Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες απο Κολωνό, Πλ. Αττικής, Σεπόλια.


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Σοφία μου έγω τώρα μένω Πειραιά, στα μέρη του άντρα μου, αλλά γεννήθηκα και μεγάλωσα στην Ραιδεστού που είναι κάθετη στην Ιωαννίνων και την Κωνσταντινουπόλεως. Εκεί βέβαια εξακολουθούν να μένουν οι δικοί μου και τους επισκεπτόμαστε συχνά.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

prosperous να σου ζήσει το αγοράκι σου! Σου τα έχω πει και δίπλα αλλά θα σου ευχηθώ και μέσα από το παρεάκι μας!

Να είναι καλότυχος ο μπεμπάκος σου κι εσύ να τον δεις να μεγαλώνει και να γίνεται ένας σωστός άνθρωπος!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?prosperous να σου ζησει ο μπεμπαρος.και στα δικα μας οσες θελουμε.εμπλεξα αυτες τις μερες γιατι βαλαμε κηπο και κοτουλες λογο κρισης και δεν προλαβαινα με τιποτα.και ακομα δεν εχουμε τελειωσει.εσεις τα μικρουλια σας?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την Χαρούλα!

Αυτά είναι τα καλά της επαρχίας. Να έχεις τις κοτούλες σου, τον κηπάκο σου με τα λαχανικά σου και να είσαι και σίγουρος για το τι τρως. Έμεις έχουμε τους συγγενείς του άντρα μου στα Γιάννενα που μας στέλνουν κατά καιρούς διάφορα τρόφιμα και είναι ρε παιδί μου άλλο πράγμα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες

prosperous να σου ζήσει το μωράκι σου!

Εμείς μπλέξαμε με μια ιωση και μας έχει αλλάξει το πρόγραμμα τελείως ο μπόμπιρας, ευτυχώς γλυτώσαμε την αντιβίωση.Εσείς πως πάτε? Τα παιδιά σας τι ηλικίες έχουν?

Εμένα είναι 5 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμείς για την ώρα την έχουμε γλυτώσει με κάτι μυξούλες και δεκατάκια, τίποτα το σημαντικό.

Σοφάκι η κόρη μου είναι 11 χρονών και ο γιός μου 16 μηνών.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλημερα!!

εδω ειμαστε παντα!! ειμαστε ακομη και ασαραντιστοι.. που να παμε?? (λες και μετα με το κρυο θα κοβουμε βολτες..χαχα)

εγω εχω μια κορη που γινεται 3 ετων την πρωτοχρονια και το μωρακι μας βεβαια 26 ημερων!

για την ωρα ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την prosperous!

Έχεις δίκιο με αυτόν τον καιρό που να βγεις έξω....

Για να είμαι ειλικρινής εγώ δεν περίμενα 40 μέρες για να βγω εγώ αλλά και τα παιδιά μου. Βέβαια και τα δύο τα έχω γεννήσει καλοκαίρι, την κόρη μου Σεπτέμβρη και τον γιό μου Ιούλιο. Αλλά και χειμώνας να ήταν πάλι δεν θα άντεχα να μείνω τόσες μέρες μέσα...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σήμερα είχε πολύ ωραία μέρα για βόλτα αλλά ο μικρός ήταν πολύ ήσυχος και είπα να κατσω μέσα να κάνω καμοιά δουλειά.Ελπίζω αυριο να έχει πάλι καλό καιρό να τον πάω στην παιδική χαρά.

Εσυ prosperous που μένεις?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Σοφία!

Πραγματικά ωραία μέρα έιχε σήμερα. Κι εγώ αν δεν δούλευα σίγουρα θα πήγαινα τον μικρούλη μου στις κούνιες. Ευτυχώς που αυτή την δουλειά την αναλαμβάνουν οι παππούδες που κρατάνε τα παιδιά όσο είμαστε στην δουλειά εγώ και ο άντρας μου.

Εσύ να υποθέσω δεν εργάζεσαι?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βρεις κάτι κορίτσι μου να απασχολήθεις. Και επιπλέον εισόδημα στο σπίτι αλλά και εσύ αλλάζεις παραστάσεις όταν ασχολήσαι και με κάτι άλλο εκτός σπιτιού.

Στολίσατε?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...