουσα θα ειναι αθωο. Κοιταζω τα συστατικα το πρωι και δε μου φανηκαν τοσο αθωα. Ευτυχως και η φαρμακοποιος δε μου το εδωσε. Και σκεφτομουν μα τι βαζουμε στα μωρακια μας ειναι δυνατον;

Με το καλο κουκλα μου. Ωραια γιατι δεν ειχαμε πολλα κοριτσακια :-D

Εσενα σκεφτομουν αλλα και παλι μου ερχεται να κλαψω απο την πιεση... 

Τελικα θα βαλω bepanthol κι ελπιζω να βοηθησει γιατι με ποναει πολυ :-(

το δερμα σε ενοχλει μονο?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! 

Κορίτσια την γνώμη σας. Ο άντρας μου θέλει να παμε αύριο στους δικους μου. Ειναι 1 1/2 ώρα με το αυτοκίνητο. 

Ο γιατρός μου λέει οχι πολλές μετακινήσεις. Στην πόλη κατεβαίνω, απο το σπίτι μου ειναι 15 λεπτά. Μπορεί τον δρόμο νατον κανω διπλασιο πήγαινε ελα στην πολη. Οταν τον ρώτησα αν μπορω να παω μου είπε όχι αλλά αυτό εγινε πριν 1 μήνα. 

Έχει κ νοσοκομείο διπλα απο το εξοχικο. Το μονο που δεν θα το ξερει ότι θαπαω ο γιατρός μου. 

Τι λετε να παω? 

5 ώρες πρίν, Natale1 είπε:

Γεια σας και απο εμενα! Σας εχω βρει λιγες μερες και παρακολουθω το thread. Ειμαι στην 20 εβδομαδα με Π.Η.Τ στις 31/12! Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης να εχουμε :-D

Καλωςορισες κοπελα μου, με τοκαλο να υποδεχτείς την κορακλα σου. 


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Βρε Ειρηνη μου αυτο αναρωτιομουν. Εγω δεν την ηξερα τη sudocream μεχρι που μου την ειχε δωσει παλαιοτερα ο παθολογος μου για μια ραγαδα που ειχα και μου ειχε πει αυτο που βαζουν στα μωρακια να μη συγκαιγονται οποτε θεωρουσα θα ειναι αθωο. Κοιταζω τα συστατικα το πρωι και δε μου φανηκαν τοσο αθωα. Ευτυχως και η φαρμακοποιος δε μου το εδωσε. Και σκεφτομουν μα τι βαζουμε στα μωρακια μας ειναι δυνατον;

Με το καλο κουκλα μου. Ωραια γιατι δεν ειχαμε πολλα κοριτσακια :-D

Εσενα σκεφτομουν αλλα και παλι μου ερχεται να κλαψω απο την πιεση... 

Τελικα θα βαλω bepanthol κι ελπιζω να βοηθησει γιατι με ποναει πολυ :-(

Βαλε κ αν δεν βαλε κεραλοιφη. Μηπως το σουτιέν σε πειραζει; απο που να προήλθε; 

Εγω εχω σαν έκζεμα στην δεξιά μασχάλη. Ποναει πολυ κ μαλλον ειναι απο την αντιβίωση γιατι οταν την ξεκινησα εγινε. 

Να ρωτήσω, τριχόπτωση εχετε;;; εμενα μου πέφτουν τούφες.. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Βαλε κ αν δεν βαλε κεραλοιφη. Μηπως το σουτιέν σε πειραζει; απο που να προήλθε; 

Εγω εχω σαν έκζεμα στην δεξιά μασχάλη. Ποναει πολυ κ μαλλον ειναι απο την αντιβίωση γιατι οταν την ξεκινησα εγινε. 

Να ρωτήσω, τριχόπτωση εχετε;;; εμενα μου πέφτουν τούφες.. 

Η απ' το σουτιεν η το πιθανοτερο επειδη το στηθος ακουμπαει στο δερμα απο κατω ξερετε τωρα κι εχει ερεθιστει το δερμα αναμεσα.

Τριχοπτωση δεν εχω παρατηρησει μονο τα συνηθισμενα μαλλια που βγαζω στο βουρτσισμα καθε φορα που λουζομαι.

πρίν από 18 λεπτά , ERIANTON είπε:

τι να ειναι δεν σου ειπε η φαρμακοποιός?περαστικα νς ειναι .

Λογικα συγκαμα Ειρηνη μου.

πρίν από 16 λεπτά , Marigula είπε:

Καλησπέρα! 

Κορίτσια την γνώμη σας. Ο άντρας μου θέλει να παμε αύριο στους δικους μου. Ειναι 1 1/2 ώρα με το αυτοκίνητο. 

Ο γιατρός μου λέει οχι πολλές μετακινήσεις. Στην πόλη κατεβαίνω, απο το σπίτι μου ειναι 15 λεπτά. Μπορεί τον δρόμο νατον κανω διπλασιο πήγαινε ελα στην πολη. Οταν τον ρώτησα αν μπορω να παω μου είπε όχι αλλά αυτό εγινε πριν 1 μήνα. 

Έχει κ νοσοκομείο διπλα απο το εξοχικο. Το μονο που δεν θα το ξερει ότι θαπαω ο γιατρός μου. 

Τι λετε να παω? 

Καλωςορισες κοπελα μου, με τοκαλο να υποδεχτείς την κορακλα σου. 

Εγω θα ελεγα να παρεις τηλεφωνο να τον ρωτησεις μια που ειναι γιορτη αυριο θα καταλαβει γιατι ρωτας. Αν παλι δεν κανει εγω δε θα πηγαινα.

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Με ποναει πολυ κατω απο το στηθος. Ελεγα να παρω sudocream αλλα δεν ξερω αν επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη. Απο εσωρουχα απο πανω τι φορατε σ' αυτη τη φαση;

Οχι πολυ καλα γιατι ξυπνησα καποια στιγμη που κατουριομουν και πονουσα χαμηλα αριστερα και μετα απ' το αγχος δε μπορουσα να κοιμηθω.

Γεια σας κοριτσια τι κανετε; Αναστασια εμενα παντως ο γυναικολογος μου μου ειπε να βαλω sudocrem..Ειχα βγαλει κοκκινιλα στη μασχαλη μου κ ετσι τον ρωτησα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , tinkerbell1991 είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε; Αναστασια εμενα παντως ο γυναικολογος μου μου ειπε να βαλω sudocrem..Ειχα βγαλει κοκκινιλα στη μασχαλη μου κ ετσι τον ρωτησα...

Αχ και σε μελετουσα σημερα. Ηθελα να παω να βρω κανενα χαλαρο εσωρουχο για πανω αλλα δεν ξερω που εχει στη Συρο για εμας.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Αχ και σε μελετουσα σημερα. Ηθελα να παω να βρω κανενα χαλαρο εσωρουχο για πανω αλλα δεν ξερω που εχει στη Συρο για εμας.

Παρε μπουστακι αυτα που φορούσαμε γυμνάσιο. Τετοιο εχω κ μ εχει σώσει. Δεν με πατάει ουτε με πιεζει. 

Παιδια η κεραλοιφη ειναι οτι καλυτερο. Αν πάρετε κ απο βιολογικά ακομα καλυτερα. Έμενα το κανει η θεια μου, κερί απο μελισσοκόμο κ λαδακι παραγωγής. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , tinkerbell1991 είπε:

Εχει στο hondos center..Στη μοντερνα γωνια..Σε αυτα τα δυο σιγουρα..Που μενεις?

 

 

Στα Ταλαντα εσυ; Θα παω οπωσδηποτε Τεταρτη πρωι. Ηθελα να παω και σημερα το απογευμα αλλα δεν ηξερα αν θα ηταν ανοιχτα τα hondos.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Η απ' το σουτιεν η το πιθανοτερο επειδη το στηθος ακουμπαει στο δερμα απο κατω ξερετε τωρα κι εχει ερεθιστει το δερμα αναμεσα.

Τριχοπτωση δεν εχω παρατηρησει μονο τα συνηθισμενα μαλλια που βγαζω στο βουρτσισμα καθε φορα που λουζομαι.

Λογικα συγκαμα Ειρηνη μου.

Εγω θα ελεγα να παρεις τηλεφωνο να τον ρωτησεις μια που ειναι γιορτη αυριο θα καταλαβει γιατι ρωτας. Αν παλι δεν κανει εγω δε θα πηγαινα.

Το μονο κακό που έχει ο γιατρός μου, είναι ότι ειναι φοβιτσιαρης. Σου συνεβηκε κάτι ακόμη και το πιο ασήμαντο, στο κρεβάτι αμέσως. Η αδερφή μου ειχε πολλές ζαλάδες στην αρχή για 3 μηνες κρεβάτι!!!! 

Την μικρή μου λυπάμαι ειλικρινά που θέλει να πάει γιατί είναι ολα τα ανιψιά της εκεί και έμεινε μοναχουλα εδω. 

 

  • Μου αρέσει 2

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Marigula είπε:

Το μονο κακό που έχει ο γιατρός μου, είναι ότι ειναι φοβιτσιαρης. Σου συνεβηκε κάτι ακόμη και το πιο ασήμαντο, στο κρεβάτι αμέσως. Η αδερφή μου ειχε πολλές ζαλάδες στην αρχή για 3 μηνες κρεβάτι!!!! 

Την μικρή μου λυπάμαι ειλικρινά που θέλει να πάει γιατί είναι ολα τα ανιψιά της εκεί και έμεινε μοναχουλα εδω. 

 

Ειναι κριμα για τη μικρουλα αλλα τωρα εχουν προτεραιοτητα τα διδυμακια :-P


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

 καλημερα!!!Χρονια πολλα!

@Marigula @Maria D @Maria K8 χρονια σας πολλα!!!καθε ευτυχια στην ζωη σας!!

Μαριγουλα μου κανε οτι νομιζεις χωρις να υπερεκτιμας τις δυναμεις σου.στην παρουσα περιπτωση θα σκεφτομουν τα εμβρυακια να ειναι ασφαλη και να μην μπω σε ταλαιπω ριες.εσυ ομως οριζεις την ζωη σου.Να προσεχεις οτι κανεις.Φιλια!!

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...