Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πραγματικά θέλω την βοήθεια σας γιατί θα τρελαθώ. Με την γυναίκα μου που έχει Σπω (δεν κάνει ωορρηξία)πριν 4 χρόνια αποφασίσαμε στα 25 να θέλουμε παιδάκι η ιστορία μασ μεγάλη πέσαμε σε γιατρούς άστο καλύτερα που της έδινα φάρμακα για να κάνει ωορρηξία και αποτέλεσμα 0 μέχρι που λέω κάτι δεν πάει καλά. Μόνοι μασ το ψάξαμε με σαλπιγ.. διάφραγμα και πολύποδες. Αλλάζουμε γιατρό και κάνουμε υστεροσκοπηση . Για να μην λέω πολλά 3 φορές υστεροσκοπηση και μετά λέμε τελοσ πάμε εξωσωματική. Κάνουμε εξωσωματική πολλά ωοθυλάκια βλαστοκυστη καμία μόνο μοριδια. Αποτελέσμα μηδέν κάναμε τα πάντα από εξετάσεις βρέθηκα με μετάθεση χρωμοσώματος έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου . Ξανά εξωσωματική πολλά ωοθυλάκια βλαστοκυστες 5 (3αριστες 2 μμμμ) βάλαμε την Παρασκευή τα δύο μωράκια μασ συναισθήματα πολλά άγχος φόβο για το πότε θα έρθει το παιδάκι μασ σπίτι. Έκανε την βλακεία η γυναίκα μου και έκανε τέστ εχτές το απόγευμα αρνητικό έσκασε έκλαιγε προσπαθούσα να την χαλαρώσω. Λογικό γυναίκα τα τραβάει όλα.  Το άγχος μασ τώρα είναι ότι Παρασκευή έκανε εμβρυομεταφορα Κυριακή πρωί ήθελε καφέ δεν τησ χάλασα χατηρι με προσοχή σιγά σιγά λέτε να μην κάναμε καλά;;; Μετά εγώ θέλω να μην κάνει τίποτε να τα κάνω εγώ εκείνη σήμερα ήθελε να κάνει τον νεροχύτη λέτε να υπάρχει πρόβλημα;; Και το τελευταίο και σημαντικό την ημέρα με την σκόνη είχαμε κόσμο στην βεράντα και έκατσε 3 ώρες έξω και τώρα έχει βήχα αλλά προσπαθεί να μην έχει βήχα για να μην βλάψει τα μωράκια μασ λέτε η σκόνη να τησ έκανε κακό;; Κορίτσια χίλια συγνώμη απλά το άγχος χτυπάει κόκκινο θέλω να τα καταφέρει δεν θέλω να την βλέπω να τα τραβάει όλα αυτά. Εύχομαι σε όλες θετικές χοριακες.

Cafe Ιανουαριος 2012


Taumataki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν, τώρα το είδα αυτό και συγκινήθηκα....

Είμαι μανούλα Ιανουαρίου 2011!!

Με το καλό, κορίτσια! Να κρατήσετε όλες σας τα σποράκια σας αγκαλίτσα τον πιο κρύο μήνα του Χειμώνα!!!:D:D:D:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Λοιπόν, τώρα το είδα αυτό και συγκινήθηκα....

Είμαι μανούλα Ιανουαρίου 2011!!

Με το καλό, κορίτσια! Να κρατήσετε όλες σας τα σποράκια σας αγκαλίτσα τον πιο κρύο μήνα του Χειμώνα!!!:D:D:D:D

φιλεναδα κι εγω συγκινηθηκα!!!κι εγω μανουλα ιανουαριου 2011!!!

κοριτσια σας ευχομαι μεσα απτην καρδια μου με το καλο τα μωρακια σας τελειομηνα γερα και καλοτυχα!!!

και μη σας πτοει ο κρυος μηνας...θα χορτασετε αγκαλιες αφου βροχη και κρυο καιρος για δυο ;)!!!το καλοκαιρακι κομματακι δυσκολο!!!

και κατι ακομα...σας ευχομαι να δεθειτε και ν'αγαπηθειτε οσο εμεις της περσινης χρονιας!!! (τα λεω καλα βεσδελακι μου? :D)


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδα κι εγω συγκινηθηκα!!!κι εγω μανουλα ιανουαριου 2011!!!

κοριτσια σας ευχομαι μεσα απτην καρδια μου με το καλο τα μωρακια σας τελειομηνα γερα και καλοτυχα!!!

και μη σας πτοει ο κρυος μηνας...θα χορτασετε αγκαλιες αφου βροχη και κρυο καιρος για δυο ;)!!!το καλοκαιρακι κομματακι δυσκολο!!!

και κατι ακομα...σας ευχομαι να δεθειτε και ν'αγαπηθειτε οσο εμεις της περσινης χρονιας!!! (τα λεω καλα βεσδελακι μου? :D)

Στη 1η εγκυμοσύνη, 'εμαθα ότι είμαι έγκυος αρχές Αυγούστου...έτσι το καλοκαίρι ήταν υποφερτό, δεν ήμουν με τη κοιλιά τούρλα. Τώρα τον Αύγουστο θα είμαι 4 μηνών...Θα είναι δύσκολα λέτε;;;;;;:shock:


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φιλεναδα κι εγω συγκινηθηκα!!!κι εγω μανουλα ιανουαριου 2011!!!

κοριτσια σας ευχομαι μεσα απτην καρδια μου με το καλο τα μωρακια σας τελειομηνα γερα και καλοτυχα!!!

και μη σας πτοει ο κρυος μηνας...θα χορτασετε αγκαλιες αφου βροχη και κρυο καιρος για δυο ;)!!!το καλοκαιρακι κομματακι δυσκολο!!!

και κατι ακομα...σας ευχομαι να δεθειτε και ν'αγαπηθειτε οσο εμεις της περσινης χρονιας!!! (τα λεω καλα βεσδελακι μου? :D)

Ναι! ναι, ναι! Λες να κουμπαριάσουμε αύριο, μεθαύριο; Νύφες δεν βλέπω να έχουμε!!!:-P:razz::-P:razz:

Στη 1η εγκυμοσύνη, 'εμαθα ότι είμαι έγκυος αρχές Αυγούστου...έτσι το καλοκαίρι ήταν υποφερτό, δεν ήμουν με τη κοιλιά τούρλα. Τώρα τον Αύγουστο θα είμαι 4 μηνών...Θα είναι δύσκολα λέτε;;;;;;:shock:

Μια χαρά θα είναι! Θα κάνεις και τα μπανάκια σου και όλα καλά! Το β' τρίμηνο είναι το πιο ανέμελο!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στη 1η εγκυμοσύνη, 'εμαθα ότι είμαι έγκυος αρχές Αυγούστου...έτσι το καλοκαίρι ήταν υποφερτό, δεν ήμουν με τη κοιλιά τούρλα. Τώρα τον Αύγουστο θα είμαι 4 μηνών...Θα είναι δύσκολα λέτε;;;;;;:shock:

Καλημερα κοριτσια κ γω εχω ΠΗΤ 11/1/12 αλλα μαλλον θα το παρουμε πιο νωρισ λογο καισαρικης!!

Ταυματακι κ γω στο πρωτο σεπτεμβριο το εμαθα απριλιο την γεννησα μας λυπαμαι απιστευτα με αυτες τις ζεστες...!!!

Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας κ με το καλο να υποδεχτουμε τα μωρακια μας!!!!!


ΑΥΤΗ Η ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ......

fxwfyd91vycpqaes.png

u1144849.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια κ γω εχω ΠΗΤ 11/1/12 αλλα μαλλον θα το παρουμε πιο νωρισ λογο καισαρικης!!

Ταυματακι κ γω στο πρωτο σεπτεμβριο το εμαθα απριλιο την γεννησα μας λυπαμαι απιστευτα με αυτες τις ζεστες...!!!

Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας κ με το καλο να υποδεχτουμε τα μωρακια μας!!!!!

Δηλαδη εισαι μαμα Απριλιου και εσυ;;;;;:D Τελειο!!!!!!!!


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσι Απριλιος το 09 ειναι η μεγαλη το μικρο θα ειναι τελος δεκεμβρη μαλλον ισως και αρχεσ Ιανουαριου αν αντεξουμε...εσυ?


ΑΥΤΗ Η ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ......

fxwfyd91vycpqaes.png

u1144849.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και από εμένα! έχω ΠΗΤ 18/1/12 και πολύ αγωνία για να είμαι ειλικρινής...Επιπλέον, είμαι και εγώ μανούλα απριλίου '09, έχω μια απίστευτα σκανταλιάρα ζουζούνα :)

Καλη εγκυμοσύνη σε όλες μας εύχομαι!!! Όλα να πάνε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες!!! Οι μέρες κυλάνε και περιμένω να έρθει το Σάββατο που θα πάμε για υπέρηχο και μάλλον και αυχενική. Σβήνω μέρες σαν τους φαντάρους να περάσει το 1ο τρίμηνο μπας και χαλαρώσω λίγο και απολαύσω την εμπειρία ξανά! Μη με παρεξηγείτε...έχω 3 παλλίνδρομες στο ενεργητικό μου, εξού και ο φόβος :) πολλά φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα! έχω ΠΗΤ 18/1/12 και πολύ αγωνία για να είμαι ειλικρινής...Επιπλέον, είμαι και εγώ μανούλα απριλίου '09, έχω μια απίστευτα σκανταλιάρα ζουζούνα :)

Καλη εγκυμοσύνη σε όλες μας εύχομαι!!! Όλα να πάνε καλά!!!

Σου εύχομαι με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

έχεις ΠΗΤ ίδια ημερα με τον Γιάννο μου....και τελικά διάλεξε να βγει τότε.....18/1/2010

cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...