Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@pontiagr σιγά σιγά μαζευόμαστε ! Με το καλό ! Όλα καλά να σου πάνε ! Νομίζω βέβαια συνήθως το αντίθετο γίνεται όσο πιο ανίδεη , τόσο περισσότερο άγχος εχεις , αλλά πάντα εξαρτάται από τον άνθρωπο ! 

  • Μου αρέσει 2

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας!! Και εγω νεο μελος....μετα απο πολλα χρονια προσπαθειων!!ειμαι στην 6η εβδομαδα.χθες εκανα τον πρωτο υπερηχο (κολπικο) αλλα μετα απο λιγες ωρες ειχα λιγο αιμα.σταματησε βεβαια αλλα πανικοβληθηκα.εχει τυχει σε εσας κατι αναλογο;βεβαια αισθανομαι τον κολπο ερεθισμενο λογω της vasclor,λετε να ειναι απο αυτο;αν υπηρχε αποβολη δεν θα συνεχιζε το αιμα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@rainbowΚαλωσόρισες και συγχαρητήρια !!!! ! Δεν έχω μεγάλη εμπειρία για να σε βοηθήσω δυστυχώς . Φαντάζομαι πως θα συνεχιζόταν το αίμα σε περίπτωση αποβολής . Μπορεί να ερεθίστηκε απλά η περιοχή από τον υπέρηχο ή να κουράστηκες . Σε κάθε περίπτωση να μιλήσεις μας τον γιατρό σου εάν δεν το εχεις ήδη κάνει . 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

με τον γιατρο δεν μιλισα γιατι σημερα εχει κλεστο το ιατρειο.θα τον παρω αυριο.οχι ηταν κοκκινο αλλα χωρις πονο απλα οταν σκουπιστηκα το καταλαβα μετα τιποτα.σημςρα την εβγαλα στο κρεβατι απο τον φοβο.ουτε φαγητο δεν εκανα...ελπιζω να ηταν τυχαιο...

 

επεισης εχω μια απορια μεχρι ποτε κανουν κολπικο υπερηχο;εσεις για να ακουσετε καρδια κανατε απο την κοιλια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια απο συμπτώματα πώς είστε?Εμενα πονάει το στηθος μου και κάπου κάπου πονάκια περιόδου χαμηλά. Και υπνηλία θα έλεγα οτι έχω αλλα ημουν παντα του υπνου οποτε...

Link to comment
Share on other sites

Μην φοβάσαι! Αν ήταν κάτι, θα πόναγες πολύ νομίζω. Κινητό δεν έχει ο γιατρός σου;; Εμένα είναι υπερ του κολπικού σχεδόν μέχρι το τέλος- κάτι που δεν μου είναι καθόλου μα καθόλου ευχάριστο. Προσπάθησε να είσαι ήρεμη μέχρι αύριο που θα μιλήσετε!

Συμπτώματα ε;; είναι όλα περίεργα.. εκεί που είμαι μια χαρά αισθάνομαι μια ξαφνική εξάντληση και έχω και νεύραααα!! Πρησμένο στήθος και πονάκια κλασσικά και μια ανακατωσούρα γενικά. Αυτά τα ωραία και είναι ακόμα η αρχή..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Ακριβώς αυτό, κι εγώ το ίδιο. Μετά έχω λίγες τύψεις, αλλά δεν το ελέγχω. Α! Κι επίσης σήμερα παρατήρησα οτι με ενοχλούν οι έντονες μυρωδιές. Με βλέπω να αγοράζω άοσμα σαμπουάν, αφρόλουτρα και απορρυπαντικά.

Link to comment
Share on other sites

επειδη σταματησε ειπα αντε να μην παρω!απο συμπτωματα σχεδον τιποτα..μονο κατι ζαλαδες και το παραξενο αυπνιες...που πριν κοιμομουνα παραπολλες ωρες...βεβαια ειναι και νωρις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια και εγώ μια από τα ίδια ! Πολύ υπνηλία , με ενοχλούν πολύ οι μυρωδιές , με πονάει το στήθος κ έχει πρηστεί κ πονάω χαμηλά .επισης παρατήρησα πως άρχισα να βγάζω σπυράκια;;;; γιατί;;;;  

Κάπνιζε κάποια από εσάς πριν την εγκυμοσύνη ; γιατί εγώ κάπνιζα και τώρα το έκοψα. 

Επισης @rainbow νομίζω πως τους πρώτους μήνες οι περισσότεροι γιατροί είναι υπέρ του κολπικού . Έχουν καλύτερη εικόνα του μωρού . Εμείς όταν το ακούσαμε , το ακούσαμε κολπικά . Παρόλο που πήρες την απόφαση να μην την πάρεις τηλέφωνο καλό είναι να της το αναφέρεις για το αίματακι αν κ δεν φαντάζομαι να είναι Τπτ . 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα κοριτσια. Με το καλο σε ολες σας. Θα ειμαι και εγω μανουλα ιανουαριου. Βεβαια θελω να ειναι ολα καλα γιατι ειμαι ξαπλωμενη λογω μικρης αιμοραγιας. Ειναι το δευτερο παιδακι μου και στο πρωτο ειχα παλι αιμοραγια λογω αποκολλησης

 

  • Μου αρέσει 4

UstLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!

κι εμεις με το καλό περιμένουμε το μωράκι μας τον Ιανουάριο με ΤΕΡ 25/03.

διανύω τη 10η εβδομάδα και μέχρι τώρα όλα πάνε καλά.

εύχομαι σε όλες όλα να πάνε κατευχην!!

  • Μου αρέσει 4

x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

@pontiagr μπράβο ! Άντε με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα του μωρού σας! 

@litsaballet καλώς όρισες στην ομάδα μας και με το καλό ! Υπομονή ! Εύχομαι να είναι κάτι προσωρινό ! 

@Anna z καλώς όρισες και με το καλό ! Πρέπει να είσαι η πιο προχωρημένη εγκυουλα ανάμεσα μας! 

  • Μου αρέσει 2

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...