Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλώς την! Είπα κι εγώ μόνη μου θα είμαι σε αυτό το καφέ! Βλέπω κι εσένα δεύτερη εγκυμοσύνη ε?!? Άντε με το καλό λοιπόν:) Τι Π.Η.Τ. έχεις? Εγώ 23/08 πρώτα ο Θεός αλλά επειδή είναι καισαρική μας βλέπω γύρω στο Δεκαπενταύγουστο.


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 15 Αυγούστου και ναι είναι το δεύτερο.Είνιασίγουρα και άλλη μια κοπέλα ελπίζω όταν μπει να μας δει να έρθει και από εδώ.Εγώ πάω φυσιολογικά οπότε ας έρθει όποτε είναι έτοιμο το σπόρι.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!!!

Εγώ είμαι Αυγουστομανουλα 2010!!!

Συγκινήθηκα που είδα ότι άνοιξε το καφέ σας και το δικό μας έτσι τέτοιο καιρό είχε ανοίξει πέρυσι.

Εγώ είχα ΠΗΤ 19.08 και γέννησα 24.08 με προκληση, φυσιολογικά και χωρίς επισκληριδιο.

Μπήκα να σας πω να έχετε μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό τα Αυγουστομωρακια σας!!!!

Πολλά φιλιά!!!


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω τον admin που ανοιξε το καφε!

εγω του το ζήτησα αλλα δεν ήθελα να γραψω μεχρι να ακουσουμε καρδούλα!

καλησπέρα λοιπον κι απο μενα!! ξανθη μου ποσο χαιρομαι που θ τα λεμε και απο εδω!

εγω ειμαι με μια μικρη αποκολληση οποτε οταν μπορω θα μπαινω να τα λεμε:)

φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Ολυμπία ευχαριστούμε πολύ να χαίρεσαι τα αγόρια σου...

Έμακι εσύ ήσουν η άλλη κοπέλα που ήξερα!!!!Κάτσε ξάπλα και όλα καλά θα πανε με την αποκόλληση σου...

Βέβαια σήμερα έμαθα και για τον αστερία ότι είναι εγκυούλα και μάλιστα με διδυμάκια και ελπίζω να μας τιμήσει με την παρουσία της και από εδώ....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


xanp εισαιεγκυος καρδουλα μου;; συγχαρητηρια!!!! ολα να πανε καλα κ να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!!! θα τα λεμε στο ιατρειο της πενυ;;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

σφινα, αλλα θελω να σας ευχηθω...καλοριζικο το καφε για τις μανουλες αυγουστου και απτα βαθη της καρδιας μου να εχετε ολες πολυ ομορφες, ηρεμες και τελειομηνες εγκυμοσυνες!

με το καλο να κρατησετε γερα μωρακια στην αγκαλιτσα σας και να χαιρεστε και τα πρωτοτοκα οσες εχετε!!!

επισης σας ευχομαι καλη χρονια κι ευτυχισμενη!!!

πολλα φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ.θα μπαινω να διαβαζω τα νεακια σας γιατι στο παρεακι σας θα ειναι δυο πολυ αγαπημενες μου εγκυουλες!!!

δεν θα ενοχλω...σας το υποσχομαι...κιχ δεν θα βγαζω που λενε...ρωτηστε και την ξανθη χιχιχι!!!:lol:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο 'μένα!!

Κι εγώ Αυγουστομανούλα προς το τέλος Αυγούστου.

27 Αυγούστου ΠΗΤ προς το παρόν.Καρδούλα δεν έχουμε ακούσει ακομη...

Καλή εγκυμοσύνη να έχετε όλες!!


omTVp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα.και εγω στο club,αν και δεν τα εχουμε υπολογισει με τον γιατρο ακομη λογο εμπειριας ειναι το τριτο μου παιδακι,υποθετω ειναι τελευταια ημερομηνια 23 αυγουστου και ελπιζοντας πως θα ειναι πιο νωρις καμια εβδομαδα .ειμαι σημερα 6 εβδομαδων και ακουσα καρδουλα πολυ αχνα βεβαια αλλα την ειδα και την ακουσα.αντε βρε με το καλο σε ολες μας!!!


Oju1p2.png

sIvCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Εγω ειμαι Αυγουστομαμά 2009!!!!!!

Πάντα περιμένω με λαχτάρα το καινουριο καφέ, οπως και περυσι έτσι και εφέτος, & συγκινουμαι οταν πρωτοδιαβαζω για τα καινουρια καλοκαιρινά εμβρυάκια !

Ευχομαι σε όλες σας καλές γιορτες και με το καλό να αγκαλιάσετε τα μπεμπάκια σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...