Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Yotou, αρχικά να σας ζήσει η μικρούλα!!! Να είναι καλοφωτισμένη και να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς.

Επίσης, να τη χαίρεσαι για τα γενέθλια της (δεν κατάφερα να σου ευχηθώ νωρίτερα).

Ούτε ο δικός μου έκλαψε στη βάφτιση. Μόνο που νύσταζε πολύ, οπότε στις φωτογραφίες (μετά τη βάφτιση) κοιμήθηκε στην αγκαλιά του νονού του. Ευτυχώς είχαμε προλάβει να βγάλουμε πολλές ωραίες φωτογραφίες.

Στο τραπέζι, εμείς, κάτσαμε μέχρι τις 3:00 και ο μικρός μου κοιμόταν σχεδόν όλη την ώρα. Δεν κατάλαβε τίποτα.

ευχαριστω πολυ κοριτσακι!!! να χαιρεσαι κ εσυ το παιδακι σου!

κ ελεγα οτι εχω το παιδι θαυμα! χαχαααχαχα,

εμας ευτυχως ουτε νυσταζε ουτε τιποτα! ηταν μες την καλη χαρα!

οι φωτο μας πρεπει να ειναι πολυ ωραιες! περιμενω να δω τα δειγματα πως κ πως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια !

Να χαιρεστε τα παιδακια σας , παντα καλοφωτισμένα να είναι και΄γερά!

Γιωτα μου να τα εκατοστήσει κιόλας η Ουρανία ! Μια μερα διαφορά εχουν τα κορίτσια μας . 13 Σεπτεμβρη ειμαστε εμεις αλλά μου ειχε δωσει ημερομηνία 3/11 , τοσο βιαστική η Γεωργία μου !!!!

Εγω μόλις ξεκινησα δουλειά και εχω βρει μια καλή κοπέλα για τη μικρή .Δυσκολευτηκε να τη συνηθίσει γιατι ήταν πολύ κολλημενη μαζί μου αλλά πλέον όλα καλά . Τη θηλαζω πριν φύγω για δουλειά και το απογευμα που γυρναω με περιμένει πως και πως να με ξεζουμίσει :tongue:

Τα αλλα μωράκια του καφέ τι κάνουνε ???


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !

Να χαιρεστε τα παιδακια σας , παντα καλοφωτισμένα να είναι και΄γερά!

Γιωτα μου να τα εκατοστήσει κιόλας η Ουρανία ! Μια μερα διαφορά εχουν τα κορίτσια μας . 13 Σεπτεμβρη ειμαστε εμεις αλλά μου ειχε δωσει ημερομηνία 3/11 , τοσο βιαστική η Γεωργία μου !!!!

Εγω μόλις ξεκινησα δουλειά και εχω βρει μια καλή κοπέλα για τη μικρή .Δυσκολευτηκε να τη συνηθίσει γιατι ήταν πολύ κολλημενη μαζί μου αλλά πλέον όλα καλά . Τη θηλαζω πριν φύγω για δουλειά και το απογευμα που γυρναω με περιμένει πως και πως να με ξεζουμίσει :tongue:

Τα αλλα μωράκια του καφέ τι κάνουνε ???

ευχαριστω μαρακι μου! να χαιρεσαι κ εσυ το κοριτσακι σου! πως τα πας με δουλεια+μωρο+την μεγαλη+σπιτι???? δυσκολα φανταζομαι! θηλάζεις ακομα ρε θηριο?????????????? μπραβο, χαρας το κουραγιο σου! με το ματακι της τι εγινε τελικα?

εμεις μια χαρα ειμαστε κανει 3-4 βηματακια μονη της κ μετα πεφτει κ μπουσουλαει, χαιρεταει, αν την ρωτησεις τι κανει οταν ειναι για φαγητο λεει μαμ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! Καλό φθινόπωρο!

Γιώτα και Μαρία, να τα εκατοστήσουν τα κοριτσάκια σας!!! Γερά και τυχερά να είναι!!! Γιώτα, καλοφώτιστη να είναι η Ουρανία σου!!!

Πλησιάζουν και τα δικά μας τα γενέθλια! Ούτε μήνας δεν εμεινε!

Εμείς είμαστε μια χαρά! Περάσαμε τέλεια έναν μήνα στην Καβάλα, τα παιδιά ξετρελάθηκαν με τη θάλασσα!!! Χορτάσαμε μπανάκια και βόλτες!

Σε 3 βδομάδες ξεκινάω κι εγώ δουλειά και ανυπομονώ! Ο Γιάννης θα ξεκινήσει παιδικό σταθμό, περιμένουμε να μας ειδοποιήσουν τέλος του μήνα και την Κατερίνα θα την κρατάει η μαμά μου τα πρωινά!

Η μικρή έχει ξεπεταχτεί! Το καινούργιο της κατόρθωμα είναι να παίρνει ότι έχω ακουμπήσει στο τραπέζι του σαλονιού και να το πετάει κάτω γελώντας! Βήματα δεν κάνει μόνη της παρά μόνο όταν την κρατάμε! Επίσης βαριέται να μπουσουλήσει, προτιμάει να στέκεται όρθια και να χοροπηδάει! Έμαθε να δείχνει πού είναι τα αυτιά της και τώρα προσπαθούμε να μάθουμε τη μυτούλα!

Μαρία, συγχαρητήρια που θηλάζεις ακόμα!!!!!!!!!!


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! Καλό φθινόπωρο!

Γιώτα και Μαρία, να τα εκατοστήσουν τα κοριτσάκια σας!!! Γερά και τυχερά να είναι!!! Γιώτα, καλοφώτιστη να είναι η Ουρανία σου!!!

Πλησιάζουν και τα δικά μας τα γενέθλια! Ούτε μήνας δεν εμεινε!

Εμείς είμαστε μια χαρά! Περάσαμε τέλεια έναν μήνα στην Καβάλα, τα παιδιά ξετρελάθηκαν με τη θάλασσα!!! Χορτάσαμε μπανάκια και βόλτες!

Σε 3 βδομάδες ξεκινάω κι εγώ δουλειά και ανυπομονώ! Ο Γιάννης θα ξεκινήσει παιδικό σταθμό, περιμένουμε να μας ειδοποιήσουν τέλος του μήνα και την Κατερίνα θα την κρατάει η μαμά μου τα πρωινά!

Η μικρή έχει ξεπεταχτεί! Το καινούργιο της κατόρθωμα είναι να παίρνει ότι έχω ακουμπήσει στο τραπέζι του σαλονιού και να το πετάει κάτω γελώντας! Βήματα δεν κάνει μόνη της παρά μόνο όταν την κρατάμε! Επίσης βαριέται να μπουσουλήσει, προτιμάει να στέκεται όρθια και να χοροπηδάει! Έμαθε να δείχνει πού είναι τα αυτιά της και τώρα προσπαθούμε να μάθουμε τη μυτούλα!

Μαρία, συγχαρητήρια που θηλάζεις ακόμα!!!!!!!!!!

γεια σου αλεξ! μια χαρα εισαστε λοιπον! ευχαριστω για τις ευχες σου! οταν θα ξεκινησεις δουλεια θα ξεφευγεις απο την μια, αλλα θα εισαι πολυ κουρασμενη απο την αλλη! μακαρι να προσαρμοστει γρηγορα κ ο μικρος στον παιδικο!

μπραβο που περασατε τοσο ωραια στις διακοπες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια ! Διαβασα για τα κατορθωματα των συνομιλικων μας και χάρηκα ! Εμεις μπουσουλαμε και σηκωνομαστε , βηματακια οταν τη κραταμε αλλα γενικά ειμαστε μια χαρά ζωηρούλες -ζωηρουλες !! Για τον θηλασμο να σας πω πως δεν εχω αλλη επιλογη διότι οτι γαλα και να της δωσω το φτυνει Θα προσπαθησω με φρεσκο λιγακι αργοτερα μηπως και ...

Παραγγειλαμε και γυαλακια , κατι καταπληκτικά μωβ παιδικά και ελπιζω να τα συνηθίσει γρήγορα. Στενοχωρεθηκα λιγακι αλλά αυτα ειναι πραγματα που διορθωνονται, απλα ανησυχω για το πως θα το παρει αφου ειναι πολύ νευρική και δεν θελει τιποτα στο κεφαλι της . Αχχχ ελπιχω να τα μαθει .....

Η μεγαλη μια χαρα στο σταθμο και κανω τον σταρο μου που δεν εχει αρρωστησει ως τωρα . Αλεξ θυμησε μου εισαι εκπαιδευτικος ετσι δεν είναι ?? Ο Γιαννης πρωτη φορά παιδικό ? ΑΝτε καλή προσαρμογη !

Φιλακια σέ όλα τα ζωηρα μπεμπάκια !!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια ! Διαβασα για τα κατορθωματα των συνομιλικων μας και χάρηκα ! Εμεις μπουσουλαμε και σηκωνομαστε , βηματακια οταν τη κραταμε αλλα γενικά ειμαστε μια χαρά ζωηρούλες -ζωηρουλες !! Για τον θηλασμο να σας πω πως δεν εχω αλλη επιλογη διότι οτι γαλα και να της δωσω το φτυνει Θα προσπαθησω με φρεσκο λιγακι αργοτερα μηπως και ...

Παραγγειλαμε και γυαλακια , κατι καταπληκτικά μωβ παιδικά και ελπιζω να τα συνηθίσει γρήγορα. Στενοχωρεθηκα λιγακι αλλά αυτα ειναι πραγματα που διορθωνονται, απλα ανησυχω για το πως θα το παρει αφου ειναι πολύ νευρική και δεν θελει τιποτα στο κεφαλι της . Αχχχ ελπιχω να τα μαθει .....

Η μεγαλη μια χαρα στο σταθμο και κανω τον σταρο μου που δεν εχει αρρωστησει ως τωρα . Αλεξ θυμησε μου εισαι εκπαιδευτικος ετσι δεν είναι ?? Ο Γιαννης πρωτη φορά παιδικό ? ΑΝτε καλή προσαρμογη !

Φιλακια σέ όλα τα ζωηρα μπεμπάκια !!

καλημερα μαρακι!

μην στεναχωριεσαι για τα γυαλια, αυτα οπως λες διορθωνονται!!! αυτο με το κεφαλι που δεν θελει τιποτα, ετσι ειναι κ η δικια μου!

καλε περπατησαμε κανονικα!!! εχει πολυ πλακα!!!

εγω εχω εδω κ 2 εβδομαδες περιπου την μεση μου, ειμαι με ενεσεις κ χαπια! αστα δραμα η κατασταση!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...