Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ολες τους πια έγκυες;;;


Recommended Posts

κοριτσια πως σας φανηκε η Σκορδα που γυρισε?

καλα δεν ειναι τοσο αδυνατισμενη...

ενταξει φανταστικα τα ποδια της και το σωμα της τελειο αλλα η κοπελα φαινεται πως ειναι 40 ημερων λεχωνα..

θεα παντως μου αρεσε..

μονο που θα ηθελα λιγοτερη κρεμα ποδιων.. καταμαυρη ηταν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτέ Μαρία μου τώρα προσέχουν και στην εγκυμοσύνη, δεν αφήνονται... Αλήθεια ρε παιδιά η Μενεγ με 3 εκυμοσύνες και να μην έχει κυτταρίτιδα; Και 40 χρονών;!Λέτε να κάνει κάτι;;;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

βρε Αρετη μου σιγουρα προσεχουν και στην εγκυμοσυνη και μετα και αστες να κανουν οτι τρωνε και καλα, ολα για την τηλεθεαση το κανουν!!!

αλλλα για την κυτταριτιδα εγω πιστευω οτι ειναι στα σωματα, εχω φιλη που ειναι κορμαρα και τιγκα στην κυτταριτιδα..

ειναι θεμα διατροφης..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Σιγά που δεν έχει κυτταρίτιδα η Μενεγάκη! Ολες τους έχουν....Τέτοιο ρετουσάρισμα που γίνεται όμως τι να φανει; Και στο κάτω κάτω τι ανάγκη έχουν; Ολο διακοπές και κέντρα αισθητικής και ομορφιάς πια! Αν δεν ήταν αυτές καλές, ποιες θα ήταν;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Πάλι έγκυος η Μενεγάκη;;;Ελεος πια με αυτή την γυναίκα! Βαρέθηκα να την βλέπω με την κοιλιά φουσκωμένη......Αυτή και στα 50 της θα κάνει παιδί ( ποιος ξέρει ποιος θα είναι τοτε ο πατέρας!).......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελα ντε.....Κορίτσια, παίρνει 100χιλιάδες το μήνα! Το πιστεύετε; Σιγά πια την προσωπικότητα.....Πώς να μην είναι αυτή ωραία;;Ούτε άγχος για το πώς θα βγάλει το μήνα ούτε τίποτα...Το μόνο άγχος είναι πώς θα ξοδέψει τόσο χρήμα.....Βρήκε και τον άλλο τον ζάμπλουτο, τον κληρονόμο, τι την νοιάζει για όλα τα υπολοιπα;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!! ελπιζω να με θυμαστε εχω ξαναγραψει.

μην μου πειτε οτι ειναι παλι εγκυος η μενεγακη αν και εχω ακουση οτι κανει εξωσ. δεν ξερω αν αληθευει, εσεις τι λετε??

η καραβατου πολυ κρυα, το ντυσημοτης χαλεια συνεχεια φοραει φορεματακια της εχουν πει οτι εχει ωραια ποδια:-P

κατα τη γνωμη μου, δεν υπαρχει πρωινη και απογευματινη εκπωμπη που να εχει επιπεδο

καλο απογευμα!!

γεια σας κοριτσια!!!

αυτη την Καραβατου ουτε κι εγω την μπορω.....

πα πα ηταν που ηταν .....και τωρα με την εγκυμοσυνη εγινε πολυ σπαστικη!!

βρηκε κ τον γλυκαναλατο τον Κρατερο και εδεσε το γλυκο....

ειδικα οταν λεει "...στην κατασταση μου...." πωω λες κ μονο αυτη ειναι εγκυος....


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ειδικα οταν λεει "...στην κατασταση μου...." πωω λες κ μονο αυτη ειναι εγκυος....

αχ! και εγω οταν την ακουω να το λεει.........

αλλη δεν γκαστρωθηκε..πολυ κρυα πραγματικα..

Ελα ντε.....Κορίτσια, παίρνει 100χιλιάδες το μήνα! Το πιστεύετε; Σιγά πια την προσωπικότητα.....Πώς να μην είναι αυτή ωραία;;Ούτε άγχος για το πώς θα βγάλει το μήνα ούτε τίποτα...Το μόνο άγχος είναι πώς θα ξοδέψει τόσο χρήμα.....Βρήκε και τον άλλο τον ζάμπλουτο, τον κληρονόμο, τι την νοιάζει για όλα τα υπολοιπα;

καλα λετε να ειναι αληθεια για την εγκυμοσυνη?

μπα δεν πιστευω..

αλλα τα λεφτα πανε στα λεφτα μαρτζι μου...

Link to comment
Share on other sites

Η καραβατου η μονη νορμαλ μου φενεται κοριτσια.

Οσο για τη Μενεγακη πιστευω το ειπαν ετσι για να χει σασπενς του χρονου χαχα

Παντος αν ειναι εγκυος ειναι πολυ...αντε να μην πω πρωινιατικα.


I Love My Pitbull!

Love animals!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ, κορίτσια, από όλες αυτές πιο πολύ συμπαθώ την Καραβάτου....Την συμπόνεσα σε μ'ία συνεντευξή της που δήλωσε ότι παλια σε μία εγκυμοσύνη της τα πράγματα πήγαν πολύ άσχημα. Μάλιστα ήταν έτοιμη να βάλει τα κλάμματα. Αυτό σημαίνει ότι κάνει παιδί όχι για να "ανεβάσει" νούμερα, αλλα επειδή το θέλει πραγματικά...Ωρες ωρες είναι λίγο σπαστικιά αλλά πιο σπαστικιά από την Μενέγω δεν γίνεται.....Βρεηκε γκομ...., διέλυσε το σπίτι της, το έπαιζε κλαίουσα ιτιά και μετά χωρίς ντροπή παρουσίασε τον άλλον, ενώ το διαζύγιο δεν είχε βγει ακόμη....Και τώρα έγκυος!!!ε, κι εμεια θα κάτσουμε να τη δούμε επειδή είναι έγκυος;;;;Ελεος....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Δεν ήξερα τι να κάνω και διάβαζα το θέμα σας.

Μargi πες τα νέα σου... όλα καλά?

Μακρυπούλια=ανώμαλη, την βρίσκει με "αδελφές"

Μενέγω= η μοναδική σταρ αυτή τη στιγμή, τα νυχτοκάματα πέφτουν στο μισό, της Μενέγω αμφιβάλλω. Με πόση χρυσόσκονη γεννήθηκε πια. Ενώ θα έπρεπε να είναι ευτυχισμένη, είναι?

Πάντως με την Καμπούρη, είδαμε μια πλευρά που δεν προβάλεται συχνά. Στα χωρίσματα πριν το γάμο και την βάπτιση του παιδιού τους.

Καμμία σελέμπριτι έγκυο γνωρίζετε? Έχετε δει σε κανένα γυναικολόγο σας? Σε κανένα μαιευτήριο?


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Αχ,και εγω ζηλευω οταν μαθαινω για καποια εγκυμοσυνη:(!Ειναι κακο το ξερω αλλα δεν μπορω να αλλαξω αυτο που νιωθω:(!Το συζηταμε με τον αντρα μου πολλες φορες και προσπαθει να με κανει να γελασω και τα καταφερνει.

Ειναι μια ατακα της Σταυρουλας απο το Καφε της Χαρας,οταν μαθαινει οτι ο αντρας της αφησε εγκυο μια χηρα και γινεται ο εξης διαλογος με την Χαρα:

-Νιωθω πολυ ασχημα.Ωρες ωρες ευχομαι να της "πεσει?"

-Πιο καλε?Το παιδι?

-Οχι καλε.Το βυζι!!!!:D

Οκ,το παραδεχομαι,λιγο "χοντροκομμενο" αλλα για ενα περιεργο λογο με κανει και γελαω!!!!

Λοιπον,και διασημες και εγκυες ειναι: η Χρουσαλα και η Καλομοιρα!!

Τωρα αν εχει η Μενεγακη κυτταριτιδα....ας γελασω!Την εχω δει στο Κοστα Ναβαρινο περυσι και οχι απλως κυτταριτιδα δεν ειχε,αλλα και χαλαρωση και το προσωπο της χαλια πολυ!Απορω στην τν που την δειχνει θεα!!Τοσο μακιγιαζ πια!!!

Την Μακρυπουλια την ειχα δει στην Ακροπολη και μου αρεσε πολυ εμφανισιακα,αλλα σαν χαρακτηρας ξινιστηκα.Πολυ ντιβε βρε παιδι μου!!!!Το οτι ειναι λεσβια δεν το ηξερα!!!!!!!

Εχω δει πολλους και πολλες διασημους/ες απο κοντα και ή θα ειναι πολυ χαλια ή πολυ αδικημενοι απο την τηλεοραση!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...