Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Ερωτήσεις / σχόλια / τεστ ποστς κτλ


kalamaraki

Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 391
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

λοιπόν,αυτή τη διεύθυνση θα την επικολλήσεις:πάτα στο προφίλ σου πάνω δεξιά,μετά δεξιά επεξεργασία λίστας φίλων,αριστερά κάπου καθώς κατεβαίνεις λέει επεξεργασία υπογραφής,πατάς πάνω και το κάνεις επικόλληση,τόσο απλό!!!:)


line_line_typew5_beg_d_typew3_time_1219377600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

baf8b500a3.png

μωράκι μου σε περιμένουμε πως και πως!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα. Εχω προβλημα και δε μπορω να μπαινω σε σελιδες τυπου καφε. Απο προχθες μου παρουσιαστηκε. Μπαινω παντα απο κινητο,απο τοτε που γραφτηκα. Παρ ολ'αυτα μπαινω χωρις προβλημα στο αρχικο παρεντς και στο φειςμπουκ. Εδω μπορω μονο στη λιστα θεματων,στο προφιλ αλλου χρηστη για πμ και σε θεματα με λιγες απαντησεις. Δοκιμασα κι απο αλλο κινητο πιο εξελιγμενο με μεγαλυτερη μνημη και με πετα εντελως εξω. Τωρα δεν θα ξαναμπω εδω απο κινητο? Δηλαδη καθολου?


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

θα χρειαστεί να μας πείτε περισσότερα για το πρόβλημα που σας παρουσιάζεται και να μας εξηγήσετε βήμα βήμα την διαδικασία που ακολουθείτε για να μπορέσουμε να σας βοηθήσουμε !

Σας βγαίνει κάποιο μήνυμα ενώ προσπαθείτε να μπείτε στις εν λόγο θεματικές ενότητες;

έχετε δοκιμάσει να καθαρίσετε τα cookies και να ξαναμπείτε (log in log out);

έχετε ενεργοποιήσει την αποδοχή, από τα εργαλεία του browser που χρησιμοποιείτε, cookies ;

Ευχαριστούμε

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση σας. Εννοειται κανω συχνα διαγραφη προσωρινης μνημης. Ο γιος του ανδρα μου μου εβαλε ενα προγραμμα που υποστηριζει κινητα. Οπερα λεγεται. Μεσα απ αυτο καταφερα επιτελους να διαβασω τα καφε. Ενω απ το κινητο μου με πετα εντελως εξω απ το ιντερνετ οταν μπαινω στα καφε. Ομως δεν καταφερα να απαντησω. Εγραφα μακροσκελη απαντηση σε αυτο το θεμα και μου εβγαζε μυνημα που ελεγε πολυ συντομο μυνημα,θα πρεπει να προσθεσετε τουλαχιστον δυο χαρακτηρες. Δηλ. απο το προγραμμα οπερα μπορω να διαβαζω τα παντα,οχι να απαντησω. Χωρις αυτο απανταω αλλα δε μπαινω καθολου στα καφε που ηθελα. Ενας μυλος το μυαλο μου. Θα δω τι θα κανω το βραδυ με το γιο του ανδρα μου,κι αν δεν τα καταφερω θα σας ξαναενοχλησω. Και παλι ευχαριστω.


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη απ το κινητο μου μπαινω μονο σε λιστες θεματων,σε θεματα με ελαχιστες απαντησεις σε προφιλ χρηστων και να στελνω πμ Απ αυτο γραφω τωρα. Ενω πριν εμπαινα παντου. Τωρα με πετα εντελως εξω απ τα καφε.Ενω το προγραμμα οπερα μειωνει τα δεδομενα. Θαθελα να μου πειτε αν υπαρχει επιλογη να μη βλεπω εγω τικερακια απο αλλους χρηστες η εικονες.αλλα μονο τις απαντησεις τους. Αυτο ισως με βοηθουσε. Ευχαριστω και παλι...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • admin unpinned this topic

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...