Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Εφηβεια και εγκυμοσυνη


teenmommy

Recommended Posts

να σου ζηση η μπεμπουλα και λυπαμε ομως πολυ .οι γιατροι τι λενε για το θεμα σας?απο που προηλθε?τι μπορει να συμβαινει και ποιες ειναι οι ενεργειες σας απο δω και περα?

συγνωμη αλλα τι εγινε,εχει καποιο προβλημα το μωρο???

ευχομαι ολα να ειναι μια χαρα κ με το καλο να επιστρεψετε στο σπιτακι σας,με την μπουμπου σας πλεον!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

συγνωμη αλλα τι εγινε,εχει καποιο προβλημα το μωρο???

ευχομαι ολα να ειναι μια χαρα κ με το καλο να επιστρεψετε στο σπιτακι σας,με την μπουμπου σας πλεον!!!!!

το ειπε και η δημητρα αννουλα μου.32 εκατοστα μονο γερο δεν ειναι το πουλακι μου.αχ!τι κριμα τοσο νεα μανουλα να εχει τετοιο δυσκολο δρομο.θα ζησει το μωρακι?τι προβλημα εχει?οι γιατροι δεν σας ειπαν κατι?!!!!!:(


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ,εδω οι γιατροι λενε ειναι 15 ounches δηλαδη 32 εκατοστα η περιμετρος του κεφαλιου:) η μπεμπουλα εχει υψος 19,3 ounches και ζυγιζει 7lbs:) φωτο εχω ανεβασει στο προφιλ μου:)


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites

το ειπε και η δημητρα αννουλα μου.32 εκατοστα μονο γερο δεν ειναι το πουλακι μου.αχ!τι κριμα τοσο νεα μανουλα να εχει τετοιο δυσκολο δρομο.θα ζησει το μωρακι?τι προβλημα εχει?οι γιατροι δεν σας ειπαν κατι?!!!!!:(

σε ευχαριστω για την ενημερωση,απλα εντελως ξαφνικα μου ηρθε στο μυαλλο το γνωστο καλυτερα να μασας παρα να...ρωτας!!!!και παει σε εμενα αυτο,για να μην γινει καμμια παρεξηγηση το τονιζω!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

είναι μια κούκλα η μπέμπα σαν την μαμά της....Να είστε ευτυχησμένοι και να την χέρεστε!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει η μικρουλα και να ειναι παντα γερη!!!

Μην φοβασαι και μην ακους κανεναν και εγω την κορουλα μου στα 20 την εκανα και ειμαι πολυ χαρουμενη που το εκανα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βασικα η ηλικια των 21 δε θεωρειται εφηβικη.η εφηβια σταματαει στα 18!21 ετων δεν εισαι εφηβος εισαι ενηλικας.μπορεις να ψηφισεις μπορεις να εργαστεις μπορεις να παρεις ευθυνες μεχρι κ δανειο μπορεις να παρεις αν εχεις τις προυποθεσεις:rolleyes: οποτε για ποια εφηβια μιλαμε?:confused: εγω εκανα παιδι στα 22.οι γονεις μου δεν αντεδρασαν αρνητικα γιατι ημουν και με τον αντρα μου 4 χρονια οταν γεννησα το πρωτο παιδι κ επισης επαψαν και να με συντηρουν απο τα 19 μου .20 ετων μετακομισα με τον αντρα μου(ειχαμε σχεση τοτε) σε δικο μας σπιτι και δουλευαμε και οι 2.στα 21 αλλαξαμε κρατος και ηρθαμε στη γερμανια.απο τη στιγμη που αυτοσυντηρισε εισαι ενηλικη(κ οχι εφηβη)εχεις αντρα και δικο σας σπιτι δε τους πεφτει κ λογος


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε,πως παει η ζωη σου σαν μανουλα τωρα πια?πως αισθανεσαι?την θηλαζεις??

babyjes προσπαθω ακομη να προσαρμοστω με την μπουμπου:Dαυτα τα ωυχτερινα ξυπνηματα με κανουν κομματια ,ευτυχως που μοιραζουμε με τον αντρα μου ''βαρδιες'':roll: μου εχει αλλαξει ολοκληρη την κοσμοθεωρια η μικρη και πραγματικα νιωθω πολυ υπερηφανη:Dοσον αφορα τον θηλασμο την θηλαζω αλλα με ποναει τις περισσοτερες φορες:(εχω χασει το κουραγιο μου:(


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...