Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      Εννοείτε ότι πρέπει να τους το πεις ότι έκανες την εξέταση Κ το αποτέλεσμα. Γενικά κορίτσι μου μην ντρέπεσε τους γιατρούς εσύ πρέπει να τους τρέχεις για να σε προσέξουν . Αν δεν μιλάς δεν δίνουν σημασία. Πάντως μην ανχωνεσε συμβαίνει πολλές φορές να είναι χαμηλή η προγεστερόνη στις εξωσωματικές γιατί ο οργανισμός δεν προλαβαίνει να παράξει την δική του επειδή γίνετε με τεχνητό τρόπο Κ η απορρόφηση των φαρμάκων δεν είναι πάντα επιτυχημένη γρήγορα από όλους τους οργανισμούς.

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Ζηλεύω!!! 2 μήνες ημουν Σύρο στο κινι μονο για κρεπες ημασταν γιατι δεν μπορούσαμε να κανουμε μπανιο απ τον αερα. Ειναι το αποθημενο μου!! Αχαχααχ 

Που ετρωγες κρεπες Δωρακι; Αχ τι ρωταω λες και μπορω να φαω... :-( Τι θα κανω τοσους μηνες χωρις ενα γλυκο;

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

13 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Τελικα οπως με καθυσηχασε ο γιατρος μαλλον το μωρο ειναι που αλλαζει θεση. Δε μπορω να πω, ηρεμησα λιγο, την αλλη Παρασκευη εχω β επιπεδου!

Οσο για τα γλυκα, γτ δε τρωτε κοριτσια; Εγω που και που μπορει να τσιμπησω κανενα γαλακτομπουρεκο ή κανενα παγωτακι. Οσο κρατιεμαι στα κιλα που πρεπει παιρνω θαρρος χα!


tt1da0a6

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Που ετρωγες κρεπες Δωρακι; Αχ τι ρωταω λες και μπορω να φαω... :-( Τι θα κανω τοσους μηνες χωρις ενα γλυκο;

Θυμαμαι ηταν ενα ξύλινο μεγαλο. Δεν μπορω να θυμηθω όνομα. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Θυμαμαι ηταν ενα ξύλινο μεγαλο. Δεν μπορω να θυμηθω όνομα. 

Στο cougar's εεε :-P

πρίν από 40 λεπτά , Natale1 είπε:
13 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Τελικα οπως με καθυσηχασε ο γιατρος μαλλον το μωρο ειναι που αλλαζει θεση. Δε μπορω να πω, ηρεμησα λιγο, την αλλη Παρασκευη εχω β επιπεδου!

Οσο για τα γλυκα, γτ δε τρωτε κοριτσια; Εγω που και που μπορει να τσιμπησω κανενα γαλακτομπουρεκο ή κανενα παγωτακι. Οσο κρατιεμαι στα κιλα που πρεπει παιρνω θαρρος χα!

Read more  

Ασε κοριτσι μου βρηκαν διαβητη κυησης στην καμπυλη και τα χω βαψει μαυρα ολα κομμενα και συγκεκριμενη διατροφη σε συγκεκριμενες ωρες. Ουτε σε στρατοπεδο τετοιο πραγμα :-(


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Στο cougar's εεε :-P

Ασε κοριτσι μου βρηκαν διαβητη κυησης στην καμπυλη και τα χω βαψει μαυρα ολα κομμενα και συγκεκριμενη διατροφη σε συγκεκριμενες ωρες. Ουτε σε στρατοπεδο τετοιο πραγμα :-(

Ααα δεν θυμαμαι καθολου. Ψέματα δεν θα πω. Ειχε κ τοστ κ κοκτέιλ. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας! Τελείωσαν κ για εμάς οι διακοπές κ τώρα τέλος για μένα οι πολλές μετακινήσεις. 

@ERIANTON γιατί καλέ δεν σε πήραν στο Έλενα τι σου είπαν δηλαδή; από ότι είχα καταλάβει τις δέχονται όλες τις κοπέλες ακόμα κ χωρίς ραντεβού.

Συσπάσεις ίσως έχω κ εγώ λίγες ανώδυνες αλλά δεν είναι σίγουρη, είναι σαν τραβήγματα/ πονάκια. Δεν με ανησυχούν γιατί τουλάχιστον ξέρω πόσο πονάνε οι συσπάσεις γέννας κ έτσι είμαι σίγουρη οτι δεν είναι αυτό.

@Eutuxia25 πως πας με τη δουλειά πήρες άδεια; 


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

@IoannaMasδεν τον βρηκα σε καλη μερα τον κυριο.Απο το πρωι στις 9 που ηρθε πηγα να τον ρωτησω αν μπορω να τον περιμενω να μου κανει υπερηχο.Ημουν πισω του του λεω συγνωμη να σας ρωτησω?Χωρις να γυρισει μου ειπε οχι τωρα και να εφυγε απο οτι ακουσα πηγε για καισαρική.Στις 11 που ηρθε μου ειπε η κοπελιτσα που ηταν εκει πηγαινε να ρωτησεις.....πηγα μου λεει οχι βεβαια δεν γινεται και εφυγα .η κοπελα μαλιστα παραξενευτηκε χαχα.δεν βαριεσαι σου λεει καλοκαιριατικα 14/8 θα σου κανω την χαρη?Θα παω αυριο στο Ρέα.Ηρθατε κι ολας εσεις?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ERIANTON είπε:

Καλησπερα!

@IoannaMasδεν τον βρηκα σε καλη μερα τον κυριο.Απο το πρωι στις 9 που ηρθε πηγα να τον ρωτησω αν μπορω να τον περιμενω να μου κανει υπερηχο.Ημουν πισω του του λεω συγνωμη να σας ρωτησω?Χωρις να γυρισει μου ειπε οχι τωρα και να εφυγε απο οτι ακουσα πηγε για καισαρική.Στις 11 που ηρθε μου ειπε η κοπελιτσα που ηταν εκει πηγαινε να ρωτησεις.....πηγα μου λεει οχι βεβαια δεν γινεται και εφυγα .η κοπελα μαλιστα παραξενευτηκε χαχα.δεν βαριεσαι σου λεει καλοκαιριατικα 14/8 θα σου κανω την χαρη?Θα παω αυριο στο Ρέα.Ηρθατε κι ολας εσεις?

Αυτός ο γνωστός που σου έκανε την αμνιο κ εμένα την Αυχενική κ τη Β επιπέδου; 

Ναι γυρίσαμε γιατί δουλεύει ο άντρας μου.


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , IoannaMas είπε:

Αυτός ο γνωστός που σου έκανε την αμνιο κ εμένα την Αυχενική κ τη Β επιπέδου; 

Ναι γυρίσαμε γιατί δουλεύει ο άντρας μου.

ο Κονδυλιός( αυτος μου ειχε κανει και την αυχενικη)

αμνιο  μου εκανε ο  Βαρβαριγος


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, IoannaMas είπε:

Γειά σας! Τελείωσαν κ για εμάς οι διακοπές κ τώρα τέλος για μένα οι πολλές μετακινήσεις. 

@ERIANTON γιατί καλέ δεν σε πήραν στο Έλενα τι σου είπαν δηλαδή; από ότι είχα καταλάβει τις δέχονται όλες τις κοπέλες ακόμα κ χωρίς ραντεβού.

Συσπάσεις ίσως έχω κ εγώ λίγες ανώδυνες αλλά δεν είναι σίγουρη, είναι σαν τραβήγματα/ πονάκια. Δεν με ανησυχούν γιατί τουλάχιστον ξέρω πόσο πονάνε οι συσπάσεις γέννας κ έτσι είμαι σίγουρη οτι δεν είναι αυτό.

@Eutuxia25 πως πας με τη δουλειά πήρες άδεια; 

Πηρα άδεια για δεκα μερες και προσπαθώ να ετοιμαστώ σιγα σιγα επλυνα ριλαξ καροτσια κτλ στην μπανιέρα σειρα εχουν κατι κουβερτακια αυτα που μπαίνουν γυρω απ την κουνια αγορασα συρταριερα ιδιο χρώμα με την κουνια να το κανω αλλαξιερα απ τα ικεα  καθάρισα το σπίτι εκανα σήμερα ενα μπανιο στην θάλασσα και έχουμε και συνεχεια..την δευτερα εχω β επιπέδου και τρίτη δουλειά για κανα μηνα και μετα θα κατσω ενα ωραιο δεκαμηνο να ασχολούμαι μονο με την μπέμπα μου!!!

  • Μου αρέσει 6

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 33 λεπτά , ERIANTON είπε:

ο Κονδυλιός( αυτος μου ειχε κανει και την αυχενικη)

αμνιο  μου εκανε ο  Βαρβαριγος

Κ εμένα ο βαρβαριγος μου έκανε κ τους 2 υπέρηχους. Κ στην Β επιπέδου με δέχτηκε γρήγορα. Τεσπα όμως τώρα σημασία έχει να είναι όλα καλά, δεν είναι κ τόσο σημαντικό που θα την κάνεις πιστεύω.

πρίν από 13 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Πηρα άδεια για δεκα μερες και προσπαθώ να ετοιμαστώ σιγα σιγα επλυνα ριλαξ καροτσια κτλ στην μπανιέρα σειρα εχουν κατι κουβερτακια αυτα που μπαίνουν γυρω απ την κουνια αγορασα συρταριερα ιδιο χρώμα με την κουνια να το κανω αλλαξιερα απ τα ικεα  καθάρισα το σπίτι εκανα σήμερα ενα μπανιο στην θάλασσα και έχουμε και συνεχεια..την δευτερα εχω β επιπέδου και τρίτη δουλειά για κανα μηνα και μετα θα κατσω ενα ωραιο δεκαμηνο να ασχολούμαι μονο με την μπέμπα μου!!!

Ωραία μια χαρά σε βρίσκω! Γιατί όμως τα πλένεις στο χέρι; βέβαια ίσως εσύ κανείς το σωστό κ δεν επιτρέπεται πλυντήριο αλλά εγώ τα βάζω πλυντήριο στα ευαίσθητα κ μια χαρά μου χουν βγει όλα δεν έχει χαλάσει τίποτα. Κ για ρουχαλάκια αν σου λείπει κάτι είναι ευκαιρία τώρα στις εκπτώσεις , κυρίως χρειάζεσαι φόρμακια με κουμπιά από κατω πιστεύω.. Κ φυσικά όπως είπες κουβερτουλες!

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , IoannaMas είπε:

Κ εμένα ο βαρβαριγος μου έκανε κ τους 2 υπέρηχους. Κ στην Β επιπέδου με δέχτηκε γρήγορα. Τεσπα όμως τώρα σημασία έχει να είναι όλα καλά, δεν είναι κ τόσο σημαντικό που θα την κάνεις πιστεύω.

Η αληθεια ειναι οτι ξενερωσα.Θελω να πιστευω του οτι. γιατρος που θα μου τυχει στοΡεα θα ειναι οκ.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , ERIANTON είπε:

Η αληθεια ειναι οτι ξενερωσα.Θελω να πιστευω του οτι. γιατρος που θα μου τυχει στοΡεα θα ειναι οκ.

Ναι μωρέ όλοι γιατροί είναι γιατί να μην είναι καλοί; έτσι Κ αλλιώς τυπική είναι η εξεταση, δεν πάμε Κ για χειρουργείο ανοιχτής καρδιάς.


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...