Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ερωτήσεις / σχόλια / τεστ ποστς κτλ


kalamaraki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 391
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Γεια σας,

οι βασεις δεδομένων μεταξύ των δύο site, είναι ξεχωριστές. Mπορείτε ή να βάλετε διαφορετικά τίκερ στην υπογραφή σας ή να αντιγράψετε αυτά που έχετε στο parents.gr μέσα απο το control panel σας εκεί, μέσα στο control panel σας εδώ!

Περισσότερες οδηγίες στο παρακάτω link:

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=191

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

οι βασεις δεδομένων μεταξύ των δύο site, είναι ξεχωριστές. Mπορείτε ή να βάλετε διαφορετικά τίκερ στην υπογραφή σας ή να αντιγράψετε αυτά που έχετε στο parents.gr μέσα απο το control panel σας εκεί, μέσα στο control panel σας εδώ!

Περισσότερες οδηγίες στο παρακάτω link:

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=191

ναι....το καναμε αυτο...αλλα τιποτα!Δεν ειναι τυχαιο που κανεια δεν εχει τικερακι και αβαταρ....μαλλον κατι πρεπει να αλλαχτεςι στις ρυθμισεις..


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

μετεφερα κ εγω το τικερακι αλλα μαλλον δε λειτουργει ακομα...


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ε προφανως κατι δε παει καλα.... για να εμφανιζει τα τικερακια σαν ποστ αλλα να μη τα βγαζει στην υπογραφη καποια ρυθμιση πρεπει να γινει απο τους αντμιν! ε δε μπορει ολες λαθος να το κανουμε... ετσι κι αλλιως στο αλλο φορουμ μια χαρα τα ειχαμε βαλει αρα ξερουμε πως γινεται....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • admin unpinned this topic

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...