Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εφηβεια και εγκυμοσυνη


teenmommy

Recommended Posts

Stellinula ολα 8α πανε περιφημα...αγαπη να εχετε και επικοινωνια και οοοολα τα αλλα βρισκονται...εμεις ζουμε σε δικο μας σπιτι με το μισ8ο του αρραβωνιαστικου μου και με το μωρο ισα ισα 8α τα βγαζουμε περα...:roll: υπομονη...ας ειναι καλα τα μωρακια μας και 8α τα βρουμε τα αλλα;)

κάπως έτσι το σκέφτομαι και εγώ!!!!:D:D:D:D


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια νομιζω οτι εσπασαν τα νερα μου:confused:

τώρα επιτόπου???? Τι είδες καλέ??? τρέχουν???


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

τώρα επιτόπου???? Τι είδες καλέ??? τρέχουν???

η σερβιετα που εχω βαλει ειναι γεματη υγρα...και μυριζει κατι σαν γλυκο...πηρα την γιατρο και μου ειπε σε 2 ωρες να κανω εισαγωγη:roll: ωχ:/


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η σερβιετα που εχω βαλει ειναι γεματη υγρα...και μυριζει κατι σαν γλυκο...πηρα την γιατρο και μου ειπε σε 2 ωρες να κανω εισαγωγη:roll: ωχ:/

αχ μην αγχώνεσε όλα καλά!!!! Εμεις θα είμαστε εδω!!!! Δεν είσαι και Ελλάδα ρε γαμώτο !!!! όχι ότι χρεώνομαι στον Καναδά.....

Με το καλό και με έναν πόνο καρδούλα μου!!!! Όταν μπορέσεις ενημέρωσε μας για το μπεμπάκι σου ε????

αΧ! Συγκινήθηκα μωρέ!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

αχ μην αγχώνεσε όλα καλά!!!! Εμεις θα είμαστε εδω!!!! Δεν είσαι και Ελλάδα ρε γαμώτο !!!! όχι ότι χρεώνομαι στον Καναδά.....

Με το καλό και με έναν πόνο καρδούλα μου!!!! Όταν μπορέσεις ενημέρωσε μας για το μπεμπάκι σου ε????

αΧ! Συγκινήθηκα μωρέ!!!

Θα εχω το λαπτοπ και 8α σας ενημερωνω!:wink:φιλακια κοριτσια μου με το καλο η μπεμπα μου!:tongue:


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites

αυτο και αν δεν ηταν εκπληξη.βρε μιση βιβλιοθηκη καθαρισα και εσυ γεννας?!!!!!!!!αντε με το καλο και δωσε στην κουκλιτσα σου οταν ερθει και ενα φιλι απο ολες μας!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα εχω το λαπτοπ και 8α σας ενημερωνω!:wink:φιλακια κοριτσια μου με το καλο η μπεμπα μου!:tongue:

με το καλόοοοοοοοοοο!!!:D:D:D


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Θα εχω το λαπτοπ και 8α σας ενημερωνω!:wink:φιλακια κοριτσια μου με το καλο η μπεμπα μου!:tongue:

:roll::roll::roll:

επειδή αυτό το έργο το έχω ξαναδεί.......... κοριτσάκι μου με το καλό και αν δεν μπορείς εσύ δεν πειράζει ας μας ενημερώσει ο άντρας σου για το τί έγινε κι αν δεν μπορεί κι εκείνος βάλε μια μαία........ μπράβο σου όμως μας γνωρίζεις μόλις 13 μηνύματα και για χάρη μας θα πάρεις και το λαπτοπ μαζί...

ελπίζω μόνο... ειλικρινά το ελπίζω να με κάνεις να αιστανθώ άσχημα γιατί θα αποδειχτεί οτι λες αλήθεια :wink:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ποια ειναι η γνωμη σας? εγω ειμαι 21 και ετοιμαζομαι να γινω μανουλα..Ηδη εχω ερ8ει αντιμετωπη με ρατσιστικα σχολια, αλλα δεν δινω σημασια.:D

με το καλο!τα ρατσιστικα σχολια να ξερεις ειναι καθαρα κ μονο απο ΖΗΛΕΙΑ.κ εγω 22 ετων εγινα μαμα .σε 2 μηνες γινομαι 28 και εχω 3 ζουζουνια!για 4ο δε θα παμε ομως.οκ 3 φτανουν χαχα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

:roll::roll::roll:

επειδή αυτό το έργο το έχω ξαναδεί.......... κοριτσάκι μου με το καλό και αν δεν μπορείς εσύ δεν πειράζει ας μας ενημερώσει ο άντρας σου για το τί έγινε κι αν δεν μπορεί κι εκείνος βάλε μια μαία........ μπράβο σου όμως μας γνωρίζεις μόλις 13 μηνύματα και για χάρη μας θα πάρεις και το λαπτοπ μαζί...

ελπίζω μόνο... ειλικρινά το ελπίζω να με κάνεις να αιστανθώ άσχημα γιατί θα αποδειχτεί οτι λες αλήθεια :wink:

???????????


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε ρε κοριτσια ο κακοβουλος χρηστης αργα η γρηγορα βγαινει στην επιφανεια.αφηστε τα σχολια,ξερουμε ολες ειμαστε ψιλιασμενες αλλα αν θελουμε να πουμε κατι μεταξυ μας με πμ.ειναι ποιο σωστο και καλυπτουμε το ενδεχομενο της αληθειας ετσι.η γνωμη μου φιλικα παντα.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε ρε κοριτσια ο κακοβουλος χρηστης αργα η γρηγορα βγαινει στην επιφανεια.αφηστε τα σχολια,ξερουμε ολες ειμαστε ψιλιασμενες αλλα αν θελουμε να πουμε κατι μεταξυ μας με πμ.ειναι ποιο σωστο και καλυπτουμε το ενδεχομενο της αληθειας ετσι.η γνωμη μου φιλικα παντα.

πάσο!! :-D


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟριτσια καλημερα...η μπεμπα δεν ειναι εδω ακομη...:( Αυτα τα υγρα που ειδα den ηταν τα νερα μου:( Κ η γιατρος μου εκανε εισαγωγη μηπως και αποφασισει να ερ8ει συντομα...<3 8α την βγαλω σε ενα νοσοκομειο:(


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...