Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , ERIANTON είπε:

στο Ρεα θα την κανω Αναστασία μου.εχτες στο Ελενα με γειωσαι  δοκτορας

Μαριγουλα δεν θα ειναι τιποτα περαστικά!!

Καλα αποτελεσματα και σε σενα κοριτσακι μου!!!

πρίν από 18 λεπτά , ERIANTON είπε:

στο Ρεα θα την κανω Αναστασία μου.εχτες στο Ελενα με γειωσαι  δοκτορας

Μαριγουλα δεν θα ειναι τιποτα περαστικά!!

Ααα εχουν αγριεψει εσενα!!! Εμενα ειναι μικρουλης μαλλον ακομη.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μια βοηθεια! Οταν λεμε συσπασεις και πετρωμα εννοουμε εντελως πετρα η κοιλια; Τριτη μερα παρατηρω 1-2 φορες ανα μερα οτι σε καποιο σημειο σαν να σφιγγεται να πω, καλυτερα σαν να κινειται/γυρναει κατι χωρις να γινεται πετρα το σημειο. Πριν καμια βδομαδα ξεκινησα ασβεστιο και μαγνησιο(παιρνω και ενα utrogestan μεταξυ και καποιων των αλλων). Ξαφνοκα αγχωθηκα γιατι λειπω απτην Αθηνα πρεπει να μιλησω με τον γιατρο μου αμεσα;


tt1da0a6

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Natale1 είπε:

Αχ κοριτσια μια βοηθεια! Οταν λεμε συσπασεις και πετρωμα εννοουμε εντελως πετρα η κοιλια; Τριτη μερα παρατηρω 1-2 φορες ανα μερα οτι σε καποιο σημειο σαν να σφιγγεται να πω, καλυτερα σαν να κινειται/γυρναει κατι χωρις να γινεται πετρα το σημειο. Πριν καμια βδομαδα ξεκινησα ασβεστιο και μαγνησιο(παιρνω και ενα utrogestan μεταξυ και καποιων των αλλων). Ξαφνοκα αγχωθηκα γιατι λειπω απτην Αθηνα πρεπει να μιλησω με τον γιατρο μου αμεσα;

Μηπως ειναι το μωρακι που γυρναει;


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Natale1 είπε:

Μακαρι! Αλλα δε ξερω, πως θα το ξεχωρισω; 

Ελα ντε. Κι εγω ακομα δεν ειμαι σιγουρη πως ακριβως ειναι οι συσπασεις. Αν και οταν εχεις λιγες ειναι φυσιολογικο λενε.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Natale1 είπε:

Μακαρι! Αλλα δε ξερω, πως θα το ξεχωρισω; 

Ας ξανα μιλήσει η ειδική πανω σε συσπάσεις...εγω εχω πολλες την μερα ειχα φτάσει και πανω απο δεκα την μερα πηγα στην γιατρό μ δεν ειδε τπτ ύποπτο στον υπέρηχο κάναμε μετρηση τραχήλου μου ειπε να μην ανησυχώ οτι οταν στεναχωριέσαι αγχώνεσαι κουράζεσαικτλ χειροτερεύει(ισχύει το παρατήρησα) ειναι φυσιολοκο εφόσον δεν πονανε ... πως τις ξεχωριζω απ την μπέμπα? Η μπέμπα κουνιέται το εξογκώμα ενω οι συσπάσεις νιώθω ενα τράβηγμα και πετρωνει η κοιλιά κ δεν ζουλιεται η κοιλιά επίσης αν πιεσω με το δάχτυλο μ ποναω... εχω σουβλιες εχω πονακια περιοδου εχω τα παντααα η μπέμπα οταν κλωτσάει πια μπορεί κ να με ποναει λιγο ...στις αρχές περασα εμετούς ζαλαδες ατονιες και όμως παντα ολα αψογα...χαλαρωσε και μην αγχώνεσαι ...εγω εχω χαλαρωσει και εχω βρει την υγεία μ


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια !!

6 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Καλα αποτελεσματα και σε σενα κοριτσακι μου!!!

Ααα εχουν αγριεψει εσενα!!! Εμενα ειναι μικρουλης μαλλον ακομη.

ευχαριστω πολυ φιλεναδα μου!!αν εννοεις για τον γιατρο  οτι εχουν αγριεψει τα πραγματα δεν ειναι ο δικος μου γιατρος.τους υπερηχους τους μεγάλους τους κάνουν οι διευθυντές -υπευθυνοι εμβρυομητρικης

Ναταλη η Ευτυχία ηταν κατατοπιστικοτατη!

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

Καλημέρα κοριτσια !!

ευχαριστω πολυ φιλεναδα μου!!αν εννοεις για τον γιατρο  οτι εχουν αγριεψει τα πραγματα δεν ειναι ο δικος μου γιατρος.τους υπερηχους τους μεγάλους τους κάνουν οι διευθυντές -υπευθυνοι εμβρυομητρικης

Ναταλη η Ευτυχία ηταν κατατοπιστικοτατη!

Για τα κορίτσια της Μαρίας ελεγα, αλλα εβαλα παλι το δικο σου:-P

Αυτο το μωρο μ' εχει αποτρελανει.

Καλημερα κι απο μενα!!!


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Αναστασία33 είπε:

Για τα κορίτσια της Μαρίας λέω :-P

Καλημερα κι απο μενα!!!

α λογικο χαχα.προσπαθουν να επιβληθουν η νια στην αλλη και κανουν πολεμο στην κοιλιτσα της μαμας

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 14/8/2017 at 11:24 ΜΜ, Αναστασία33 είπε:

Στα Ταλαντα εσυ; Θα παω οπωσδηποτε Τεταρτη πρωι. Ηθελα να παω και σημερα το απογευμα αλλα δεν ηξερα αν θα ηταν ανοιχτα τα hondos.

Εγω μενω κινι..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ξέρετε τι είναι οι ψευτοσυσπασεις? 

Μόλις το έμαθα!!! Τελικά ο πόνος κοπέλες μου δεν υποχώρησε αλλά το πρωί δυνάμωσε κ μάλιστα ώρες ώρες εσφιγγε. Πήρα τον γιατρό ήρθα με ειδε. Τα βρήκε όλα φυσιολογικά. 

Μωρά κ νεφροι κτλ ολα φυσιολογικά. Οι κορασες παίζουν. 

Μου είπε πως το μονο που μπορεί να δικαιολογισει τον πονο ειναι ψευτοσυσπασεις. Μου έβαλαν υπόθετο και να μεινω ξάπλα, λιγο στην κλινική. 

Μου αρέσει που ήθελα κ εκδρομές να πάω!!!! 

 

  • Μου αρέσει 1

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, tinkerbell1991 είπε:

Εγω μενω κινι..

Ζηλεύω!!! 2 μήνες ημουν Σύρο στο κινι μονο για κρεπες ημασταν γιατι δεν μπορούσαμε να κανουμε μπανιο απ τον αερα. Ειναι το αποθημενο μου!! Αχαχααχ 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...