Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Το ρητό της ημέρας


Recommended Posts

Ο νους βολεύεται, έχει υπομονή, του αρέσει να παίζει, μα η καρδιά αγριεύει, δεν καταδέχεται αυτή να παίξει, πλαντάει και χιμάει να ξεσκίσει το δίχτυ της ανάγκης.

Αποφθέγματα του Καζαντζάκη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το να αμαρτάνεις όσο το δυνατόν λιγότερο είναι ανθρώπινος νόμος.

Το να μην αμαρτάνεις καθόλου είναι όνειρο αγγέλων, γιατί καθετί που βρίσκεται στη γη υπόκειται στην αμαρτία.

Βίκτωρ Ουγκώ

Link to comment
Share on other sites

tzim ευχαριστούμε για τα ωραία ρητά αλλά γιατί φωνάζεις;:D:tongue::tongue::tongue:
βαζω χρώμα ετσι το βλέπω εγώ ναι! δεν φωνάζω πια γιατί ανοίξαμε τα μάτια μας και κλείσαμε τα αυτιά μας ..εδώ και καιρό δυστυχώς ..Να χαμογελάς ..σε ευχαριστώ για τον τρόπο σου ...Την καλημέρα μου..
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βαζω χρώμα ετσι το βλέπω εγώ ναι! δεν φωνάζω πια γιατί ανοίξαμε τα μάτια μας και κλείσαμε τα αυτιά μας ..εδώ και καιρό δυστυχώς ..Να χαμογελάς ..σε ευχαριστώ για τον τρόπο σου ...Την καλημέρα μου..

Δεν έχεις και άδικο....(κλειστά αυτιά)....για το μέγεθος των γραμμάτων εννοούσα, αλλά πάλι όπως αναπαύεσαι....:)

Την καλημέρα μου!

ΥΓ έχω μια απορία: είσαι αγοράκι ή κοριτσάκι;:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις,

τούτο προσπάθησε τουλάχιστον

όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις

μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου,

μεςστες πολλές κινήσεις κι ομιλίες.

Μην την εξευτελίζεις πιαινοντάς την

γυρίζοντας συχνά κ' εκθέτοντας την

στων σχέσων και των συναναστροφών

την καθημερινήν ανοησία,

ώς που να γίνει σά μια ξένη φορτική.

Κ. Π. Καβάφης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η ευτυχία δημιουργεί φίλους. Η δυστυχία τους δοκιμάζει !

Η ευτυχία είναι ένα άρωμα. Δε μπορείς να ραντίσεις τους άλλους χωρίς να πέσουν μερικές σταγόνες πάνω σου.

Την καλή διάθεσή σου πρέπει να δημιουργείς ο ίδιος, την κακή θα την εξασφαλίσουν οι άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Τα συναισθήματα πρέπει να εκφράζονται όταν υπάρχουν. Όταν τα συναισθήματα μας δεν ανεβαίνουν στην επιφάνεια και δεν εκτονώνονται μας βασανίζουν και μας κατατρέχουν.

Link to comment
Share on other sites

Η πατρική αγάπη.....

Ζεστή στο χειμωνιάτικο πρωινό,

απαλή στους δύσκολους καιρούς,

αστεία στις μέρες της θλίψης,

ακλόνητη στις μέρες του φόβου....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...