Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εφηβεια και εγκυμοσυνη


teenmommy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα κανεις και δεν δινεις σημασια.το σημαντικοτερο ειναι να εισαι εσυ καλα και το μωρακι και οι υπολοιποι να κοιτανε την δουλεια τους!!!και να μην ξεχναμε πως η μητροτητα δεν εχει ηλικια


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με όσα λέει η babyjes και επιπλέον η εφηβεία δεν έχει περάσει???

21 χρονών λέγεσε μικρούλα αλλά ΟΧΙ εφηβη!!!! Έχεις ξεπεράσει αρκετο καιρό την εφηβεία!!!

Σε οποιαδήποτε σχόλια κακοπροέραιτα απλά κλείνε τα αυτια σου!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μητέρα μου με έκανε στα 16...Ξέρεις πως μας βλέπουν τώρα σαν αδερφούλες!!! Μην ανυσηχείς όλα θα είναι τέλεια!!!

Είσαι Καναδά???? Αχ! πάρε με μαζί σου!!!! Θέλουμε να φύγουμεεεεεεεεεε


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έμεινα έγκυος στα 22, μικρή η διαφορά μας. Και τι έγινε? Τώρα είμαι 28 με 2 παιδιά πλέον. Και στα 40 ουουουουου πάμε Χαβάη για μία βόλτα... Αυτό θα λέμε!! Θα έχουν μεγαλώσει τα παιδιά μας και ΓΕΙΑ ΣΟΥ μετά...

Φτιάχνομαι μόνο που το σκέφτομαι...

Μην αγχώνεσαι ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ έκανες καλά που το κράτησες... Welcome to the club of newage mommies.

Να σου πω... ο άντρας σου πόσο ετών είναι?

Link to comment
Share on other sites

Stellinula σου κλεινω εισητηριο;) Νιτσα ειναι 26 και ειναι γιατρος...κανει και διπλες βαρδιες για να μην λειψει σε μενα και το μωρο τιποτα....Κοριτσια σε λιγοτερο απο μια βδομαδα θα την εχω εδωωωωωω<3 Νιτσα εργαζεσαι?


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Stellinula σου κλεινω εισητηριο;) Νιτσα ειναι 26 και ειναι γιατρος...κανει και διπλες βαρδιες για να μην λειψει σε μενα και το μωρο τιποτα....Κοριτσια σε λιγοτερο απο μια βδομαδα θα την εχω εδωωωωωω<3 Νιτσα εργαζεσαι?

Αντε με το καλό κοπέλα μου το μπεμπάκι σας...Να δεις θα είναι υπέροχα.....Αφου υπάρχει και καλό εισόδημα δεν θα σας λείψει τίποτα!!!:wink:

Δεν θέλω εισητήριο καλέ είναι ακριβό, θα το βγάλουμε μόνοι μας....χαααχα

Είναι ένα θέμα που μας τριβελίζει το μυαλό ομως, να φύγουμε.....

Αααααα και εγώ σε 10 μέρούλες περίπου θα αγκαλιάζω τον μπέμπη μου κοριτσάκι!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με τι επαγγελεται ο συζυγος?να ερ8ετε ειναι πολυυυ καλυτερα εδω!με το καλο ο μπεμπης κουκλα μου!!εγω ειχα σημερα ραντεβου,η μπεμπα εχει παρει 8εση και εχω και κατι ψηλο πονακια..στοιχηματιζω οτι 8α ειναι εδω πιο γρηγορα απ'οτι υπολογιζω!


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites

πριν κλεισω τα 21 ειχα τον 1ο μου γιο.ποτε δεν ενιωσα εφηβη.μικρη ναι και οταν βλεπω φωτο μου τωρα που ειμαι 37 το καταλαβαινω.περα απο μια φιλη της μανας μου που μαλωσε μαζι της γι αυτο τον λογο και εκανε μια 10ετια να της μιληση και το μαθα πολυ αργοτερα(ειχε πει οτι δεν θα ειμαι ετοιμη και αξια να μεγαλωσω το παιδι μου)δεν ειχα κανενα αρνητικο σχολιο.απλα με κοιτουσαν πολλοι στον δρομο το τελευταιο τριμηνο αυτο το θυμαμε.και στα 24 μου ειχα και την κορη μου.μην μασας.τωρα πριν 3μιση χρονια εκανα το τελευταιο μου παιδακι και αυτο που ειχα απο αντοχη ενεργεια τρελα τοτε δεν το αλλαζω ασε που νιωθω και καποιες ενοχουλες τωρα για το μικρουλη μου γτ εχω βατωσει σε σχεση με τοτε οπως και να το κανουμε αλλο 20 αλλο 30 αλλο σε λιγο κλαψ 40.αν και εχω τωρα 17χρ.παλικαρι και τρελαινομαι και η κορη στα 14 ολα τα λεφτα ειμαστε σε πολυ καλο δρομο και εχουμε πολυ καλη επικοινωνια γτ εχουμε κανει πολλες τρελες μαζι(συναυλια για συναυλια δεν ειχαμε αφησει και βουνο για βουνο)


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

με τι επαγγελεται ο συζυγος?να ερ8ετε ειναι πολυυυ καλυτερα εδω!με το καλο ο μπεμπης κουκλα μου!!εγω ειχα σημερα ραντεβου,η μπεμπα εχει παρει 8εση και εχω και κατι ψηλο πονακια..στοιχηματιζω οτι 8α ειναι εδω πιο γρηγορα απ'οτι υπολογιζω!

αγάπη μου αν είχαμε τα χρήματα για το νέο ξεκίνημα και vises δεν θα το σκεφτόμασταν.....

Είμαι άνεργη και εργαζετε μόνο ο άνδρας μου αυτόν τον καιρό...Με μισθούς Ελλάδας να σου υπενθυμίσω ε? Οπότε τώρα και με το παιδί δύσκολα θα μαζεψουμε χρήματα για το ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ βήμα....

Επίσης ο Καναδάς είναι ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ και τεράστιος δεν θα ξέρουμε που πάνε τα 4 γενικά....


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

πριν κλεισω τα 21 ειχα τον 1ο μου γιο.ποτε δεν ενιωσα εφηβη.μικρη ναι και οταν βλεπω φωτο μου τωρα που ειμαι 37 το καταλαβαινω.περα απο μια φιλη της μανας μου που μαλωσε μαζι της γι αυτο τον λογο και εκανε μια 10ετια να της μιληση και το μαθα πολυ αργοτερα(ειχε πει οτι δεν θα ειμαι ετοιμη και αξια να μεγαλωσω το παιδι μου)δεν ειχα κανενα αρνητικο σχολιο.απλα με κοιτουσαν πολλοι στον δρομο το τελευταιο τριμηνο αυτο το θυμαμε.και στα 24 μου ειχα και την κορη μου.μην μασας.τωρα πριν 3μιση χρονια εκανα το τελευταιο μου παιδακι και αυτο που ειχα απο αντοχη ενεργεια τρελα τοτε δεν το αλλαζω ασε που νιωθω και καποιες ενοχουλες τωρα για το μικρουλη μου γτ εχω βατωσει σε σχεση με τοτε οπως και να το κανουμε αλλο 20 αλλο 30 αλλο σε λιγο κλαψ 40.αν και εχω τωρα 17χρ.παλικαρι και τρελαινομαι και η κορη στα 14 ολα τα λεφτα ειμαστε σε πολυ καλο δρομο και εχουμε πολυ καλη επικοινωνια γτ εχουμε κανει πολλες τρελες μαζι(συναυλια για συναυλια δεν ειχαμε αφησει και βουνο για βουνο)

Σε 8αυμαζω καλη μου!μπραβο:wink: το μωρακι μου δεν το αλλαζω για κανεναν και για τιποτα...:D


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites

αγάπη μου αν είχαμε τα χρήματα για το νέο ξεκίνημα και vises δεν θα το σκεφτόμασταν.....

Είμαι άνεργη και εργαζετε μόνο ο άνδρας μου αυτόν τον καιρό...Με μισθούς Ελλάδας να σου υπενθυμίσω ε? Οπότε τώρα και με το παιδί δύσκολα θα μαζεψουμε χρήματα για το ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ βήμα....

Επίσης ο Καναδάς είναι ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ και τεράστιος δεν θα ξέρουμε που πάνε τα 4 γενικά....

Stellinula ολα 8α πανε περιφημα...αγαπη να εχετε και επικοινωνια και οοοολα τα αλλα βρισκονται...εμεις ζουμε σε δικο μας σπιτι με το μισ8ο του αρραβωνιαστικου μου και με το μωρο ισα ισα 8α τα βγαζουμε περα...:roll: υπομονη...ας ειναι καλα τα μωρακια μας και 8α τα βρουμε τα αλλα;)


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...