Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εγκυμοσυνη η οχι???


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια... Θα ήθελα τα φώτα σας αν μπορεί να με βοηθήσει κάποια... Θα σας πω σύντομα την ιστορία μου... Μετά απο βιοχημική τον Ιανουάριο ο κύκλος μου από 28 μέρες πήγε στις 32-33...Κάθε μήνα απο τότε το πολύ κάθε 33 έρχεται κανονικότατα η περίοδος μου... Αυτόν το μήνα όμως συμβαίνει κτ λίγο παράξενο... Με τ/π στις 19/6 κ επαφες απο 28/6 εως κ 9/7 σχεδόν κάθε 2 μέρες. Κανονικά θα έπρεπε να έχω αδιαθετήσει 21/7. Από την Πέμπτη όμως το πρωί στις 20/7 ξύπνησα με πόνους περιόδου, το στήθος μου ξεπρήστηκε σχεδόν κ από τότε σε διάφορες ώρες της ημέρας νιώθω τσιμπηματάκια  κ πόνο χαμηλα όπως όταν περιμένω περίοδο όμως ακόμη πουθενά. Να σημειώσω οτι έχω μόνο λίγα υγρά κάτα τη διάρκεια της ημέρας κ να τονισω οτι τα δέκατα μου είναι κάθε μέρα σταθερα 37 με 37.2 απο τις 8/7. Να ελπίζω πως ίσως αυτό το μήνα θα έρθει το σποράκι η να το πάρω απόφαση από τώρα οτι χάθηκε κ αυτός ο μήνας???? Ευχαριστω για τον χρόνο σας να διαβάσετε το μεγάλο μου ποστ... "
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση... Φοβάμαι μήπως απογοητευτώ από το τεστ κ έλεγα να πάω τη Δευτέρα πρωι πρωι για μια χοριακούλα αν συνεχιστει η καθυστερηση... Γτ στην ουσία σήμερα είναι η 2η μέρα καθυστέρησης...κ ειναι κ καλοκαιράκι κ έχω μια επιφύλαξη οτι αλλάζει ο κύκλος... Αν κ θέλω να πιστέψω οτι κτ καλό παει να γίνει αυτόν το μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω στο λεω για να μην παρατηνεις την αγωνια σου...αν εισαι εγκυουλα σιγουρα θα δειξει το τεστ!! Διαφορετικα κανεις Δευτερα μια χοριακη και εισαι σιγουρη...αν κι εγω τα ειχα κανει και τα 2!! χιχι οπως και να χει σου ευχομαι τα καλυτερα!!

 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Myrtoulita μου... Όπως είπαμε...Σήμερα το πρωι πηγα κατευθείαν για χοριακη... Ειναι θετικότατο με τιμη 1700+... Αύριο τωρα ραντεβού με τον γιατρο... Ακόμη δεν μπορω να το πιστεψω... Σ ευχαριστω τοοοοοοσο πολύ που με εκανες να πιστέψω το μικρό μου θαυματάκι...Σου ευχομαι ολοψυχα κ εσενα οτι επιθυμεις...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητηρια Τιτινακι!!! Σου ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Εγω περιμενω μια μπουμπου μεχρι αρχες Νοεμβρη!! Μπορεις αν θες να ερθεις στην παρεα μας στο θεμα θελουμε να γινουνε γονεις-ειμαι εγκυος η οχι συλληψη και γονιμες μερες!! Να γνωριστεις και με τα αλλα κοριτσια και να συζηταμε ολες μαζι τις αποριες μας!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...