Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

@Marigula@Maria D χρόνια πολλά και καλά κορίτσια!

Ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου όλες σας για τις ευχές.Καλά να είμαστε όλες μας και με το καλό να γεννήσουμε τα μωρά μας χωρίς προβλήματα.

@Natale1 Καλως ήρθες στην παρέα!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και εμεις εχουμε αερα ευτυχως!!Πηγα το αγορι μου οδοντιατρο το πρωι και το μεσημερι θα παμε όλοι μαζί να δουμε το ανερχομενο μελος.Ο μονος που χαρηκε που δεν με πηραν στον Ελενα για υπερηχο ηταν το ξυπνοπουλι μου επειδη του ειχα πει νοτι θα παμρ στο Ρεα και θα ερθει.

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! 

Καλώς το το κορίτσι,τι κάνεις ?

 

πρίν από 52 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Λες για το σεισμο στη Μηλο. Εγω τιποτα Ειρηνη μου ευτυχως γιατι τρομαζω.

Ειπε για σεισμο στις κυκλαδες που ακουστηκε στην Κρητη.Καλυτερα που δεν καταλαβες τιποτα.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ERIANTON είπε:

Καλώς το το κορίτσι,τι κάνεις ?

 

Ειπε για σεισμο στις κυκλαδες που ακουστηκε στην Κρητη.Καλυτερα που δεν καταλαβες τιποτα.

Ήσυχα Ειρήνη μου. Ξαπλα, βλεπω για διακόσμηση βρεφικού κλπ. Να περνά η ωρα μου.. 

εσυ ετοιμη για τον υπέρηχο;; 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

σε λιγο θα φυγουμε, στις 15.00 εχουμε ραντεβου.εφαγα τωρα και κουνιεται καργα και σε λιγο μαλλον θα την πεσει για υπνο το εμβρυακι.την βλεπω την δουλεια.εσυ την αλλη εβδομαδα θα πας παλι για υπερηχο?

 


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ERIANTON είπε:

σε λιγο θα φυγουμε, στις 15.00 εχουμε ραντεβου.εφαγα τωρα και κουνιεται καργα και σε λιγο μαλλον θα την πεσει για υπνο το εμβρυακι.την βλεπω την δουλεια.εσυ την αλλη εβδομαδα θα πας παλι για υπερηχο?

 

Στις 29 παλι. Θα παει διακοπές ο ντοκ μια βδομαδα. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο εμένα!!! 

Εμείς εδώ καλά είμαστε αν εξαιρέσουμε τις ψευτοσυσπασεις!!! 

Ειλικρινά αν οι ψευτοσυσπασεις έχουν τόσο πόνο φαντάζομαι τις συσπάσεις γέννας. 

 


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

Πήγαμε το πρωί για β επιπέδου, δεν ειχε κόσμο και καθίσαμε ποοοοση ώρα. Όλα του τα μέτρησε! Ειναι μια χαρά, εχασα 1 χιλιοστό, εκατοστό, δεν θυμάμαι τι μονάδα μέτρησης απο τον τράχηλο. Αλλά νορμάλ λέει. Να δω τι θα πει κ ο γιατρός μου.

Ο μικρός μας βαρέθηκε κατά πως φαίνεται τα υπερηχογραφήματα και θέλει να τον γνωρίσει live τον αδελφό του... Στην πράξη να δούμε... :-P

@ERIANTON Περιμένουμε κι απο σενα!

  • Μου αρέσει 5

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ηρθαμε!!!Ολα αψογα και με το παραπανω!700 γρ.  ο παιχτης.Μου μετρησε και τραχηλο 40mm.Δοξα τω Θεό ολο μια χαρα.και γενικα ειναι ψηλα στις καμπυλες.Ααα και ειναι και ομορφος ειναι σαν κλοουνακι.τα χειλακια του ειναι σαν παπι.

Η μονη μαλακια οτι δεν αφησε τελικα να ειναι μεσα το αγόρι μου και ετσι δεν μπηκε και ο μπαμπας.

Μπραβο @gaidaki μου και για σας!!!χιλιοστα μετρανε .ποσο ηταν το μεγεθοςς του τραχηλου?

  • Μου αρέσει 5

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...