Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Δυσκολες στιγμες,..........


Recommended Posts

Κοριτσαρες μου ειμαι καινουρια στη σελιδα...!!/τι κανετε πως ειστε?? Εγω ειμαι χαλια ειμαι 4 μηνων εγκυος σε μια κοριτσαρα 15 βδομαδες και θα κανω τεχνητη αποβολη γτ το μωρο μου δεν ειναι καλα εχει προβλημα με την καρδια της... Κ πρεπει να μου την παρουν?? Εχει κανει καμια? Ποναει οσο φοβαμαι?? Μετα μπορω να ξανα μεινω ευκολα?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λυπαμαι πολυ για την μπεμπουλα σου

Δ εχω προσωπικη εμπειρια.ευχομαι να ειναι οσο γινεται πιο ανωδυνο σωματικα κ κυριως ψυχολογικα που ειναι κ το πιο δυσκολο

Ζητα να σου κανουν επισκληρηδιο για να μην πονας

Μετα απο εγκυμοσυνη αλλα κ αποξεση ειναι πολυ πιο ευκολο να μεινεις εγκυος.στο ευχομαι να γινει παρα πολυ γρηγορα με ενα υγιεστατο μωρακι

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου πολυ λυπαμαι..το ψαξατε καλα;δεν γινεται τιποτα;εγω ειχα αποβολη στις 21 εβδομαδες σπασανε τα νερα βεβαια ξεκινησε η διαδικασία της γεννας μονη της χωρις προκληση...κ σε δυο μηνες που  πηρα το οκ εμεινα εγκυος αμεσως...σου ευχομαι ολα να πανε καλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοπέλα μου, λυπάμαι πολύ που έχει τέτοια έκβαση η εγκυμοσύνη σου. Να γεννηθεί όμως ένα μωρό με σοβαρό πρόβλημα στην καρδούλα του και να φύγει σύντομα  μετά είναι επίσης τραυματική εμπειρία. Επειδή το έχω ψάξει  κάπως με τα καρδιολογικά θέματα, εύχομαι να πήγατε σε κάποιον γιατρό που εμπιστεύεστε για τις γνώσεις του και την εμπειρία του. Ίσως και μια δεύτερη γνώμη να ήταν καλή.

Πάντως, απ΄ ό,τι ξέρω κι εγώ, η σύλληψη μετά από απόξεση δεν είναι δύσκολη. Σου εύχομαι σύντομα να επανέλθεις με ευχάριστα νέα!


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...