Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια,

      Επειδή στις προηγούμενες εμβρυομεταφορες έκανα μόνο εξέταση χοριακης,αυτή τη φορά σκέφτομαι να κάνω και  κάποιο τεστ από το φαρμακείο.Ποιο προτείνετε? Λέγατε κάτι για κάποια early,αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες. Να πω ότι βάλαμε βλαστοκυστες πέντε ημερών χθες και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη την άλλη Παρασκευή 

Θα γίνουμε γονείς τον Μάρτιο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , Ani ani είπε:

:):):)

αυτο που σε μεταφερουν στο Δημοσιο αν γινει κατι το ακουσα προσφατα και επαθα σοκ!! 

Κι εγώ όταν το είχα ακούσει είχα σοκαριστεί! Και όμως έτσι είναι! :confused::confused:


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Εμείς έχουμε φτάσει τα όρια της κούρασης κ περιμένουμε τις διακοπές να ξεκουραστουμε λίγο! 

Βλέπω συζητάτε για μαιευτηρια. Εγώ ιδιωτικό αναγκαστικά γτ εκεί είναι ο γιατρός μου κ έχω κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας που δεν μπορω απλά να αλλάξω γιατρό για να πάω σε δημόσιο. Τσουζουν τα 3 χιλιάρικα αλλά πρώτα η υγεία! 


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2017 at 1:34 ΠΜ, elenakii22 είπε:

κ εμενα 22 μαρτιου μου ειπε ο γιατρος!!πηγα κ στο γιατρο 150 παλμου ειχε το γλυκουλι μου!ποτε εχεις ραντεβου?

Αχ τι ωραια!!! Εγω εχω την Τεταρτη και περιμενω με αγωνια!!! Στον πρωτο μου αργησα να το μαθω (9η εβδομαδα) οποτε δεν το περασα αυτο το σταδιο!!! 

  • Μου αρέσει 1

9tYhp3.png05z6p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Konsta15 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Εμείς έχουμε φτάσει τα όρια της κούρασης κ περιμένουμε τις διακοπές να ξεκουραστουμε λίγο! 

Βλέπω συζητάτε για μαιευτηρια. Εγώ ιδιωτικό αναγκαστικά γτ εκεί είναι ο γιατρός μου κ έχω κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας που δεν μπορω απλά να αλλάξω γιατρό για να πάω σε δημόσιο. Τσουζουν τα 3 χιλιάρικα αλλά πρώτα η υγεία! 

ποτε κ που λέτε να πατε???εγω αν ολα πανε καλα θα παω στο δημοσιο!

πρίν από 4 λεπτά , vickydk5 είπε:

Αχ τι ωραια!!! Εγω εχω την Τεταρτη και περιμενω με αγωνια!!! Στον πρωτο μου αργησα να το μαθω (9η εβδομαδα) οποτε δεν το περασα αυτο το σταδιο!!! 

καλα αποτελεσματα!!!!!

αληθεια κοριτσια τι ηλικία εχετε??

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μμμ και γω το σκέφτομαι για ιδιωτικό ή δημόσιο... μένω επαρχεία και η μαιευτική στο δημόσιο είναι ολοκαίνουρια με πολύ καλούς γυναικολογους. Όμως το θέμα μου είναι ότι δεν με άφησε ούτε μέρα παραπάνω απ τις 40 εβδομάδες με αποτέλεσμα να πάω με πρόκληση και μεγαααααλη ταλαιπωρία  ( ευτυχώς με Φ.τ.) ήταν ολα δωρεάν και γέννησα και με τον γιατρό που με παρακολουθούσε αλλα δεν θέλω να περάσω τα ίδια....σκεφτομαι και την επισκληριδιο 

 

πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

ποτε κ που λέτε να πατε???εγω αν ολα πανε καλα θα παω στο δημοσιο!

καλα αποτελεσματα!!!!!

αληθεια κοριτσια τι ηλικία εχετε??

Εγώ την ερασμενη βδομάδα έκλεισα τα 28 


9tYhp3.png05z6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , vickydk5 είπε:

Μμμ και γω το σκέφτομαι για ιδιωτικό ή δημόσιο... μένω επαρχεία και η μαιευτική στο δημόσιο είναι ολοκαίνουρια με πολύ καλούς γυναικολογους. Όμως το θέμα μου είναι ότι δεν με άφησε ούτε μέρα παραπάνω απ τις 40 εβδομάδες με αποτέλεσμα να πάω με πρόκληση και μεγαααααλη ταλαιπωρία  ( ευτυχώς με Φ.τ.) ήταν ολα δωρεάν και γέννησα και με τον γιατρό που με παρακολουθούσε αλλα δεν θέλω να περάσω τα ίδια....σκεφτομαι και την επισκληριδιο 

 

Εγώ την ερασμενη βδομάδα έκλεισα τα 28 

κ εγω επαρχια ειμαι!κ εμας ειναι καινουργια σχετικα η μαιευτικη!εγω ειμαι 26! πολυχρονη κιολας!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, vickydk5 είπε:

Ευχαριστώ:) και συ μικρή ε; μια χαρά!!! Σκέφτεσαι και συ για δημοσιο;

το σκεφτομαι γτ ειναι πολλα τα λεφτα στο ιδιωτικο....και απο την στιγμη που το δημοσιο που εχουμε εδω ειναι μια χαρα γτ οχι?

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι κορίτσια μου :) πήγα την Τετάρτη στον γιατρό και ακούσαμε και μεις καρδούλα!!! Πώς τα πάτε Τώρα με τις ζεστές παλι;;; Εγώ έχω και τον μικρό κολλημένο πάνω μου να θηλάζει όποτε βρει ευκαιρία και λιώνουμε!!!!


9tYhp3.png05z6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα

Τις 3 τελευταιες μερες ειχα αγχωθει πολυ γτ ειδα καποιες καφε βλενες απτον κολπο κ φοβηθηκα.τωρα μολις γυρισα απο τον γιατρο.ολα βαινουν καλως.εχουμε μια φυσιολογικη εγκυμοσυνη με εναν σπορο 1 εκατοστο περιπου.ειμαι 8 εβδομαδων κ ακουσαμε κ καρδουλα. Για τις βλενες μου ειπε να μην ανησυχω και πως ειναι συχνο τους πρωτους μηνες.

Σας φιλω γλυκα στις κοιλιτσες σας :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Stalicha @vickydk5Γεια σας κοριτσια!!!κ εγω πηγα στο γιατρο πριν 3 μερες!το μικρο μας έφτασε 2,3!κουνιοταν κιολας!!!τωρα εχουμε ραντεβου 5/9 για την αυχενικη!μας ειπε ο γιατρος θα εχει μεγαλωσει πολυ μεχρι τοτε!πιθανον να ειναι και πανω απο 5,5!θα μας κανει κ προβλεψη για το φυλλο!!!ποτε εχετε ραντεβου τωρα????

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

@Stalicha @vickydk5Γεια σας κοριτσια!!!κ εγω πηγα στο γιατρο πριν 3 μερες!το μικρο μας έφτασε 2,3!κουνιοταν κιολας!!!τωρα εχουμε ραντεβου 5/9 για την αυχενικη!μας ειπε ο γιατρος θα εχει μεγαλωσει πολυ μεχρι τοτε!πιθανον να ειναι και πανω απο 5,5!θα μας κανει κ προβλεψη για το φυλλο!!!ποτε εχετε ραντεβου τωρα????

Αχ τι καλα.μπραβο.ολα να ερθουν καλως. Εγω ειμαι στις 8 βδομαδες κ θα παω παλι σε ενα μηνα ακριβως για αυχενικη.μεχρι τοτε μου χει δωσει εξετασεις για μεσογειακη αναιμια και μυικη ατροφια κλπ.

Να ρωτησω...εσεις βγαζετε καθολου καφετια στο σκουπισμα? Εγω εχω μερικες φορες σαν τελειωματα περιοδου.ευτυχως οχι κοκκινα.μου ειπε βεβαια ο γιατρος να μην ανησυχω κ πως συμβαινει αυτο αλλα εγω ανησυχω κ δεν μπορω να το ευχαριστηθω ρε γμτ.μου λενε ολοι αντε με το καλο κ γω απανταω κατσε να πανε ολα καλα κ να φτασουμε στο τελος.εχω αρκετη ανησυχια οσο να ναι

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Stalicha είπε:

Αχ τι καλα.μπραβο.ολα να ερθουν καλως. Εγω ειμαι στις 8 βδομαδες κ θα παω παλι σε ενα μηνα ακριβως για αυχενικη.μεχρι τοτε μου χει δωσει εξετασεις για μεσογειακη αναιμια και μυικη ατροφια κλπ.

Να ρωτησω...εσεις βγαζετε καθολου καφετια στο σκουπισμα? Εγω εχω μερικες φορες σαν τελειωματα περιοδου.ευτυχως οχι κοκκινα.μου ειπε βεβαια ο γιατρος να μην ανησυχω κ πως συμβαινει αυτο αλλα εγω ανησυχω κ δεν μπορω να το ευχαριστηθω ρε γμτ.μου λενε ολοι αντε με το καλο κ γω απανταω κατσε να πανε ολα καλα κ να φτασουμε στο τελος.εχω αρκετη ανησυχια οσο να ναι

εγω δε βγαζω αλλα εχω ακούσει πολλές κοπελες που εχουν!παιρνεις προγεστερονη?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

εγω δε βγαζω αλλα εχω ακούσει πολλές κοπελες που εχουν!παιρνεις προγεστερονη?

Παιρνω elenaki αλλα δεν εχω δει βελτιωση κ ψαχνω κ αλλες κοπελες να μου πουν οτι συμβαινει μπας κ ηρεμησω.ολοι μου λενε να μην αγχωνομαι κ πως συμβαινει αλλα καμια δεν το ειχε παθει η ιδια

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Stalicha είπε:

Παιρνω elenaki αλλα δεν εχω δει βελτιωση κ ψαχνω κ αλλες κοπελες να μου πουν οτι συμβαινει μπας κ ηρεμησω.ολοι μου λενε να μην αγχωνομαι κ πως συμβαινει αλλα καμια δεν το ειχε παθει η ιδια

μπορει να τα βγαζεις οταν κουράζεσαι λιγο παραπανω η οταν αλλαζει ο κυκλος...καποιες κοπελες οταν θα αδιαθετουσαν θεωρητικα βγαζουν καποια καφε...μηπως κ εσενα ειναι εκεινες τις μερες?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...