Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ βλέννες - 3ο τρίμηνο


Knock Knock

Recommended Posts

Καλησπέρα , βρίσκομαι σχεδόν στην 33η εβδομάδα κύησης και όλα πάνε καλά .  Σήμερα όμως παρατήρησα στο σκούπισμα καφέ βλέννες . Ποτέ δεν είχα ξανά κάτι παρόμοιο μέχρι τώρα στην εγκυμοσύνη . Έχει συμβεί σε κάποια κοπέλα σε αυτο το στάδιο της κύησης κάτι τέτοιο ;;;


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μιλα καλύτερα με τον γιατρό σου.μήπως ειναι αίμα παλιό.Αλλά πρόσεχε μήπως είναι κ η τάπα που λέμε.βγαίνει σαν μυξα.πάρε αμέσως τον γιατρό σου να μάθεις


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ζαχαρωτο είπε:

Μιλα καλύτερα με τον γιατρό σου.μήπως ειναι αίμα παλιό.Αλλά πρόσεχε μήπως είναι κ η τάπα που λέμε.βγαίνει σαν μυξα.πάρε αμέσως τον γιατρό σου να μάθεις

Η ταπα που  βγαίνει ..βγαινει μια φορά η βγαίνει σταδιακά ; Τον πήρα τηλέφωνο και συνέστησε ξεκούραση αφού δεν έχω άλλα συμπτώματα ... 


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η τάπα σε εμένα έφυγε σταδιακά.στην αρχή βλεννη και μετά βλεννη με καφέ κ λίγο ροζ Μετά εχανα υγρα. Στην ξαδερφή μ της έφυγε κατευθείαν(έχουμε ενάμιση μήνα διαφορα) κ εχανε η αυτή υγρά. Εγώ γέννησα σε 1 εβδομάδα.αυτή σε 5 εβδομάδες

Οπότε άκουσε τον γιατρό σου. Παλιό αίμα θα είναι άμα φοβάσαι ζήτησε να πας να κάνεις υπέρηχο ή nst.παρακολούθησε και τις κινήσεις του μωρού.με το καλό σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα υγιές βρεφος


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση . Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν είχα αντιληφθεί την απόρριψη τάπας  οπότε δεν έχω ιδέα . Αυτές οι καφέ βλέννες είναι κάτι εντελώς πρωτόγνωρο 


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, Ζαχαρωτο είπε:

Η τάπα σε εμένα έφυγε σταδιακά.στην αρχή βλεννη και μετά βλεννη με καφέ κ λίγο ροζ Μετά εχανα υγρα. Στην ξαδερφή μ της έφυγε κατευθείαν(έχουμε ενάμιση μήνα διαφορα) κ εχανε η αυτή υγρά. Εγώ γέννησα σε 1 εβδομάδα.αυτή σε 5 εβδομάδες

Οπότε άκουσε τον γιατρό σου. Παλιό αίμα θα είναι άμα φοβάσαι ζήτησε να πας να κάνεις υπέρηχο ή nst.παρακολούθησε και τις κινήσεις του μωρού.με το καλό σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα υγιές βρεφος

Καλημέρα, οταν λες έχανες υγρα;;;


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...