Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Λουτρινα με λευκούς ήχους για τον ύπνο


Marouli25

Recommended Posts

Καλημέρα! Δεν ξερω αν υπαρχει παρομοιο θεμα εδω, απ'οτι ειδα δεν υπαρχει γι'αυτο ειπα να το ανοιξω επειδη με απασχολει. Θα ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα εχει αγορασει λουτρινο αρκουδακι που παραγει λευκους ηχους και βοηθαει τα μωρα να κοιμηθουν. Εχω θεμα με μωρο μου, δυσκολευεται παρα πολυ στον υπνο, θελει χερια, κουνημα κλπ και προσφατα ανακαλυψαμε οτι τον βοηθαει το κοιμηθει το θηλαστρο...ναι καλα διαβασατε...τον ηρεμει ο ηχος απο το μοτερακι του θηλαστρου κι απ'οτι μου ειπαν γενικα τα ηρεμουν αυτοι οι θορυβοι...μιας φιλης μου τονπαιδακι κοιμοταν μεντον απορροφητιρα. Εμαθα λοιπον απο μια φιλη γι αυτα τα λουτρινα και θα ηθελα να μαθω αν καποια κοπελα το εχει αγορασει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λουτρινο δεν εχω αγορασει αλλα κι ο δικος μου με λευκους ηχους κοιμαται...μωρο τον εβαζα κοντα στον απορροφητηρα και τωρα εχω κατεβασει μια εφαρμογη με λευκους ηχους που κραταει ωρες και τον βοηθαει να μην ξυπναει κιολας γτ με τον παραμικρο θορυβο ξυπναγε


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, lazariska είπε:

Λουτρινο δεν εχω αγορασει αλλα κι ο δικος μου με λευκους ηχους κοιμαται...μωρο τον εβαζα κοντα στον απορροφητηρα και τωρα εχω κατεβασει μια εφαρμογη με λευκους ηχους που κραταει ωρες και τον βοηθαει να μην ξυπναει κιολας γτ με τον παραμικρο θορυβο ξυπναγε

Ετσι ακριβώς ειναι και ο μικρος μου...ξυπναει με το παραμικρό. Lazariska πως λεγεται η εφαρμογη;;; απλα διαβασα καπου οτι αν τους ακους για πολλη ωρα καο σε μεγαλη ενταση, ισως επηρεαστεί η ακοη τους...δεν ξερω βεβαια κατα ποσον ισχυει αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Η εφαρμογη λεγεαι white noise lite εχει 8 ηχους και παιζει οση ωρα θες.Για την ακοη δεν ξερω δεν το ειχα σκεφτει. Εγω πιο πολυ το βαζω προς το πρωι απο τις 6 και μετα που αρχιζουμε κ σηκωνομαστε για δουλεια κλπ για να μην ξυπναει κ σα να νομιζω οτι λειτουργει. Γιατι αλλιως την πορτα της τουαλετας ας πουμε ανοιγουμε κ πεταγεται αμεσως


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  1. υπαρχουν στο youtube  και εφαρμογη στο κινητο δοκιμασε πρωτα απο αυτα και αν ηρεμει αξιζει να το αγορασεις αλλιως ειναι κριμα να δωσεις τοσα λεφτα γιατι δεν ειναι και φθηνα
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...