Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Πολλή σωστή η απόφαση της φίλης σου, είναι κρίμα να χάσει και άλλο χρόνο με τόσες μικρές πιθανότητες στην ηλικία της. Γενικα στην Ελλάδα ο χρόνος αναμονής στους γιατρούς που ασχολούνται λίγο παραπάνω με τη δωρεά ωαρίων συνηθως δεν είναι πάνω από 6 μήνες, δε βρίσκω λόγο να μπλέξει με Ισπανία.

      Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι η δωρεα είναι μονόδρομος. Αρα πρέπει να βρεθεί κοπέλα και μετά να ξεκινήσει ωοληψιες. Είναι στον Σφ. Της είπε περιπου εννέα μηνες

      . Θα μιλησει αυριο με ιακεντρ. 
      ναι με Ισπανία που μίλησα, δεν πολύ θέλει. και εγω συμφωνώ
      Βασικα δεν γνωρίζει τίποτα σχετικά με την δωρεα και έχει πολύ αγχωθει. Της φαίνονται βουνό. Και λογο ηλικίας δεν έχει πολλα περιθώρια. 

       

ΑΝΤΙΟ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!


Recommended Posts

Πριν λιγο καιρο μου ευχοσασταν για την εγκυμοσυνη μου....

Αλλα δυστυχως το μωρακι μου αποφασισε πως ο κοσμος μας ειναι πολυ λιγος και κακος για εκεινο....

Αποφασισε πως ειναι καλυτερα να γινει ενας ακομα αγγελος ηθελε να παει στην αγκαλια της γιαγιακας του για να μας προστατευουν μαζι απο εκει ψηλα...

Δεν προλαβα ουτε να σε δω εστω και μια φορα στον υπερηχο απλα δεν ησουν εκει!!!!

ΑΝΤΙΟ αγγελε μου θα εχεις παντα ενα ξεχωριστο κομματι της καρδιας μου σ'αγαπω!!!!!!


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μινακι μολυ δεν ξερω τι ναπω σε τετοιες στιγμες...περα απο οτι λυπαμαι παρα πολυ...πραγματικα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Μινακι μου λυπαμαι πολυ.. δεν ξερω τι να σου πω για να σου δωσω κουραγιο σου στελνω ομως μια πολυ μεγαλη αγκαλια, να ξερεις οτι σε σκεφτομαι και ποναω μαζί σου.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

καλη δυναμη μανουλα...θα σου πω αυτο που ειπε ενας αγιος παππουλης οταν εχασα το μωρακι μου:

''τωρα πλεον εχεις εναν αγγελο να σε προσεχει,κ οταν ερθει η ωρα να βρεθεις με τον Κυριο μας,θα ειναι το πρωτο κερακι για να σου δειξει τον σωστο δρομο...''


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Μινακι μου τι να πω.....δεν εχω λογια,παρα μονο να σου πω οτι λυπαμαι παρα πολυ,το εχω ζησει και σε νιωθω,απολυτα........

Παρε στην αγκαλια σου το κοριτσακι σου και ο πονος θα μετριαστει,ειμαστε εδω για σενα,κοριτσακι μου.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Σημερα θα πουμε το τελευταιο αντιο!!!

Δεν ηταν γραφτο να σε παρω ποτε στην αγκαλια μου.... να ακουσω αυτο το τοσο υπεροχο τικ τακ η καρδουλα σου δεν χτυπησε ποτε!

Δεν πειραζει χταποδακι μου σου ευχομαι να υπεροχο το ταξιδι σου για τον κοσμο των αγγελων!!!!

Θα σε αγαπαμε παντα κι εγω και ο πατερουλης σου και η αδερφουλα σου που ξερει οτι θα εισαι εκει ψηλα για να την προσεχεις παντα ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ της μαζι με την γιαγιακα σας Σ'αγαπω για παντα!!!!


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σημερα θα πουμε το τελευταιο αντιο!!!

Δεν ηταν γραφτο να σε παρω ποτε στην αγκαλια μου.... να ακουσω αυτο το τοσο υπεροχο τικ τακ η καρδουλα σου δεν χτυπησε ποτε!

Δεν πειραζει χταποδακι μου σου ευχομαι να υπεροχο το ταξιδι σου για τον κοσμο των αγγελων!!!!

Θα σε αγαπαμε παντα κι εγω και ο πατερουλης σου και η αδερφουλα σου που ξερει οτι θα εισαι εκει ψηλα για να την προσεχεις παντα ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ της μαζι με την γιαγιακα σας Σ'αγαπω για παντα!!!!

αχ, κοριτσακι μου........:-(:sad::-(:sad::-(


 

569129i0tzap526i.gif "Φεγγοβολάς βλαστάρι μου, στ' όνειρο ταξιδεύεις

τους γαλαξίες τριγυρνάς και το Θεό γυρεύεις"

my little angel 10/5/12

Link to comment
Share on other sites

κοπέλα μου να σε παρηγορίσω δεν μπορώ.. γιατί ξέρω πως ό,τι και να σου πω δεν θα σε κανει να νιώσεις καλύτερα. Σου υπόσχομαι όμως με όλη την δύναμη της ψυχής μου οτι ο πόνος θα μαλακώσει, θα περάσει και σε λίγο καιρό θα γελάς πάλι γιατί θα σε επισκεφτεί ένα νέο αγγελουδάκι που θα γατζωθεί και θα μεγαλώσει στην όμορφη κοιλίτσα σου... αλήθεια σου λέω!!!!!


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελπιδα μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια ευτυχως εχω το φυστικακι μου που μου δινει δυναμη να το αντεξω αν δεν την ειχα δεν ξερω πως θα ημουν!!!!!


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...