Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

      Και τα ψηφιακά της clear blue είναι πάνω από 25 μονάδες χοριακης αν θυμάμαι καλά άρα αν το κανείς αύριο το πρωί σίγουρα θα δείξει !!! Αφού ήδη κάτι αχνοφαίνεται απλώς το ψηφιακό δεν θα σε μπερδέψει 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Marigula είπε:

Island, είσαι εσύ που μιλούσαμε στην προσπάθεια,??? Πριν κάτι χρόνια??? 

Να χαίρεσαι το μωράκι σου!!! 

Εγω Μαριγουλα μου...πετυχα επιτελους την κορη μου μετα απο αποβολες κτλ..αλλα αυτα ανηκουν στο παρελθον..εσυ δευτερο;;;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , island1 είπε:

Εγω Μαριγουλα μου...πετυχα επιτελους την κορη μου μετα απο αποβολες κτλ..αλλα αυτα ανηκουν στο παρελθον..εσυ δευτερο;;;

Μπράβο ρε Νησάκι μου, οταν σε είδα δεν ξέρεις πόσο χάρηκα!!! Ειλικρινά χαίρομαι όταν βλέπω κοπέλες που στηριζαμε η μια την άλλη στις προσπάθειες μας και δεν τα εβαλαν κάτω και να τα καταφέρνουν!!! Μπράβο πολυ χαίρομαι!!! 

Να χαίρεστε την κορούλα σας και να είναι πάντα δυνατή κ καλότυχη!!! 

Εγώ πάω για δεύτερο κ τρίτο μαζί!!! Ειχα 3 βιοχημικες η μία πίσω από την άλλη!!! Αλλά τελικά τα κατάφερα!!! 3 δεν προχωρησαν δυο περιμενω τώρα!!! 

 


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Μία χαρά είμαι εγώ και η μπέμπα , αλλά βάφουμε το σπίτι και έχουμε γίνει χάλια κουράζομαι και λίγο παραπάνω ελπίζω θα τελειώσει σύντομα. Η κοιλιά μου φούσκωσε :-) και είναι στρογγυλή έχω ενθουσιαστεί αλλά δυσκολεύομαι να σκύβω πολύ τώρα πια. Εσύ @ERIANTON όλα καλά? 


MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Alzira είπε:

Καλημέρα!! Μία χαρά είμαι εγώ και η μπέμπα , αλλά βάφουμε το σπίτι και έχουμε γίνει χάλια κουράζομαι και λίγο παραπάνω ελπίζω θα τελειώσει σύντομα. Η κοιλιά μου φούσκωσε :-) και είναι στρογγυλή έχω ενθουσιαστεί αλλά δυσκολεύομαι να σκύβω πολύ τώρα πια. Εσύ @ERIANTON όλα καλά? 

Ολα μια χαρα ευτυχως!Που είσαι τοσο καιρο και δεν μπαινεις?Εχετε παρει αοσμες οικολογικες βαφες?τι χρωμα θα ειναι το παιδικο σας δωματιο?Στην β το επιπεδου μου να εδωσαν δωρο ενα χαρτινο βαλιτσακι που ειχε ενα μπιμπερο ανεντ ,μια πιπιλα κρεμες για ραγαδες και θηλες και αλλα διαφημιστικα.Ειχε και ενα βιβλιαρακι με χρωματα vivechrom για παιδικο δωμάτιο και ιδεες παρα πολυ ομορφα χρωματα.

https://mullenloweath.com/vivechrom-new-baby


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Marigula είπε:

Μπράβο ρε Νησάκι μου, οταν σε είδα δεν ξέρεις πόσο χάρηκα!!! Ειλικρινά χαίρομαι όταν βλέπω κοπέλες που στηριζαμε η μια την άλλη στις προσπάθειες μας και δεν τα εβαλαν κάτω και να τα καταφέρνουν!!! Μπράβο πολυ χαίρομαι!!! 

Να χαίρεστε την κορούλα σας και να είναι πάντα δυνατή κ καλότυχη!!! 

Εγώ πάω για δεύτερο κ τρίτο μαζί!!! Ειχα 3 βιοχημικες η μία πίσω από την άλλη!!! Αλλά τελικά τα κατάφερα!!! 3 δεν προχωρησαν δυο περιμενω τώρα!!! 

 

Τι υπεροχααα με το καλο( συγγνωμη για την καταχρηση του χωρου σας κοριτσια)!! Οι βιοχημικες απο ivf ολες;; Εγω εχω αλλες 4 βλαστοκυστες καταψυξη..με το καλο πρωτα ο θεος θα δοκιμασω το επομενο καλοκαιρι..αν πετυχω καλως αλλιωα τελος...

Με το καλο να μεγαλωσρι η οικογενεια σας!!

Σε ολες τις μανουλες Δεκεμβρη καλη λευτερια κοριτσια

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , island1 είπε:

Τι υπεροχααα με το καλο( συγγνωμη για την καταχρηση του χωρου σας κοριτσια)!! Οι βιοχημικες απο ivf ολες;; Εγω εχω αλλες 4 βλαστοκυστες καταψυξη..με το καλο πρωτα ο θεος θα δοκιμασω το επομενο καλοκαιρι..αν πετυχω καλως αλλιωα τελος...

Με το καλο να μεγαλωσρι η οικογενεια σας!!

Σε ολες τις μανουλες Δεκεμβρη καλη λευτερια κοριτσια

Σ' ευχαριστουμε κοριτσι μου!!! Κι εσενα να σου ζησει το μωρακι σου να ειναι παντα γερο και καλοτυχο και ολα καλα απο δω και περα!!!


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Τρέχαμε κάποιες μέρες μετά τις σύντομες διακοπές μας . Πήραμε καλά χρώματα που δεν μυρίζουν και είναι οικολογικά ευτυχώς γιατί θα έπρεπε να φύγω από το σπίτι. Το παιδικό λέμε να το κάνουμε σαν λιβάδι γαλάζιο και πράσινοι λόφοι , μετά η θα βάλουμε αυτοκόλλητα τοίχου με ζωάκια ή θα ζωγραφίσουμε κάτι. 

  • Μου αρέσει 2

MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, island1 είπε:

Τι υπεροχααα με το καλο( συγγνωμη για την καταχρηση του χωρου σας κοριτσια)!! Οι βιοχημικες απο ivf ολες;; Εγω εχω αλλες 4 βλαστοκυστες καταψυξη..με το καλο πρωτα ο θεος θα δοκιμασω το επομενο καλοκαιρι..αν πετυχω καλως αλλιωα τελος...

Με το καλο να μεγαλωσρι η οικογενεια σας!!

Σε ολες τις μανουλες Δεκεμβρη καλη λευτερια κοριτσια

Καλημέρα με ολες!!! 

Εκεί που έλεγα πως περασαν όλα, άρχισαν οι εμετοι και οι καουρες πάλι σήμερα!!! Τι στο καλο... 

Island μου, όχι οι βιοχημικες ήταν 3ς φυσιολογικές σύλληψης. Ειδικά η πρώτη ηταν πολύ τραγική!!! Μετά το συζητησαμε με τον γιατρό. Είχα 2 επιλογές. Αρχιζω κσι ψαχνω, με βιοψία ωαρίων κ αναλύσει ή κάνω εμβριομεταφορα βλαστοκυστες που ειχα στο ψυγείο και ψιλο ρισκάρω. Έτσι αποφάσισαμε οτι θα ρισκάρουμε. Και ευτυχώς τα καταφεραμε. 

Με το καλο νησακι μου, να πανε ολα καλα και να μεγαλώσει κι αλλο η οικογένεια σας. 

Κορίτσια δεν σας είπα... Η κόρη μου χτες, 2.5 χρόνων... Μου ζήτησε σκουλαρίκι στην μύτη!!!! Ο άντρας μου έπαθε το πρώτο εγκεφαλικο!!!!!! 

  • Μου αρέσει 2

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια πώς είστε όλες; εμείς καλά βγήκαμε για ψώνια αλλά κυρίως για εμάς κ την κόρη μου.. Πηραμε κ ενα φορμακι ολοσωμο νεογέννητου για τον μπέμπη χειμωνιάτικο, έτσι για το καλο. Δεν θέλω να ξεφύγω στις αγορές γιατί δεν είναι κ κα τι που επειγόντως να χρειάζομαι για το μωρό.. Εσείς αρχίσατε τα ψώνια; λογικά οι για πρώτη φορά μανούλες θα χρειάζεστε περισσότερα πραγματάκια!


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , IoannaMas είπε:

Γειά σας κορίτσια πώς είστε όλες; εμείς καλά βγήκαμε για ψώνια αλλά κυρίως για εμάς κ την κόρη μου.. Πηραμε κ ενα φορμακι ολοσωμο νεογέννητου για τον μπέμπη χειμωνιάτικο, έτσι για το καλο. Δεν θέλω να ξεφύγω στις αγορές γιατί δεν είναι κ κα τι που επειγόντως να χρειάζομαι για το μωρό.. Εσείς αρχίσατε τα ψώνια; λογικά οι για πρώτη φορά μανούλες θα χρειάζεστε περισσότερα πραγματάκια!

Ενα σωρο χρειαζομαστε, δεν ξερουμε απο που να αρχισουμε για να ειμαι ειλικρινης. Θα περιμενω και τη β επιπεδου βεβαια και μετα θα προσπαθησω να βαλω μια σειρα...

Ισως εσεις που ειστε ηδη μαμαδες μας βοηθησετε να φτιαξουμε μια λιστα με τα απαραιτητα.

  • Μου αρέσει 2

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...