Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλημέρα!

Επιτέλους μπήκα και εγώ!

Εννοείται ότι με τα γενέθλια της μικρής απασχολήθηκα 3-4 μέρες, περάσαμε όμως πολύ ωραία. Μαζευτήκαμε πολλοί και το διαλύσαμε κατα τις 02.00!

Χθες δεν μπορούσα να συνδεθώ με τίποτα...Οπότε αν και πολύ καθυστερημένα...Κitty και Ειρήνη νωρίτερα καθώς και Della,Dimista,Nina-Nana,Klimt & Arma, να χαιρόσαστε τα μπεμπουλίνια σας. Να είναι πάντα χαμογελαστά, γερά και καλότυχα!!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Nina-Nana καλορίζικο το σπιτάκι σας και να δεις που μια χαρά θα δέσουν όλα!

Καλή Ανάσταση κορίτσια και Καλό Πάσχα! Καλά να περάσουμε και καλό ταξίδι σε όσους φεύγουν!

Εμείς το απόγευμα πάμε παιδίατρο για εμβόλιο!

Φιλιά!!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.Ξυπνησε ο μικρος και γκρινιαζε ως συνηθως και αφου δεν μου κολλαει υπνος ειπα να σας γραψω.

Στα γενεθλια μας περασαμε πολυ ομορφα.Δοκιμασε και τουρτα ο μικρουλης και χτυπουσε παλαμακια απο τη χαρα του.Εβαλε κι αυτος το χερακι του μεσα και γελουσε.Πολυ συγκινηθηκα βρε κοριτσια!Βεβαια,συνειδητοποιησα και το εξης:εχω να κοιμηθω εναν χρονο!

Καλο ταξιδι σε ολα τα κοριτσακια που φευγουν και καλα να περασετε!Φιλια!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !

Τι κάνετε?Επιτέλους μπήκα.Όλο error μου έγραφε.

Μάμμυ και Τζιτζίνα ευχαριστώ για τις ευχές.

Ντέλλα χαίρομαι που περάσατε όμορφα στα πρώτα γενέθλια του μικρού σας.

Από τότε που γεννήθηκε δεν έχει κοιμηθεί ούτε 1α φορά σερί?


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι χαρούμενη γιατί είμαστε σχεδόν 100% έτοιμοι για την βάφτιση.

Την Μ.Τετάρτη το απόγευμα πήραμε το δώρο του νονού και της νονάς και ψωνίσαμε για το βαφτιστήρι μου-ανηψάκι μου.Μόνο το κομμωτήριο έμεινε.

Ντέλλα θυμήθηκα που είχες γράψει μακάρι να είχα 1α μηχανή να βγάζει λεφτά.

Κορίτσια σας εύχομαι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια.Μολις εβαλα τιν μικρο για υπνο.Εχει μυξουλες απο χθες το απογευμα και αναπνεει δυσκολα το καημενο.Ψωνισαμε για τη μαμα μου για τη γαμοβαφτιση φορεμα και πεδιλα.Εχουν μεινει λιγα πραγματα πλεον.

Dimista,σερι ζητημα να εχει κοιμηθει 7-8φορες.Μπραβο που τα εχετε ολα ετοιμα.Τι ωρα ειναι η βαφτιση;

Κοριτσακια μου,Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα.Καλα να περασετε!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Μολις εβαλα τιν μικρο για υπνο.Εχει μυξουλες απο χθες το απογευμα και αναπνεει δυσκολα το καημενο.Ψωνισαμε για τη μαμα μου για τη γαμοβαφτιση φορεμα και πεδιλα.Εχουν μεινει λιγα πραγματα πλεον.

Dimista,σερι ζητημα να εχει κοιμηθει 7-8φορες.Μπραβο που τα εχετε ολα ετοιμα.Τι ωρα ειναι η βαφτιση;

Κοριτσακια μου,Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα.Καλα να περασετε!

Della περαστικά σας!

Σχετικά με τον ύπνο, εμένα μου έφερε η φίλη μου το βιβλίο που σας είχα πει. Λέγεται "Κοιμήσου παιδί μου". Ξεκίνησα να το εφαρμόζω πριν λίγες μέρες και από την τρίτη μέρα, αποκοιμιέται μόνη της στην κούνια της. Μάλιστα χθες ξύπνησε μες τη νύχτα, την πήρα αγκαλιά για ένα λεπτό, την ξαναέβαλα στην κούνια της και μετά από λίγο κοιμήθηκε...δεν το πίστευα.

Εννοείται πως τώρα, όταν είναι ώρα για ύπνο, είτε βράδυ είτε μεσημέρι, την πάω μέσα και ούτε καν διαμαρτύρεται..Ξαπλώνει και κοιμάται...


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω ότι πήγαμε παιδίατρο...Μας βρήκε μια χαρά, σχεδόν 10 κιλά και 82 πόντους. Απο φαγητό τα πάντα εκτός από φράουλα, μέλι, σοκολάτα και ξηρούς καρπούς. Αυτά μετα τους 18 μήνες.

Σήμερα έφαγε κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο. Αύριο θα της ξεκινήσω αυγό..Και πλέον μη αλεσμένα!

Dimista λίγες μέρες έμειναν μέχρι το "μπλουμ"! Έχεις αγωνία για το αν θα κλαίει ο μικρούλης?

Δε σας είπα..Βρήκα και φόρεμα..Σ'ένα μαγαζί άσχετο, έτσι όπως βολτάριζα με το καρότσι. Είναι μακρύ (πρώτη φορά θα φορέσω τέτοιο στυλ) και έχει διάφορα χρώματα. Σε τελείως απλή γραμμή, με ανοιχτή πλάτη. Είχα δει και στο BSB που μου είπατε ένα φανταστικο σε κοραλί και κίτρινο, αλλά νομιζω ότι είμαι πολύ άσπρη και ίσως δε θα μου ταίριαζε τόσο.

Αυτά τα νέα...Σας ζάλισα λίγο..

Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!!! Φιλιά!!:P:p:p


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χριστός Ανέστη!

Τι κανετε κορίτσια μου; Πως περάσατε; Εμείς γυρίσαμε στις 4 τα ξημερώματα απο Θεσσαλονίκη. Περάσαμε τζάμι! Βέβαια ήταν το πιο ήσυχο Πάσχα που έχω περάσει ποτε αλλα δεν πειράζει. :rolleyes:

Tzitzina με γεια το φόρεμα! Καλε 82 πόντους; Απίστευτο! Για το κοιμησου παιδι μου έχω διαβάσει πολυ σκληρα σχόλια. Ισχύουν; Επίσης έχει βγει μια ψυχολογικη μελέτη που το καταρρίπτει, δες το λίγο αν θες το όλο θέμα. Δεν το έχω ψάξει ιδιαίτερα γιατι ως παιδαγωγός αρνήθηκα.

Della και Dimista άντε ωραία ψιλοτελειωσατε με τις ετοιμασίες!

Mammy Μύκονο ε; Ζηλευωωωωωωω! Έχω να πάω απο ανυπαντρη.

Εμείς πήγαμε παιδιατρο και η μικρη ειναι 7,5 κιλα! :shock::shock::shock: έχετε ακούσει πιο αδύνατο παιδι;

Φεύγοντας μας λεει η παιδιατρος: ήταν κανεις απο τους δυο σας τόσο απαιτητικό και δύσκολο παιδι όσο αυτη; Εγω ήμουν η αλήθεια ειναι. :oops:

Πλέον περπατάει κι έξω. Μέχρι τώρα φοβόταν.

Αυτα!

Φιλακια!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλάααααααααα !!!!!!!! Να χαιρεστε τις οικογένειες σας !!!! Κυρίως τα μπουμπουκάκια σας !!!!!!!!!!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω ότι πήγαμε παιδίατρο...Μας βρήκε μια χαρά, σχεδόν 10 κιλά και 82 πόντους. Απο φαγητό τα πάντα εκτός από φράουλα, μέλι, σοκολάτα και ξηρούς καρπούς. Αυτά μετα τους 18 μήνες.

Σήμερα έφαγε κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο. Αύριο θα της ξεκινήσω αυγό..Και πλέον μη αλεσμένα!

Dimista λίγες μέρες έμειναν μέχρι το "μπλουμ"! Έχεις αγωνία για το αν θα κλαίει ο μικρούλης?

Δε σας είπα..Βρήκα και φόρεμα..Σ'ένα μαγαζί άσχετο, έτσι όπως βολτάριζα με το καρότσι. Είναι μακρύ (πρώτη φορά θα φορέσω τέτοιο στυλ) και έχει διάφορα χρώματα. Σε τελείως απλή γραμμή, με ανοιχτή πλάτη. Είχα δει και στο BSB που μου είπατε ένα φανταστικο σε κοραλί και κίτρινο, αλλά νομιζω ότι είμαι πολύ άσπρη και ίσως δε θα μου ταίριαζε τόσο.

Αυτά τα νέα...Σας ζάλισα λίγο..

Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!!! Φιλιά!!:P:p:p

82 εκ ? ουάου !!!!!!!!!!! πανύψηλη ειναι !!! μπράβο !!!!

εμεις παιδίατρο θα παμε στις 23 του μηνός γιατί θα λείψει αυτη την εβδομάδα. ακριβως αυτά εχει απαγορεύσει και ο δικός μας γιατρός.

Με γεια το φόρεμα !!!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

Della περαστικά σας!

Σχετικά με τον ύπνο, εμένα μου έφερε η φίλη μου το βιβλίο που σας είχα πει. Λέγεται "Κοιμήσου παιδί μου". Ξεκίνησα να το εφαρμόζω πριν λίγες μέρες και από την τρίτη μέρα, αποκοιμιέται μόνη της στην κούνια της. Μάλιστα χθες ξύπνησε μες τη νύχτα, την πήρα αγκαλιά για ένα λεπτό, την ξαναέβαλα στην κούνια της και μετά από λίγο κοιμήθηκε...δεν το πίστευα.

Εννοείται πως τώρα, όταν είναι ώρα για ύπνο, είτε βράδυ είτε μεσημέρι, την πάω μέσα και ούτε καν διαμαρτύρεται..Ξαπλώνει και κοιμάται...

εμεις ξαπλώνουμε δίπλα του για να κοιμηθεί. αυτό το βιβλίο μου το ειχε μια ξαδερφη μου , που τελικά ο μικρός εμαθε να κοιμαται μόνος του αλλά μετα απο πολύ καιρό και πολύ κλάμα:cry:


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...