Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΕΣ!!!!!


dimitroula30

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα ανοίγω καινούριο θεματάκι , να πούμε για τις αγαπημένες μας πεθερούλες!!! Προσωπικά πρέπει να έχω την χειρότερη όλων στους αιώνας των αιώνων αμήν!! Μακάρι να μαζευτούμε κι εδώ να πούμε τις ιστορίες μας και να σας αποδείξω ότι έιστε τυχερές που δεν έχετε την δικιά μου η οποί αέιναι βγαλμένη από παρωδία!!!Σας περιμένω!!!:-D


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Διάβασε εδώ 

για να δεις πως πρόκειται να εξελιχθεί το δικό μου θέμα ... Δεν είσαι η μόνη...κάθε οικογένεια έχει τα δικά της , κατέληξα πως είναι κάποιος συμπαντικός νομός για να κρατούνται οι ισορροπίες και να υπάρχει εξέλιξη στην ανθρώπινη συμπεριφορά...χαχαχαχαχαχχα υπομονή ,πίστη και κουράγιο σε όλους μας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

@Abacus είναι πολύ ιδιαίτερη και ξεχωριστή η περίπτωσή σου καθώς η μητέρα σου αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα και το αναγνωρίζεις.

Είναι δύσκολο αυτό που ζεις και φυσικά θέλει υπομονή και από εσένα και από τη γυναίκα σου!! Η δικιά μου περίπτωση είναι ακριβώς η ίδια αλλά 

με μία πεθερά υγιέστατη που τα θέλει όλα δικά της, και δυστυχώς ο γιος της-αντρας μου δεν το καταλαβαίνει!! Δεν ξέρω πως να το χειριστώ.


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δημητρα δ εχεις κτ εσυ να χειριστεις.αν δημιουργει πρβλμτ απλα την απομακρυνεις.ειδικα τωρα που εισαι εγκυος δ θα ασχολεισαι με οτι σε χαλαει.οσο για τον αντρα σου δικαιωμα του να την βοηθαει χωρις να ριχνει τη δικη σας οικογενεια.εσεις εχετε προτεραιοτητα

Αυτα ειναι καποια γενικα,γτ καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Και για πειτε...πως ανακοινωνουν εγκυμοσυνη στη πεθερα μου?...

Η πεθερα μου μου εχει κανει πολλα  ολα τα χρονια αλλα εκανα την χαζη οτι δεν καταλαβα τι ειπε ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ μου και ετσι εμεναν τα πραγματα.Μενουμε ΠΟΛΥ μακρυα και σταματησα να της μιλαω πριν 2 χρονια (τοσο εχουμε να τη δουμε κιολας).Ο λογος? ηθελε να στειλει λεφτα για το νυφικο στο γαμο.Εγω δεν ηθελα τιποτα.Εκεινη επεμενε γιατι ''τι θα πει το χωριο'' , επειδη δεν ειμαι απο χωριο (δυστηχως) και αν και δεν καταλαβαινω την νοοτροπια τους ειπα οκ αφου ειναι τοσο σημαντικο ΓΙΑ ΣΕΝΑ.Εστειλε 500ευρω για το νυφικο.Οταν το αγορασα με πηρε τηλ να μου πει γεματη νευρα οτι '' εισαι κλεφτρα μου εκλεψες τα λεφτα εισαι κακια και το εχω πει παντου , εγω πληρωνω και εσυ δεν μου δινεις αναφορα ! εφοσον πληρωνω ΕΓΩ πρεπει να διαλεξω αυτο που πληρωσα'' ....καγκελο εγω.Να διαλεξει εκεινη το νυφικο που θα φορεσω εγω.(μενουμε πολυ μακρυα ξαναλεω ).Δυστηχως αυτα μου τα ειπε αφου ειχα ξοδεψει τα χρηματα που ευχαριστως θα τα επεστρεφα.Τη μερα του γαμου ημουν τοσο νευριασμενη που απλα ηθελα να τελειωνουμε!!!!και εγινε για να μην βλεπω τον αντρα μου στεναχωρημενο που δεν εφταιγε σε τιποτα!!!!!Τελος παντων μην σας ζαλιζω ΔΕΝ της μιλαω.Με παιρνει τηλ ΔΕΝ το σηκωνω - τι? να τσακωθουμε? ο αντρας μου ειναι ΥΠΕΡ μου και της εχει πει ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ.

και τωρα?????ΠΩΣ θα γινει?εμεινα εγκυος! ειμαι στον τεταρτο μηνα και οι γονεις του αντρα μου ΔΕ το ξερουν επειδη φοβαται μην μου σπασουν τα νευρα.ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?εγω δε τους θελω ΚΑΘΟΛΟΥ νευριαζω μονο στη σκεψη , ξερω ομως οτι δεν ειναι δυνατον να μην το μαθουν !.... ουφ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ μου δημιουργει προβλημα!!!!!.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εύχομαι μια ήρεμη και όμορφη εγκυμοσύνη να έχεις!!Επειδή είναι πολύ σημαντική αυτή η περίοδος για σένα και για το μωράκι σου μην επιτρέψεις σε κανέναν να σε ταράξει!!!Μπορεί να ακουστεί υπερβολική η άποψη μου αλλά για μένα όσο πιο αργά τους το πείτε τόσο το καλύτερο!!Δεν υπάρχει λόγος να το μάθουν από τώρα, λες και είναι κοντινοί σας άνθρωποι και είναι στην καθημερινότητά σας. Προστάτεψε την ηρεμία τη δική σου και του μωρού σου. Είσαι τυχερή που ο άντρα σου συμφωνησε και ως τώρα δεν το έμαθαν.κρατήστε το λίγο ακόμη, έστω ένα μήνα και μετά αναγκαστικά θα το μάθουν. Βέβαια εσύ θα συνεχίσεις να μην σηκώνεις τηλέφωνα ώστε να μην σε επηρεάζουν.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου κοιτα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου με το καλο το μωρακι σας και μην καθεσαι να σκας για τιποτα και για κανεναν ,μην ασχολειαι με μικρα ανθρωπακια τους δινεις αξια ετσι...απο την στιγμη που ο αντρας σου ειναι στο πλευρο σου και τα πεθερικα σου μακρια μη σε νοιαζει τιποτα ,ασε τον αντρα σου να το ανακοινωση οποτε θελει αυτος. κοιτα να εισαι εσυ καλα με την οικογενεια σου και μακρια απο μιζερους,κακοψυχους ανθρωπους....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/17/2018 at 3:42 PM, Ασία said:

@cronut τι κάνατε τελικά? Το ανακοινώσατε ή ακόμη?

οχι ακομα...σημερα (16w) μας ειπε ο γιατρος οτι μαλλον ειναι αγορι (εγω δε το δενω γιατι εχω διαβασει εδω μεσα οτι δεν ειναι τιποτα σιγουρο) και πηγε να τους παρει τηλ τελικα δε το ειπε...προτειμα να με εχει ηρεμη αλλα θα το κανει (τον βλεπω και δυσκολευετε αλλα δε γινεται αλλιως).Και αν ειναι οντως αγορι τοτε σιγουρα δεν θα ξανασηκωσω το τηλ...αρχικα γιατι ΞΕΡΩ τι θα μου κανουν. :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, cronut είπε:

οχι ακομα...σημερα (16w) μας ειπε ο γιατρος οτι μαλλον ειναι αγορι (εγω δε το δενω γιατι εχω διαβασει εδω μεσα οτι δεν ειναι τιποτα σιγουρο) και πηγε να τους παρει τηλ τελικα δε το ειπε...προτειμα να με εχει ηρεμη αλλα θα το κανει (τον βλεπω και δυσκολευετε αλλα δε γινεται αλλιως).Και αν ειναι οντως αγορι τοτε σιγουρα δεν θα ξανασηκωσω το τηλ...αρχικα γιατι ΞΕΡΩ τι θα μου κανουν. :P

Είναι σε δύσκολη θέση και αυτός...καταλαβαίνω.σε λίγες μέρες αναγκαστικά θα το μάθουν αλλά μην σε νοιάζει καθόλου.Εσύ θα κοιτάς την όμορφη εγκυμοσύνη σου και δεν θα επηρεαστείς από κανέναν!!Φιλάκια κ εύχομαι να πάνε όλα μέχρι το τέλος τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα όμορφο και υγιέστατο μωράκι!έχεις διαίσθηση ως προς το φύλο για κορίτσι κ δεν πιστεύεις τον γιατρό ή έτσι απλά επειδή γίνονται και λάθη? Επειδή λένε πως η διαίσθηση της εγκύου βγαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...