Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ερωτήσεις / σχόλια / τεστ ποστς κτλ


kalamaraki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 391
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δε μπορω να μεταφερω το παλιο μου τικερακι απ το parents στην υπογραφη μου με επικολληση τι κανω λαθος?

στο καινουριο τικερακι που εκανα δεν αλλαζουν οι μερες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

elisabeth πρεπει να πας στην ιστοσελιδα να το ξαναφτιαξεις....

Εγω να ρωτησω κατι αλλο???

Γιατι μου εμφανιζεται γεματο το pmbox (107 msg) ενω εχω μονο 52 αποθηκευμενα απο το parents...........

απαντηστε μου παρακαλω

Υ.Γ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΣΒΗΣΩ.......

Link to comment
Share on other sites

bessy ναι εκανα καινουριο.να δουμε τωρα αν αλλαζουν οι μερες...


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


για δοκίμασε να σβέσεις ΑΠΟ ΤΟ parents.gr τα μυνηματα σου !

δεν ξερω αλλα αναρωτιέμαι μήπως εχει γίνει συνδεση στο data base μεταξυ των δυο

γιατι κι εγω πχ εδω εχω ποσταρει 5-6 μυνηματα αλλα μου δείχνει οτι εχω 305 ποστ ...!

αρα υπθετω οτι ειναι συνδεδεμενες οι βασεις αριθμητικα μονο γιατι αν κανω κλικ στις προηγούμενες δημοσιευσεις δεν μου βγαζει ΒΕΒΕΒΑΙΑ του parents.gr...

(με την καλη ενοια το ειπα το βεβαια ε χαχαχαχ)

δοκιμασε μπουγατσα και πες μου .... να δω αν η υποψία μου ειναι ορθη ! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • admin unpinned this topic

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...