Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Πως θα το πάρει ο.μικρος


rozoulini

Recommended Posts

Κοπέλες μου ανοίγω εδώ νέο θέμα γιατί δε θελω να χαλάσω το.δικο σας που λέτε για τις εγκυμοσύνες

Όπως κάπου έχω αναφέρει τον άλλο μήνα θα πρέπει να πάω για δουλειά ωράρια ανακατα εξάωρο και οκτάωρο αλλά συνεχόμενα

Ο μικρός πέρα από ελάχιστο χρόνο που έμεινε με τη μαμά μου η το παμπα του συνήθως ειναι μαζί μου ακόμα και στα ιδιαίτερα που έκανα ημουν σπίτι εκτός όταν ήταν βρέφος.

Τώρα θα πρέπει να πάει στην πεθερά μου πως θα το διαχειριστώ αυτό;πιστεύω εμένα θα πειράξει περισσότερο από το μικρό .πφ τι θα κάνω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ποσό σε καταλαβαίνω. Εγώ θα πάω στη δουλειά αρχές Οκτωβρίου και θα μείνει με κάποια συγγενή μας που θα αρχίσει να έρχεται από αρχές Σεπτέμβρη έτσι ώστε να την συνηθίσει. Εμένα η μαμά μου εργάζεται και η πεθερά μου μένουν μακριά. Όσο για ωράριο 7 ώρες έξι μέρες την εβδομάδα. Όπως λες και συ δεν ξέρω ποιος θα κλάψει περισσότερο!!!

Link to comment
Share on other sites

Μη σε ανησυχεί είναι μικρό.θα συνηθίσει εύκολα.και μεγαλώνοντας θα το έχει συνηθίσει

Όταν τον άφηνα εγω εκεί από τριών μηνών μέχρι δέκα μια φορά όμως τη βδομάδα μία χαρά ήταν δεν καταλαμβαινε πολύ

Εμένα είναι τριών χρόνων και τρία χρόνια ελάχιστες είναι οι ώρες που έμεινε χωρίς εμένα.ακομα και κάποια ιδιαίτερα που έκανα ημουν στο.σπιτι απλά σε άλλο δωμάτιο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι θέλω να πιστεύω απλά έχει κάποια δυσκολία στον ύπνο κοιμάται σχεδόν πάντα με το στήθος αυτό πρέπει να δουλέψουμε λίγο. Αχ μια χαρά είσαι μακάρι να μπορούσα να καθίσω λίγο ακόμα αλλά στον ιδιωτικό τομέα έτσι είναι!! 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν απλά.ανεργη τότε.ηρθε αυτή η δουλειά για ένα μήνα και επειδή χρειαζομαστε αυτά τα χρόνια θα πάω για ένα μήνα.διαφορετικα θα έμενα και φέτος σπίτι μέχρι να πάει του χρόνου αυτός σχολείο 

Link to comment
Share on other sites

Όταν ηταν ο.μικρος κάπου πέντε μηνών ίσως και πιο μικρός με είχαν παρει σε ένα πρόγραμμα βαουτσερ στην αρχή έλεγα να πάω αλλά μετά ο μικρός άλλαξε έγινε πολύ δύσκολος ήθελε συνεχεια να είναι πάνω μου και έτσι την αρνήθηκα τη δουλειά από τότε είπαμε θα μείνω μαζί του μέχρι να πάει σχολείο

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...