Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Καφέ "Το Μπεμπέ" !! το κεντρικό καφέ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ!Ναι,αγοράκι είναι.Είναι όντως πανέμορφη η Κρήτη, οπότε...να σας περιμένουμε για διακοπές?Να χαίρεσαι το θαυματάκι σου!Αγοράκι και σένα?

Να μας περιμένετε, πηγαίνουμε σχεδόν κάθε χρόνο, ειδικά Χανιά και Ρέθυμνο. Μέχρι και γαμήλιο ταξίδι πήγαμε εκεί!

Αγοράκι έχω κι εγώ, και το λέω θαυματάκι γιατί -εκτός που είναι το μεγαλύτερο θαύμα της ζωής μου- η ιστορία της γέννησής του είναι ένα πραγματικό θαύμα!

Να δεις και τι γλυκά που είναι τα αγοράκια, εγώ δεν το περίμενα!! Σε ποιο μήνα είσαι;


rm2dp2.png lgEnp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω ΠΗΤ 23 Ιουλίου.Σε μια εβδομάδα κλείνω τον 6ο. Μη νομίζεις, και εγώ στο κρεβάτι είμαι από την αρχή και είχα και μια αποβολή β' τριμήνου πέρισυ.Τώρα όμως είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά. Έτσι με τα αγοράκια?Ούτε εγώ το φαντάζομαι!


lItcp3.png CQa4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ, κουράγιο και πολλή προσοχή, κοπέλα μου. Όλα θα πάνε καλά αρκεί να προσέχεις πολύ χωρίς να ανησυχείς όμως για τίποτα.

Τα αγοράκια είναι θησαυρός -όχι ότι τα κοριτσάκια δεν είναι, απλώς δεν ήξερα τι θα αντιμετωπίσω γιατί δεν είχα αγόρια στην πολύ κοντινή οικογένεια. Παθαίνουν και μια εξάρτηση με τη μάνα που μας συμφέρει :wink: (ως μάνες, και όχι ως νύφες!!)


rm2dp2.png lgEnp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας,

Μόλις έκανα την εγγραφή μου. Χαίρομαι πάρα πολύ που μπαίνω στην παρέα σας! Είμαι μία αγχωμένη μαμά!!! έχω ένα μωράκι περίπου 5μιση μηνών και η αλήθεια είναι ότι έχω συνεχώς πολλές απορίες στις οποίες ελπίζω να βρω βοήθεια από εσας. Απ' ότι καταλαβαίνω περισσότερο από οτιδήποτε άλλο βοηθάει η πείρα και η ανταλλαγή απόψεων οπότε θα ήθελα τη γνώμη σας για τις κρέμες βανίλια-ρυζαλευρο. Ξεκίνησα πριν από 10 ημέρες με την Nestle που δεν έχει ζάχαρη αλλά δεν την πολυτρώει η μικρή. Συνέχισα με ΝΟΥΝΟΥ και τα πάει πολύ καλύτερα. είπα να ξαναδοκιμάσω Nestle αλλά πάλι δεν την καλοτρώει (με το ζόρι και με κλάματα!). Είναι τόσο σοβαρό να μην έχει ζάχαρη η κρέμα? Η παιδίατρος δεν μου ανεφερε καθόλου το θέμα της ζάχαρης. μου είπε να δώσω όποια κρέμα θέλω. Εσεις τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Μόλις έκανα την εγγραφή μου. Χαίρομαι πάρα πολύ που μπαίνω στην παρέα σας! Είμαι μία αγχωμένη μαμά!!! έχω ένα μωράκι περίπου 5μιση μηνών και η αλήθεια είναι ότι έχω συνεχώς πολλές απορίες στις οποίες ελπίζω να βρω βοήθεια από εσας. Απ' ότι καταλαβαίνω περισσότερο από οτιδήποτε άλλο βοηθάει η πείρα και η ανταλλαγή απόψεων οπότε θα ήθελα τη γνώμη σας για τις κρέμες βανίλια-ρυζαλευρο. Ξεκίνησα πριν από 10 ημέρες με την Nestle που δεν έχει ζάχαρη αλλά δεν την πολυτρώει η μικρή. Συνέχισα με ΝΟΥΝΟΥ και τα πάει πολύ καλύτερα. είπα να ξαναδοκιμάσω Nestle αλλά πάλι δεν την καλοτρώει (με το ζόρι και με κλάματα!). Είναι τόσο σοβαρό να μην έχει ζάχαρη η κρέμα? Η παιδίατρος δεν μου ανεφερε καθόλου το θέμα της ζάχαρης. μου είπε να δώσω όποια κρέμα θέλω. Εσεις τι λέτε?

γεια σου momo.

να χαιρεσαι το μωρακι σου!

και γω ετσι ημουν με το πρωτο μου παιδι πολυ αγχωμενη αλλα με τον καιρο ξεπεραστηκαν.και γω ΝΟΥΝΟΥ δινω και στα 2 μου παιδια,οτι αλλες και να δοκιμασα δεν ετρωγαν!

και σιγα,τι θα παθει αν φαει ζαχαρη?και ποσο ζαχαρη εχει η κρεμα?ελεος οχι και ετσι,τι θα φανε τα μωρα?χορτα?γιατι οι αλλες κρεμες ετσι ειναι γευστικα!

και μην περιμενεις να φαει αμεσως ολοκληρο πιατο,σιγα σιγα μεχρι να την συνηθισει!αυτη ειναι η εμπειρια και η γνωμη μου!


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από 'δω!

Δεν θυμάμαι αν έχω ξαναγράψει. Δεν ήξερα ότι έχει τέτοιο τόπικ για πρώτο ποστ :D, οπότε με συγχωρείτε που καθυστέρησα να χαιρετήσω κι εδώ.

Μαρία από Θεσσαλονίκη, μ' ένα διαολάκι 15 μηνών :D.

Ε, είμαι αρκετά κουρασμένη.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα otis,

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Μάλλον θα ακούσω τη συμβουλή σου και θα δώσω ΝΟΥΝΟΥ που δίχνει να αρέσει καλύτερα στη μικρή.

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

γεια σου momo.

να χαιρεσαι το μωρακι σου!

και γω ετσι ημουν με το πρωτο μου παιδι πολυ αγχωμενη αλλα με τον καιρο ξεπεραστηκαν.και γω ΝΟΥΝΟΥ δινω και στα 2 μου παιδια,οτι αλλες και να δοκιμασα δεν ετρωγαν!

και σιγα,τι θα παθει αν φαει ζαχαρη?και ποσο ζαχαρη εχει η κρεμα?ελεος οχι και ετσι,τι θα φανε τα μωρα?χορτα?γιατι οι αλλες κρεμες ετσι ειναι γευστικα!

και μην περιμενεις να φαει αμεσως ολοκληρο πιατο,σιγα σιγα μεχρι να την συνηθισει!αυτη ειναι η εμπειρια και η γνωμη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...