Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

Καλημέρα, χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα!!! 

Για μένα είναι διπλή γιορτή. Εχω κ γενέθλια!!!! 

Προς το παρόν δεν πήγα πουθενά, θα φτιάξουμε φαγάκι εδω, κ αργότερα αν νιώθω ξεκούραση κ καλά αποφασιζω. 

Κοπέλες να ρωτήσω κάτι, οι συσπάσεις τις νιώθεις σε όλη την κοιλιά ή μόνο σε ενα σημείο? Παντα το είχα απορία κ ελεγα να ρωτήσω. Ο γιατρος μου μου είπε είναι κατι σαν πόνοι περιόδου. Αληθεύει? 

  • Μου αρέσει 4

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Marigula είπε:

Καλημέρα, χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα!!! 

Για μένα είναι διπλή γιορτή. Εχω κ γενέθλια!!!! 

Προς το παρόν δεν πήγα πουθενά, θα φτιάξουμε φαγάκι εδω, κ αργότερα αν νιώθω ξεκούραση κ καλά αποφασιζω. 

Κοπέλες να ρωτήσω κάτι, οι συσπάσεις τις νιώθεις σε όλη την κοιλιά ή μόνο σε ενα σημείο? Παντα το είχα απορία κ ελεγα να ρωτήσω. Ο γιατρος μου μου είπε είναι κατι σαν πόνοι περιόδου. Αληθεύει? 

Χρόνια σου πολλά Μαράκι μου!!! Να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη και με το καλό να ερθουν τα κοριτσάκια σου!!!

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

 καλημερα!!!Χρονια πολλα!

@Marigula @Maria D @Maria K8 χρονια σας πολλα!!!καθε ευτυχια στην ζωη σας!!

Καλημέρα Ειρήνη να είσαι καλά! :) Χρονια πολλα σε ολα τα κοριτσια κ με το καλο να κρατησουμε ολες αγκαλια τα μπεμπακια μας!!! :-D

  • Μου αρέσει 1

q2mZp2.png
 
 
YRYsp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Maria D είπε:

Καλημέρα Ειρήνη να είσαι καλά! :) Χρονια πολλα σε ολα τα κοριτσια κ με το καλο να κρατησουμε ολες αγκαλια τα μπεμπακια μας!!! :-D

Χρόνια σου πολλά Μαρία μου!!! Ότι επιθυμείς να γίνει σύντομα πραγματικότητα. Με το καλό τα μωράκια μας!!!

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marigula είπε:

Καλημέρα, χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα!!! 

Για μένα είναι διπλή γιορτή. Εχω κ γενέθλια!!!! 

Προς το παρόν δεν πήγα πουθενά, θα φτιάξουμε φαγάκι εδω, κ αργότερα αν νιώθω ξεκούραση κ καλά αποφασιζω. 

Κοπέλες να ρωτήσω κάτι, οι συσπάσεις τις νιώθεις σε όλη την κοιλιά ή μόνο σε ενα σημείο? Παντα το είχα απορία κ ελεγα να ρωτήσω. Ο γιατρος μου μου είπε είναι κατι σαν πόνοι περιόδου. Αληθεύει? 

Εγω δεν ποναω νιώθω τράβηγμα και πετρωνει η κοιλιά αλλα μαζεύει στο Κέντρο γυρω απο τον αφαλό αν προσπαθήσω εκεινη την στιγμη να την ζουπηξω τοτε μονο ποναει


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

2 ώρες πρίν, Marigula είπε:

Καλημέρα, χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα!!! 

Για μένα είναι διπλή γιορτή. Εχω κ γενέθλια!!!! 

Προς το παρόν δεν πήγα πουθενά, θα φτιάξουμε φαγάκι εδω, κ αργότερα αν νιώθω ξεκούραση κ καλά αποφασιζω. 

Κοπέλες να ρωτήσω κάτι, οι συσπάσεις τις νιώθεις σε όλη την κοιλιά ή μόνο σε ενα σημείο? Παντα το είχα απορία κ ελεγα να ρωτήσω. Ο γιατρος μου μου είπε είναι κατι σαν πόνοι περιόδου. Αληθεύει? 

Χρονια σου πολλα! Αυτο με τις συσπασεις το χω και εγω απορια. Δυο μερες τωρα 2-3 φορες εχω νιωσει κατι σαν τεντωμα σε καπιο μερος της κοιλιας αλλα δε παρατηρω το πετρωμα. Αυτο θα ηταν εμφανες; Δηλαδη αν το ζουλαγα το σημειο θα ταν πολυ σκληρο; Παιζει να αλλαζει θεση η μπεμπα απλα; 

20 ώρες πρίν, Dwroulita85 είπε:

Καλώς ήρθες! Με το καλο το κοριτσακι σου! Απο που εισαι;

Μενω Αθηνα αλλα τωρα μιας και δε δουλευω περναω πολυ καιρο στο χωριο, δροσια και μπανακια ;)

  • Μου αρέσει 1

tt1da0a6

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marigula είπε:

Καλημέρα, χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα!!! 

Για μένα είναι διπλή γιορτή. Εχω κ γενέθλια!!!! 

Προς το παρόν δεν πήγα πουθενά, θα φτιάξουμε φαγάκι εδω, κ αργότερα αν νιώθω ξεκούραση κ καλά αποφασιζω. 

Κοπέλες να ρωτήσω κάτι, οι συσπάσεις τις νιώθεις σε όλη την κοιλιά ή μόνο σε ενα σημείο? Παντα το είχα απορία κ ελεγα να ρωτήσω. Ο γιατρος μου μου είπε είναι κατι σαν πόνοι περιόδου. Αληθεύει? 

Κοριτσι μου χρονια πολλα! Με υγεια κ πολλα χαμογελα! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ ολοι  οι δικοί σου εσενα! Παντα χαρουμενη να εισαι καλη μου! 

1 ώρα πρίν, Maria D είπε:

Καλημέρα Ειρήνη να είσαι καλά! :) Χρονια πολλα σε ολα τα κοριτσια κ με το καλο να κρατησουμε ολες αγκαλια τα μπεμπακια μας!!! :-D

Κοριτσακι μου χρονια σου πολλα!! Οτι επιθυμεις! 

  • Μου αρέσει 2

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν κορίτσια με υγεία. Τελικά το κάμπινγκ πάει καλά αφού είπαμε να κάτσουμε και μια μέρα παραπάνω !!

Ο επόμενος μεγάλος υπέρηχος ποιος είναι θυμάται καμία ? 

  • Μου αρέσει 1

MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alzira είπε:

Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν κορίτσια με υγεία. Τελικά το κάμπινγκ πάει καλά αφού είπαμε να κάτσουμε και μια μέρα παραπάνω !!

Ο επόμενος μεγάλος υπέρηχος ποιος είναι θυμάται καμία ? 

Ειναι το Ντοπλερ λεγεται κ γινεται μεταξύ 28-32 βδομαδων. Ελέγχει κατα κυριο λόγο την ανάπτυξη του εμβρύου. Ανατομικά, πρόωρο τοκετό κλπ. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dwroulita85 είπε:

Ειναι το Ντοπλερ λεγεται κ γινεται μεταξύ 28-32 βδομαδων. Ελέγχει κατα κυριο λόγο την ανάπτυξη του εμβρύου. Ανατομικά, πρόωρο τοκετό κλπ. 

Ευχαριστώ πολύ  , οπότε τώρα έχουμε καμπύλη και ντοπλερ αλλά έχουμε ένα μήνα και.. μία χαρά :-)

  • Μου αρέσει 1

MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:)Μανουλες Δεκεμβρίου 2017:)

1)@IoannaMas - αγόρι:-D ΠΗΤ-02.12.17

2)@Rena87 -  κοριτσάκι:-DΠΗΤ-12.12.17

3)@Marigula- κοριτσάκια:-D:-D ΠΗΤ-30.11.17

4)@lizaki1111-  κοριτσάκι:-D ΠΗΤ-13.12.17

5)@ERIANTON - αγόρι:-D Β επιπέδου 17.08.17 ΠΗΤ-15.12.17

6)@Elpidaaa - αγόρι:-D ΠΗΤ-15.12.17 

7)@Dwroulita85 - αγόρι:-D  ΠΗΤ-15.12.17

8 )@gaidaki- αγόρι:-D Β επιπέδου 17.08.17 ΠΗΤ-16.12.17

9)@Eutuxia25- κοριτσάκι:-D Β επιπέδου 21.08.17  ΠΗΤ-17.12.17

10)@Martha15- ΠΗΤ-19.12.17

11)@Αναστασία33- αγόρι:-D Β επιπέδου 25.08.17 ΠΗΤ-21.12.17

12)@sofaki887- ΠΗΤ-24.11.17

13) @tina26 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

14) @Maria K8 -  αγόρι:-D ΠΗΤ-13.12.17

15) @Alzira - κοριτσάκι:-D ΠΗΤ-10.12.17

18) @palmoira - ΠΗΤ-11.12.17

19) @tinkerbell1991 - αγόρι:-D  ΠΗΤ-30.11.17

20) @Maria D - αγόρι:-D ΠΗΤ-08.12.17

21) @butterfly1986 - αγόρια:-D:-D Β επιπέδου 16.08.17 ΠΗΤ-17.12.17

22) @Natale1 - κοριτσάκι:-D ΠΗΤ-31.12.17

  • Μου αρέσει 2

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όσες γιορτάζουν και σε όσους συγγενείς και φίλους έχετε!

Επιστρέψαμε Αθήνα, μεθαύριο έχω β'επιπέδου. Το σκέφτομαι το μικρακι συνεχώς τωρα που τρελοκουνιεται. Μακάρι να ναι ολα καλά!

  • Μου αρέσει 3

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , gaidaki είπε:

Χρόνια Πολλά σε όσες γιορτάζουν και σε όσους συγγενείς και φίλους έχετε!

Επιστρέψαμε Αθήνα, μεθαύριο έχω β'επιπέδου. Το σκέφτομαι το μικρακι συνεχώς τωρα που τρελοκουνιεται. Μακάρι να ναι ολα καλά!

Καλώς ηρθατε κοριτσακι μου!!Μαζι εχουμε Β επιπεδου, την Πέμπτη το μεσημερι θα τα δουμε !

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλες μου ευχαριστώ για τις ευχές σας!!! 

Δεν είμαι όμως καλά!!! Πονάω αριστερα, παρά πολύ! Έτσι ξαφνικά όπως καθόμουν κ έβλεπα τηλεόραση. Ο πόνος είναι συνέχεια και αν γυρίσω αριστερά ή περπατήσω ή καθίσω είναι χειρότερα. 

Πήρα τον γιατρό μου, κ μου είπε δεν είναι της εγκυμοσύνης. Μου είπε να παρω panadol, κ να ξαπλωσω. Μπορεί να είναι κολικος εντέρου ή του νεφρού. Ούφου κι εγώ πονάω! 

Το μόνο καλό είναι πως νιώθω τα μωρά. Τώρα αν νιώθω κινήσεις κ των δύο δεν ξέρω αλλά τρώω κλωτσιές!!! 


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ERIANTON είπε:

Καλώς ηρθατε κοριτσακι μου!!Μαζι εχουμε Β επιπεδου, την Πέμπτη το μεσημερι θα τα δουμε !

Που θα την κανεις τελικα Ειρηνη;

πρίν από 5 λεπτά , Marigula είπε:

Κοπέλες μου ευχαριστώ για τις ευχές σας!!! 

Δεν είμαι όμως καλά!!! Πονάω αριστερα, παρά πολύ! Έτσι ξαφνικά όπως καθόμουν κ έβλεπα τηλεόραση. Ο πόνος είναι συνέχεια και αν γυρίσω αριστερά ή περπατήσω ή καθίσω είναι χειρότερα. 

Πήρα τον γιατρό μου, κ μου είπε δεν είναι της εγκυμοσύνης. Μου είπε να παρω panadol, κ να ξαπλωσω. Μπορεί να είναι κολικος εντέρου ή του νεφρού. Ούφου κι εγώ πονάω! 

Το μόνο καλό είναι πως νιώθω τα μωρά. Τώρα αν νιώθω κινήσεις κ των δύο δεν ξέρω αλλά τρώω κλωτσιές!!! 

Ωχ Μαρακι μου περαστικα. Μηπως σε πιεζουν οι μικρες γι' αυτο...

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...