Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Το κύησης και το λοχειας έχει προϋπόθεση 200 ένσημα τα τελευταία 2 έτη. Αν περνεις αυτό αυτόματα εγκρίνεται και το 9μηνο προστασίας μητρότητας.

      2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Λόγω δίδυμης κύησης επιβαρύνεται πιο πολύ η μήτρα. Όλα πάνε x2 πλακουντες, σακοι, αμνιακό υγρά.. επίσης το βάρος ανά μέρα αυξάνεται x2  οπότε μην αγχώνεσαι είμαι άλλη περίπτωση....

εγω ποτε θα γινω μαναααα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , vikib είπε:

Πες τπτ παραπανω κοριτσακι για τις προσπαθειες σας 

Αχχ τι να πω ειμαι 26 χρονων και προσπαθω και εγω εναμισι χρονο αλλα ματαια..δεν εχω κανει ακομα καμια εξεταση και εχω κουραστει απο την απογοητευση παρα πολυυυ

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ο κυκλος μου ειναι απολητα ακριβης 28 ημερων..προσπαθω να πετυχενω τς γονημες αλλα λογο εργασειας ειναι λιγο δυσκολο..κατα τα αλλα πηγε ο σηζυγος και εκανε σπερμοδιαγραμμα και βγηκε πολυ πολυ καλο..τωρα πηρα κατι τετ ωοριξιας μπας και..δεν ξερω εσυ αν τα εχεις δοκιμασει ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, vikib είπε:

Οχι δ εχω δοκιμασει.δοκιμασε τα αλλα ρωτα κ το γιατρο τι εξεταση να κανεις.ορμονολογικες,σαλπιγγογραφια

να αυτα φοβαμαι εγω τι θα διξουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

οι εξετασεις;να μη φοβασαι καθολου.αν δ βρειτε κτ τοτε θα χαλαρωσεις κ θα μεινεις.θα ναι θεμα χρονου.οποιοδηποτε προβληματακι στις μερες μας λυνεται.καθε γυναικα που θελει να γινει μαμα το καταφερνει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , vikib είπε:

οι εξετασεις;να μη φοβασαι καθολου.αν δ βρειτε κτ τοτε θα χαλαρωσεις κ θα μεινεις.θα ναι θεμα χρονου.οποιοδηποτε προβληματακι στις μερες μας λυνεται.καθε γυναικα που θελει να γινει μαμα το καταφερνει

μακαρι συγουρα..Το καταφερνει βεβαια απο θεμα οτι εχουν βρει λυσεις για τα παντα απο την αλλη το οικονομικο και η αποτυχεια ειναι πολυ ψυχοφθορο

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα κ το οικονομικο ειναι πολυ δυσκολο,αν χρειαστει θα ψαξεις να βρεις οικονομικες λυσεις

Φυσικα κ ειναι πολυ ψυχοφθορο.εσυ θα σκεφτεσαι το στοχο.το μωρακι.αξιζει καθε θυσια

Κ θα σε αποζημιωσει πληρως

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , vikib είπε:

Σιγουρα κ το οικονομικο ειναι πολυ δυσκολο,αν χρειαστει θα ψαξεις να βρεις οικονομικες λυσεις

Φυσικα κ ειναι πολυ ψυχοφθορο.εσυ θα σκεφτεσαι το στοχο.το μωρακι.αξιζει καθε θυσια

Κ θα σε αποζημιωσει πληρως

σε ευχαριστω ειμαι συγουρη...:eek:

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...