Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

καθυστεριση 10 ημερες sossssssss


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια ....εχω 10 μερες καθυστεριση και δεν ειχα ποτε μα ποτε τοσο πολυ καθυστεριση εχω σταθερο κυκλο παντα και λεω μηπως ειμαι εγκυος ?? θελουμε πολυ παιδι με τον συντροφο μου και λετε να εχει γινει το καλο??? οταν πηγα τουαλετα ειχα ισχνα πολυ μα παρα πολυ λιγο ψηλο καφετι χρωμα στο χαρτι που σκουπιστηκα...εχω τρελη κοποση ζαληζομαι και απο ανγχος δεν θα ειναι γιατι τοσες πολλες μερες???? ριξτε τα φωτα σας κοριτσια μακαρι να γινει το καλο .....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , ΜαριλουΓιαννης είπε:

καλημερα κοριτσια ....εχω 10 μερες καθυστεριση και δεν ειχα ποτε μα ποτε τοσο πολυ καθυστεριση εχω σταθερο κυκλο παντα και λεω μηπως ειμαι εγκυος ?? θελουμε πολυ παιδι με τον συντροφο μου και λετε να εχει γινει το καλο??? οταν πηγα τουαλετα ειχα ισχνα πολυ μα παρα πολυ λιγο ψηλο καφετι χρωμα στο χαρτι που σκουπιστηκα...εχω τρελη κοποση ζαληζομαι και απο ανγχος δεν θα ειναι γιατι τοσες πολλες μερες???? ριξτε τα φωτα σας κοριτσια μακαρι να γινει το καλο .....

Καλημέρα. Δεν πας σε ένα φαρμακείο να πάρεις ένα τεστ; Με δέκα μέρες καθυστέρησης θα δείξει κι ας μην είναι τα πρώτα πρωινά ούρα. Αν δεν θέλεις, αύριο για χοριακή. 

Τι κύκλο έχεις; Ωορρηξία ξέρεις ποτέ είχες; 

Link to comment
Share on other sites

10 μέρες καθυστερηση το τεστ θα δειξει σιγουρα αν εισαι! Αλλιως οτι κ να λεμε ειναι υποθεσεις! Μπορει να ναι καποια διαταρσχη στον κυκλο σου μπορει κ εγκυμοσυνη! Τα καφε υγρα εγω τα ειχα παντα πριν μου ρθει περιοδος , οταν εμεινα εγκυος δ ειχα καθολου, αλλες κοπελες το αναποδο.Μονο το τεστ θα σ πει! Ευχομαι να σαι!

 

 

Link to comment
Share on other sites

εκανα μολις τεστ clear blue .......το πρωτο κουτακι ειναι σταυρος και το δευτερο γραμμη και απο τι λεει ειμαι ρε λεςςςςςς???????? η χερομαι τσαμπα???

2qkrmvp.jpg

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την φωτογραφια την τραβηξε το αγορι μου μιας και ειναι πολυ χαρουμενος ,με τα νεα!!! αυριο ναι παω για χωριακη να σιγουρευτω 100% !!!! προσπαθουσαμε τοσο καιρο και εκατσε τωρα ειμαστε πολυ χαορυμενοι γιαυτοοο να στε καλα κοριτσια εχετε τα ευχαριστιρια και απο το αγορι μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, ΜαριλουΓιαννης είπε:

14900 η χωριακη 6 ευδομαδωννννννν ειμαιιιι αυριο γυναικολογοοο ολα καλα να πανεε παναγια μουυυ

φοβερη χοριακη ... συγχαρητηρια και με το καλο...ολα καλα θα ειναι μην αγχωνεσαι...ποσο καιρο προσπαθουσατε?


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...