Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Θα γίνουμε γονείς τον Φεβρουάριο του 2018


Recommended Posts

Σας ευχαριστώ πολύ!! Να στε καλα κοριτσια! Εννοείται πρώτα η υγεία μας εμάς κ των μωρών μας κ μετά όλα τ αλλά. Είναι σε περιέργη φάση η δουλειά κ αν φύγω θα μου στοιχίσει αργότερα αλλά δεν θα ρισκάρω κιόλας! 

Στεφανι παιδικος σταθμος πολλές απαιτήσεις! Εδω ένα έχουμε κ δεν έχουμε αντοχές πόσο μάλλον να πρέπει να προσεξεις ολόκληρη τάξη!

  • Μου αρέσει 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 486
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά κορίτσια!!

Πώς πάτε;;; Υπάρχουν νεότερα με αυχενικές;;; Πώς περάσατε διακοπές;;

Εμείς γυρίσαμε χθες... Τώρα πάλι γιατροί κλπ. Μέχρι κ οδοντίατρο πρέπει να κλείσω :-P

  • Μου αρέσει 1

tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ χρονια πολλα κι απο εμας! Τι κανουν τα σπορακια μας, μικρα κ μεγαλα;

Εμεις μεχρι τελη του μηνα θα ειμαστε στο εξοχικο κ ευτυχως γλυτωνουμε τη ζεστη κ περνουν οι μερες μεχρι τον επομενο υπερηχο ευχαριστα. Κι εγω απο Σεπτεμβρη καθαρισμο σε οδοντιατρο, αυτα απο γιατρους.

Ποιες αυχενικες περιμένουμε τωρα; καλη επιτυχια στα μωρακια μας


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εμείς όλα καλά ευτυχώς, αλλά έδω στην Αγγλια δεν εχει καλοκαίρι! Εσείς τι κάνετε; 

Απο γιατρούς κ εγώ μόνο σε οδοντίατρο θα πάω τον άλλο μήνα για καθαρισμό. Τι κακό πράγμα κ αυτο με τα δόντια στην εγκυμοσύνη; 


nEOBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! ! Κ εμείς διακοπές είμαστε μια χαρά περνάμε! Αυχενική έχουμε την Τετάρτη! Ελπίζω να είναι όλα καλά. Ευτυχώς περνάνε οι μέρες με τις διακοπές. 

Κ εγώ πρέπει να πάω σε οδοντίατρο αλλά δε νομίζω ότι μπορεί να μου κάνει πολλά χωρίς να κάνω εμετό. Αηδιάζω κ μόνο που τα πλένω. .!

  • Μου αρέσει 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Konsta15, πλησιαζεις στο τελος του τριμηνου κ μπορει να σου σταματησουν με λιγη τυχη! Εμενα ευτυχως με ξεχασαν τελειως. Οχι βεβαια τα φαγητα που δε μου αρεσουν, αλλα τουλαχιστον οι αναγουλες νομιζω. Καλη επιτυχια στην αυχενικη σου!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Konsta15 είπε:

Γειά σας, Γειά σας!!! Κάναμε την αυχενική κ εμείς! Το μωρό μας ειναι μια χαρά κ έχουμε αγορακιιιιιιιιιι!!!!!! :-D

Μπράβο!! Με το καλό ο μπέμπης!!! :-D Καλά αποτελέσματα και στα υπόλοιπα!! Πότε θα ξαναπάτε;;

Κ εμείς τον είδαμε χθες... Κορίτσια αραχτός με το ένα χέρι πίσω από τον αυχένα κ το άλλο τεντωμένο πίσω. Μόνο σταυροπόδι δεν είχε :-P

Κλείσαμε Β' επιπέδου για 25/9.. Άντε να περνάμε μία μία τις πίστες σιγά σιγά...


tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Να σαι καλά! Με το καλό τα αγόρια μας λοιπόν! ! 

Θα ξαναπάμε σε 3 εβδομάδες απλό υπερηχο. Πωπω εσύ είσαι 5 ολόκληρες εβδομάδες μπροστά! Νομίζω εμένα η β επιπέδου θα είναι αρχές νοεμβρη.έχουμε ακόμη για την επόμενη πίστα!


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ Τζο μου! Θα ήθελα και μια κορούλα αλλά νομίζω καλύτερα θα περάσουν 2 αγοράκια μαζί. Όπως και να έχει είμαι πάρα πολύ χαρούμενη από χτες που έμαθα πως είναι καλά πρωτίστως,  κ μάθαμε το φύλο κ κάνουμε όνειρα πως θα είναι οι συμμοριτες μας μαζί! ! 

Πότε ξαναπας γιατρό εσύ? 


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Την Τεταρτη θα ξαναπαω το πρωι στο γιατρο μου, λετε τοτε να δουμε φυλο; Υπαρχει κμ αλλη που δεν εμαθε με σιγουρια; Παντως κι εγω πιστευω στο παιχνιδι το ιδιο φυλο ειναι παντα πολυ καλυτερα! Αλλα οπως κ να χει οι προσωπικοτητες κανουν τα παιδια! Στις μαμαδες 2016 ημασταν ολες σχεδον αγορομανες, μιλαμε για πανω απο 15 αγορια κ το πολυ 1-2 κοριτσια. Εμεις θα θελαμε τωρα κι ενα κοριτσακι, αλλα ολα σχετικα ειναι. 

Απο την εγκυμοσυνη πως πατε; Εγω ολη μερα τουαλετα, ολα πιεζουν την κυστη μου, η κοιλιτσα πεταχτηκε μικρη απο νωρις, οι αναγουλες εφυγαν κ ηρθε η πεινα!!! Ευτυχως κρατιεμαι στο +1 για την ωρα. Στην πρωτη ειχα παρει καμποσα κ θελω να μαι συντηρητικη αυτη τη φορα.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ειμαι νεα στο foroum.. εγω τωρα ειμαι 15 εβδ στην αυχενικη ηταν ολα καλα φυλο δεν ειδαμε..εχω αλλο ενα κοριτσακι 4 χρονων..και θα θελαμε τωρα ενα αγορακι..για να μη φανηκε στην αυχενικη μας λενε ολοι οτι θα ειναι κοριτσακι..υπομονη θα μαθουμε στη β επιπεδου συγουρα... γερο ναναι... 

Link to comment
Share on other sites

@katerina29, καλώς ήρθες, με το καλό το μωράκι σου ό,τι και να είναι! Ούτε κι εμείς είδαμε φύλο, πήγα όμως αρκετά νωρίς, ήμουν 11+5. Και στην κολλητή μου που είναι πάλι έγκυος μαζί μου τώρα της είπαν στην αυχενική για κορίτσι και τελικά στον επόμενο υπέρηχο στο γιατρό της είδαν αγοράκι και όντως αγοράκι είναι! Οπότε μάλλον θα ξέρουμε κι οι δυο μας νωρίτερα απ' τη β' επιπέδου. Εγώ έχω αύριο γιατρό κι ελπίζω πρώτα να είναι γερότατο (γιατί έχω και 3 εβδ. να το δω) και έπειτα να δούμε και το φύλο. Έχουμε ήδη ένα αγοράκι 1,5 έτους!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Καλημερα κοριτσια! @katerina29 καλως ηρθες και με το καλο μωρακι σου! εμεις την προηγουμενη εβδομαδα ακουσαμετη καρδουλα του μωρου στη μαια, ολα τελεια και 5 Οκτωβριου θα παμε για τη β επιπεδου και θα μαθουμε κ το φυλο! :-D

@Jo sephine απο την εγκυμοσυνη κ εγω τρεχω συνεχεια τουαλετα, ευτυχως σταματησαν οι αναγουλες αλλα οι εναλλαγες της διαθεσης συνεχιζουν δυναμικα! 

@Konsta15 με το καλο ο μπεμπης σου! :-D ευχομαι να εισαι καλυτερα! 

 


nEOBp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...