Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

χαχα και να φανταστεις οτι εγώ έχω πάρει μόνο 7 κιλά!κ δεν χλαπακιάζω κ δεν τρώω βραδυνο κανονικό φαί.αλλά προφανώς εκείνος δεν πτοείται..χαχαχα

α φιλεναδα χάνεις ...ο εζελ είναι όλα τα λεφτά..καλά μην το παρακάνουμε..πάντως για καλοκαιράκι που δεν έχει κ τπτ άλλο βλέπεται αρκετα ευχάριστα!

Πατεντα:γύρνα τα ρούχα της κυριακής ανάποδα να μην φαίνεται το ροζ..χιχιχιιχιχι.

Χαχα!! Τι να κάνεις βρε νινι-κυριακή δεν πειράζει. Εγώ έχω θέμα με το ροζ δε μ αρέσει ούτε για κορίτσι. Της μπέμπας όλα πορτοκαλί κ πράσινα της τα χω κανει. Μέχρι κ ring sling που παραγγείλαμε προχτές απαλό πράσινο το παρήγγειλα. Κ στο σχολείο που τα βλέπω τα πρωτάκια ειδικα να ναι μεσα στα ροζ μου τη βαράει. Μπάινω στην τάξη κ βλέπω ενα ροζ συννεφο καθε μερα. Ροζ φορμες, ροζ τσάντες, ροζ μπουφάν, ροζ μολύβια, κασετίνες, παγουρίνα κ λέω βρε κορίτσια τόσα χρώματα υπάρχουν βάλτε κ τπτ άλλο!! Κ εμενα μου φερε η πεθερά μου ενα μεγαλο κουτι γεματο πραγματακια απο τα ανηψια της κ μολις το δα μου ρθε μια ζαλη, ήταν όλα ροζ. Οπότε οτι αγοράσω εγώ δε θα ναι ροζ κ ετσι αν μετα ερθει αγορακι δε θα χω ιδιαιτερο θεμα. Εν τω μεταξυ υπάρχουν ενα σωρο ωραιες αποχρωσεις του ροζ κ στην αγορά κυκλοφορούν όλο ροζ απαλά. Ελεος!!! Επίτηδες το κάνουν για να αναγκαζεσαι να παιρνεις ροζ κ μετα αμα κανεις αγορι να μη σου κανει τιποτα.

Fine συγχαρητήρια για τα κιλά σε ζηλεύω. Εγω είμαι στα 12. Τι να κάνω. Αυτη τη βδομάδα δεν πήrα καρπούζι για να μην το παρακανω παλι κ μετα ανησυχω αν επαθα ζαχαρo κ τελικα το ριξα στα παγωτα. Καλυτερα να χα παρει καρπουζι δλδ. Το παιδι σου μια χαρα ειναι δεν ειναι μεγαλο. 3 κ κατι θα γεννηθει. Τη Δευτέρα πάω κ εγώ για ντόπλερ. Θα γελασουμε γτ tο δικο μου ειναι μεγαλουτσικο κ περιμενω να δω τι θα ακουσω παλι. Να σας ρωτησω λιγο νωρις δε μου το βαλε το ντοπλερ;;; Τη δευτερα θα μαι 30w k 3d.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχα!! Τι να κάνεις βρε νινι-κυριακή δεν πειράζει. Εγώ έχω θέμα με το ροζ δε μ αρέσει ούτε για κορίτσι. Της μπέμπας όλα πορτοκαλί κ πράσινα της τα χω κανει. Μέχρι κ ring sling που παραγγείλαμε προχτές απαλό πράσινο το παρήγγειλα. Κ στο σχολείο που τα βλέπω τα πρωτάκια ειδικα να ναι μεσα στα ροζ μου τη βαράει. Μπάινω στην τάξη κ βλέπω ενα ροζ συννεφο καθε μερα. Ροζ φορμες, ροζ τσάντες, ροζ μπουφάν, ροζ μολύβια, κασετίνες, παγουρίνα κ λέω βρε κορίτσια τόσα χρώματα υπάρχουν βάλτε κ τπτ άλλο!! Κ εμενα μου φερε η πεθερά μου ενα μεγαλο κουτι γεματο πραγματακια απο τα ανηψια της κ μολις το δα μου ρθε μια ζαλη, ήταν όλα ροζ. Οπότε οτι αγοράσω εγώ δε θα ναι ροζ κ ετσι αν μετα ερθει αγορακι δε θα χω ιδιαιτερο θεμα. Εν τω μεταξυ υπάρχουν ενα σωρο ωραιες αποχρωσεις του ροζ κ στην αγορά κυκλοφορούν όλο ροζ απαλά. Ελεος!!! Επίτηδες το κάνουν για να αναγκαζεσαι να παιρνεις ροζ κ μετα αμα κανεις αγορι να μη σου κανει τιποτα.

Fine συγχαρητήρια για τα κιλά σε ζηλεύω. Εγω είμαι στα 12. Τι να κάνω. Αυτη τη βδομάδα δεν πήrα καρπούζι για να μην το παρακανω παλι κ μετα ανησυχω αν επαθα ζαχαρo κ τελικα το ριξα στα παγωτα. Καλυτερα να χα παρει καρπουζι δλδ. Το παιδι σου μια χαρα ειναι δεν ειναι μεγαλο. 3 κ κατι θα γεννηθει. Τη Δευτέρα πάω κ εγώ για ντόπλερ. Θα γελασουμε γτ tο δικο μου ειναι μεγαλουτσικο κ περιμενω να δω τι θα ακουσω παλι. Να σας ρωτησω λιγο νωρις δε μου το βαλε το ντοπλερ;;; Τη δευτερα θα μαι 30w k 3d.

χαχα και εγω όλα πορτοκαλί πρασινα λαχανι τα έχω κάνει..κ τα ρουχα κ το δωμάτιο..μ'αρεσει όμως πάρα πολύ!

δεν είναι πάντως κ τα 12 πολλά.φυσικά πρέπει να προσέχεις αλλά έχω ακούσει κ πολύ πιο πολλά στην βδομάδα σου.23πχ...απλά πάρτο χαλαρά.η μπέμπα έχει να φάει ούτως ή άλλως!

άσχετο σε ποιό μαιευτήριο γεννάς?

το ντόπλερ μηπως στο έβαλε τώρα γιατι υπερηχογραφικά το έμβρυο είναι πιο μεγάλο κ ίσως γεννηθεί νωρίτερα?λεω τώρα..εμένα μου έχει δώσει 2 ημ/νιες.μια βάση περιοδου κ μια μια βδομάδα νωρίτερα ΄βαση αυχενικής(ύψος μωρού)

όπως κ να έχει καλή επιτυχια!!!πες μας νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

χαχα και εγω όλα πορτοκαλί πρασινα λαχανι τα έχω κάνει..κ τα ρουχα κ το δωμάτιο..μ'αρεσει όμως πάρα πολύ!

δεν είναι πάντως κ τα 12 πολλά.φυσικά πρέπει να προσέχεις αλλά έχω ακούσει κ πολύ πιο πολλά στην βδομάδα σου.23πχ...απλά πάρτο χαλαρά.η μπέμπα έχει να φάει ούτως ή άλλως!

άσχετο σε ποιό μαιευτήριο γεννάς?

το ντόπλερ μηπως στο έβαλε τώρα γιατι υπερηχογραφικά το έμβρυο είναι πιο μεγάλο κ ίσως γεννηθεί νωρίτερα?λεω τώρα..εμένα μου έχει δώσει 2 ημ/νιες.μια βάση περιοδου κ μια μια βδομάδα νωρίτερα ΄βαση αυχενικής(ύψος μωρού)

όπως κ να έχει καλή επιτυχια!!!πες μας νέα σου!

Το ντόπλερ μου το βαλε τοτε γτ η γιατρος φευγει για διακοπες κ δεν ειχε αλλη ημερομηνια. Κ ρωτησα κ το γιατρο κ μου πε το ντοπλερ το κανουμε απο 30-33 οπότε καλά είσαι κ να μην ανησυχω κ οτι θα το παρακολουθει κ αυτος. Απλά καλύτερα θα ταν κατα τη γνωμη μου να το κανα 2 βδομαδες μετα που ζοριζουν ακομα περισσοτερο τα πραγματα να μασταν πιο σιγουροι οτι ολα καλα.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το ντόπλερ μου το βαλε τοτε γτ η γιατρος φευγει για διακοπες κ δεν ειχε αλλη ημερομηνια. Κ ρωτησα κ το γιατρο κ μου πε το ντοπλερ το κανουμε απο 30-33 οπότε καλά είσαι κ να μην ανησυχω κ οτι θα το παρακολουθει κ αυτος. Απλά καλύτερα θα ταν κατα τη γνωμη μου να το κανα 2 βδομαδες μετα που ζοριζουν ακομα περισσοτερο τα πραγματα να μασταν πιο σιγουροι οτι ολα καλα.

πως πήγε το ντόπλερ σας?περιμένουμε νέα!

δεν μου ειπες σε ποιο μαιευτήριο γεννάς?:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Λοιπόν όλα καλά με το ντόπλερ. Η μπουμπού έχει πάρει πολύ καλή θεση κ απ οτι μας ειπε η γιατρος αποκλειεται να αλλαξει γνωμη γτ εχει σφηνωθει κατω κατω κ με την πλατουλα προς τα εξω οπως πρεπει δλδ να ειναι ακριβως για να γεννηθει. Η αληθεια ειναι οτι ειναι ετσι σε αυτη τη θεση κανα μηνα τωρα κ μμονο πλευρο αλλαζει. Είναι ψηλή μας είπε, έχει και μαλλάκια κ τα κιλά της είναι πολύ καλά, δλδ αν συνεχισει ετσι κ παρει κ ολο το μηνα θα γεννηθει γυρω στα 3.500 κιλά. Χτες 30w k 3d ήταν 1700 κιλά. Τα αμνιακά ειναι μια χαρά κ ο πλακουντας ειναι ακομα στο grade 1. Αυτά!!

Fine γεννάω στο ολύμπιο στην πάτρα.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!! Λοιπόν όλα καλά με το ντόπλερ. Η μπουμπού έχει πάρει πολύ καλή θεση κ απ οτι μας ειπε η γιατρος αποκλειεται να αλλαξει γνωμη γτ εχει σφηνωθει κατω κατω κ με την πλατουλα προς τα εξω οπως πρεπει δλδ να ειναι ακριβως για να γεννηθει. Η αληθεια ειναι οτι ειναι ετσι σε αυτη τη θεση κανα μηνα τωρα κ μμονο πλευρο αλλαζει. Είναι ψηλή μας είπε, έχει και μαλλάκια κ τα κιλά της είναι πολύ καλά, δλδ αν συνεχισει ετσι κ παρει κ ολο το μηνα θα γεννηθει γυρω στα 3.500 κιλά. Χτες 30w k 3d ήταν 1700 κιλά. Τα αμνιακά ειναι μια χαρά κ ο πλακουντας ειναι ακομα στο grade 1. Αυτά!!

Fine γεννάω στο ολύμπιο στην πάτρα.

1700 Και θα γεννηθεί 3500?αρα και εμείς εκεί να υπολογίζω?2 κιλά ηταν στις 31+4...μαμάκα μου.

εμένα ρε κορίτσια είναι με το κεφάλι κάτω αλλά λεει κοιτάει κοιλιά.μου είπε ου έχεις καιρό θα γυρίσει αλλά εμένα με αγχώνει αυτό...

επίσης φίλη είχαμε κ εμείς μαλλάκια..τι καλά!!

πλακούντας grade 2.σημαίνει κάτι αυτό;

καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

1700 Και θα γεννηθεί 3500?αρα και εμείς εκεί να υπολογίζω?2 κιλά ηταν στις 31+4...μαμάκα μου.

εμένα ρε κορίτσια είναι με το κεφάλι κάτω αλλά λεει κοιτάει κοιλιά.μου είπε ου έχεις καιρό θα γυρίσει αλλά εμένα με αγχώνει αυτό...

επίσης φίλη είχαμε κ εμείς μαλλάκια..τι καλά!!

πλακούντας grade 2.σημαίνει κάτι αυτό;

καλή συνέχεια!

Κοιτα το οτι ειναι κατω ειναι καλο, τωρα νομιζω οτι μπορουν να στο γυρισουν κ αυτοι το μωρο εκεινη την ωρα αν δε γυρισει μονο του, νομιζω σε στριβουν αριστερα, μετα δεξια κατι τετοια εχω ακουσει δλδ δινεις κανα 2 σπρωξιματα παραπανω. Εισαι μια βδομαδα κμεγαλυτερη απο μενα αρα παιζει να γεννηθει κ λιγο πανω απο 3.500 (γυρω στα 100γρ τη βδομαδα παιρνουν) αν κ οι αριθμοι αλλαζουν γενικοτερα γτ ειναι νωρις ακομα. Επίσης τα grade ειναι 1,2,3. Grade 1 σημαινει οτι ο πλακουντας ειναι σε πολυ καλη κατασταση κ εχει πολυ πραμα να θρεψει το μωρο αρα το μωρο μπορει να μεινει μεσα για πολυ καιρο με ασφαλεια. Αν παει στο 3 σημαινει οτι εχει γερασει πολυ κ δεν προσφερει κ πολλα πραγματα στο παιδι κ νομιζω σκεφτονται να στο παρουν σιγα σιγα. Μπαινω τωρα να ψαξω ποιες ειναι οι φυσιολογικες βαθμολογιες για την βδομαδα μας, αν κ νομιζω οτι το 2 μια χαρα αναμενομενο ειναι για την εβδομαδα που διανυεις.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας και απο μενα!!!!

εγω παλι στο νοσοκομειο ημουν μπηκα παρασκευη και βγηκα μολις σημερα!!!ειχα πιεση παλι τωρα βγηκα με αγωγη κανονικα η γιατρος μου ηθελε να το αποφυγει αλλα ....επρεπε τα χαπια που μου εδωσε εχουν σταματησει να υπαρχουν στα φαρμακεια εκτως να μπορουσα να βρω στοκ σε καποιο φαρμακειο και δεν τα καταφερα μετα απο τοσο αγχοσ για το τι θα κανω βρεθηκε ενα απο απο την ουγγαρια ιδιο ευτυχως και πηρα αυτο γιατι να με εχαν δοκιμασει να παρω τα πιο δυνατα χαπια για την πιεση και εφερα παρενεργειες τρελαθηκα μεχρι να βρεθουν .

δεν μου εφταναν οι συσπασεις!!!!τι να πεις οοοολα για τα μωρακια μας ΄πολυ ταλαιπωρια το νοσοκομειο.

την Κυριακη την εχω ακομη στην πεθερα μου και θα αργησω να την παρω πισω.θελω να πλυνω κανα ρουχαλακι για τον φουκαρα τον μπεμπη που δεν εκανα και δεν ψωνησα τπτ.

οσο για το ντοπλερ το ακυρωσα για ακοη μια φορα και το εβαλα την Δευτερα 1-8 ευτυχως προλαβα πριν πανε διακοπες!!!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας και απο μενα!!!!

εγω παλι στο νοσοκομειο ημουν μπηκα παρασκευη και βγηκα μολις σημερα!!!ειχα πιεση παλι τωρα βγηκα με αγωγη κανονικα η γιατρος μου ηθελε να το αποφυγει αλλα ....επρεπε τα χαπια που μου εδωσε εχουν σταματησει να υπαρχουν στα φαρμακεια εκτως να μπορουσα να βρω στοκ σε καποιο φαρμακειο και δεν τα καταφερα μετα απο τοσο αγχοσ για το τι θα κανω βρεθηκε ενα απο απο την ουγγαρια ιδιο ευτυχως και πηρα αυτο γιατι να με εχαν δοκιμασει να παρω τα πιο δυνατα χαπια για την πιεση και εφερα παρενεργειες τρελαθηκα μεχρι να βρεθουν .

δεν μου εφταναν οι συσπασεις!!!!τι να πεις οοοολα για τα μωρακια μας ΄πολυ ταλαιπωρια το νοσοκομειο.

την Κυριακη την εχω ακομη στην πεθερα μου και θα αργησω να την παρω πισω.θελω να πλυνω κανα ρουχαλακι για τον φουκαρα τον μπεμπη που δεν εκανα και δεν ψωνησα τπτ.

οσο για το ντοπλερ το ακυρωσα για ακοη μια φορα και το εβαλα την Δευτερα 1-8 ευτυχως προλαβα πριν πανε διακοπες!!!

και έλεγα που χάθηκες...αχ βρε κορίτσι κάνε υπομονή κοντεύουμε...

οι συσπάσεις δεν έχουν ηρεμήσει τουλάχιστον με τα χάπια?πίεση σου ανεβαίνει λόγω των ταχυπαλμιών των χαπιών για τις συσπάσεις η απλά λόγω εγκυμοσύνης?παιζει πάντως αυτό δυστυχώς το έχω διαβάσει σε βιβλία..

μην ανησυχεις τα ρουχαλάκια είμαι σιγουρη πως από την κυριακή σου μια χαρά καθαρά θα τα έχεις.μην αγχώνεσαι για τέτοια.

φιλία και καλη αναρωση!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


fine σε ευχαριστω ευχομαι και εγω να μην ξαναπαω για να μεινω στο νοσοκομειο ειναι πραγματικα φρικη.....αλλα τι να κανεις?????

αγορι ειναι αυτο ευχομαι να καταλαβει τι τραβαω και να μαγαπαει πιο πολυ απο τον πατερα του!!!!!!!

Η πιεση ειναι αντιδραση του οργανισμου δεν εχουν σχεση οι συσπασεις.δεν πρεπει να εχουμε ανεβασμενη την μικρη πιεση παρα την μεγαλη εγω ειχα 13 την μεγαλη και 8,5 την μικρη δεν πειραζει το 13 αλλα το 8,5 πειραζει και πολυ.ανεβαζα κιαλλο μετα εφτασα μεχρι 15,5 και 9 η μικρη με βαλανε σε ορο και αρχησαν οι παρενεργειες.....εκτως του οτι σπανε οι φλεβες μου στα χερια με τον ορο.....και μετα μου δωσαν χαπια και χαλαρωσα.

οσο αναφορα τις συσπασεις η μητρα μου ηταν πολυ ηρεμη εκανα καρδιοτοκογραφο 2 φορες την ημερα αλλα δεν εφτανε ουτε το 20% οσο ειχα τον ορο το yutopar μου το διναν ενδοφλεβια ακομη καλυτερα δηλαδη.

φοβηθηκα μην γεννησω προωρα οχι τπτ αλλο στο νοσοκομειο που γενναω δεν υπαρχει παιδιατρικη για προωρα οποτε θα χρειαζοταν να γεννησω θεσ-νικη και οχι με την γιατρο μου.με χαλαρωσε μετα η γιατρος μου που μου ειπε πως υπαρχει περιπτωση να γεννησω προωρα γιαυτον τον λογο οποτε μου εφυγε και εμενα το αγχος.

η πιεση δεν αιματωνει καλα την μητρα οποτε και το παιδι δεν μεγαλωνει σωστα.παρολα αυτα ο μπεμπης ειναι 1650 και μου ειπε πως εχει πολυ μεγαλα ακρα (δαχτυλα)ιδιος ο πατερας του σε υψος και αδυνατουλης και πως το βαρος του ειναι φυσιλογικο!!!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

το απογευμα λεω να παω για λιγα ψωνια για τον μπεμπη ευχομαι να εχουν καλες εκπτωσεις και να βρω κατι.θα σας στειλω το βραδυ νεα απο την αγορα!!προς το παρον ειμαι στο πληντυριο Νο 4 και εχω ακοη τουλαχιστον 6 τα υπολογιζω και καλα το πλησιμο αμ το σιδερωμα που το πας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Ειμαι η Ευμορφια...ειχα ξαναγραψει πολλους μηνες πριν.

Εχω εναν ταλιμπανακο τον Παντελη και δεν μπαινω πολυ συχνα.

Τωρα ειμαστε διακοπες στην Χαλκιδικη και μπαινω τα βραδια μιας και ο μπαμπας μας δουλευει.

Νινι-Κυριακη ψωνισες για τον μπεμπουλη σου?

Για πες τι γινεται στην αγορα.Εχει καλες εκπτωσεις.Στην Θεσ/νικη πηγες φανταζομαι.

Κι εγω δεν της πηρα τιποτα ακομα.

Εχω πολλα απο τον μικρο που ειναι ουδετερα.

Σιγουρα θα της παρω ομως κατι για οταν βγουμε απο την κλινικη.

Το πρωτο της κορμακι.

Εγω σε εναν μηνα γενναω και δεν εχω ετοιμασει τιποτα ακομα.

Την Δευτερα επιστρεφω με τον μικρο Θεσ/νικη και εχω πολυ τρεξιμο.

Πρεπει να ετοιμασω βαλιτσα,να πλυνω προικες,φορμακια,κορμακια κτλ.

Επισης εχω και γιατρο την Δευτερα.Για να δουμε που βρισκομαστε...

Εχει παρει θεση η μικρα...


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

το απογευμα λεω να παω για λιγα ψωνια για τον μπεμπη ευχομαι να εχουν καλες εκπτωσεις και να βρω κατι.θα σας στειλω το βραδυ νεα απο την αγορα!!προς το παρον ειμαι στο πληντυριο Νο 4 και εχω ακοη τουλαχιστον 6 τα υπολογιζω και καλα το πλησιμο αμ το σιδερωμα που το πας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακι χαίρομαι που είσαι καλύτερα.μην το παρακάνεις όμως τώρα με τις δουλειές...λίγες λίγες.δεν μας πήραν οι βδομαδες κιολας...ΧΑΛΑΡΑ!

εγώ καλά είμαι.χθες γυρνοβολούσα κ εγώ για ψώνια για εμένα για τη βαλίτσα του μαιευτηρίου.παντόφλες δεν πήρα.δεν μου άρεσαν δεν έβρισκα σε απαλό μπεζ που θέλω.όλο τρικολόρε έχουν,χαχα.

φιλάκια στην κοιλίτσα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Ειμαι η Ευμορφια...ειχα ξαναγραψει πολλους μηνες πριν.

Εχω εναν ταλιμπανακο τον Παντελη και δεν μπαινω πολυ συχνα.

Τωρα ειμαστε διακοπες στην Χαλκιδικη και μπαινω τα βραδια μιας και ο μπαμπας μας δουλευει.

Νινι-Κυριακη ψωνισες για τον μπεμπουλη σου?

Για πες τι γινεται στην αγορα.Εχει καλες εκπτωσεις.Στην Θεσ/νικη πηγες φανταζομαι.

Κι εγω δεν της πηρα τιποτα ακομα.

Εχω πολλα απο τον μικρο που ειναι ουδετερα.

Σιγουρα θα της παρω ομως κατι για οταν βγουμε απο την κλινικη.

Το πρωτο της κορμακι.

Εγω σε εναν μηνα γενναω και δεν εχω ετοιμασει τιποτα ακομα.

Την Δευτερα επιστρεφω με τον μικρο Θεσ/νικη και εχω πολυ τρεξιμο.

Πρεπει να ετοιμασω βαλιτσα,να πλυνω προικες,φορμακια,κορμακια κτλ.

Επισης εχω και γιατρο την Δευτερα.Για να δουμε που βρισκομαστε...

Εχει παρει θεση η μικρα...

καλώς σε βρήκαμε στην παρέα μας:-P

:!:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...