Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλημερα ματινακι μου!!! εχεις δικιο για το φορεμα! το βλεπω και εγω οτι δεν ειναι γι αβαπτιση! αλλα πρεπει να βιαστω!! γιατι θα παμε και στο χωριο για κανα 2 εβδομαδες! ουφ!!:rolleyes::rolleyes:

ο μπεμπακος κοιμαται μια χαρα ε? μπραβο τ καμαρι μας!!!!!:P:p:p

οσο για αυτους που δεν πηραν ουτε τηλ για να ευχηθουν εννοειτε δεν θα τους καλεσω ουτε εγω!!!! αα και οσο για τη γεννα στο σπιτι εγω θα φοβομουν η αληθεια! αλλα οπως ειπες αν ειναι σαν τη δικη σου την 1η μια χαρα θα εισαι! στο ευχομαι να ειναι ετσι φιλεναδα!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα Αναστασακι!

Σιγα μην σκασεις που σε κοιτανε περιεργα...δεν πανε να κουρευτουν ολοι? Θα μενεις κλεισμενη στο σπιτι? Αφου ο αντρας σου δουλευει μεχρι αργα τι να κανεις? Μην κολλας καλε.....

ετσι ειναι!!! εγω γελαω και παιζω μαζι του και του τραγουδαω! χαχαχχαχαχαχα και πινω και freddo μου!!!;););)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι!!! εγω γελαω και παιζω μαζι του και του τραγουδαω! χαχαχχαχαχαχα και πινω και freddo μου!!!;););)

καλημερα κοριτσια!

τελικα δεν εκανα τιποτα εχτες, η μικρη εκλαιγε απο τις 10 μεχρι τις 2! δεν ξερω τι επαθε! τρελλαθηκα κοριτσια, οσο δεν εχει κλαψει 9 μηνες εκλαψε εχτες. ευτυχως σημερα ολα καλα κ θα ξεκινησω τις δουλειες μου! εχω συμμαζεψει κ μαγειρεψα κ γεμιστα.

κοριτσια κ εγω δεν θα καλεσω πολυ κοσμο, αλλα αυτο που μου την δινει ειναι οτι μεσα απο τις παλιες μου συναδελφους που ηρθαν ολες να με δουνε και θα τις καλεσω ειναι κ η "κολλητη" μου που δεν εχει ερθει ουτε στο μαιευτηριο ουτε στο σπιτι να με δει, απλα με παιρνει που κ που τηλεφωνο. αναγκαστηκα θα την καλεσω, αλλα δεν πολυγουσταρω!

αναστασακι μην μασας κ εγω παω πολλες φορες μονη μου!

ιωαννα δεν θα σχολιασω κατι για την κοπελια!!!

ματινακι μου τι κανετε??????????????

λενακι ασε να μεγαλωσει κ ο μπεμπης, να δουμε τι θα γινει κ με τα οικονομικα κ το ξανασυζητατε!!!

πεταλουδιτσα η κουκλα σου ειναι τρελλα!

ρανιααααααααααααααααααααα?????????????????????????????

ποπηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ματινακι μου!!! εχεις δικιο για το φορεμα! το βλεπω και εγω οτι δεν ειναι γι αβαπτιση! αλλα πρεπει να βιαστω!! γιατι θα παμε και στο χωριο για κανα 2 εβδομαδες! ουφ!!:rolleyes::rolleyes:

ο μπεμπακος κοιμαται μια χαρα ε? μπραβο τ καμαρι μας!!!!!:P:p:p

οσο για αυτους που δεν πηραν ουτε τηλ για να ευχηθουν εννοειτε δεν θα τους καλεσω ουτε εγω!!!! αα και οσο για τη γεννα στο σπιτι εγω θα φοβομουν η αληθεια! αλλα οπως ειπες αν ειναι σαν τη δικη σου την 1η μια χαρα θα εισαι! στο ευχομαι να ειναι ετσι φιλεναδα!!!!!!!!

Oποτε πρεπει να διαλεξεις κατι αφου θα λειψετε κιολας!

Ναι μωρε το καμαρι μου...ειναι ευκολο μωρο δεν μας εχει ταλαιπωρησει καθολου!

Παντως για την γεννα στο σπιτι οσον αφορα το μετα ειναι σουπερ...στο σπιτακι σου αγκαλια με το μπεμπακι σου!!!!Τωρα για την διαδικασια της γεννας θα ρωτησω την φιλη μου και θα σας πω....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

τελικα δεν εκανα τιποτα εχτες, η μικρη εκλαιγε απο τις 10 μεχρι τις 2! δεν ξερω τι επαθε! τρελλαθηκα κοριτσια, οσο δεν εχει κλαψει 9 μηνες εκλαψε εχτες. ευτυχως σημερα ολα καλα κ θα ξεκινησω τις δουλειες μου! εχω συμμαζεψει κ μαγειρεψα κ γεμιστα.

κοριτσια κ εγω δεν θα καλεσω πολυ κοσμο, αλλα αυτο που μου την δινει ειναι οτι μεσα απο τις παλιες μου συναδελφους που ηρθαν ολες να με δουνε και θα τις καλεσω ειναι κ η "κολλητη" μου που δεν εχει ερθει ουτε στο μαιευτηριο ουτε στο σπιτι να με δει, απλα με παιρνει που κ που τηλεφωνο. αναγκαστηκα θα την καλεσω, αλλα δεν πολυγουσταρω!

αναστασακι μην μασας κ εγω παω πολλες φορες μονη μου!

ιωαννα δεν θα σχολιασω κατι για την κοπελια!!!

ματινακι μου τι κανετε??????????????

λενακι ασε να μεγαλωσει κ ο μπεμπης, να δουμε τι θα γινει κ με τα οικονομικα κ το ξανασυζητατε!!!

πεταλουδιτσα η κουκλα σου ειναι τρελλα!

ρανιααααααααααααααααααααα?????????????????????????????

ποπηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη????????????????????????

Γεια σου Γιωτουλα μου! Τι ειχε το κοριτσακι μας μωρε και εκλαιγε τοσες ωρες????Μηπως δοντακια???? Ρε συ δεν εχεις τικερακι και εχω μπερδευτει...ποσο μηνων ειναι η μικρη σου????

Οσον αφορα την "κολλητη" σου το βαζεις σε εισαγωγικα γιατι μετα απο αυτο δεν ειναι κολλητη σου? Αν ειναι ετσι δικιο εχεις γιατι εγω εχω διαγραψει πολλους! Οι περισσοτεροι βεβαια ειναι συγγενεις του αντρα μου που υποτιθεται κανουν σαν τρελοι για μας! Εκτος κι αν αρχισουν να ερχονται τωρα που καλοκαιριασε επειδη ο μπεμπης γεννηθηκε χειμωνα και μπορει να μην θελανε να ερθουν λογω ιωσεων κτλ. Ολοι ετσι μας λενε θα ερθουμε και θα ερθουμε....αλλα επειδη υποψιαζομαι οτι θα το κανουν επειδη υπολογιζουν οτι θα κανουμε βαφτιση καλοκαιρι, θα ερχονται μη και χασουν το προσκλητηριο...αλλα θα φανε πορτα εννοειται!

Εσενα η κολλητη σου τι σου εχει πει?Για ποιον λογο δεν εχει ερθει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kοριτσακια μου σας χαιρετω...παω να μαγειρεψω την κοτοσουπιτσα του μπεμπακου!!!!! Ευτυχως για μας μαγειρεψα απο βραδις γεμιστα και θα φαμε και την παρασκευη...!!!!!

Καλο μεσημερι σε ολες!!!!!

Φιλια στα μπουμπουκια σας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Γιωτουλα μου! Τι ειχε το κοριτσακι μας μωρε και εκλαιγε τοσες ωρες????Μηπως δοντακια???? Ρε συ δεν εχεις τικερακι και εχω μπερδευτει...ποσο μηνων ειναι η μικρη σου????

Οσον αφορα την "κολλητη" σου το βαζεις σε εισαγωγικα γιατι μετα απο αυτο δεν ειναι κολλητη σου? Αν ειναι ετσι δικιο εχεις γιατι εγω εχω διαγραψει πολλους! Οι περισσοτεροι βεβαια ειναι συγγενεις του αντρα μου που υποτιθεται κανουν σαν τρελοι για μας! Εκτος κι αν αρχισουν να ερχονται τωρα που καλοκαιριασε επειδη ο μπεμπης γεννηθηκε χειμωνα και μπορει να μην θελανε να ερθουν λογω ιωσεων κτλ. Ολοι ετσι μας λενε θα ερθουμε και θα ερθουμε....αλλα επειδη υποψιαζομαι οτι θα το κανουν επειδη υπολογιζουν οτι θα κανουμε βαφτιση καλοκαιρι, θα ερχονται μη και χασουν το προσκλητηριο...αλλα θα φανε πορτα εννοειται!

Εσενα η κολλητη σου τι σου εχει πει?Για ποιον λογο δεν εχει ερθει?

γεια σου ματινακι μου! σε 8 μερες κλεινουμε τον 9ο! το αντρακι σου το ομορφο τι κανει?η μικρη εχει βγαλει ηδη 2 δοντια κ δεν καταλαβαμε τιποτα, μπορει το χτεσινο να ηταν τυχαιο, ποιος ξερει! η "κολλητη" κ βαζω εισαγωγικα, απο το γαμο μου τα χαλασε, ηρθε στο τραπεζι κ εφυγε στις 1 γιατι δουλευε ο δικος της, κ σχεδον με το ζορι ηρθε να με ντυσει, την πιεσαν οι αλλες φιλες. ειμαι 2,5 χρονια παντρεμενη κ την εχω δει σε μια εξω κ μακρυα (καταλαβες), και σε μια βαπτηση! ετσι λεει ολο θα ερθει κ ολο στον δρομο ειναι! μαλλον ο δικος της δεν μας παει κ δεν την αφηνει, δεν ξερω τι συμβαινει. μια φορα της μιλησα αν τρεχει κατι κ μου ειπε οτι οχι, απλα εχει πολλες δουλειες, και οτι εχω δικιο κ οτι θα επανορθωσει. το θεμα ειναι οτι επειδη θα καλεσω φιλες κ ατομα που εχουν παρτιδες μαζι της σιγουρα θα το μαθει, οποτε τι κανω την καλω η οχι?????

ασχετο κ εγω γεμιστα εφτιαξα:P

Link to comment
Share on other sites

τωρα που βρηκα λιγη ωρα, δεν ειναι καμια μεσα:(

εφτιαξα τα ρουχα, καλοκαιρινα-χειμωνιατικα, εβαλα κ ενα πληντηριο, εφτιαξα κ την κοτοσουπα της μικρης, την κοιμησα κ εχω λιγη ωρα να χαλαρωσω, σε λιγο ερχεται ο αντρας μου να φαμε κ να παω δουλεια.

σας φιλω κοριτσακια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!!!!!!!!!! εμεις τελικα κατεβηκαμε κατα τις 12.00 πηγαμε τραπεζα κ μετα για καφε με την πεθερα, μετα πηγαμε σε ενα μαγαζι κ ειδα ωραια κομματια , πολυ ομορφα φορεματα, απλα πρεπει να παω να δοκιμασω κιολας! μαλλον την παρασκευη θα παω!:rolleyes: μετα ηρθε απο το σπιτι ενας φιλος μου, κολλητος απο το δημοτικο! ωραια περασαμε!

στις 19.30 εχουμε εμβολιο!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

να΄μαστε!! μολις γυρισαμε! καναμε τα εμβολια μας μετα ηπιαμε κ καφεδακι!

ολα καλα ! 8100 το βαρος μας κ το υψος μας 71 πόντοι!:D:D μπορουμε να ξεκινησουμε οποτε θελουμε με φρουτοκρεμα μετα σουπιτσες κτλ.! μου εδωσε κ ενα χαρτι!:D εγω του ειπα επειδη θα παμε στο χωριο για 2 εβδομαδες περιπου να τις ξεκινησω μετα που θα ερθω κ μου ειπε δεν υπαρχει κανενα προβλημα! τωρα τον προσεχω κ θα τον εχω εννοια το βραδυ μηπως μου ανεβασει πυρετουλι!:(


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερααααααααααα:Dτι κανετε κορτσουδιααααα:D

εεμεις κααλ αν αεξαιρεσουμε τη νυχτα που δεν κοιμηθηκε καλα το ζουζουνακι μου..κοιμηθηκε 8 ξυπνησε 11 μιση ισως κ πιο αργα εφαγε κ μετα στης 3μιση ξαναεφαγε ζιζι κ κοιμηθηκε 5 λεπτακια κ ξυπνησε κανονικοτατα ομως!τι απο εδω τον γυρισια τι του χαιδευα την παλτουλα που του αρεσει τιποτα γκρινιαζε..τελιακ τον σηκωσα τον πηρα στην αγκαλια μου..ζιζι δεν ηθελε ..ολο αυτο κρατησε μεχρι της 5!:shock:τον ειχα αγκαλια στο τελος εφαγε ζιζι κ τον ξαπλωσα διπλα μου μαζι μου τον χαιδευα στην παλτουλα κ αποκοιμηθηκε κ μου ξυπνησε 7 παρα το πρωι~τι ωραια αισθηση να κοιμασαι με το παιδακι σου~

Γιωτακι μουυυυυυυυ μεγαλωσε η μπουμπου!:Dγιατι τριτο μωρακι που ελεγα φυσικα κ κ δεν το επιδιωκω ακομα κ ουτε ξερω ανα θα μπορεσουμε να το βαλουμε σε προγραμμα στο μελον ετσι οπως ειμαστε..απλα γω το θελω παρα πολυ κ μου λειπει πολυ η εγκυμοσηνη αλα τωρα με τιποτα δεν ειναι η καταληλη στιγμη για ενα μωρακι ακομα για πολους λογους,οικονομικους,καισαρικη,ο μικρος μου ειναι πολυ μικρουλης~παρολαυτα ζηλευω ακοαμ εγκυουλες κ εγκυμοσινες!(με την καλη ενοια παντα)χθες γεννησε της νονας μου η κορη το δευτερο παιδακι της!ενα αγορακι!πολυ χαρηκα!το ηθελε παρα πολυ !κ φυσικα εγω ξανασυκγηνηθικα κ θυμηθηκα τα παλια:tongue:αφηστε ειμαι περιπτωση ..κολιμενη με οτι εχει σχεση εγκυμοσινες τεστ συμπτωματα γενικα με ολο αυτο το θεμα!:Dνα μου φιλισεςι το κοριτσακι σου το καλο!;)κουραγιο με ολα αυατ που κανεις..δουλεια ,δουλειες μαγειρεματα φροντιδα μωρου..μπραβο σου Γιωτακι μου!;)

Αναστασακι μου τελειος ο μπεμπης!ολα καλα πολυ χαιρομαι..ειπιταε κ το καφεδακι σας~τι κανει στη καφετερια?καθεται ηρεμος!παντως εγω αν εβλεπα μια μανουλα μονη με το παιδακι της σε καφετερια θα την θαυμαζα~αληθεια σου λεω!δνε ξερω αν θα ειχα το θαρος να το κανω κ γω αλα πολυ θα μου αρεσε κ μπραβο σου που το κανεις!εισαι μαι συνγχρονη μανουλα !κ εσυ περνας κααλ κ το μωρακι σου!;)

ματινακι μουυυυυυ ωραιο το κοκκινο φορεματακι αλα πιστευω κ το σιλε η τιρκουαζ θα ειναι ωραιο..αλλωστε εχει τοσο ωρααι χρωματα στηναγορα θα εχεις πολες επιλογες!;)ανυπομονω να παω κ γω..εχω καταληξει σε δυο χρωματα η θα καναω συνδυασμο κιτρινο με χρυσα παπουτσια κ τσαντακι κ αξεσουαρ η αυτο το μπελ που ειναισ τη μοδα τωρα ενα εντονο πολυ ομοροφ ειναι!αυτοτο μπλε με καφε παπουτσι..θα δουμε!;)

Πεταλουδιτσα μου καλη με την ομορφη μεπμπουλα πως ειστε?ταλαιπωρειται ακοαμ το κοριτσακι μας με τους παλιοκολικους?:(να μου την φιλισεις!

Ιωαννακι μου τι σου κανουν οι ορμονες ε!τι σπαστικο!τι περασακ γω αυτη τη φορα!αντε να σου κατεβει να μην σε ταλαιπωρει αλο!φιλισε μου τον πανκ μας!;):tongue:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααα:Dτι κανετε κορτσουδιααααα:D

εεμεις κααλ αν αεξαιρεσουμε τη νυχτα που δεν κοιμηθηκε καλα το ζουζουνακι μου..κοιμηθηκε 8 ξυπνησε 11 μιση ισως κ πιο αργα εφαγε κ μετα στης 3μιση ξαναεφαγε ζιζι κ κοιμηθηκε 5 λεπτακια κ ξυπνησε κανονικοτατα ομως!τι απο εδω τον γυρισια τι του χαιδευα την παλτουλα που του αρεσει τιποτα γκρινιαζε..τελιακ τον σηκωσα τον πηρα στην αγκαλια μου..ζιζι δεν ηθελε ..ολο αυτο κρατησε μεχρι της 5!:shock:τον ειχα αγκαλια στο τελος εφαγε ζιζι κ τον ξαπλωσα διπλα μου μαζι μου τον χαιδευα στην παλτουλα κ αποκοιμηθηκε κ μου ξυπνησε 7 παρα το πρωι~τι ωραια αισθηση να κοιμασαι με το παιδακι σου~

Γιωτακι μουυυυυυυυ μεγαλωσε η μπουμπου!:Dγιατι τριτο μωρακι που ελεγα φυσικα κ κ δεν το επιδιωκω ακομα κ ουτε ξερω ανα θα μπορεσουμε να το βαλουμε σε προγραμμα στο μελον ετσι οπως ειμαστε..απλα γω το θελω παρα πολυ κ μου λειπει πολυ η εγκυμοσηνη αλα τωρα με τιποτα δεν ειναι η καταληλη στιγμη για ενα μωρακι ακομα για πολους λογους,οικονομικους,καισαρικη,ο μικρος μου ειναι πολυ μικρουλης~παρολαυτα ζηλευω ακοαμ εγκυουλες κ εγκυμοσινες!(με την καλη ενοια παντα)χθες γεννησε της νονας μου η κορη το δευτερο παιδακι της!ενα αγορακι!πολυ χαρηκα!το ηθελε παρα πολυ !κ φυσικα εγω ξανασυκγηνηθικα κ θυμηθηκα τα παλια:tongue:αφηστε ειμαι περιπτωση ..κολιμενη με οτι εχει σχεση εγκυμοσινες τεστ συμπτωματα γενικα με ολο αυτο το θεμα!:Dνα μου φιλισεςι το κοριτσακι σου το καλο!;)κουραγιο με ολα αυατ που κανεις..δουλεια ,δουλειες μαγειρεματα φροντιδα μωρου..μπραβο σου Γιωτακι μου!;)

Αναστασακι μου τελειος ο μπεμπης!ολα καλα πολυ χαιρομαι..ειπιταε κ το καφεδακι σας~τι κανει στη καφετερια?καθεται ηρεμος!παντως εγω αν εβλεπα μια μανουλα μονη με το παιδακι της σε καφετερια θα την θαυμαζα~αληθεια σου λεω!δνε ξερω αν θα ειχα το θαρος να το κανω κ γω αλα πολυ θα μου αρεσε κ μπραβο σου που το κανεις!εισαι μαι συνγχρονη μανουλα !κ εσυ περνας κααλ κ το μωρακι σου!;)

ματινακι μουυυυυυ ωραιο το κοκκινο φορεματακι αλα πιστευω κ το σιλε η τιρκουαζ θα ειναι ωραιο..αλλωστε εχει τοσο ωρααι χρωματα στηναγορα θα εχεις πολες επιλογες!;)ανυπομονω να παω κ γω..εχω καταληξει σε δυο χρωματα η θα καναω συνδυασμο κιτρινο με χρυσα παπουτσια κ τσαντακι κ αξεσουαρ η αυτο το μπελ που ειναισ τη μοδα τωρα ενα εντονο πολυ ομοροφ ειναι!αυτοτο μπλε με καφε παπουτσι..θα δουμε!;)

Πεταλουδιτσα μου καλη με την ομορφη μεπμπουλα πως ειστε?ταλαιπωρειται ακοαμ το κοριτσακι μας με τους παλιοκολικους?:(να μου την φιλισεις!

Ιωαννακι μου τι σου κανουν οι ορμονες ε!τι σπαστικο!τι περασακ γω αυτη τη φορα!αντε να σου κατεβει να μην σε ταλαιπωρει αλο!φιλισε μου τον πανκ μας!;):tongue:

Καλημερα Λενάκι μου! Ναι κατέβηκε η παλιοκόκκινη επιτέλους! Τώρα που παίρνω τα αντισυλληπτικά η περίοδος είναι στάνταρ! Ποιός να μου το έλεγε πέρυσι πως φέτος θα έπαιρνα χάπια για να μην μείνω έγκυος;;;; Χαχαχχαχα!!!! Πρέπει να προσέχουμε για ένα διάστημα γιατί η καισαρική σε δεσμεύει για 2ο παιδάκι! Οταν θα κοντεύει να χρονίσει ο μπεμπάκος τότε θα τα σταματήσω για να βάλουμε μπροστά για 2ο! Ααααχχχ ας είμαστε καλά! Εχθές η αδερφή μου έκανε τη β' επιπέδου! Πήγαν όλα καλά ευτυχώς, το μπεμπάκι μας είναι σούπερ και αναπόλησα αυτές τις στιγμές μόλις είδα τη φωτό!

Εσείς δεν κοιμηθήκατε καλά; Εμένα ξύπνησε γύρω στις 5 ήταν μούσκεμα το παιδάκι μου, τον άλλαξα, τον τάισα και κοιμάται ακόμη το μανάρι μου! Συνήθως μου ξυπνάει στις 7 από τις 10.00 το βράδυ που τρώει το τελευταίο! Ηταν κατουρημένο το παιδάκι μου μάλλον και τον ενοχλούσε πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Λενάκι μου! Ναι κατέβηκε η παλιοκόκκινη επιτέλους! Τώρα που παίρνω τα αντισυλληπτικά η περίοδος είναι στάνταρ! Ποιός να μου το έλεγε πέρυσι πως φέτος θα έπαιρνα χάπια για να μην μείνω έγκυος;;;; Χαχαχχαχα!!!! Πρέπει να προσέχουμε για ένα διάστημα γιατί η καισαρική σε δεσμεύει για 2ο παιδάκι! Οταν θα κοντεύει να χρονίσει ο μπεμπάκος τότε θα τα σταματήσω για να βάλουμε μπροστά για 2ο! Ααααχχχ ας είμαστε καλά! Εχθές η αδερφή μου έκανε τη β' επιπέδου! Πήγαν όλα καλά ευτυχώς, το μπεμπάκι μας είναι σούπερ και αναπόλησα αυτές τις στιγμές μόλις είδα τη φωτό!

Εσείς δεν κοιμηθήκατε καλά; Εμένα ξύπνησε γύρω στις 5 ήταν μούσκεμα το παιδάκι μου, τον άλλαξα, τον τάισα και κοιμάται ακόμη το μανάρι μου! Συνήθως μου ξυπνάει στις 7 από τις 10.00 το βράδυ που τρώει το τελευταίο! Ηταν κατουρημένο το παιδάκι μου μάλλον και τον ενοχλούσε πολύ!

καλημερα Ιωαννακι μου!κατεβηκε~αντε ωραια!εγω ακομα εχω ..απο της 2 του μηνος :rolleyes:επρεπε ηδη να καθαριζω!συνηθως μου κραταει 5 μερες οι οπιες 3 ειναι με κανονικο αιμα κ μετα καθαριζω με τα καφε..συνολιακ θελω 7 μερες για να πω οτι ειμαι τελειως καθαρη~τωρα ομως τα περιμενω ολα οσο να ναι θελει χρονο να στρωσουν ολα!εγωη αληθεια ιεναι οτι ουτε μετα την πρωτη καισαρικη δεν επαιρνα αντισυλπτικα!απαλ προσεχαμε οπως κ τωρα!παντως ακομα απορω πως μενουνε καπιες εγκυες ενω προσεχουν εστω κ με φυσικη μεθοδο !στο μελον θα ηθελα να μου ερθει ετσι η επομενη εγκυμοσηνη!σαν εκπληξη!στο πολυ μελον:tongue:

ολα καλα με την αδερφουλα σου!πολυ ωραια!τα θυμηθηκες κ συ ε!αχ εγω να δεις με το που ακουω κατι τετι τι παθαινω!με το καλο να υποδεχτει το μωρακι της η αδερφουλα σου!τι περιμενει?το τριτο ειναι?καισαρικη κ αυτη αν θυμαμαι καλα;)τελιακ ετοιμαζεστε Ιωαννακι μου γαι ελβεται ε?κ η αδερφη σου θα φυγει?ανακριση σου κανω χαχαχαχαχα:D:tongue:

το γιαυρακι σου κοιμαται καλα..μπραβο!ηταν βρεγμενος απ τα τσιασκαι ε!αυτο θα τον ενοχλησε σιγουρα!να του δωσεις πολα πολα φιλακια του γλυκα σου!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου! Τι κανετε?????

Ουφφφφφ....πολυ ζεστη και σημερα! Ο μπεμπης κοιμαται και ειπα να μπω για λιγο γιατι θα ξυπνησει και μετα δεν θα μπορω να γραψω...εχουμε τραγουδια και χορους οταν ξυπναει...χιχιχιχ!!!!!

Aναστaσακι μου βρηκες μαγαζι με ωραια ρουχαλακια? Να πας να δοκιμασεις και μακαρι να βρεις κατι να σου ταιριαζει! Μια χαρα ο μπεμπακος σου! Εφτασε 8 κιλα ε??? Και ψηλος αρκετα ειναι μπραβο!!!! Ε ρε τι κανει ο θηλασμος.....μια χαρουλα!!!!

Λενιω μου πολυ συγκηνιτικη ιστορια αυτη που ανεβασες! Ποσοι ανθρωποι υπαρχουν που πεδευονται να κανουν παιδι...ουφφφ...προχθες που ειχα παει φαρμακειο ηταν εκει ενας παππους και μολις ειδε τον μπεμπη μου ειπε:να σας ζησει γερος να ειναι...οταν μπαινει ενα μωρο στο σπιτι μπαινει και η ευλογια του Θεου! Πολυ συγκινηθηκα οταν το ακουσα αυτο και ειναι η πραγματικοτητα! Δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευλογια απο το δωρο του Θεου! Υγεια να εχουμε και ολα τα αλλα θα ερθουν....ειμαι πολυ ευτυχισμενη που εχω γινει μαμα και δεν το αλλαζω αυτο με οσα πλουτη και να μου δωσουν!Αχ...συγκινηθηκα η γυναικα-μανα!!!!!!!!!! Τωρα θελω να μιλησω με μια φιλη μου που την τελευταια φορα που βρεθηκαμε ηταν στα προθυρα για εξωσωματικη...θα την παρω να δω σε τι σταδιο βρισκονται! Μακαρι τα παιδια να αποκτησουν αυτη την ευλογια του Θεου εστω και με βοηθεια...δεν ειναι κακο...πολλοι ντρεπονται να πουν οτι εκαναν εξωσωματικη για να αποκτησουν παιδι αλλα δεν πρεπει...και αργοτερα δεν το λενε ουτε στο παιδι τους για να μην νιωσει οτι δεν ειναι δικο τους παιδι...πολλοι δεν ξερουν οτι με την εξωσωματικη το παιδι που αποκτα καποιος ειναι απο δικα τους ωαρια και σπαρματοζωαρια...η ενημερωση ελαχιστη....τεσπα ας ευχηθουμε ολοι οι ανθρωποι να μπορουν να κανουν παιδια με οποιον τροπο μπορεσουν! Αν μας αφησουν βεβαια οι πολιτικοι...αι σιχτιρ συγχιστηκα παλι με δαυτους...!

Γιωτουλα μου ποτε πηγε 9 μηνων καλε η μπεμπα???? Πω πω πως περναει ο καιρος....παλι καλα που εχει βγαλει 2 δοντακια...δεν ειναι στανταρ οτι τα κοριτσια βγαζουν πιο γρηγορα...εμεις ακομα δεν εχουμε βγαλει αλλα φαινονται ασπρα τα ουλα και ειναι σαν απο μερα σε μερα να σκασουν μυτη...Οσο για την κολλητη σου δεν μπορω να πω κουβεντα...εχεις χιλια δικια...μαλλον εξ αρχης δεν ηταν κοντα σου αλλα καλυτερα μακρυα γιατι μια καλη φιλη την θες κοντα σου και οχι υποχειρο του φιλου της....θα μπορουσε να του εξηγηθει και να μην υπηρχε κανενα θεμα!!!!!Εκανες δουλιτσες χθες τελικα ε? Εγω περα απο σκουπισμα-σφουγγαρισμα-ξεσκονισμα στα πεταχτα δεν εχω κανει τιποτε αλλο...εχω να πλυνω κουβερτες δικες μας και το παπλωμα και του μπεμπη κουβερτες και παπλωμα και να μαζεψω το κρεβατι του ξενωνα γιατι απο βδομαδα θα ερθουν τα πεθερικα και αν δεν το εχω μαζεψει που θα κοιμηθουν? Πανω στο κρεβατι εχουν κανει καταληψη ασιδερωτα δικα μας και του μπεμπη και οτι ειναι βαρυ για πλυσιμο...ουφ τα βλεπω και μου ερχεται τρελα! Το σαββατοκυριακο μαλλον θα ερθει η μαμα μου να τα περιποιηθουμε καταλληλως ολα....

Ιωαννακι μου κατεβηκε η κοκκινη? Να φευγουν και λιγο τα νευρα...διαβασα παιρνεις αντισυλληπτικα ε? Τι να κανεις...η καισαρικη για τον 1ο χρονο θελει προσοχη...η συνυφαδα μου βεβαια εμεινε εγκυος μετα απο καισαρικη στους 6μιση μηνες και μια χαρα πηγε η εγκυμοσυνη αλλα τον τελευταιο μηνα της ειπε ο γιατρος να μην διανοηθει να σηκωνει καθολου βαρη γιατι η μητρα της ειναι λεπτη σαν τσιγαροχαρτο και υπαρχει περιπτωση να σπασουν τα νερα και δεν μπορει να γεννησει φυσιολογικα μετα απο τοσο λιγο διαστημα απο την πρωτη γεννα....η αληθεια ειναι οτι οταν ειδε θετικο τεστ την επιασε η καρδια της γιατι υπηρχε περιπτωση να της πει ο γιατρος οτι δεν μπορει να συνεχιστει....γι αυτο και την μπεμπα την εταξε αμεσως στην Παναγια,πριν καν παει στο γιατρο να δουν τι γινεται! Οχι τετοιο αγχος δεν θα το αντεχα και η συνυφαδα μου περασε λουκι με το 1ο που ειχε θεμα στην εγκυμοσυνη και γεννηθηκε 1 κιλο...δεν θα το ξαναντεχε...οποτε καλυτερα λιγο προσοχη και υπομονη και μετα βουρ για 2ο νινακι!!!!!!

Εγω κοριτσια νιωθω εντονα τις τελευταιες μερες οτι πρεπει οπωσδηποτε να βρω δουλεια εστω και 4ωρο...δεν βγαινει με τιποτα...οταν ερχονται οι λογαριασμοι με πιανει η καρδια μου.....ουφφφφφφ θα σκασω λεμεεεεεε!!!!!! Τεσπα μη σας μαυριζω κι εσας δεν χρειαζεται!!!!!

Οι υπολοιπες που εισαστε καλε?????

Το Μαρακι και το μωρακι τους τι να κανουν αραγε???? Εχει πολυ καιρο να μπει να μας πει τα νεα τους! Μαρακι μου που εισαι?????????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...