Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμάς! Καλό μήνα σε όλες και να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!

Και εμείς Αθήνα και με τις τελευταίες ιωσούλες (ελπίζω!) που μας ταλαιπωρούν... ο μικρός έχει πυρετό 38,5 και η Μένια είχε την Πέμπτη το βράδυ. Οπότε όλα τα σχέδιά μας αναβλήθηκαν και τροποποιήθηκαν!

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σας και από εδώ. Το πάρτυ μας στέφθηκε από μεγάλη επιτυχία. Το κάναμε στο κέντρο δραστηριοτήτων που πηγαίναμε πέρυσι με τη Μένια και άρεσε πολύ στους καλεσμένους μας μικρούς και μεγάλους!

Αύριο ελπίζω να είμαστε λίγο καλύτερα γιατί θέλω να πάω για ψώνια. Αν δεν το κάνω αύριο δεν ξέω πότε θα μπορέσω...αυτή την εβδομάδα θα λείπει ο άντρας μου και την επόμενη φεύγω εγώ για ταξίδι με τη δουλειά (ευτυχώς μόνο 3 ημέρες) αλλά μετά πάνε οι εκπτώσεις!

Πολλά φιλιά σε όλες!

Καλησπέρα Βιβή!Πώς είναι ο μικρός?

Συνήθως Μάιο δεν έχει.Κ μεις ταλαιπωρηθήκαμε Μάρτη κ Απρίλη .Τώρα Δόξα τω Θεό είμαστε καλά.Κ είμαι αισιόδοξη για τον Μάιο ότι θα πάμε καλά.

Μπράβο που είχαν επιτυχία τα γενέθλια της Λίλα.Κ του χρόνου!

Πρόλαβες να ψωνίσεις?Πώς πήγε το ταξίδι σου?

Καλό απόγευμα!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα Βιβή!Πώς είναι ο μικρός?

Συνήθως Μάιο δεν έχει.Κ μεις ταλαιπωρηθήκαμε Μάρτη κ Απρίλη .Τώρα Δόξα τω Θεό είμαστε καλά.Κ είμαι αισιόδοξη για τον Μάιο ότι θα πάμε καλά.

Μπράβο που είχαν επιτυχία τα γενέθλια της Λίλα.Κ του χρόνου!

Πρόλαβες να ψωνίσεις?Πώς πήγε το ταξίδι σου?

Καλό απόγευμα!

Bιβή σγν.Μένια ήθελα να γράψω.:oops:


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπερα και απο εμένα, όντως το αφήσαμε το θεμα μας, σιγα σιγα να το ζωντανέψουμε!!!

Εμείς αρχίσαμε τις ιωσουλες, λίγο πιο αργά φέτος και ελπίζω και πιο ανώδυνα, πυρετός χθες, σημερα λίγο βηχαλακι και χωρις ιδιαίτερη όρεξη, αυριο δεν θα παει παιδικο.

Ευχομαι ολα καλα για όλους!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Καλησπέρα!!!Γενεθλιάζουμε σήμερα!!!Γίναμε 5 χρονών.Ποτε πέρασαν τα χρόνια βρε κορίτσια!!!Σαν και χθες μου φαίνεται που λέγαμε και συζητούσαμε για τις πρώτες τους μέρες!!!Να χαιρόμαστε τα Απριλόπαιδά μας!!!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...