Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Ερωτήσεις / σχόλια / τεστ ποστς κτλ


kalamaraki

Recommended Posts

Ξέρετε πώς μπορώ να αλλάξω τον τίτλο σε μια αγγελία που έχω βάλει;;

Δοκίμασα διάφορα και τελικά την αντέγραψα με διαφορετικό τίτλο και έστειλα την παλιά στο αρχείο.

Πώς γίνεται, αν γίνεται, ξέρει κανείς;;

Ευχαριστώ.


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 391
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξέρετε πώς μπορώ να αλλάξω τον τίτλο σε μια αγγελία που έχω βάλει;;

Δοκίμασα διάφορα και τελικά την αντέγραψα με διαφορετικό τίτλο και έστειλα την παλιά στο αρχείο.

Πώς γίνεται, αν γίνεται, ξέρει κανείς;;

Ευχαριστώ.

εσυ δεν μπορείς μονο αν το ζητήσεις σε πμ απο τους administrators,νομιζω την milkshake

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

βρε παιδια παλευω να βαλω μια φωτο στο ποστ μου και δεν τα καταφερνω!!!!!:(:(:(:(:(:(:(

ακολουθησα και τα βηματα απο το σαιτ με το βατραχακι αλλα τιποτα! μπορει να με κατατοπισει κανεις????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα,σας είμαι νέο μέλος στο φορούμ σας,

άν γράφω το μνμ σε λάθος σημείο παρακαλώ τούς mod να το τοποθετήσουν στο σωστό μέρος.

Βασικά γράφτηκα γιατί είδα οτι υπάρχει θέμα,σχετικά με την μετανάστευση,στήν Αυστραλία, μπορεί κάποιος να με καθοδηγίσει,

γιατί μάλλον μπερδεύτικα και δεν το βρίσκω.

ευχαριστώ εκ των προταίρων

aussie

:):):):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • admin unpinned this topic

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...