Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Θα γίνουμε γονείς τον Μάρτιο του 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σου! Καλώς ήρθες κ με το καλό το μωράκι σου! Κ εγώ Μάρτιο έχω πητ αλλά λόγω καισαρικής θα πάω τέλος Φλεβάρη λογικά οπότε ειχα μπει στις μανουλες Φεβρουαρίου αλλά παίζω μπάλα κ στα 2 γκρουπακια! Κ εμένα το δεύτερο είναι! Ακούσαμε καρδούλα όλα καλά μέχρι τώρα κ ελπίζουμε για το καλύτερο μέχρι τέλους! Πόσο είναι το πρώτο σου? Εγώ έχω ένα αγοράκι 2 ετών ακριβώς! 

  • Μου αρέσει 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και με το καλό και το δικό σου μωράκι και να χαίρεσαι και το πρώτο!!! Εγώ αύριο θα πάω στον γιατρό πρώτη φορά αλλα μάλλον είναι λίγο νωρίς για να ακούσουμε καρδούλα.... Ο πρώτος μου είναι 18 μηνών! 


9tYhp3.png05z6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! και εγω εγκυος στο πρωτο μου παιδακι!πηγα την προηγουμενη εβδομαδα για τον πρωτο υπερυχο κ ειδαμε σακο κ εμβρυικα στοιχεια!την επομενη πεμπτη εχω ξανα ραντεβου για να ακουσουμε καρδια!! @vickydk5 ποτε θα πας στο γιατρο? @Ani ani αληθεια τι ημερομηνια εισαι εσυ?λογικα λιγες μερες πριν απο εμενα!

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

καλημερα!! και εγω εγκυος στο πρωτο μου παιδακι!πηγα την προηγουμενη εβδομαδα για τον πρωτο υπερυχο κ ειδαμε σακο κ εμβρυικα στοιχεια!την επομενη πεμπτη εχω ξανα ραντεβου για να ακουσουμε καρδια!! @vickydk5 ποτε θα πας στο γιατρο? @Ani ani αληθεια τι ημερομηνια εισαι εσυ?λογικα λιγες μερες πριν απο εμενα!

Ναι ο γιατρο λεει πως στις 24 φεβρουαριου μπαινω στο μηνα μου! Τι αγχοοοοος! Πακετο θα πηγαινουμε!!

23 ώρες πρίν, vickydk5 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις χθες εμαθα πως περιμένω το 2ο μωράκι μου:-D

Και λογικά τέλη Μαρτίου, πρώτα ο Θεός, θα γίνουμε για 2η φορά γονείς!!!

Πολλα πολλα συγχαρητηρια! Κ εγω τον Μαρτη περιμενω το πρωτο μας!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια στην ομορφη παρεα σας.κ εγω μολις εχθες εμαθα πως ειμαι εγκυος στο α παιδακι μας κ επεσα απο τα συννεφα!!!ειχα κανει 2 τεστ self clear 2 και 3 μερες πριν την περιοδο κ ηταν αρνητικα κ ειχα πιστεψει πως δεν ειμαι εγκυος.ειχα στεναχωρηθει κ περιμενα να μου ερθει απο στιγμη σε στιγμη αφου για 1 βδομαδα εχω πονακια και σουβλιες χαμηλα.εβαζα κ σερβιετα κ τπτ.αφου λεω ετσι οπως παει θα ειμαι αδιαθετη στις διακοπες.ο αντρας μου μου ελεγες "βρε λες να εισα?" "Οχι αποκλειεται" να του λεω.εχω κανει τεστ κ ειναι αρνητικο.ετσι πηρα ενα τελευταιο να επιβεβαιωσω το οτι δεν ειμαι εγκυος για να παρω τηλ το γυναικολογο να του πω να μου δωσει χαπια για να μου κατεβει η περιοδος και ως εκ του θαυματος.....ΘΕΤΙΚΟ!!!νομιζα πως θα αργουσα πολυ να δω αυτη τη διπλη γραμμη!!!απο χθες ειμαι τοοοοοσο χαρουμενη που δεν περιγραφεται-προσπαθω ομως να ειμαι συγκρατημενη.το κρατησαμε μυστικο απο ολους.απο βδομαδα θα παω κ για χοριακη κ μετα θα παρω τηλ.το γυναικολογο μου για επισκεψη. Το καλο σε ολο αυτο ειναι πως δεν χρειαστηκε να περιμενω τις μερες να περασουν αναρωτωντας τον εαυτο μου αν ειμαι ή δεν ειμαι.περασε μια βδομαδα καθυστερησης μεχρι να αποφασισω να κανω ενα ακομα τεστ κ τσουπ!ΘΕΤΙΚΟ!!!Ευχομαι ολα να πανε καλα!για μενα κ για ολα τα κοριτσια που περιμενουν να κρατησουν υγιη πλασματακια στην αγκαλια τους.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

@Stalicha συγχαρητήρια!!!κ εγω εκανα ενα τεστ 3 μερες νωριτερα κ βγηκε αρνητικο,μετα εκανα μια μερα πριν κ φαινόταν αρνητικο κ μετα απο λιγη ωρα αρχισε να αχνοφαινεται μια δευτερη γραμμη!μετα περιμενα 2 ωρες χωρις υγρα κ χωρις να κατουρησω κ βγηκε λιγο πιο εντονη!!!!με το καλο να πας στο γιατρο να δει το μωρο σας!!!εγω εχω ραντεβου την πεμπτη!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 συγχαρητηρια και σε σενα!σε ποια βδομαδα εισαι? Σημερα εκανα χοριακη με τελευταια περιοδο 25/06 και βγηκε 1200. Τα ορια της βιοιατρικης εδειξαν πως ειμαι καλα.Πηρα το γιατρο κ μου ειπε να ξανακανω τη δευτερα-σε μια βδομαδα κ μετα να τον παρω τηλ να κανονισουμε ραντεβου.το θεμα ειναι πως θα φυγω την επομενη τριτη για διακοπες κ θα επιστρεψω 15Αυγουστο οποτε κανονισαμε 16 να τα πουμε απο κοντα. Εχω κ αγχος που θα φυγω διακοπες...ασε...μου ειπε να τον παρω τηλ την επομενη βδομαδα να μου πει αναλυτικα τι πρεπει να προσεχω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Stalicha είπε:

@elenakii22 συγχαρητηρια και σε σενα!σε ποια βδομαδα εισαι? Σημερα εκανα χοριακη με τελευταια περιοδο 25/06 και βγηκε 1200. Τα ορια της βιοιατρικης εδειξαν πως ειμαι καλα.Πηρα το γιατρο κ μου ειπε να ξανακανω τη δευτερα-σε μια βδομαδα κ μετα να τον παρω τηλ να κανονισουμε ραντεβου.το θεμα ειναι πως θα φυγω την επομενη τριτη για διακοπες κ θα επιστρεψω 15Αυγουστο οποτε κανονισαμε 16 να τα πουμε απο κοντα. Εχω κ αγχος που θα φυγω διακοπες...ασε...μου ειπε να τον παρω τηλ την επομενη βδομαδα να μου πει αναλυτικα τι πρεπει να προσεχω

εγω ειμαι 6εβδ και 1-2 μερες...καλα εισαι 1200..εχεις μεγαλυτερο κυκλο απο 28 ημερες?απο 1000 κ πανω ο γιατρος βλεπει σακο κ μπορει κ εμβρυικα στοιχεια..εγω πηγα 34η μερα στο γιατρο κ ειδαμε κ τα δυο!εγω εκανα μια χοριακη μονη μου την μερα που θα αδιαθετουσα κ μια μετα απο δυο κ ειχα 362 νομιζω...ο γιατρός δεν ηθελα να κανω αλλη μου ειπε ελα απλα μετα απο 5 μερες να σε δω...η αληθεια ειναι οτι θεωρω οτι αδικα θα κανεις χοριακη αφου μπορει να εχει εικονα ο γιατρος σου αλλα καθενας εχει δικο του συστημα!για μενα για να μην εχεις αγχος πηγαινε να σε δει πριν φύγεις...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βασικα το τελευταιο διαστημα ειχα κατι διακυμανσεις στον κυκλο μου απο 26-30 μερες.ο τελευταιος ηταν 28 μερες.τι να πω?δεν ξερω.θα παω για χοριακη τη δευτερα κ θα μιλησω μαζι του.θα τον ρωτησω κιολας μηπως μπορει να με δεχτει πριν φυγω την τριτη.

Καρδουλα εχεις ακουσει? Λογικα καπου τωρα θα πρεπει να μπορεις να ακουσεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , Stalicha είπε:

Βασικα το τελευταιο διαστημα ειχα κατι διακυμανσεις στον κυκλο μου απο 26-30 μερες.ο τελευταιος ηταν 28 μερες.τι να πω?δεν ξερω.θα παω για χοριακη τη δευτερα κ θα μιλησω μαζι του.θα τον ρωτησω κιολας μηπως μπορει να με δεχτει πριν φυγω την τριτη.

Καρδουλα εχεις ακουσει? Λογικα καπου τωρα θα πρεπει να μπορεις να ακουσεις

ρωτα τον κ βλεπετε!!!πεμπτη θα παω εγω!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Αν όλα πάνε καλά θα γίνω κι εγώ δεύτερη φορά μαμά το Μάρτιο! Έχω κάνει το πρώτο ραντεβού με το γιατρό, είδαμε το εμβρυάκι και ακούσαμε και την καρδούλα του. Πολύ χάρηκα που σας βρήκα!

  • Μου αρέσει 2

Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , dobby είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Αν όλα πάνε καλά θα γίνω κι εγώ δεύτερη φορά μαμά το Μάρτιο! Έχω κάνει το πρώτο ραντεβού με το γιατρό, είδαμε το εμβρυάκι και ακούσαμε και την καρδούλα του. Πολύ χάρηκα που σας βρήκα!

συγχαρητηρια!!!εμεις δεν το εχουμε ακουσει ακομα...πεμπτη εχουμε ραντεβου!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθαν τα καινούρια κορίτσια! Καλές εγκυμοσύνες να έχουμε όλες μας! Όταν πάτε όλες στο γιατρό θα μαζέψουμε πητ και σημαντικές ημερομηνίες να φτιάξουμε κ εμείς το πίνακακι μας και να το ενημερώνουμε όταν έχουμε νέα! 

  • Μου αρέσει 2

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! @elenakii22 πηγα την περασμενη πεμπτη και ειδαμε μια μικρη κουκιδα :-D επομενο ραντεβου εγω εχω την αλλη τεταρτη και ελπιζω να δουμε πιο πολλα και να ακουσουμε και καρδουλα! Π.Η.Τ. γραφει 30 Μαρτιου! Με το καλο κοριτσια σε ολες μας!!!!


9tYhp3.png05z6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...