Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

Ολες τους πια έγκυες;;;


Recommended Posts

Κορίτσια, δεν αντέχω άλλο να ανοίγω τηλεόραση και να τις βλέπω όλες τους έγκυες! Καλά, συνεννοημένες ήταν πότε θα μείνουν, για να μας σπάσουν τα νεύρα; Σκορδά, Καραβάτου, Ζήνα, και πόσες άλλες πια που δεν θυμάμαι τα ανοματά τους. Λένε πως και η Ζυγούλη είναι πάλι! Αν είναι και η κουνέλα Μενέγακη και κάνει και πέμπτο, ε, αμάν πια....

Χάρηκα πραγματικά για την Πέγκυ Ζήνα. Μου έδινε την εντύπωση σε παλιότερες συνεντέυξεις της που την ρωτούσαν για το πότε θα κάνει παιδί, πως την στενοχωρούσε λίγο το θέμα...Μπορεί να δυσκολεύτηκε κι αυτή, όπως τόσες από εμας εδώ μέσα.....

Πέιτε μου, έιμαι παράλογη όμως που όλες τις υπόλοιπες δεν μπορώ να τις βλέπω πια;;Να ειναι καλά και να γεννήσουν όλες οι γυναίκες του κόσμου γερά παιδάκια, αλλά έλεος, βαρέθηκα να μας ανακοινώνουν εγκυμοσύνες!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι δεν είσαι υπερβολική!!!Μήπως να δουλέψουμε στην τηλεόραση για αν μείνουμε έγκυες πια;;

Εγώ να σου πω τι έπαθα!!Βλέπω όλες αυτές έγκυες και λέω "Δεν μπορεί !!!Πλάκα μου κάνουν για να καταρρακώσουν την ψυχολογία μου"!!!

Καλά μέχρι εδώ, μέχρι που βάζω ένα πρωινάδικο με τεράστιο τίτλο "Το πούμα γέννησε δίδυμα"!!!

Ε, τι να σου πω;Οτι ζήλεψα και το καημένο το ζωάκι που έγινε μανούλα;;Δε σου το λέω γιατί θα με πεις τρελή και...το ξέρω ήδη!!

Πλησιάζει και η ημερομηνία να αδιαθετήσω και καταλαβαίνεις!!Κρόσια τα νεύρα μου!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lmtf.lilypie.com/ns6Ip2.png[/img][/url]
[url=http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers][img]http://global.thebump.com/tickers/tt144d26.aspx[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

χαχχχα!Ωραιο θεμα...

Ευτυχως δεν ειμαι η μονη τελικα που σκεφτομαι ετσι!

Κοιτα..οχι οτι εχω προβλημα!Καθε αλλο φυσικα..και γερα να ειναι τα παιδακια!

Αλλα μαλλον η οικονομικη κριση εφερε πιο "κοντα" τα ζευγαρια!!Τι να πω...

Και να ηταν μονο αυτες..Βγαινεις στο δρομο και ολες ειναι με μια κοιλια τουρλα!

Θα φταιει η ανοιξη..Και τα περισσοτερα ειναι και κοριτσακια ε!Αντε να κολλησουμε και εμεις λιγο!

Υ.Γ:η πεγκυ ζηνα, πρεπει να ειχε προβλημα η γυναικα!Γτ οταν την ρωτουσαν ελεγε.."Οποτε θελει ο θεος"..


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είσαι υπερβολική!!!Μήπως να δουλέψουμε στην τηλεόραση για αν μείνουμε έγκυες πια;;

Εγώ να σου πω τι έπαθα!!Βλέπω όλες αυτές έγκυες και λέω "Δεν μπορεί !!!Πλάκα μου κάνουν για να καταρρακώσουν την ψυχολογία μου"!!!

Καλά μέχρι εδώ, μέχρι που βάζω ένα πρωινάδικο με τεράστιο τίτλο "Το πούμα γέννησε δίδυμα"!!!

Ε, τι να σου πω;Οτι ζήλεψα και το καημένο το ζωάκι που έγινε μανούλα;;Δε σου το λέω γιατί θα με πεις τρελή και...το ξέρω ήδη!!

Πλησιάζει και η ημερομηνία να αδιαθετήσω και καταλαβαίνεις!!Κρόσια τα νεύρα μου!!

Χα, χα!!! Φοβερο! Μια από τα ίδια κι εγώ....Οταν μου είπε ο γαμπρός μου πωε η γάτα του έμεινε έγκυος, αναφώνησα...."Ε, όχι! Αμαν πια!Ολα τα θηλυκά αυτή την εποχή εγκυμονούν εκτός από εμένα; Στο πηγάδι κατούρησα"..Μεχρι και ο άντρας μου έχει μπει στο κόλπο και πολύ συχνά μου λέει χαριτολογώντας " Θα μας ανακοινώσει πολύ σύντομα και η γιαγια σου πως είναι έγκυος!".......

Ναι, Η Πέγκυ πρέπει να είχε κάποιο πρόβλημα. Το ωραίο είναι ότι με την Ζήνα παντρευτήκαμε το ίδιο Καλοκαίρι. Ιούνη αυτή, Αυγουστο εγώ....Μάλιστα πολλές φορές έλεγα για πλάκα : "Μόνο έγώ και η Πέγκυ μείναμε". Πάει κι αυτή.....Εμεινα μόνη στο κλάμπ.....Α, και η Καραβάτου έκανε εξωσωματική. Κάπου εδώ μέσα το διάβασα...

Πείτε μου, θα το αντέξετε να ανακοινώσει κι άλλη εγκυμοσύνη η Μενέγω;;;Εγώ όχι....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χα, χα!!! Φοβερο! Μια από τα ίδια κι εγώ....Οταν μου είπε ο γαμπρός μου πωε η γάτα του έμεινε έγκυος, αναφώνησα...."Ε, όχι! Αμαν πια!Ολα τα θηλυκά αυτή την εποχή εγκυμονούν εκτός από εμένα; Στο πηγάδι κατούρησα"..Μεχρι και ο άντρας μου έχει μπει στο κόλπο και πολύ συχνά μου λέει χαριτολογώντας " Θα μας ανακοινώσει πολύ σύντομα και η γιαγια σου πως είναι έγκυος!".......

Ναι, Η Πέγκυ πρέπει να είχε κάποιο πρόβλημα. Το ωραίο είναι ότι με την Ζήνα παντρευτήκαμε το ίδιο Καλοκαίρι. Ιούνη αυτή, Αυγουστο εγώ....Μάλιστα πολλές φορές έλεγα για πλάκα : "Μόνο έγώ και η Πέγκυ μείναμε". Πάει κι αυτή.....Εμεινα μόνη στο κλάμπ.....Α, και η Καραβάτου έκανε εξωσωματική. Κάπου εδώ μέσα το διάβασα...

Πείτε μου, θα το αντέξετε να ανακοινώσει κι άλλη εγκυμοσύνη η Μενέγω;;;Εγώ όχι....

[/quote......


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια νιωθω πολυ ασχημα προχτες που εγραψα εδω μεσα για την 'γκαστριτιδα''γιατι χτες εμαθα οτι ειμαι εγκυος,και δυστυχως δεν εχω καλο ιστορικο...ευχομαι σε ολες να εχετε συντομα μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!


:-D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια νιωθω πολυ ασχημα προχτες που εγραψα εδω μεσα για την 'γκαστριτιδα''γιατι χτες εμαθα οτι ειμαι εγκυος,και δυστυχως δεν εχω καλο ιστορικο...ευχομαι σε ολες να εχετε συντομα μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

xaxaxx.μπραβο σου!!καλε μην ανησυχεις!για πλακα τα λεμε αλλωστε!!!Αντε και με ενα πονο!!!

*Καλα..η Καραβατου, ποτε προλαβε να κανει σχεση, να προσπαθησει για παιδι, να δει οτι φυσιολογικα δεν μενει, να κανει εξωσωματικη και να μεινει και εγκυος...Τι σε κανουν και τα λεφτα μωρε..


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια νιωθω πολυ ασχημα προχτες που εγραψα εδω μεσα για την 'γκαστριτιδα''γιατι χτες εμαθα οτι ειμαι εγκυος,και δυστυχως δεν εχω καλο ιστορικο...ευχομαι σε ολες να εχετε συντομα μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Μπράβο! Γιατί στενοχωριέσαι; Ολα καλά θα πάνε! Βρε λέτε να είναι γούρικο το θέμα και μέσα από το κουτσομπολιό για όλες αυτές, να κολλήσουμε όλες μας μία ωραιότατη γκαστρίτιδα;;:P Αννια μου, έκανες την αρχή.....Μακάρι να σου πάνε όλα καλά....Εγώ λέω να συνεχίσουμε να σχολιάζουμε ( καλοπροαίρετα πάντα!)

Για την Καραβάτου διάβασα κάπου που έλεγε μία κοπέλα πως έκαναν στο ίδιο κέντρο την εμβρυομεταφορά. Οντως τα λεφτά σου δίνουν άπειρες δυνατότητες σε όλα. Ενταξει, ευτυχισμένο δεν σε κάνουν, αλλά την ξέρετε την παροιμία που λέει " Ο πλούσιος πεθαίνει μία φορά, ενώ ο φτωχός χίλιες!";


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Taspaa, έχεις κανά παιδάκι; Δεν μπορώ να καταλάβω από το τικεράκι σου (το βασανάκι σου είναι ο συζυγος ή το παιδάκι σου;)

Εγκυος είναι και μία που λέει τον καιρό στο Μεγκα...Δεν ξέρω πώς την λένε...

Ξέρετε τι θα ήθελα από αυτές τις τηλεπερσόνες; Θα ήθελα να το πουν αν έχουν κάνει εξωσωματική. Παραδέχομαι την Πετρουλάκη που βγήκε κι είπε τις περιπέτειές της κι έδωσε τόσο θάρρος σε πολλές γυναίκες...Επίσης θα μου άρεσε να δω μία εκπομπή όχι αφιερωμένη στις εξωσωματικές και στα μωρουδίστικα ρούχα, αλλά και στα προβλήματα που μπορεί να αντιμετωπίζουν διάφορες γυναίκες ( πχ. συνεχόμενες αποβολές, παλινδρομήσεις, εξωμήτριες κυήσεις ). Μόλις μένουν έγκυες και γεννάνε μας πρήζουν με τους παιδιάτρους, τις παιδικές ασθένειες, τα γάλατα κτλ. Εντάξει να τα παρουσίασουν κι αυτά, γιατί ενδιαφέρουν την πλειοψηφία των γυναικών, αλλά ας σκέφτονται λίγο και τις πονεμένες...


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Taspaa, έχεις κανά παιδάκι; Δεν μπορώ να καταλάβω από το τικεράκι σου (το βασανάκι σου είναι ο συζυγος ή το παιδάκι σου;)

Εγκυος είναι και μία που λέει τον καιρό στο Μεγκα...Δεν ξέρω πώς την λένε...

Ξέρετε τι θα ήθελα από αυτές τις τηλεπερσόνες; Θα ήθελα να το πουν αν έχουν κάνει εξωσωματική. Παραδέχομαι την Πετρουλάκη που βγήκε κι είπε τις περιπέτειές της κι έδωσε τόσο θάρρος σε πολλές γυναίκες...Επίσης θα μου άρεσε να δω μία εκπομπή όχι αφιερωμένη στις εξωσωματικές και στα μωρουδίστικα ρούχα, αλλά και στα προβλήματα που μπορεί να αντιμετωπίζουν διάφορες γυναίκες ( πχ. συνεχόμενες αποβολές, παλινδρομήσεις, εξωμήτριες κυήσεις ). Μόλις μένουν έγκυες και γεννάνε μας πρήζουν με τους παιδιάτρους, τις παιδικές ασθένειες, τα γάλατα κτλ. Εντάξει να τα παρουσίασουν κι αυτά, γιατί ενδιαφέρουν την πλειοψηφία των γυναικών, αλλά ας σκέφτονται λίγο και τις πονεμένες...

Ο ανδρας μου καλε!!Ποιος αλλος θα ηταν βασανο????Το παιδακι που θα κανω, θελω να ελπιζω οτι θα ειναι αγγελος!

Ααα και τωρα που το ανεφερες..Να κανουν και μια εκπομπη που να λεει για ολο τον ψυχολογικο γολγοθα που περναν οι γυναικες...και κυριως αυτες που παιρνουν και φαρμακα!!!Οχι γτ οι ανδρες μας, τρελες μας ανεβαζουν..τρελες μας κατεβαζουν!:mad:

Αυτην που λεει τον καιρο, δεν την εχω προσεξει παντως...


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α, την Sκορδά την ξεγεννάει ο Παράσχος....Αυτός δεν ειδικεύεται στις εξωσωματικές;

Ναι..Και νομιζω οτι ειναι και Θεσ/νικη..ή ειπα βλακεια?Εεεε ρε το χρημα να ρεει αφθονο!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...