Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα! Θα ήθελα τα φώτα σας, ακολουθεί σεντόνι..

      Εχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα. Προσπαθήσαμε δυο χρόνια «φυσικά» 2021-2023. Παρακολουθούσα ωορρηξία, είχαμε επαφές, ούτε ένα τεστ θετικό. 
      Αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική. Φτιάξαμε δέκα έμβρυα. Όλα πήγαιναν κατ’ευχην, όλες οι εξετάσεις ή φυσιολογικές ή εξαιρετικά καλές. 
      Έμεινα έγκυος στην πρωτη έμβρυομεταφορά δυο βλαστοκύστεων 5ης ημέρας κ αιμορράγησα την 6η εβδ, εγινε απόξεση. Ιστολογική οκ. Καρυότυπος: φυσιολογικός, αγόρι.

      Κάναμε μοριακή εξέταση για μικροβιωμα με βιοψία σε υστεροσκοπηση, τίποτα. Ανεξήγητη αποβολή. 

      Δεύτερη ετ, έμεινα έγκυος. Απέβαλα την 5η εβδομάδα με φοβερή αιμορραγία. Είχαμε δει δυο σάκους, χοριακη 14000. Δεν έμεινε υλικό για καρυοτυπο.

      Απο εξετάσεις έχουμε κάνει πάνελ θρομβοφιλιας, υστεροσαλπιγγογραφια, καρυοτυπο ζεύγους, έλεγχο για αυτοάνοσα.

      Κάτι πάει στραβά αλλά δεν το βρίσκουμε και δεν μπορώ να το διορθώσω, αν διορθώνεται. Θα ήθελα εμπειριες από αλλά άτομα με «ανεξήγητη» υπογονιμότητα. Βρήκατε αιτία και λύση; 
      Τί εξετάσεις ή ποίους γιατρούς μου προτείνετε; 
      Έχω σκεφτεί για λαπαροσκόπηση για σιωπηλή ενδομητρίωση και δρομολογώ προεμφυτευτικό έλεγχο. 
       

       

Μανούλες απο Κολωνό, Πλ. Αττικής, Σεπόλια.


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Μπήκα και εγω πρώτη φορα στο καφέ και είπα δε μπορεί, κάτι θα υπάρχει απο κέντρο-κέντρο, αλλά δε είδα κάτι. Για να δούμε, υπάρχουν μανούλες απο το κέντρο όπως Κολωνος, Σεπόλια, Αγ. Παντελεήμονας, Πλ. Αττικής ή όλες την έκαναν για αλλού;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου gioli

Εγώ έχω γεννηθεί και μεγάλωσα στον Κολωνό αλλά παντρεύτηκα Πειραιώτη και εδώ και 12 χρόνια ζω στον Πειραιά. Βέβαια ανεβαίνω συχνά στον Κολωνό μιας κι εκεί είναι οι γονείς μου αλλά και η κολλητή μου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

εγω ζω Κολωνο τα τελευταια 5 χρονια μονιμα (Κολοκυνθους βασικα) αλλα ειμαι το αντιστροφο της Αγγελικης..

Γεννηθηκα Πειραια μεγαλωσα τα πρωτα χρονια στο Μοσχατο και τα υπολοιπα μου στο Νεο Φαληρο και κατεληξα παντρεμενη στον Κολωνο..

Ειμαι μανουλα σε ενα κοριτσακι και εργαζομαι κεντρο Αθηνων.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

καλημερα κοριτσια.ειμαι η χαρα.γεννηθηκα και μεγαλωσα στα σεπολια αλλα παντρευτηκα στον πυργο ηλειας και ζω εδω.με θελετε στην παρρεουλα σας να τα λεμε που και που????????:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως σας βρηκα λοιπον.ειμαι 22 χρονων και εχω 2 γιους 4 κ 1,5.μενω 4 χρονια εδω αλλα τα σεπολια ειναι η μεγαλη μου αγαπη.εσυ που μενεις?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 39 χρονών και έχω μία κόρη 11 χρονών και ένα αγοράκι 15 μηνών! Είμαι γεννημένη και μεγαλωμένη στον Κολωνό και τα τελευταία 13 χρόνια ζω στον Πειραιά από είναι ο άντρας μου. Στον Κολωνό εξακολουθούν να μένουν οι γονείς μου και πηγαίνω συχνά - πυκνά εκεί. Σεπόλια που έμενες?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Κολωνιοτισες

τι κανετε?

εγω για την νεα μας κοπελα ζω στον Κολωνο, στην Κολοκυνθους..καπου εδω αναμεσα στα σκουπιδια:tongue:

για την ωρα ηρεμια στις γειτονιες μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια.το 52 ειναι στη λιοσιων η κατω απ τη καγιακ??θυμιστε μου να προσανατολιστω γιατι λοιπω καποια χρονια.ναι τα ειδα τα χαλια με τα σκουπιδια και τα σπασιματα στο κεντρο τι ειχες γιαννη τι ειχα παντα.οτι και να αλλαξει μερικα πραγματα μενουν σταθερες αξιες.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.το 52 ειναι στη λιοσιων η κατω απ τη καγιακ??θυμιστε μου να προσανατολιστω γιατι λοιπω καποια χρονια.ναι τα ειδα τα χαλια με τα σκουπιδια και τα σπασιματα στο κεντρο τι ειχες γιαννη τι ειχα παντα.οτι και να αλλαξει μερικα πραγματα μενουν σταθερες αξιες.

η καγιακ λειτουργει ακομη???σορυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα θα ηθελα να μαθω νεα απ τη γειτονια.

Link to comment
Share on other sites

Χαρούλα το 52 είναι δίπλα στον λόφο του Κολωνού. Δεν έχει καμία σχέση με την Λιοσίων.

Όσο για το μαγαζί που λες δεν το γνωρίζω. Δεν ξέρω αν η prosperous που μένει Σεπόλια το ξέρει.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

α μαλιστα καταλαβα τοτε αυτο που λεω εγω ειναι το 53.πως ειναι η γειτονια?αλλαξε τα 5 τελευταια χρονια???απο κλοπες και εγκληματικοτητα παω πατε.ειχε πολλα περιστατικα παλιοτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...