Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

Προβλημα με "φιλη"κολιτσιδα


HOPE77

Recommended Posts

Κοριτσια θελω τη γνωμη σας για ενα θέμα:ειμαστε 4 μαμαδες αγοριων που κανουμε παρεα επειδη τ παιδια μας πηγαινουν στο ιδιο νηπιαγωγειο,εδω και δυο χρονια.Ξαφνικα μπαινει στην παρεα κ μια αλλη μαμα που φαινοταν οτι ψαχνεται για παρεα κ την ενσωματωσαμε.Απο την αρχη μ φανηκε καπως αλλά λεω οτι η καθεμια εχει το στυλ της τι να κανουμε.Αυτη ηταν λιγο δυστροπη,δεν της αρεζε τιποτα ,ηθελε να το παιζει αρχηγος κλπ.Στην αρχη δεν εδωσα σημασια μετα ομως τα πραγματα παραεγιναν κ το μπαμ εγινε οταν καποια στιγμη μου την ειπε δημοσιως ενω δεν εφταιγα (το καταλαβαν ολες)Εκ τοτε αποφασισα οτι δεν θελω καμια σχεση μαζι της το ειπα κ στις φιλες μου κ το σεβαστηκαν.Το θεμα ειναι οτι εγω δεν θελω να την ξαναδω γιατι πραγματικα εκτος απο αυτο που εγινε δεν ταιριαζουμε καθολου αλλά σκεφτομαι μηπως ειμαι πολυ ακραια.Εννοειται οτι δεν θα την καλεσω ποτε εγω στο σπιτι ,σε εξοδο αλλά οταν θα βρισκομαστε ολες μαζι,τι να κανω;Ως τωρα το απεφυγα γιατι λειπαμε αλλα τωρα που γυρισαμε θα ξαναβρεθουμε.Απ΄τη μια θελω να κοψω τελειως ,απ΄την αλλη λεω να μην το παρατραβηξω αφου ετσι κ αλλιως θα βρεθουμε καποιες φορες....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν οι υπολοιπες 4προτιμουν να ειστε οι αρχικες της παρεας θα αρχισουν να μην την καλουν σε καλεσματα,η αν συνεχισουν να την καλουν κ δ πηγαινεις εσυ,σιγα σιγα θα αποκοπεις απο την παρεα

Εσυ ξερεις αν αυτο που εγινε ηταν πολυ σοβαρο ωστε να μην συνυπαρχετε σε μια παρεα μαμαδων στην παιδικη πχ

Link to comment
Share on other sites

Oi υπολοιπες φαινεται να συμφωνουν γιατι τις εξηγησα κ μια φορα που ετυχε βγηκαμε μονες μας.'Ηταν σιγουρες οτι η αλλη παραφερθηκε κ θα μου ζητησει συγγνωμη ,πραγμα που δεν εγινε.Τωρα επειδη γυρισαμε ολες απο διακοπες θελουν να βρεθουμε ολοι μαζι κ δεν ξερω τι να κανω...Δεν μου αρεσει η παρεα της γιατι δεν μπορουμε να συννενοηθουμε,το παιζει ξερολας κλπ δεν ειναι μονο αυτο που εκανε.Οι δυο απο την παρεα συμφωνουνε οτι δεν ταιριαζει στην παρεα ,η αλλη ειναι λιγο πιο "παραμυθιασμενη¨" ,μενουν κ κοντα κ δεν ειπε κατι απλα σεβαστηκε την επιθυμια μου.

Φιλη που της εχει τυχει το ιδιο μ ειπε να μαθω να συπαρχω χωρις να της δινω σημασια....δεν ξερω αν μπορω .Θελω την παρεα μου να την επιλεγω.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...