Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Θα απατούσατε ή έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύζυγο σας???


manoulina

Θα απατούσατε ή έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφο σας?  

142

  1. 1. Θα απατούσατε ή έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφο σας?

    • Ναι, θα τον/την απατούσα
      7
    • Όχι, δεν θα τον/την απατούσα
      81
    • Ναι, τον/την έχω απατήσει
      15
    • Όχι, δεν τον/την έχω απατήσει
      38


Recommended Posts

Επίσης θα ήθελα να τονίσω ότι η ψηφοφορία μιλάει για παντρεμένο ζευγάρι έτσι;;

Γιατί αν ανατρέξω στα φοιτητικά μου χρόνια δεν θα πω ότι δεν έχω απατήσει.

Όμως ήμουν μονο 19 σε μια σχέση στα τελειώματα και γνώρισα κάποιον άλλον.

Δεν είναι δικαιολογία γιατί η προηγούμενη σχέση μου δεν είχε τελειώσει κι εγώ άρχισα μια νέα.

ΟΜΩΣ είδα ότι όλο αυτό δεν μου ταίριαζε καθόλου και φρόντισα να διακόψω την πρώτη και να συνεχίσω τη 2η.

Τώρα όταν μιλάμε για γάμο είναι τελείως διαφορετικά τα πράγματα πιστεύω..

Έχεις σκεφτεί και πάρει την απόφαση να είσαι μαζί με τον άνθρωπο αυτό και στα καλά και στα άσχημα και σίγουρα δεν είσαι 19..

Τι να πω βρε κορίτσια δεν θέλω να λέω και μεγάλα λόγια γιατί ποτέ δεν ξέρεις η μοίρα τι σου επιφυλάσσει, αλλά προς το παρόν είμαι κάθετη..τον αντρούλη μου και τα μάτια μου!!


 

569129i0tzap526i.gif "Φεγγοβολάς βλαστάρι μου, στ' όνειρο ταξιδεύεις

τους γαλαξίες τριγυρνάς και το Θεό γυρεύεις"

my little angel 10/5/12

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι, για παντρεμένο ζευγάρι είναι το ερώτημα.

Εεεε τι για σχέσεις παιδιάστικες να το πω έτσι... δεν έχει νόημα. Κι εγώ. Όλους μου τους πρώην (3 δηλαδή) τους είχα απατήσει όλους. Κυρίως τον κάθε ένα με τον επόμενο......

Τον άντρα μου βέβαια δεν τον απάτησα ποτέ, και πιστέυω οτι δεν θα τον απατούσα απο ηθικής πλευράς, και θρησκευτικής. Θεωρώ το γάμο πολύ Ιερό Μυστήριο για να τον χαλάσω. Απο τις μεγαλύτερες αμαρτίες. Τώρα, όπως είπε και μια κοπέλα πιο πριν, αν αύριο αλλάξω μυαλά....δεν ξέρω τι θα κάνω. Αλλά με τα τωρινά, είμαι μια χάρα.....

Πάντως δεν βρήσκω λόγω να κατακρίνουμε κάποια που έχει απατήσει, γιατί ο καθένας έχει την άποψη του για τον εαυτό του, και κριτές δεν είμαστε κανενός. Ισα ίσα.....εγώ θα είχα πολλές απορίες να μου λύσει....


bV53p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ θα μπορούσα να το κάνω..

Κ ιδίως one night stand..Αν μου έλειπε το σεξ θα φρόντιζα να ανανεώσω τη σχέση μου κ να πάρει πάλι τα πάνω του ο συγκεκριμένος τομέας κ όχι να το έψαχνα αλλού κ δε δέχομαι δικαιολογίες σε αυτό του στυλ ήθελα να νιώσω επιθυμητή κτλ.

Ούτε παράλληλη σχέση θα μπορούσα να κάνω,τουλάχιστον τώρα μου φαίνεται αδιανόητο αλλά δε θέλω να πω μεγάλα λόγια,εξάλλου πόσο νομίζουμε ότι ξέρουμε τον εαυτό μας?

Μπορώ να πω με σιγουριά πως με τπτ δε θα το έκανα τώρα..Τώρα που βάλαμε κ μπρος για παιδάκι..πως θα μπορούσα να τα προλάβω όλα? :-P

Θα ήθελα κ εγώ να γράψουν οι κοπέλες που απάντησαν πως έχουν απατήσει.Ετσι για να ακουστεί μια διαφορετική άποψη χωρίς να τις κατακρίνουμε.


FbCnp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην ψηφοφορία φαίνεται πως κάποια κοπελα απάντησε πως έχει απατησει.

Δεν το έχει σχολιάει όμως..


 

569129i0tzap526i.gif "Φεγγοβολάς βλαστάρι μου, στ' όνειρο ταξιδεύεις

τους γαλαξίες τριγυρνάς και το Θεό γυρεύεις"

my little angel 10/5/12

Link to comment
Share on other sites

nomizo οτι απο την στιγμη που δισταζει η κοπελα που απατησε τον συζηγο της να μιλησει στο απροσωπο κοσμο του ιντερνετ τοτε εχει μεγαλες ενοχες,η δεν εχει ξεκαθαρισει την φαση που περναει η περασε.πραγματικα περα απο ταα κ.πλαισια και σταθμα του στατους κβο μας θα ηθελα να μας πει την ιστορια της και να κανουμε διαλογο ως προς τους λογους της κινησης αυτης.να πω και το αλλο αν βρεθει ενας αντρας που σας αρεσε σε καποια φαση της ζωης σας δεν σκεφτηκατε κοριτσια καποια στιγμη πχ οτι σας μιλαει γλυκα η σας φιλαει?και δεν ρωτω τις νιοπαντρες δεν πιανεστε αλλα τις κοπελες με πολλα χρονια γαμου στην πλατη τους.εγω πχ.πριν χρονια που η δουλεια μου ηταν με παρα πολυ κοσμο και ειχα τα ''τυχερα μου''θυμαμε εναν ιταλο κουκλο που μου εκανε προταση για φαγητο την οποια φυσικα αρνηθηκα αλλα τον ειδα εκεινες τις μερες ερωτικα.για πειτε τι σκεφτεστε?


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχχαα αν εχεις κατι ζουμερο να πεις πες χαχαχαχα

Χαχαχα Εντάξει τότε!Δε ξέρω κατά πόσο 2 φιλάκια είναι 'κάτι ζουμερό' αλλά ίσως γίνει αν προσθέσω ότι δώθηκαν με 2 διαφορετικούς :P

Βασικά να εξηγήσω.Με τον δικό μου είμαστε συνομήλικοι,μόλις γίναμε 28 κ υπήρξε διάστημα που είμασταν μια πάνω μια κάτω.

Σαν άντρας είναι αρκετά ανώριμος(γιαυτό ποτέ σχέση με μικρότερο ή έστω συνομήλικο:P)κ μου φέρθηκε άσχημα λόγω της ανωριμότητάς του.Τώρα έχουν φτιάξει τα πράγματα αλλά κάποτε είχαμε φτάσει να είμαστε σε 2 στρατόπεδα κ λόγω της ηλίθιας της μάνας του.

Δε με καταλάβαινε κ είχα αρχίσει να έχω αμφιβολίες αν με ήθελε.Σε 2 περιπτώσεις ενέδωσα με ένα φιλί.Είχα τεράστιες ενοχές μετά κ δε το ξανάκανα.Ούτε λόγος φυσικά για κάτι παραπάνω.

Επίσης να αναφέρω ότι πίστευα ότι με είχε απατήσει...Πράγμα που αποδείχτηκε λάθος αργότερα..Αισθανόμουν πολύ μόνη εκείνες τις μέρες κ όπως τις ταινίες,καταλαβαίνετε..Τότε τον 'απάτησα' με αυτό τον τρόπο.

Δε το συνιστώ πάντως.Πέρα από τις ενοχές,δε κερδίζεις τπτ αφού η κατάσταση με τον άντρα σου παραμένει η ίδια οπότε δεν υπάρχει νόημα..

Κ όσο για το σεξ,το έχω σκεφτεί να τον απατήσω τότε που σας λέω αλλά δε θα μπορούσα καθόλου να λειτουργήσω..Γιαυτό είμαι 100% σίγουρη.

Από τότε το μάθημα που πήρα είναι να προσπαθώ για τη σχέση μου κ αν δε μ'αρέσει να φύγω,τόσο απλά.


FbCnp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γατουλα οκ.αψογη ηθελες να πεις τις εμπειριες σου τις ειπες και ευχαριστουμε για το πορισμα των εμπειριων σου.να σου πω οι σχεση ειναι ενας συνεχεις αγωνας δεν πρεπει και δεν τελιωνει ποτε.αν αφεθεις εχεις χασει και το παιχνιδι οσο για την ανωριμοτητα ξερω γω!!!εμενα με περνα 5 χρ.και παλι ανωριμος ειναι παντα,που οταν παντρευτηκαμε εγω στα 20 και αυτος στα 25 γμστ.απλα οταν ζεις με εμναν ανθρωπο πολλα χρονια καπου μπορει να χαθειτε σε καποιο σταυροδρομι.γτ τα υπολοιπα κοριτσακια δεν μας λενε καποια ενδομυχη σκεψη τους με καποιον αλλο αντρα αντε να ακουμε.μανουλινα ωραιο θεμα και βλεπεις ημαστε κοσμιες και το θεμα ψιλοκυλα.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

γατουλα οκ.αψογη ηθελες να πεις τις εμπειριες σου τις ειπες και ευχαριστουμε για το πορισμα των εμπειριων σου.να σου πω οι σχεση ειναι ενας συνεχεις αγωνας δεν πρεπει και δεν τελιωνει ποτε.αν αφεθεις εχεις χασει και το παιχνιδι οσο για την ανωριμοτητα ξερω γω!!!εμενα με περνα 5 χρ.και παλι ανωριμος ειναι παντα,που οταν παντρευτηκαμε εγω στα 20 και αυτος στα 25 γμστ.απλα οταν ζεις με εμναν ανθρωπο πολλα χρονια καπου μπορει να χαθειτε σε καποιο σταυροδρομι.γτ τα υπολοιπα κοριτσακια δεν μας λενε καποια ενδομυχη σκεψη τους με καποιον αλλο αντρα αντε να ακουμε.μανουλινα ωραιο θεμα και βλεπεις ημαστε κοσμιες και το θεμα ψιλοκυλα.

Αυτό ακριβώς είναι.Η σχέση θέλει συνέχεια δουλειά για να κρατιέται σε ένα καλό επίπεδο.Κ η δική μας πέρασε από 40 κύματα γιατί τα πρώτα 3 χρόνια τα περάσαμε από απόσταση Αθήνα-Θεσσαλονίκη κ με αρκετή προσπάθεια τη φτάσαμε εδώ.

Το περίεργο είναι πως όσο ήμασταν από απόσταση ούτε λόγος να σκεφτώ κάποιον άλλον να τον απατήσω.Τα προβλήματα άρχισαν 3 μήνες πριν συζήσουμε.Τότε που άρχισε τις ανωριμότητες δλδ.. Δε τις έκοψε αλλά είναι σε καλό δρόμο.


FbCnp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

εγω εχω απατησει πολλες φορες τον συζυγο...

-καμια 20αρια φορες με τον κολιν φαρελ

-ειχα και πολυχρονο παραλληλο δεσμο με τον τζονυ (τι, 'ποιον τζονυ??????' ελααααααα!!!!)

-κατι φασεις με τον τυπο που εκανε τον εκτορα, στη 'τροια' ξεχναω-τ ονομα του-τωρα

-ενα ουαν ναιτ σταντ με τον ρασελ κροου..

ξεχναω κανεναν?

παντως, το κοβω απο τη ριζα οτι και ο δικος μου, εχει ψησει την αντζελινα στο παρελθον και την μονικα μπελουτσι...

μολις μας παρει ο υπνος....... αρχιζουν τα οργια!


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...