Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Εγώ πάντως τα πονακια στην κοιλιά τα εχω για καλό,ίσως είναι πόνος εμφύτευσης και τραβιουνται οι σύνδεσμοι της μήτρας 

      Ναι ενώ δεν είχα έχω τώρα το απόγευμα πόνους δ ξέρω εάν είναι κοιλιά μέση η πόδια .. δ ξέρω ενώ ήμουν πολύ καλα σήμερα ξέφυγα κ βλέπω παντού φαντάσματα .. δηλαδή ακόμα κ εμένα την ίδια κούρασα 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Να 'μαι κι εγώ! Καλέ πόσα γράψατε;

Τζινάκι μου μπράβο σας που έχετε ηρεμήσει και περνάτε τόσο όμορφα στην Κύπρο! Κι εμείς κάνουμε ενέργειες να φύγουμε για Ελβετία! Όπου κι αν πας σίγουρα καλύτερα από εδώ θα είναι! Εσείς τουλάχιστον δεν χρειάστηκε να μάθετε και γλώσσα! Εμείς λίγο με τα γερμανικά θα τα βρούμε μπαστούνια! :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Να ζήσετε κοπέλα μου με τον αντρουλη σου! Σου εύχομαι η επόμενη επέτειός σας να σας βρει με ένα μωράκι στην αγκαλιά σας!

Αχ κορίτσια μου είμαι πολύ στρεσαρισμένη! Λίγο οι ετοιμασίες για Ελβετία λίγο οι ετοιμασίες για τη βάφτιση τα νεύρα μου σμπαράλια! Η μάνα μου θέλει να καλέσω τις αδερφές της γιαγιάς μου και τα αδέρφια του παππού μου, από την άλλη η πεθερά μου θέλει τα ίδια! Τις έβρισα σήμερα πολύ άσχημα και ησύχασα! Όσο για τη χαζή που αυτοπροσκαλέστηκε; Την έκανα ρεζίλι σήμερα! Πήγα στην κουμπάρα μου και ήταν κι αυτή εκεί! Της έδωσα το προσκλητήριο και της λέω θα είναι μεγάλη μου χαρά αν έρθεις! Μου απαντάει: Φυσικά και θα έρθω! Το τραπέζι που θα το κάνετε; (Ήμουν προετοιμασμένη για κάτι τέτοιο) Της απαντάω πως το τραπέζι θα είναι σε στενό οικογενειακό κύκλο! Δεν θα έχω κόσμο! Λέει αυτή αν πρόκειται για τα λεφτά δεν θέλω να σε φέρω σε δυσκολη θέση οικονομικά θα πληρώσω εγώ ότι φάω! Εεεεεεε δεν σας λέω τίποτε άλλο! Άστραψα και βρόντηξα! Καλά μωρή της λέω και δεν σε θέλω και θα με προσβάλλεις από πάνω; Δεν τσιγγουνεύομαι τα 12 ευρώ που θα πληρώσω για να φας απλά δεν θέλω να μου επιβάλλεις με το ζόρι την παρουσία σου στη βάφτιση του παιδιού μου! Θέλεις να έρθεις στη βάφτιση; Να έρθεις αλλά στο τραπέζι είσαι ανεπιθύμητη! Δεν άντεξα βρε κορίτσια ξέσπασα! Ημουν αρπαγμένη από μάνα και πεθερά και την πλήρωσε αυτή!

καλα κ αυτη τη πεισμα ειναι αυτο που εχει?? ελεος! εγω θα ντρεπομουν!!!!!

καλα της ειπες παντως!!!!:P;);)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φιλεναδούλες μου, ήρθε η γιατρός μας και εξέτασε τη μπουμπού μας! Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί δοξα το Θεό όλα είναι όπως πρέπει!!! Πήραμε 1 κιλό σε λιγότερο από μήνα κατά 3 μέρες!!! :P Ειμαστε 4070 και 54 ποντους! χιχιχι Το γαλατάκι της μαμάς μας φτάνει και μας μεγαλώνει μια χαρά! Οπότε συνεχίζουμε έτσι και το παρακολουθουμε φυσικα καθε βδομάδα. :rolleyes:

Μας είπε επίσης οτι το ζητούμενο είναι να παίρνει το μωρό 750 με 900 γρ. το μήνα και το παραπανω φυσικα ειναι καλοδεχουμενο. Αν παρει μια βδομαδα λιγο παραπάνω και την αλλη λιγοτερο δεν υπαρχει προβλημα... :rolleyes: Αρχες Ιουλιου κανουμε το πρωτο μας εξαπλο εμβόλιο!! :shock: Ελπιζω να υπαρχει στα φαρμακεια γιατι δεν τα βλέπω καλα τα πραγματα μετα τις εκλογες... :? Βαζω και μερικες φωτο της μικρης μου εδω να δειτε γιατι στο facebook δε θελω να βαλω ακομη τουλαχιστον.. :| (Η νεκροκεφαλη στις φωτο ειναι του αντρα μου...)

http://imageshack.us/photo/my-images/825/dsc02107df.jpg/

καλα ε δεν εχω λόγια! ειναι σκετη γλυκα!!!!!δεν ειναι τελεια αισθηση να κοιμαται στον ωμο????:P:p:p περασαμε πολλες ωρες ετσι!!!! κοιτα να το ευχαρηστηθεις!!!!! τελεια τα νεα σας!!!!!!! μπραβοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!:D:D:D

κ αυτο που σου ειπε για το επιθυμητο βαρος δεν ειναι στανταρ!! μην αγχωθεις αν δεν βαλει οσα σου ειπε!!!! οσο ειναι μες στις καμπυλες αναπτυξης ολα καλα!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ε δεν εχω λόγια! ειναι σκετη γλυκα!!!!!δεν ειναι τελεια αισθηση να κοιμαται στον ωμο????:P:p:p περασαμε πολλες ωρες ετσι!!!! κοιτα να το ευχαρηστηθεις!!!!! τελεια τα νεα σας!!!!!!! μπραβοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!:D:D:D

κ αυτο που σου ειπε για το επιθυμητο βαρος δεν ειναι στανταρ!! μην αγχωθεις αν δεν βαλει οσα σου ειπε!!!! οσο ειναι μες στις καμπυλες αναπτυξης ολα καλα!!!!!!!

Ευχαριστουμε πολυ αναστασακι για τα καλα σου λογια!! :P Κι ο δικος σου.... τρελα ειναι!!!! χιχιχι Ο γλυκας αραλικας ειναι!!! :D

Ναι, δε θα αγχωθω....θα κοιταω τις καμπυλες!

Τελεια η αισθηση να κοιμαται στον ωμο και μου κανει και γκριματσουλες πολλες!!!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδούλες μου, ήρθε η γιατρός μας και εξέτασε τη μπουμπού μας! Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί δοξα το Θεό όλα είναι όπως πρέπει!!! Πήραμε 1 κιλό σε λιγότερο από μήνα κατά 3 μέρες!!! :P Ειμαστε 4070 και 54 ποντους! χιχιχι Το γαλατάκι της μαμάς μας φτάνει και μας μεγαλώνει μια χαρά! Οπότε συνεχίζουμε έτσι και το παρακολουθουμε φυσικα καθε βδομάδα. :rolleyes:

Μας είπε επίσης οτι το ζητούμενο είναι να παίρνει το μωρό 750 με 900 γρ. το μήνα και το παραπανω φυσικα ειναι καλοδεχουμενο. Αν παρει μια βδομαδα λιγο παραπάνω και την αλλη λιγοτερο δεν υπαρχει προβλημα... :rolleyes: Αρχες Ιουλιου κανουμε το πρωτο μας εξαπλο εμβόλιο!! :shock: Ελπιζω να υπαρχει στα φαρμακεια γιατι δεν τα βλέπω καλα τα πραγματα μετα τις εκλογες... :? Βαζω και μερικες φωτο της μικρης μου εδω να δειτε γιατι στο facebook δε θελω να βαλω ακομη τουλαχιστον.. :| (Η νεκροκεφαλη στις φωτο ειναι του αντρα μου...)

http://imageshack.us/photo/my-images/825/dsc02107df.jpg/

Ελενακι μου πολύ ωραία τα νέα σας! Καλα η μπέμπα είναι μια θεά! Τι κουκλάκι όμορφο είναι! Φτου φτου! Η φατσούλα της είναι σκετη γλύκα!;-(

Έχω μια κούραση σήμερα κορίτσια! Με πονάνε κ,τα πόδια μου,..σαν να αλλάζει ο καιρός πάλι!:-(


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξαναηρθα!!! Κορίτσια ώρες ώρες μου λείπει τόσο πολύ η εγκυμοσύνη..ειδικά τώρα τελευταία...τι έχω πάθει...εσείς σε τι κατάσταση είστε..είναι κάποιες στιγμές ποτ με πιάνει πολύ,έντονα..άλες πάλι είμαι καλα κ προσγειωμένη ότι ίσως κ να μην υο ξαναζήσΩ( παρόλο που λέω ότι αυτό ακόμα δε μπορώ να υο χωνέψω) ουφφ..αυτά! Είπα να σας υο πω!!

Ρανιουκο μου σήμερα σε σκεφτόμουν..που είσαι? Είσαι πεσμένη ψυχολογικά :-( μπες να μιλήσουμε!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ξαναηρθα!!! Κορίτσια ώρες ώρες μου λείπει τόσο πολύ η εγκυμοσύνη..ειδικά τώρα τελευταία...τι έχω πάθει...εσείς σε τι κατάσταση είστε..είναι κάποιες στιγμές ποτ με πιάνει πολύ,έντονα..άλες πάλι είμαι καλα κ προσγειωμένη ότι ίσως κ να μην υο ξαναζήσΩ( παρόλο που λέω ότι αυτό ακόμα δε μπορώ να υο χωνέψω) ουφφ..αυτά! Είπα να σας υο πω!!

Ρανιουκο μου σήμερα σε σκεφτόμουν..που είσαι? Είσαι πεσμένη ψυχολογικά :-( μπες να μιλήσουμε!

Λενακι μου, ευχαριστω πολυ!!! Εχει πλακα η μπεμπουλα μου! χιχιχι :P

Σου λειπει η εγκυμοσυνη,ε;; Εγω δεν ξερω να σου πω γιατι το εχω πολυ προσφατο... Παντως δε νομιζω να μου λειψει η εγκυμοσυνη γιατι αγχωνομαι εγω με αυτα... Παντα ηθελα παιδακια..μωρακια..τρελαινομουνα! Αλλα η εγκυμοσυνη για μενα ηταν αναγκαια αλλα οχι ευχαριστη διαδικασια! Αγχωνομαι για το πώς θα πάνε τα πραγματα με εμενα και με το μωρο, με πειραζαν και οι περιορισμοι, η προσοχη που πρεπει να δειχνεις στο καθετι... Ειμαι πολυ καλυτερα τωρα με το μωρακι μου αγκαλιτσα παρα με εκεινο στην κοιλιτσα... :rolleyes:

Βεβαια τωρα που περασε θυμαμαι τις φορες που κλωτσουσε με νοσταλγια...


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ξαναηρθα!!! Κορίτσια ώρες ώρες μου λείπει τόσο πολύ η εγκυμοσύνη..ειδικά τώρα τελευταία...τι έχω πάθει...εσείς σε τι κατάσταση είστε..είναι κάποιες στιγμές ποτ με πιάνει πολύ,έντονα..άλες πάλι είμαι καλα κ προσγειωμένη ότι ίσως κ να μην υο ξαναζήσΩ( παρόλο που λέω ότι αυτό ακόμα δε μπορώ να υο χωνέψω) ουφφ..αυτά! Είπα να σας υο πω!!

Ρανιουκο μου σήμερα σε σκεφτόμουν..που είσαι? Είσαι πεσμένη ψυχολογικά :-( μπες να μιλήσουμε!

λενακι μου, μακαρι να σου ερθει αμεσως μολις το θελησετε!!!:P:p αλλα μη νιωθεις ετσι!! κοιτα να χαρεις τωρα κ το μωρακι σου!!!!! ακομα ειναι πολυ μικρουλη!!!! κ θα ερθει κ το αλλο!!!;);););)

εγω συμφωνω με την πεταλουδιτσα γιατι σε ολη μου την εγκυμοσυνη σχεδον ημουν πολυ περιορισμενη λογω των υσπασεων!:rolleyes::rolleyes::rolleyes: μακαρι την επόμενη φορα να μην ειναι ετσι, γιατι εχω τον μπεμπακο μου κ πρεπει να τον φροντιζω!!!:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα κοριτσάκια μου!:-)

Είμαστε ξύπνιοι από της 6 παρά :-(

Αλλάξαμε πρόγραμμα μου φαίνεται!!?:-(

Μου ξύπνησε αρκετές φορές κ τη νύχτα!!

Έχετε δίκιο κορίτσια! Κ γω ξέρω ότι δεν είναι η κατάλληλη στιγμή τώρα για ένα τρίτο παιδάκι..θα ήταν άδικο κ για τον μικρούλη μου αλά κ για τον μιχαλάκη δε θα μπορούσα να είμαι πολύ κοντά τους γιατί όσο να ναι θέλει προσοχή! Παρολαυτα μου λείπει πολύ!:wink:

Πάλι γκρίνια έχει ο μικρός..αχ τα δοντάκια ια είναι!:-(

Δεν θέλει να κάθεται κ στο καρεκλάκι!! Με το που πάω να υο καθήσω ξέρετε τι κάνει..λυγίζει ποδαράκια κ αντιστέκεται! Χαχαχαχα απίστευτο? Με τίποτα ΔΣ μπορείς να τον βάλεις..πάω..Φιλάκια


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπούλες μου! Τι κάνετε; Εγώ ψιλοσκατά! Μάλλον επειδή περιμένη την καταραμένη να κατέβει έχω τα ψυχολογικά μου! Πολύ άγχος βρε κορίτσια μου! Για όλα! Ευτυχώς είναι το παιδάκι μου καλά και όταν με βλέπει και μου κάνει χαρούλες λιώνω και τα ξεχνάω όλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λενακι μου, ευχαριστω πολυ!!! Εχει πλακα η μπεμπουλα μου! χιχιχι :P

Σου λειπει η εγκυμοσυνη,ε;; Εγω δεν ξερω να σου πω γιατι το εχω πολυ προσφατο... Παντως δε νομιζω να μου λειψει η εγκυμοσυνη γιατι αγχωνομαι εγω με αυτα... Παντα ηθελα παιδακια..μωρακια..τρελαινομουνα! Αλλα η εγκυμοσυνη για μενα ηταν αναγκαια αλλα οχι ευχαριστη διαδικασια! Αγχωνομαι για το πώς θα πάνε τα πραγματα με εμενα και με το μωρο, με πειραζαν και οι περιορισμοι, η προσοχη που πρεπει να δειχνεις στο καθετι... Ειμαι πολυ καλυτερα τωρα με το μωρακι μου αγκαλιτσα παρα με εκεινο στην κοιλιτσα... :rolleyes:

Βεβαια τωρα που περασε θυμαμαι τις φορες που κλωτσουσε με νοσταλγια...

Κοριτσάκι μου κούκλα η μικρή πεταλουδίτσα μας! Να είναι πάντα γερό το κοριτσάκι σας κι εσείς βέβαια για να τη χαίρεστε! Πάντως κι εμένα μου λείπει η εγκυμοσύνη! Αν δεν είχα καισαρική σίγουρα θα έβαζα μπροστά για 2ο παιδάκι! Αχ να μας έχει ο Θεός καλά και θα έρθουν κι άλλα παιδάκια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε????

Εμεις ξυπνησαμε στις 7 παρα....ειχε κανει κακα και μαλλον σφιγγοταν και ξυπνησε! Τα πρωινα μου κανει σκληρα κακακια σαν της κατσικας οπως μου τα εχει περιγραψει η παιδιατρος αλλα ολη την υπολοιπη μερα που κανει κανα 2-3 φορες ακομα ειναι μια χαρα! Μαλλον θα ειναι απο την μπανανα που του βαζω πλεον στην φρουτοκρεμα...κανει λιγο δυσκοιλιοτητα η μπανανα...τεσπα! Δεν σας ειπα..απο τοτε που γυρισαμε απο τα Γιαννενα τον βαλαμε πλεον στο δωματιο του και κοιμαται στην κουνια του! Μια χαρα κοιμαται και συνηθισε αμεσως το καμαρι μου! Ξυπναει μονο αν δει οτι δεν εχει την πιπιλα του αλλα κατα τ'αλλα κοιμαται ολο το βραδυ!

Ελενιτσα μου τι ομορφο μωρο ειναι αυτο???? Κουκλι ζωγραφιστο ειναι καλε θα την φαωωωωωω.....ειλικρινα ειναι πολυ ομορφη! Γερη να ειναι! Μια χαρα τα νεα σας τελεια μπορω να πω...και μενα τον πρωτο μηνα πηρε 1 κιλο και 200 γραμμαρια το καμαρι μου....ο θηλασμος τον πρωτο μηνα λειτουργησε σουπερ...μετα αρχισε να μην παιρνει το επιθυμητο....ευχομαι να συνεχισετε ετσι τοσο καλα και να την θηλασεις οσο εσυ πιστευεις οτι θελεις! Πολυ χαρηκα μετα νεα σας...εχω αχτι που δεν θηλασα οσο ηθελα και οταν βλεπω εσας που πατε μια χαρα χαιρομαι τοσο πολυ λες και θηλαζω εγω ακομα...αληθεια το λεω! Φιλακια στα ομορφα πατουσακια της!!!!!

Αναστασακι μου πολυ ωραιο φορεματακι αυτο που σου αρεσει αλλα κι εγω θα συμφωνησω με την μαμα σου! Ειναι πολυ ωραιο να το φορεσεις ενα βραδακι για φαγητο αλλα για βαφτιση δεν θα στο προτινα...σορι αλλα ειναι και θεμα στυλ. Εγω γενικοτερα ντυνομαι πολυ καζουαλ αλλα σε τετοιες περιπτωσεις το θελω το πιο καλο ρουχο!Οχι τουαλετα αλλα ενα φορεμα λιγο πιο καλο θα το ηθελα!Αλλωστε εισαι η μαμα...πρεπει να λαμπεις αυτη την μερα! Οχι οτι δεν θα λαμπεις γιατι εισαι μια κουκλα και με πιτζαμες...βεβαια ειναι και πως εχει φανταστει η καθεμια εκεινη την μερα...τεσπα εσυ ξερεις περισσοτερο τι σου ταιριαζει,απλα ειπα την αποψη μου!

Λενιω μου???? Πρωινη πρωινη σημερα ε? Αλλαξε προγραμμα ο μπεμπακος? Θα τα εχουμε αυτα μωρε...τωρα που κανει και ζεστη δεν μπορουν και να κοιμηθουν καλα! Εμενα συνεχεια ιδρωμενος ειναι ειτε κοιμαται ειτε οχι...βλεπω και κατι μυξουλες απο το βραδυ και μαλλον θα την εχει αρπαξει...ουφφφφ...μακαρι να μη μου αρρωστησει!!! Οσον αφορα την εγκυμοσυνη εγω ειμαι ποτε ετσι ποτε αλλιως! Μια λεω ποσο θα ηθελα να ξαναεμενα εγκυος και μετα σκεφτομαι οτι ο μπεμπης θα ειναι πολυ μικρος ετσι και μεινω τωρα και βοηθεια δεν εχω οποτε το παιρνω λιγο αλλιως...οτι μου λειπει η κοιλιτσα μου μου λειπει δεν το συζητω...αλλα μολις το σκεφτομαι προσπαθω να το ξεχναω....ειναι και το οικονομικο στην μεση...δεν σας ειπα το ξεχασα! Του Αγ.Κωνσταντινου και της Αγ.Ελενης γιορταζε και η μαια μου.Την πηρα τηλ.για τα χρονια πολλα και μου ειπε να μην αργησω να βαλω μπρος για 2ο...να τα κανω κοντα κοντα να μην εχουν μεγαλη διαφορα ηλικιας και εκτος αυτου μεγαλωνουμε κι εμεις και μετα ειναι πιο δυσκολο....της ειπα λοιπον οτι για να μεινω εγκυος θα πρεπει να αναλαβει την γεννα μου στο σπιτι γιατι δεν υπαρχει περιπτωση να βρουμε λεφτα για γιατρο και νοσοκομειο ετσι οπως τα εχουν κανει τα πραγματα οι αχρηστοι πολιτικοι μας! Μου ειπε να βρω εναν γιατρο απλα να με παρακολουθει στην εγκυμοσυνη εδω στην πολη μου και οταν ειναι να γεννησω θα ερθει σπιτι να με ξεγεννησει....ετσι γεννησε μια φιλη μου πριν 3 μηνες...δεν την εχω ρωτησει λεπτομεριες για να δω πως εγινε αλλα καποια στιγμη θα την ρωτησω και θα σας πω! Παντως αν εχω και στο 2ο την ιδια εγκυμοσυνη και την ιδια γεννα μια χαρα θα ειναι να γεννησω στο σπιτι....τωρα θα μου πειτε που θα το ξερω για την γεννα....αλλα οπως ειδατε αλλαξα γιατρο στον 8ο μηνα μπαινοντας στον 9ο και γεννησα σε δημοσιο την τελευταια στιγμη....δεν μασαω...το μονο που θελω ειναι να ειμαι σιγουρη οτι αν συμβει το οτιδηποτε θα μπορεσω αμεσα να μεταφερθω στο νοσοκομειο...αυτα! Ειναι λιγο φοβιστικο βεβαια αλλα ειπαμε...ολα ειναι θεμα ψυχολογιας και μυαλου!

Ρανια που εισαι καμαρι? Τι κανει η μικρη μπιζουδενια μας???? Πως παει με το φαρμακακι????? Μπες καλε να μας πεις κανενα νεακι!!!!!!

Ιωαννακι μου τι κανεις???? Πιεσμενη σε διαβασα...καλα αυτη η ανεκδιηγητη δεν ντρεπεται λιγακι που θελει ντε και καλα να ερθει στο τραπεζι? Και λιγα της ειπες...το ευχαριστηθηκα ομως μπραβο σου! Ακου εκει κατι πραγματα ρε φιλε...οσον αφορα παντως τι προσθηκες των καλεσμενων εμενα με νευριαζουν αυτα....ασε που οι δικοι μας ξερουν οτι αν πουμε κατι ειναι νομος και δεν εχουν απαιτησεις για εξτρα καλεσματα...ειδικα για βαφτιση δεν σηκωνω κουβεντα! Αλλωστε ενας λογος που δεν θελω να καλεσω κοσμο περαν του οικονομικου ειναι οτι καποιοι δεν μας εχουν παρει καν τηλεφωνο να μας ευχηθουν για τον μπεμπη...θα τους καλεσω και στην βαφτιση? Εδω εχει παει καλοκαιρι και δεν εχουν ερθει σπιτι να τον δουν...ενταξει εγω εδω δεν εχω συγγενεις γιατι ειναι ολοι στην Αρτα αλλα ο αντρας μου τους εχει ολους εδω....περα απο 3 ζευγαρια που ειναι κουμπαροι μας, 2 ζευγαρια φιλοι μας και η Ρενα δεν εχει ερθει κανενας αλλος απο σοϊ να τον δει...στην βαφτιση της ανηψιας τον ειδαν δηλαδη μετα απο 5μιση μηνες....ρε ουστ! Ο αντρας μου βαζει μπροστα το οικονομικο και του εχω πει οτι κι εμεις ποτε δεν ειχαμε τα τρελα λεφτα αλλα παιρναμε κατι φθηνο και πηγαιναμε σε μωρα για τι ευχες απο κοντα! Τεσπα...

Οι υπολοιπες που εισαστε καλε?????

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλλεναδιτσες μου!

λενακι ειχαμε ξυπνηματα ε?? απο τα δοντια θα ειναι αφου εχει και γκρινια!! ουφ!! μεχρι ποτε θα ταλειπωρουντε απο τα δοντια??:(:( και εγω τον εβαλα για υπνο απο τις 11 και μεχρι τις 3 μου ξυπνησε 3 φορες και μετα τον ξυπνησα εγω για να φαει στος 8.30 το πρωι!!!!!:shock::shock::shock::shock: και ξανα κοιμηθηκε!!!!

Ιωαννακι τι εχεις????

σας ειπα? εχθες το απογευμα βγηκαμε βολτιτσα με τον μπεμπη παλι και κατσαμε για καφεδακι!:tongue: χεχεχχεχε!! μας κοιτανε λιγο περιεργα που καθομαστε τα 2 μας! (θα λενε αυτη μονη της το μεγαλωνει?) αλλα τι να κανω αφου δουλευει ο αντρας μεχρι αργα?? :rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπούλες μου! Τι κάνετε; Εγώ ψιλοσκατά! Μάλλον επειδή περιμένη την καταραμένη να κατέβει έχω τα ψυχολογικά μου! Πολύ άγχος βρε κορίτσια μου! Για όλα! Ευτυχώς είναι το παιδάκι μου καλά και όταν με βλέπει και μου κάνει χαρούλες λιώνω και τα ξεχνάω όλα!

Καλημερα Ιωαννα μου!

Περιμενεις την παλιοκοκκινη ε??? Εγω τελειωσα αρχες της εβδομαδας αλλα τωρα που το ειπες πρεπει να προσεξω την ημερομηνια που θα κλεισουμε την βαφτιση να μην εχω περιοδο...πω πω το ειχα ξεχασει...εμ δεν την εχω συνηθισει ακομα....14 μηνες ειχε να ερθει! Παλι καλα που το θυμηθηκα!

Οσο για το αγχος δεν υπαρχει και κατι αλλο εκτος απ'αυτο! Μονο τα μωρακια μας μας κανουν χαρουμενες πλεον και να τα εχει ο Θεος καλα!

Ειλικρινα οτι και να εχω το ξεχναω μολις ξυπναει το πρωι και μου σκαει χαμογελο!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλλεναδιτσες μου!

λενακι ειχαμε ξυπνηματα ε?? απο τα δοντια θα ειναι αφου εχει και γκρινια!! ουφ!! μεχρι ποτε θα ταλειπωρουντε απο τα δοντια??:(:( και εγω τον εβαλα για υπνο απο τις 11 και μεχρι τις 3 μου ξυπνησε 3 φορες και μετα τον ξυπνησα εγω για να φαει στος 8.30 το πρωι!!!!!:shock::shock::shock::shock: και ξανα κοιμηθηκε!!!!

Ιωαννακι τι εχεις????

σας ειπα? εχθες το απογευμα βγηκαμε βολτιτσα με τον μπεμπη παλι και κατσαμε για καφεδακι!:tongue: χεχεχχεχε!! μας κοιτανε λιγο περιεργα που καθομαστε τα 2 μας! (θα λενε αυτη μονη της το μεγαλωνει?) αλλα τι να κανω αφου δουλευει ο αντρας μεχρι αργα?? :rolleyes:

Καλημερα Αναστασακι!

Σιγα μην σκασεις που σε κοιτανε περιεργα...δεν πανε να κουρευτουν ολοι? Θα μενεις κλεισμενη στο σπιτι? Αφου ο αντρας σου δουλευει μεχρι αργα τι να κανεις? Μην κολλας καλε.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...