Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!! Ξεκινάω εγώ το θεματάκι λοιπόν!! Καλώς εχόντων των πραγμάτων τον Ιανουάριο 2018 θα έχω αγκαλιά το ζουζουνάκι μου!!!!

Εύχομαι να ακολουθήσουν σύντομα κι άλλες από εσάς που το επιθυμείτε!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 4

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Mariachi @if82 κορίτσια μου ποσο μα ποσο χαίρομαι που θα το περάσουμε παρεουλα πρωτα ο Θεός όλο αυτό το υπέροχο ταξίδι!! Εγω αύριο μπαίνω στην 7η εβδομαδα και οι ναυτιες γίνονται όλο και πιο έντονες!! Εσεις κορίτσια έχετε κανενα σύμπτωμα??

 

@Elpidaaa ευχάριστουμε πολυ!!!

  • Μου αρέσει 2

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@dimitroula30 εγώ είμαι έξι εβδομάδων και μόλις γύρισα από τον γιατρό ! Ακούσαμε την καρδούλα του :-D τα συμπτώματα που έχω προς το παρών είναι συχνοουρία , πόνοι χαμηλά , πρήξιμο στο στήθος και υπνηλία . Και εγώ χαίρομαι που θα μοιραζόμαστε τις έμπειρες μας ! 

@dimitroula30 για να μην στα γράφω σε δυο πλευρές σου απαντάω εδώ αντί για το άλλο τσατ.

 Εμείς ραντεβού θα έχουμε πάλι σε 15 μέρες . Αλήθεια την ίδια ημέρα είχαμε ΤΕΡ η είμαστε ίδια εβδομάδα ; δηλαδή θα πηγαίνουμε ακριβώς μαζί !!! Ωραία !!!! 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Mariachi είπε:

@dimitroula30 εγώ είμαι έξι εβδομάδων και μόλις γύρισα από τον γιατρό ! Ακούσαμε την καρδούλα του :-D τα συμπτώματα που έχω προς το παρών είναι συχνοουρία , πόνοι χαμηλά , πρήξιμο στο στήθος και υπνηλία . Και εγώ χαίρομαι που θα μοιραζόμαστε τις έμπειρες μας ! 

@dimitroula30 για να μην στα γράφω σε δυο πλευρές σου απαντάω εδώ αντί για το άλλο τσατ.

 Εμείς ραντεβού θα έχουμε πάλι σε 15 μέρες . Αλήθεια την ίδια ημέρα είχαμε ΤΕΡ η είμαστε ίδια εβδομάδα ; δηλαδή θα πηγαίνουμε ακριβώς μαζί !!! Ωραία !!!! 

Μπράβο κούκλα μου!! Εγώ είχα ΤΕΡ 13/4 οποτε είμαστε μαζί!! Ανυπομονω να ακούσω κι εγώ καρδουλα !! Αχ ποσο χαίρομαι!!! 


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

@dimitroula30  Εγώ έκλαψα , αλλά μετά σταμάτησα γτ όταν κουνιέσαι χάνεται η επαφή και δεν το ακούς .

Μετά προσπαθούσα να μένω ακίνητη για να το ακούω ! Πραγματικά μαζί ! Άντε να μας πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος ! 

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Elpidaaa Ευχαριστούμε πολύ!

Κορίτσια, απίστευτο_ είστε ακριβώς μαζί! είστε χαρούμενες;; κι εγώ πήγα στο γιατρό χθες, είδαμε μια κουκίδα σχεδόν 5 εβδομάδων και την άλλη εβδομάδα θα ακούσουμε καρδιά μάλλον είπε. Είναι η πρώτη σας εγκυμοσύνη;;  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι λογικά όλα τα μπερδεμένα συναισθήματα @Mariachi , αλλά θα προσπαθούμε το κυρίαρχο να είναι η χαρά και η ηρεμία όλους αυτούς τους μήνες. Κι εγώ είμαι πολύ χαρούμενη, αλλά και αρκετά φοβισμένη. Εμένα είναι η δεύτερη, η πρώτη δυστυχώς δεν μας βγήκε! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Έτσι_ μόνο θετικές σκέψεις. Συγγνώμη που το ανέφερα, δεν ήθελα να σας φοβίσω. Όλα καλά. Από συμπτώματα πώς πάτε;; αυτό το αίσθημα κενού- πείνας, σας έχει πιάσει;;

Link to comment
Share on other sites

@if82 μην ζητάς συγγνώμη . Μέσα στην ζωή είναι όλα και εδώ είμαστε για να τα μοιραζόμαστε ! Νομίζω ότι πεινάω όπως και πριν . Σε αυτόν τον τομέα δεν έχει αλλάξει κάτι ! Πλέον μου μυρίζουν όλα ! 

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!Νομίζω ανήκω κ εγω στην παρέα με ΤΕΡ 23/4.Την Πέμπτη είναι το πρώτο μου ραντεβού στο γιατρό κ έχω πολύ άγχος.Ειναι το δεύτερο παιδάκι μου.Νομιζω στο πρώτο ήμουν πιο χαλαρή γιατί ημουν πιο ανίδεη....

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...