Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εφηβεια και εγκυμοσυνη


teenmommy

Recommended Posts

:roll::roll::roll:

επειδή αυτό το έργο το έχω ξαναδεί.......... κοριτσάκι μου με το καλό και αν δεν μπορείς εσύ δεν πειράζει ας μας ενημερώσει ο άντρας σου για το τί έγινε κι αν δεν μπορεί κι εκείνος βάλε μια μαία........ μπράβο σου όμως μας γνωρίζεις μόλις 13 μηνύματα και για χάρη μας θα πάρεις και το λαπτοπ μαζί...

ελπίζω μόνο... ειλικρινά το ελπίζω να με κάνεις να αιστανθώ άσχημα γιατί θα αποδειχτεί οτι λες αλήθεια :wink:

Ετσι ειμαι εγω εξω καρδια...γνωριστηκα λγ με την Stellinula και ειπα να την ενημερωσω για την μπεμπουλα μου.Καταρχας δεν εχω κανενα λογο να λεω ψεματα οπως υποννοεις γι'αυτο σε παρακαλω μην ξανα γραψεις στο 8εμα μου..:|


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει, κάποιος μπορεί να θέλει να μοιραστεί τη χαρά του, άλλος τον πόνο του και λοιπά!

Μη χαλιόμαστε τώρα... έρχονται ωραίες στιγμές:P

Καλό βόλι teenmommy και μη μασάς! Ξεκουράσου τώρα γιατί σε λίγες μέρες έχεις πολλή δουλειά:tongue:


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειμαι εγω εξω καρδια...γνωριστηκα λγ με την Stellinula και ειπα να την ενημερωσω για την μπεμπουλα μου.Καταρχας δεν εχω κανενα λογο να λεω ψεματα οπως υποννοεις γι'αυτο σε παρακαλω μην ξανα γραψεις στο 8εμα μου..:|

έχεις π.μ.

αποχωρώ


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε Ελπιδουλα μου αφου τα εχουμε ξαναδει εμεις και τα ξερουμε αυτα

μακαρι να ειναι αληθεια αλλα η φωτο κατι μου θυμιζει απο τα παλια!!!

Οσο για τα υπολοιπα κοριτσια δεν νομιζω να ειναι κακο να λεμε τη γνωμη μας ετσι δεν ειναι????


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟριτσια καλημερα...η μπεμπα δεν ειναι εδω ακομη...:( Αυτα τα υγρα που ειδα den ηταν τα νερα μου:( Κ η γιατρος μου εκανε εισαγωγη μηπως και αποφασισει να ερ8ει συντομα...<3 8α την βγαλω σε ενα νοσοκομειο:(

πολυ παραξενο γιατι στο τριτο παιδι κ εγω ειχα κατι υγρα κ πηγα νοσοκομειο νομιζοντας οτι εχω διαροη.εκει μου εκαναν ενα τεστ κ ειδαν οτι δεν ηταν αμνιακο υγρο κ απλα πηγα σπιτι μου.το να σου κανουν εισαγωγη επειδη ειχες υγρα δε στεκει


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ παραξενο γιατι στο τριτο παιδι κ εγω ειχα κατι υγρα κ πηγα νοσοκομειο νομιζοντας οτι εχω διαροη.εκει μου εκαναν ενα τεστ κ ειδαν οτι δεν ηταν αμνιακο υγρο κ απλα πηγα σπιτι μου.το να σου κανουν εισαγωγη επειδη ειχες υγρα δε στεκει

Αστο καλυτερα μη ασχολεισε αλλο!!!!!;)


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

καταρχας εχω βαρεθει να ακουω γκρινιες παντα απο τα ιδια ατομα,αλλα δεν ασχολουμε αλλο,νομιζω οτι ηδη εχουν παρει τις απαντησεις τους απο αλλα κοριτσια...

λοιπον κοριτσακι σου ευχομαι με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου το θαυματακι σου,ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα κ θα δεις συντομα το πιο ομορφο μουτρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο κ με κανεναν πονο!!!!!!!!!!!φιλια πολλα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει, κάποιος μπορεί να θέλει να μοιραστεί τη χαρά του, άλλος τον πόνο του και λοιπά!

Μη χαλιόμαστε τώρα... έρχονται ωραίες στιγμές:P

Καλό βόλι teenmommy και μη μασάς! Ξεκουράσου τώρα γιατί σε λίγες μέρες έχεις πολλή δουλειά:tongue:

Καραμελλα μου συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καταρχας εχω βαρεθει να ακουω γκρινιες παντα απο τα ιδια ατομα,αλλα δεν ασχολουμε αλλο,νομιζω οτι ηδη εχουν παρει τις απαντησεις τους απο αλλα κοριτσια...

λοιπον κοριτσακι σου ευχομαι με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου το θαυματακι σου,ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα κ θα δεις συντομα το πιο ομορφο μουτρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο κ με κανεναν πονο!!!!!!!!!!!φιλια πολλα!!!

Στα ατομα τα οποια αναφερεσαι τα ξερεις???και που τα εχεις ξαναδει και λες οτι ακους συνεχεια γκρινιες????

οπως ξερεις ο καθενας μπορει να γραφει τη γνωμη του να την λεει!!!!

μακαρι το κοριτσακι να λεει την αληθεια και να κρατησει το κοριτσακι της αγκαλια αλλα εμενα δεν με πειθει!!ΑΥΤΑ!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου φαινεται παρα πολυ παραξενο να κρατησουν μια εγκυο στο νοσοκομειο επειδη απλα ειχε υγρα τα οποια δεν ηταν αμνυακα οπως η ιδια ειπε.να πω οτι ειχε αιμα η διαροη αμνυακου υγου οκ αλλα να σου κανουν εισαγωγη λογω κολπικων υγρων?:shock:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στα ατομα τα οποια αναφερεσαι τα ξερεις???και που τα εχεις ξαναδει και λες οτι ακους συνεχεια γκρινιες????

οπως ξερεις ο καθενας μπορει να γραφει τη γνωμη του να την λεει!!!!

μακαρι το κοριτσακι να λεει την αληθεια και να κρατησει το κοριτσακι της αγκαλια αλλα εμενα δεν με πειθει!!ΑΥΤΑ!!!

δεν θελω κ δεν με νοιαζει να ερθω σε αντιπαραθεση με καμμια,αλλωστε οπως ειπες κ εσυ ο καθενας μπορει να λεει ελευθερα την γνωμη του....

απλα με εντυπωσιαζει γιατι μας νοιαζει αν λεει αληθεια(κ μιλαμε κ για αλλες περιπτωσεις που εχουν εξελιχθει σε μεγαλες κοντρες,κυριως στο Parents),αν μου ζητουσε χρηματα(μιας κ εχουν συμβει κ απο αυτα) τοτε να το ψαξω,αλλα μια απλη κουβεντα ή ακομα πληρη αδιαφορια ποιον ζημιωνει....

κ οσον αφορα ποιες ξερω κ ποιες οχι,αστο καλυτερα γιατι τα γραπτα ευτυχως μενουν...

τελος παντων συγνωμη αν σε ενοχλησα,συμβαινουν αυτα σε ενα φορουμ,καποιες φορες θα εχουμε διαφορετικη αποψη κ καποιες θα συμφωνουμε!!!καλη μας συνεχεια λοιπον!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Stellinula σου κλεινω εισητηριο;) Νιτσα ειναι 26 και ειναι γιατρος...κανει και διπλες βαρδιες για να μην λειψει σε μενα και το μωρο τιποτα....Κοριτσια σε λιγοτερο απο μια βδομαδα θα την εχω εδωωωωωω<3 Νιτσα εργαζεσαι?

Τι κάνεις βρε? σου έστειλα πμ και τώρα είδα ότι μου απάντησες.

Γέννησες???

Ναι εργάζομαι...

Link to comment
Share on other sites

H μπεμπα ειναι στην αγκαλια μου απο χθες το βραδυ ,το κλαμα της ακουστηκε στις 3:01 τα ξημερωματα...ειναι υγιεστατη και πολυ ομορφη...:) Ειναι 32 εκατοστα και 3,17κιλα...οσες μανουλες θελουν να μα8αινουν νεα της μικρης μου ας μου στελνουν πμ


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites

να σου ζηση η μπεμπουλα και λυπαμε ομως πολυ .οι γιατροι τι λενε για το θεμα σας?απο που προηλθε?τι μπορει να συμβαινει και ποιες ειναι οι ενεργειες σας απο δω και περα?


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...